Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Pomocy!!! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Klim
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5467 dni




Odp: Pomocy!!! - 13/08/2012 00:19

  Wilk. napisał:  

  Klim napisał:  

  Bengoro napisał:  

  Klim napisał:  
wczoraj dostałem list od eller service s.c gdzie w liscie jest napisane że mam zaplacić 94zł za usługe dostepu do serwerów Usenetu (pobieraczek.pl) jeśli nie zaplace sprawa zostnie wniesiona do sądu i zostane zapisany w krajjowym rejestrze długów. Co mam z tym zrobić?



O ile pamiętam był już temat poruszany. Jeżeli nic nie podpisywałeś oficjalnie, to mogą ci "naskoczyć". Olej temat. Poszukaj w google o pobieraczku i straszeniach sądami...



okej dzieki, jutro zadzwonie jeszcze do UOIKK



olej temat. ja nie pamietam jak to bylo ze mna ale tez dostalem na maila powiadomienie ze mam zaplacic. faktycznie bylem na tej stronce, mieli mojego maila i ip ale jak sie okazalo w tym zawiadomieniu podali moje dane jako zupelnie kogos innego. Po wspisaniu adresu okazalo sie że takie miasto i ulica naprawde istnieje wiec ja nie wiem co oni odjebali bo ja takich danych nie wpisywalem. Jak zaczeli grozic to im sie odwdzieczylem i po 1 mailu juz nigdy wiecej nie napisali. Zwykli naciągacze i tyle



tylko że ja dostałem od nich listem poleconym.


Szczecin moim Miastem, Pogoń moim życiem.
POGOŃ 1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5826 dni




Odp: Pomocy!!! - 13/08/2012 08:39

  Klim napisał:  

  Wilk. napisał:  

  Klim napisał:  

  Bengoro napisał:  

  Klim napisał:  
wczoraj dostałem list od eller service s.c gdzie w liscie jest napisane że mam zaplacić 94zł za usługe dostepu do serwerów Usenetu (pobieraczek.pl) jeśli nie zaplace sprawa zostnie wniesiona do sądu i zostane zapisany w krajjowym rejestrze długów. Co mam z tym zrobić?



O ile pamiętam był już temat poruszany. Jeżeli nic nie podpisywałeś oficjalnie, to mogą ci "naskoczyć". Olej temat. Poszukaj w google o pobieraczku i straszeniach sądami...



okej dzieki, jutro zadzwonie jeszcze do UOIKK



olej temat. ja nie pamietam jak to bylo ze mna ale tez dostalem na maila powiadomienie ze mam zaplacic. faktycznie bylem na tej stronce, mieli mojego maila i ip ale jak sie okazalo w tym zawiadomieniu podali moje dane jako zupelnie kogos innego. Po wspisaniu adresu okazalo sie że takie miasto i ulica naprawde istnieje wiec ja nie wiem co oni odjebali bo ja takich danych nie wpisywalem. Jak zaczeli grozic to im sie odwdzieczylem i po 1 mailu juz nigdy wiecej nie napisali. Zwykli naciągacze i tyle



tylko że ja dostałem od nich listem poleconym.





klik tu masz jakieś info możesz zadzwonić i się dowiedzieć. Jakbyś coś wiedział to daj znać bo z tego co pamietam ja też z tej strony korzystałem jakiś czas temu, dostałem maila z pogróżkami którego olałem. Tak więc czekam teraz na list A tu masz jeszcze jeden link w którym jest dokładnie napisane że ta firma jeszcze nikogo do sądu nie podała klik 2

Ostatnio edytowany przez: POGOŃ 1948, 13 sierpnia 2012, 08:47 [3 raz(y)]


Bartas
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7511 dni

****




Odp: Pomocy!!! - 13/08/2012 08:51

  POGOŃ 1948 napisał:  

  Klim napisał:  

  Wilk. napisał:  

  Klim napisał:  

  Bengoro napisał:  

  Klim napisał:  
wczoraj dostałem list od eller service s.c gdzie w liscie jest napisane że mam zaplacić 94zł za usługe dostepu do serwerów Usenetu (pobieraczek.pl) jeśli nie zaplace sprawa zostnie wniesiona do sądu i zostane zapisany w krajjowym rejestrze długów. Co mam z tym zrobić?



O ile pamiętam był już temat poruszany. Jeżeli nic nie podpisywałeś oficjalnie, to mogą ci "naskoczyć". Olej temat. Poszukaj w google o pobieraczku i straszeniach sądami...



okej dzieki, jutro zadzwonie jeszcze do UOIKK



olej temat. ja nie pamietam jak to bylo ze mna ale tez dostalem na maila powiadomienie ze mam zaplacic. faktycznie bylem na tej stronce, mieli mojego maila i ip ale jak sie okazalo w tym zawiadomieniu podali moje dane jako zupelnie kogos innego. Po wspisaniu adresu okazalo sie że takie miasto i ulica naprawde istnieje wiec ja nie wiem co oni odjebali bo ja takich danych nie wpisywalem. Jak zaczeli grozic to im sie odwdzieczylem i po 1 mailu juz nigdy wiecej nie napisali. Zwykli naciągacze i tyle

a tu masz jeszcze jeden link w którym jest dokładnie napisane że ta firma jeszcze nikogo do sądu nie podała

tylko że ja dostałem od nich listem poleconym.





klik tu masz jakieś info możesz zadzwonić i się dowiedzieć. Jakbyś coś wiedział to daj znać bo z tego co pamietam ja też z tej strony korzystałem jakiś czas temu, dostałem maila z pogróżkami którego olałem. Tak więc czekam teraz na listklik 2



też mi przysyłali. z tego co czytałem to ich postępowanie jest niezgodne z prawem (jest przepis, który nakłada obowiązek przesłania w formie papierowej zawartej umowy) i na tej podstawie jeśli kiedykolwiek założą komuś sprawę (podobno nigdy nie założyli jeszcze nikomu) można sie od tego odwołać.
Szczerze- olej to jak ja i conajmniej kilka tysięcy innych osób.


PS.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6065 dni




Odp: Pomocy!!! - 13/08/2012 10:40
Również dostałem maila i jakoś koło chuja mi to lata.


'Z Tobą jest zabawa fajna, dobrze, że jesteś legalna, ćpają Ciebie nawet dzieci...'

Patrz komu ufasz!
SMN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4452 dni




Odp: Pomocy!!! - 13/08/2012 13:41
Pobieraczek to gówno. Nie bądź głupi i nie płać !! Mój znajomy dostał też list zapłacił i za tydzień przyszedł kolejny do zapłacenia.


To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć
Kropek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6401 dni




Odp: Pomocy!!! - 14/08/2012 01:47
Dokładnie, spokojnie możesz wyłożyć na to laczka. Oni te groźby wysyłają masowo...

Ostatnio edytowany przez: Kropek, 14 sierpnia 2012, 09:44 [1 raz(y)]


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7445 dni




Odp: Pomocy!!! - 15/08/2012 23:00
- nie płacić - nie ma podstaw. Musieliby przysłać wam pisemną wersję umowy itp, NIE DA RADY udowodnić, że to WY się rejestrowaliście a nie ktoś znający wasze dane (adres IP? Też mi problem, namierzyć nazwisko posiadacza po adresie lub odwrotnie)
- Poczytać troszkę w internecie o tej sprawie, między innymi wpaść na portal "pozywamy zbiorowo"
- Wysłać list z rezygnacją z umowy, ewentualnie zadzwonić i powiedzieć im kilka ciepłych słów co im grozi za nękanie i próbę wyłudzenia 98,40zł
- wejść z moizlli na stronkę pobieraczka, kliknąć "pomoc - zgłoś oszustwo internetowe"
- jeszcze raz, NIE PŁACIĆ
- Ewentualnie wrzucić wszystkie ich listy do spamu i nie przejmować się więcej.


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Klim
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5467 dni




Odp: Pomocy!!! - 15/08/2012 23:37
Czytałem już troche na necie, oglądałem pare filmików na youtube i stwierdziłęm że nie bede im płacił im kasy. nie Mogłem dodzwonić sie do Urządu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, na emaile nie odpisują nie ma tam żdnago nr telefonu, wieć dałem sobie spokoj.


Szczecin moim Miastem, Pogoń moim życiem.
Klim
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5467 dni




Odp: Pomocy!!! - 15/08/2012 23:38

  Klim napisał:  
Czytałem już troche na necie, oglądałem pare filmików na youtube i stwierdziłęm że nie bede im płacił im kasy. nie Mogłem dodzwonić sie do Urządu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, na emaile nie odpisują nie ma tam żdnago nr telefonu, wieć dałem sobie spokoj.



Szczecin moim Miastem, Pogoń moim życiem.
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6555 dni




Odp: Pomocy!!! - 16/08/2012 00:26
ja sie dziwie ze to cos jeszcze istnieje i nadal ludzie nabija w butelkę. no i jestem ciekawy czy te pliki mają legalnie ...

Ostatnio edytowany przez: anathema, 16 sierpnia 2012, 01:05 [1 raz(y)]


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
RC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6204 dni




Odp: Pomocy!!! - 16/08/2012 09:35

  Anathema napisał:  
ja sie dziwie ze to cos jeszcze istnieje i nadal ludzie nabija w butelkę. no i jestem ciekawy czy te pliki mają legalnie ...



Musieli sobie konkretnie zarobić na przestraszonych ludziach, skoro mimo, że dostali 200 tysięcy kary jakiś czas temu, i tak dalej robią to samo.


Bukowe
Klim
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5467 dni




Odp: Pomocy!!! - 16/08/2012 11:28

  RC napisał:  

  Anathema napisał:  
ja sie dziwie ze to cos jeszcze istnieje i nadal ludzie nabija w butelkę. no i jestem ciekawy czy te pliki mają legalnie ...



Musieli sobie konkretnie zarobić na przestraszonych ludziach, skoro mimo, że dostali 200 tysięcy kary jakiś czas temu, i tak dalej robią to samo.



trzeba jakos spłacić tą kare ;)


Szczecin moim Miastem, Pogoń moim życiem.
db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6920 dni




Odp: Pomocy!!! - 29/08/2012 14:53
Znajoma mojej siostry zmuszona jest zrezygnować (paszport nie ważny) z wycieczki do: Sharm el sheikh; hotel: Hilton Waterfalls. Dwa miejsca - cena za którą zakupili to 2700zł/osoba. Jak ktoś się zdecyduje to cena jest 2000zł/osoba do negocjacji. Wylot z Warszawy w najbliższą sobotę tj. 01-09-2012r (około godziny 1Cfaniak!
Biuro "alfa star", Oni jeśli zrezygnują to przepada im cała kasa, tak więc można się potargować.
Wszelkie informacje pod numerem telefonu: 503-493-268. Wiadomo, sprawa pilna.


Persona non grata
SKPS Portowcy
IP: zapisany
Na forum od 6421 dni

**




Odp: Pomocy!!! - 07/09/2012 23:14
Jakby ktoś chciał to można wrzucić to info na facebooki itd ;)

Uwaga uwaga! Bardzo ważna sprawa kibole!
Jeden z naszych znajomych aktywnie działa w pomocy dzieciakom chorym na białaczkę! Wszystkim osobom które oddają krew, albo zamierzają ją oddać, podajemy listę imion i nazwisk działających jako hasła w centrum krwiodawstwa, więc proszę o podawanie niżej wymienionych!

1. Pasternak Monika
2.Kasica Wioleta
3. Matuła Wiktoria
4. Pohlenz Malwina
5. Kowalewska Sandra
6. Synkiewicz Julian
7. Aleksiejew Michał
8. Łukasik Marcela
9.Marczewski-Piasecki Jakub
10. Gniadek Julia
11. Oleksy Natalia
12. Grzejdziak Gracjan
Pacjenci Kliniki Pediatrii, Hematologii i Onkologii Dziecięcej w
Szczecinie ul. Unii Lubelskiej 1

Bardzo dziękujemy
Najlepiej oddawać od 9.00 do 12.30. codziennie
Stacja krwiodawstwa
tel. 91 422-34-35

Udostępniamy kibole!


Kacper1985
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5024 dni




Odp: Pomocy!!! - 08/09/2012 19:41
!!! OGŁOSZENIE !!!

Mam do oddania suczkę ma około 3 lat , jest wzięta ze Schroniska ,ale niestety wyszło że młodsza córka ma alergię na sierść i dlatego musimy znalesc dla niej ciepły przytulny domek ( a nam jest strasznie przykro że musimy się rozstać. ) Jest przyjaznym psem dla dzieci, słucha się, kocha pieszczoty. Zdjęcia wysyłam jak ktoś zainteresowany będzie!!! Zależy na czasie


E.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6100 dni




Odp: Pomocy!!! - 10/09/2012 00:22
Pomocy, wie ktoś gdzie w Szczeciniei mogę dać materiał na dysku wymiennym(film) i gdzie mi go nagra ktoś na płytę blu-ray?


Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6224 dni

*




Odp: Pomocy!!! - 18/09/2012 21:59
wątpie ze znajdzie sie taka osoba aleee potrzebny bilet sieciowy bez numerka ważny przed 14 września (piątek) Fajnej koleżance sie wpadło wiec wiecie...pilna sprawa! ;) wiem ze jest opcja na allegro ale szukam czgos tańszego


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
Cywil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6918 dni




Odp: Pomocy!!! - 18/09/2012 22:31
A na infoludku? Pewnie też drożyzna ale widziałem że są tam jakieś ogłoszenia.

----
spoko Łukaszu

Ostatnio edytowany przez: Cywil, 18 września 2012, 23:58 [1 raz(y)]


Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6224 dni

*




Odp: Pomocy!!! - 18/09/2012 23:40
Dzięki Szymonie! taniej niz na allegro


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
AntyC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5451 dni

**




Odp: Pomocy!!! - 03/10/2012 13:26
Pilnie potrzebuję informacji gdzie dostanę w Szczecinie coś takiego jak pamiatki z wojny, chodzi o czapki, mundury, guziki etc. Mogą być oryginały jak również repliki
Chodzi o coś stacjonarnego najlepiej


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.1 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005