Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Pomocy!!! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8139 dni

*




Odp: Pomocy!!! - 19/12/2011 07:03
120x:
Obrazek jpg wstawiony na forum

2

3

Troche blizej widze porobil chlopak zdjecia, chyba zrozumial ze chodzi glownie o urzad...jak cos to moze poprawic;]


MKS
Prawa Strona
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6325 dni




Odp: Pomocy!!! - 24/01/2012 17:39
Sieciówke bez wpisanego numerka na B/wszystkie linie, pilnie potrzeba :/ oczywiście sie dogadamy co do wynagrodzenia jesli ktoś może pomóc :)


"Nigdy się nie poddaj - to prawdziwa sztuka"
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7440 dni




Odp: Pomocy!!! - 24/01/2012 19:42
http://allegro.pl/show_item.php?item=2077236952 może pod tym mailem coś się dowiesz :)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Cywil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6913 dni




Odp: Pomocy!!! - 24/01/2012 20:01
http://ogloszenia.infoludek.pl/ogloszenia/info/555245.xhtml

Może też tutaj


Jaro07
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5369 dni




Odp: Pomocy!!! - 24/01/2012 20:40
Mam za 42zł, ale chyba to Cię nie urządza, jeżeli jednak może być, to pisz ;-)


Obrazek jpg wstawiony na forum
Prawa Strona
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6325 dni




Odp: Pomocy!!! - 25/01/2012 00:22
Dzięki Panowie za checi ale to nie to, musi byc za minimum 45zł... wiec wciąż aktualne, na jedną linię pośpieszna lub na wszystkie linie- pilnie potrzebuję ;)


"Nigdy się nie poddaj - to prawdziwa sztuka"
nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7041 dni

**




Odp: Pomocy!!! - 03/04/2012 16:36
Potrzebna sieciówka, albo bilet całodobowy z dnia dzisiejszego (13:46) na linie zwykłe, co do reszty - dogadamy się ;)


Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7162 dni

***




Odp: Pomocy!!! - 04/04/2012 00:03
Gdzie zrobią za darmo w ramach ubezpieczenie prześwietlenie po urazie, prawdopodobne naderwanie mięśnia, bo w niektórych szpitalach parę miesięcy termin oczekiwania heh..


www.sectorshop.net
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6219 dni

*




Odp: Pomocy!!! - 05/04/2012 15:57
UWAGA UWAGA!!! wielka prosba dla wszystkich pomocnych o wypełnienie ankiety do magisterki!!! jest w 2 czesciach bo sie nie zmiescilo...;p ale do dziela licze na Wasza pomoc!!!
ankieta1
ankieta2

kto nie wypełnił 2 czesci prosze o uzupełnienie!! ;)

bardzo mile widziane osoby mieszkające nad morzem!!


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6219 dni

*




Odp: Pomocy!!! - 05/04/2012 21:13

  Wilk. napisał:  
UWAGA UWAGA!!! wielka prosba dla wszystkich pomocnych o wypełnienie ankiety do magisterki!!! jest w 2 czesciach bo sie nie zmiescilo...;p ale do dziela licze na Wasza pomoc!!!
ankieta1
ankieta2

kto nie wypełnił 2 czesci prosze o uzupełnienie!! ;)

bardzo mile widziane osoby mieszkające nad morzem!!



podbijam ;)


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
YAKIN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6993 dni




Odp: Pomocy!!! - 05/04/2012 22:26

  Wilk. napisał:  

  Wilk. napisał:  
UWAGA UWAGA!!! wielka prosba dla wszystkich pomocnych o wypełnienie ankiety do magisterki!!! jest w 2 czesciach bo sie nie zmiescilo...;p ale do dziela licze na Wasza pomoc!!!
ankieta1
ankieta2

kto nie wypełnił 2 czesci prosze o uzupełnienie!! ;)

bardzo mile widziane osoby mieszkające nad morzem!!



podbijam ;)



poszło:)


POGOŃ 100% SZCZECIN
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6219 dni

*




Odp: Pomocy!!! - 06/04/2012 12:04

  Wilk. napisał:  
UWAGA UWAGA!!! wielka prosba dla wszystkich pomocnych o wypełnienie ankiety do magisterki!!! jest w 2 czesciach bo sie nie zmiescilo...;p ale do dziela licze na Wasza pomoc!!!
ankieta1
ankieta2

kto nie wypełnił 2 czesci prosze o uzupełnienie!! ;)

bardzo mile widziane osoby mieszkające nad morzem!!



i znow do góry ;) dzieki wszystkim za wypelnienie ;)


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6219 dni

*




Odp: Pomocy!!! - 07/04/2012 22:12

  Wilk. napisał:  
UWAGA UWAGA!!! wielka prosba dla wszystkich pomocnych o wypełnienie ankiety do magisterki!!! jest w 2 czesciach bo sie nie zmiescilo...;p ale do dziela licze na Wasza pomoc!!!
ankieta1
ankieta2

kto nie wypełnił 2 czesci prosze o uzupełnienie!! ;)

bardzo mile widziane osoby mieszkające nad morzem!!



i ostatni raz do gory ;) dzieki za pomoc ;)


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
Menczak90
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6094 dni

*




Odp: Pomocy!!! - 23/04/2012 19:42
witam potrzebuje Pomocy a w Zasadzie Moja Kuzynka !!

potrzebna Pilnie krew Grupa ARH-
kuzynka choruje na białaczke w wieku 26 lat.. ma dwójke dzieci i brakuje krwi w krwiodawstwie
chętnych prosiłbym o pomoc
Aleja Wojska Polskiego 80 dla Marty Perzyńskiej
dziękuje


TakiTam
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5445 dni

*




Odp: Pomocy!!! - 23/04/2012 22:03
Bracia, każdy kto ma facebook'a niech poświęci 5 sekund i wejdzie w ten link: Konkurs kto wygra t-shirt ofensywy I kliknie lubię to przy komentarzu użytkownika Oskar Lewandowski na samym dole !


Liberta' Per Gli Ultras
mefisto1969
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5012 dni

*




Odp: Pomocy!!! - 24/04/2012 08:02
Witam mam prośbe do kogoś z Warszawy który czyta forum.W sobote jade z synem na zabieg do Stolicy więc niech ktoś podpowie jaka jest najtańsza taksówka w Warszawie ? Czy z Dworca Zachodniego jest najbliżej na ul.Wynalazek 4 ? Dzięki


Tam wezwali mnie bym do nich dołączył, dołączył do tańca umarłych.
W krąg ognia podążyłem za nimi, do samego środka......Kiedy czujesz, że nadchodzi twój czas, bądź gotów.
Pożegnaj się ze wszystkimi, łyknij gorzałki i zmów modlitwę.
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7181 dni

****




Odp: Pomocy!!! - 24/04/2012 08:32

  mefisto1969 napisał:  
Witam mam prośbe do kogoś z Warszawy który czyta forum.W sobote jade z synem na zabieg do Stolicy więc niech ktoś podpowie jaka jest najtańsza taksówka w Warszawie ? Czy z Dworca Zachodniego jest najbliżej na ul.Wynalazek 4 ? Dzięki



O której będziesz w W-wie??? Z Zachodniej czy Centralnej odległość porównywalna. Ja radziłbym jednak wysiąść na Zachodniej, bo na Centralnym sporo remontów i możesz mieć trudności z wyjściem na powierzchnię, jeśli nie ogarniasz. Znajomy ostatnio polecał: Eko Taxi: 22-6442222. W Warszawie mocno rozwinięty jest też mniej formalny rodzaj taxówek, czyli przewóz osób, ale konkretnego numeru nie znam, bo nie korzystam.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
mefisto1969
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5012 dni

*




Odp: Pomocy!!! - 24/04/2012 08:38

  Ambasador napisał:  

  mefisto1969 napisał:  
Witam mam prośbe do kogoś z Warszawy który czyta forum.W sobote jade z synem na zabieg do Stolicy więc niech ktoś podpowie jaka jest najtańsza taksówka w Warszawie ? Czy z Dworca Zachodniego jest najbliżej na ul.Wynalazek 4 ? Dzięki



O której będziesz w W-wie??? Z Zachodniej czy Centralnej odległość porównywalna. Ja radziłbym jednak wysiąść na Zachodniej, bo na Centralnym sporo remontów i możesz mieć trudności z wyjściem na powierzchnię, jeśli nie ogarniasz. Znajomy ostatnio polecał: Eko Taxi: 22-6442222. W Warszawie mocno rozwinięty jest też mniej formalny rodzaj taxówek, czyli przewóz osób, ale konkretnego numeru nie znam, bo nie korzystam.



Podziękował Będę o 11,16 planowo :)


Tam wezwali mnie bym do nich dołączył, dołączył do tańca umarłych.
W krąg ognia podążyłem za nimi, do samego środka......Kiedy czujesz, że nadchodzi twój czas, bądź gotów.
Pożegnaj się ze wszystkimi, łyknij gorzałki i zmów modlitwę.
piro
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 4504 dni




Odp: Pomocy!!! - 24/04/2012 13:26

  Pani Joanna napisał:  
Bracia, każdy kto ma facebook'a niech poświęci 5 sekund i wejdzie w ten link: Konkurs kto wygra t-shirt ofensywy I kliknie lubię to przy komentarzu użytkownika Oskar Lewandowski na samym dole !



poszlo ;)


Ino od... DŁUGOSZA!!!! : D
Cywil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6913 dni




Odp: Pomocy!!! - 26/04/2012 23:53
Koleżanka ma ankietę do pracy magisterskiej na temat turystyki rowerowej. Jeśli komuś by się chciało pomóc i wypełnić to byłoby miło. Z góry dzięki jeśli ktoś poświęci czas.

http://moje-ankiety.pl/respond-23586.html

(Po wypełnieniu i kliknięciu dalej trzeba jeszcze kliknąć przycisk "Zakończ ankietę" na następnej stronie - ponoć sporo osób to pomija i dużo głosów idzie się je*ać)


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005