Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Pomocy!!! << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
AntyC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5450 dni

**




Pomocy!!! - 04/12/2010 22:21
Temat powinen być już dawno założony....
Masz problem z sieciówką?
Masz problem z papugą> Kogo polecacie?
Nie mam pracy? Ktoś pomoże?
...a może inny temat....POGONIARZE - POMAGAJĄ

PS. Niech ogłaszają się Ci co maja też coś do zaoferowania

NA POCZĄTEK POST Z HP- Komunikacja w Szczecinie

Siema, potrzebuję pomocy ;)

Zapomniałem kupić biletu do sieciówki (69zł) i dziś niestety w "A" wyłapałem mandat.

Jeśli ktoś miałby taki bilet bez wpisanego numeru chętnie odkupie, byle był dziś ważny ...


K.PSM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5377 dni




Odp: POMOCY !!! - 05/12/2010 19:10
A więc, oficjalnie moja sprawa "komunikacyjna" już ogarnięta dzięki forum ;)

Dzięki ! Aeja oooo


Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7520 dni

**




Odp: Pomocy!!! - 21/12/2010 22:14
Dobra panowie prośba taka sama jak wyżej tylko sieciówka (42 złote) potrzebna z dziś ew. wczoraj bez wpisanego numeru, zapłacę oczywiście. :)


Z daleka nie będzie widać.
L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7400 dni

****




Odp: Pomocy!!! - 21/12/2010 22:34
Jak ktoś prowadzi działalność to mogę pomóc w sprawach finansowych firmy, rachunkach firmowych, obsługi kont przez neta. Najlepsza oferta na rynku - kontakt : [email protected]


MW'03
Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7166 dni

***




Odp: Pomocy!!! - 22/12/2010 15:27
Jak ktos potrzebuje znizke na reklame w poczytnym pismie kobiecym, rozpowszechnianym w Sz-nie, lub planuje zakup nowego samochodu z salonu i chcialby znizke, zapraszam na maila - [email protected]

Osoby ktore maja problemy z matematyki oraz statystki (zakres od podstawowki do studiow) i chcialyby skuteczne, niedrogie korki w milej atmosferze, rowniez zapraszam na maila ;)

PS. chetnych na uslugi UPC na lepszych warunkach rowniez zapraszam na maila;)

Ostatnio edytowany przez: Cz, 22 grudnia 2010, 15:33 [1 raz(y)]


www.sectorshop.net
ZXZXZ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4878 dni




Odp: Pomocy!!! - 22/12/2010 16:20
ja rozkrecam strone z ofertami zlecen, jakby ktos chcial dorobic - powoli idzie do przodu ;)

ZlapFuche.pl


1ULTRAFAZA8
Shpu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5025 dni




Odp: Pomocy!!! - 22/12/2010 23:23
Kwiaty, wiązanki, wieńce- zapraszam do kwiaciarni na ul.Piłsudzkiegoc przy Pl Odrodzenia (obok fotografa, na przeciw salonu gier). Pierdolcie zmrożone kwiaty z rogu heh


Roman Pigwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5582 dni

*




Odp: Pomocy!!! - 06/01/2011 14:50
jeżeli dana osoba została złapana w autobusie przez kanarów , spisali taką osobę ale nie z dokumentu , to taka osoba co... dostaje na chate list po jakimś czasie że trzeba ileś tam zapłacić tak ? a jak taka osoba odpisze im że o tej porze , o danej godzinie była gdzie indziej i ma na to świadków to jak to wygląda dalej ?


https://www.facebook.com/ekipakryzys/ Grupa turystyczna mocno powiązana z FCWK - POGOŃ SZCZECIN
Persona non grata
SKPS Portowcy
IP: zapisany
Na forum od 6420 dni

**




Odp: Pomocy!!! - 06/01/2011 15:52
Jakby ktoś miał sklep z ubraniami , damski, męskie , dziecięce - nie ma różnicy i potrzebowałby nowe źródło zaopatrzenia to zapraszam na maila : [email protected]

Niskie ceny , duży wybór !;)


WSKL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6187 dni




Odp: Pomocy!!! - 06/01/2011 16:13

  FCWK napisał:  
jeżeli dana osoba została złapana w autobusie przez kanarów , spisali taką osobę ale nie z dokumentu , to taka osoba co... dostaje na chate list po jakimś czasie że trzeba ileś tam zapłacić tak ? a jak taka osoba odpisze im że o tej porze , o danej godzinie była gdzie indziej i ma na to świadków to jak to wygląda dalej ?



to najprawdopodobniej dojdzie do konfrontacji, ja tak miałem


Gdy na mnie nastają złośliwi, by zjeść moje ciało, wtenczas oni, wrogowie moi i nieprzyjaciele, chwieją się i padają.
nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7045 dni

**




Odp: Pomocy!!! - 07/01/2011 00:05
Ktoś z Was umie podstawy rachunkowości i mógłby wytłumaczyć mi co to jest, jak się to oblicza itd ? Oczywiście odwdzięczę się dobrym białym trunkiem
ewentualnie jak znacie kogoś kto da korki w miarę za rozsądne pieniądze i wbije mi do głowy w 2.5 tygodnia to też będę wdzięczny.


Roman Pigwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5582 dni

*




Odp: Pomocy!!! - 07/01/2011 00:39

  RS4 napisał:  

  FCWK napisał:  
jeżeli dana osoba została złapana w autobusie przez kanarów , spisali taką osobę ale nie z dokumentu , to taka osoba co... dostaje na chate list po jakimś czasie że trzeba ileś tam zapłacić tak ? a jak taka osoba odpisze im że o tej porze , o danej godzinie była gdzie indziej i ma na to świadków to jak to wygląda dalej ?



to najprawdopodobniej dojdzie do konfrontacji, ja tak miałem



jak będę dalej przy swoim ,chociaż nie mam racji to co? :D pierdole nie płace


https://www.facebook.com/ekipakryzys/ Grupa turystyczna mocno powiązana z FCWK - POGOŃ SZCZECIN
Shpu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5025 dni




Odp: Pomocy!!! - 20/01/2011 23:49
21.01- DZIEŃ BABCI!!

Zapraszam do "Kwiaciarni przy fotografie" ul. Piłsudzkiego 24c (tuż przy Pl.Odrodzenia)


hedorka
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7420 dni

*




Odp: Pomocy!!! - 31/01/2011 20:29
Najpopularniejsza prośba w tym temacie: Potrzebna siecówka (znaczek bez wpisanego numeru) tak żeby złapał datę 29.01. Interesuje mnie tylko bilet na wszystkie linie (w tym pośpieszne) gdyż znajomy wyłapał mandat w nocnym.


Quod Me Nutrit Me Destruit
Kluczyk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7908 dni

*




Odp: Pomocy!!! - 02/02/2011 20:45
Ja może trochę z innej beczki.

Jeżeli ktoś z was planuje otwierać działalność związaną z produkcją mebli lub jest stolarzem i brakuje mu pomysłów na ciekawe meble do (restauracji , pubu , chaty biesiadnej ) to chętnie pomogę i pokażę w zamian za pracę lub dobre piwo.
Meble bardzo oryginalne wykonane w całości ręcznie , palone ogniem , masywne."Meble Rycerskie"
Jakby co to pisać
[email protected]

"Pomocna dłoń dla brata"

Ostatnio edytowany przez: Kluczyk, 2 lutego 2011, 21:29 [1 raz(y)]


Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8188 dni

**




Odp: Pomocy!!! - 02/02/2011 20:54
Potrzebuje speca od kuchenki gazowo elektrycznej, a konkretnie to od czesci elektrycznej kuchenki, czyli piekarnika. Prad jest, wentylator dziala, lampka swieci a grzalka sie nie zalacza. Sprawdzilem czy wszedzie dochodzi prad i jedna wiazka idaca do grzalki nie przewodzi pradul. Jakis namiar macie na majstra? Najlepiej ktos z Prawobrzeza, ale jesli to ktos sprawdzony, to moze byc nawet z innej czesci miasta.


1948
Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6808 dni




Odp: Pomocy!!! - 02/02/2011 20:59
.


P. S.
Kaczmar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5415 dni

*




Odp: Pomocy!!! - 09/02/2011 20:11
Witam .A więc mam pytanie odnośnie telewizora LCD LG 42LD550 . Wbudowany ma z boku wejscie USB ale nie odtwarza filmów tylko muzyke i zdjecia . Zna ktoś z Was sie na telewizorach i mi pomoże ? :)


Obrazek gif wstawiony na forum
manisz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6974 dni




Odp: Pomocy!!! - 09/02/2011 20:13

  Kaczmar napisał:  
Witam .A więc mam pytanie odnośnie telewizora LCD LG 42LD550 . Wbudowany ma z boku wejscie USB ale nie odtwarza filmów tylko muzyke i zdjecia . Zna ktoś z Was sie na telewizorach i mi pomoże ? :)



po prostu w TV nie ma takiej funkcji :)


Kaczmar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5415 dni

*




Odp: Pomocy!!! - 09/02/2011 20:17
I tu się mylisz bo wyczytałem gdzieś że można to zmienić za pomocą jakiegoś pilota


Obrazek gif wstawiony na forum
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005