Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
pogol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3994 dni
Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 23/11/2016 17:23

  avelyn napisał:  

  pogol napisał:  
Fakt, może to brzmieć niepokojąco. Ale nie byłbym taki wyrywny co do wiary w audyt.Czemu niby wątpisz? Normalna sprawa, że audyt wewnętrzny przegląda "travel & expenses". Zwróć uwagę, że jeszcze miało to miejsce za starego zarzadu, a nie ze PIS "szuka haków". Nienormalne jest to, że sprawa została przez byłego prezesa zamieciona pod dywan. Tak to jest jak na naszej gównogdziełdzie nie ma obowiązku w spółce posiadania "Komitetu audytu".

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Audyt-w-Zakladach-Chemicznych-w-Policach-Zegarek-za-48-tys-zl-i-wizyty-w-klubach-go-go-3618390.htmlNo tak, ale pytanie jest jedno. Dlaczego nie zgłosi tego do Prokuratury? Przecież może to wypełniać znamiona sprzeniewierzenia. Poza tym, niech pokaże ten audyt. Bo na razie, to jest jedynie słowo. Dlatego podchodzę z dystansem.


Marudnicki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3458 dni
Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 23/11/2016 20:35

  pogol napisał:  
No tak, ale pytanie jest jedno. Dlaczego nie zgłosi tego do Prokuratury? Przecież może to wypełniać znamiona sprzeniewierzenia. Poza tym, niech pokaże ten audyt. Bo na razie, to jest jedynie słowo. Dlatego podchodzę z dystansem.Najczęściej przy wątpliwościach prosi się poszczególne osoby do uzasadnienia wydatków, zaś w przypadku wydawania pieniędzy niezgodnie z przeznaczeniem wzywa do pokrycia tych zakupów z własnej kieszeni - dopiero gdy odmówią sprawy trafiają do sądu. W ten sposób działa większość firm udostępniających karty płatnicze swoim pracownikom.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3377 dni
Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 24/11/2016 16:34
No i w telewizji właśnie o tym mówili, że dane osoby muszą zwrócić kasę, albo sprawa będzie kierowana do sądu. Wcześniej czytałem, że część osób już hajs zwróciła, po tym jak wyszły na jaw ich wydatki.


Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7131 dni

**
Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 25/11/2016 08:28

  Icar napisał:  
No i w telewizji właśnie o tym mówili, że dane osoby muszą zwrócić kasę, albo sprawa będzie kierowana do sądu. Wcześniej czytałem, że część osób już hajs zwróciła, po tym jak wyszły na jaw ich wydatki.Właściciel karty korporacyjnej może na nią kupować rzeczy na użytek prywatny. Jednak w ciągu 40 dni od wyciągu musi pokryć takie kwoty.


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
londoner
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4507 dni
Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 16/12/2016 23:32
Rada nadzorcza Grupy Azoty odwołała Mariusza Bobera ze stanowiska prezesa spółki - poinformowała GA
Jednocześnie rada powołała w skład zarządu Wojciecha Wardackiego , Prezesa ZCH POLICE i powierzyła mu funkcję prezesa zarządu spółki Grupa Azoty.

Ciekawe, czy będzie to miało wpływ na zachowanie GA wobec Pogoni?


bark77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3044 dni
Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 21/05/2017 23:36
Ma ktoś jakieś informacje na temat sposoby finansowania naszego klubu? Da się wyczytać że podobno Azoty zmieniły sposób finansowania i już nie będą finansować poszczególnych piłkarzy, to teraz dają kasę Mroczkowi do dyspozycji?


Głowa do góry, coś się kończy, coś zaczyna, Arka Gdynia Kurwa Świnia :)
Frenzy48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3041 dni
Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 20/06/2017 22:56
https://www.youtube.com/watch?v=Wbw-TOjvrGQ napawa mnie to optymizmem w koncu konkrety na widoku.


Głupota jest sprawą prywatną jednak jej skutki są społeczne.
Heineken
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4368 dni
Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 22/06/2017 10:16
Agenci ze szczecińskiej Delegatury CBA zatrzymali 10 osób - w tym byłego prezesa, byłych członków zarządu i byłych dyrektorów Grupy Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A. oraz kooperujących biznesmenów.

Wielowątkowe śledztwo prowadzone przez Delegaturę CBA w Szczecinie pod nadzorem Prokuratury Regionalnej dotyczy m.in. przestępstw przeciwko istotnym interesom gospodarczym Polski i wyrządzenia szkody majątkowej wielkich rozmiarów Grupie Azoty Zakładom Chemicznym Police SA w związku z podjęciem szeregu bezpodstawnych decyzji gospodarczych.

Jeden z wątków śledztwa dotyczy podjętych w 2014 r. decyzji o inwestycji - zakupie spółki przez Grupę Azoty, która miała zajmować się eksploatacją kopalni odkrywkowych fosforytów w Senegalu. Umowa opiewała na 29 mln dolarów. Badanych przez śledczych wątków jest znacznie więcej. Do sądu trafiły wnioski prokuratury o tymczasowe aresztowanie wszystkich 10 zatrzymanych.

Zatrzymani przez CBA byli odpowiedzialni, brali udział decyzjach, które wyrządziły szkodę majątkową wielkich rozmiarów Grupie Azoty Zakładom Chemicznym Police SA.

Agenci CBA przeszukali kilkadziesiąt miejsc w Polsce - mieszkania oraz siedziby firm kooperujących z Zakładami Chemicznymi Police. Prowadzący postępowanie nie wykluczają powiększenia listy zarzutów.


Link : http://prostozmostu.pl/cba-zatrzymalo-wszystkich-czlonkow-zarzadu-wsrod-nich-dzialacze-po,8013.html

P.s. Oby nie kosztem "naszym" ;)


"Ten tylko jest w stanie pojąć duszę kibica, kto nim sam został. Tak jak prawdę o życiu poznał lokator celi śmierci"
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3720 dni
Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 22/06/2017 13:23
To umowa sponsorska więc skoro Słowik swoimi interwencjami przysporzył o palpitacje serca i antyreklamę Grupy to teraz ta afera działa na szkodę wizerunkowi Pogoni...;)

Miejmy nadzieje ze nie odbije się to jakoś rykoszetem bo patrząc na nazwiska zamieszane w tą akcje to jest chyba i były członek zarządu
w Pogoni oddelegowany do klubu.
Afera w Spólce chemicznej

Ostatnio edytowany przez: EPSON, 22 czerwca 2017, 17:18 [2 raz(y)]


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3377 dni
Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 22/06/2017 21:49
A pomyśl, że Azoty z tymi ludźmi mogli przejąć Pogoń. Aż strach pomyśleć o skutkach dla klubu w takim wypadku.


Pete
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2490 dni
Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 23/06/2017 11:25
Tych ludzi tam już nie ma. Zostali wywaleni po audycie w ub. roku. Wtedy też tutaj były obawy, że skoro oni zostali wywaleni, to "dobra zmiana" na pewno nie będzie już sponsorowała Pogoni. Nic takiego się nie stało, a że krętaczy zamykają, to chyba akurat dobrze.


Oby nadszedł Mistrza czas!
galon
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2687 dni
Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 27/06/2017 00:02
Wie ktoś może jak ze zdrowiem Prezesa? kilka dni temu przeszedł jakąś operację i coś o Nim cisza.


POGOŃ SZCZECIN
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3377 dni
Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 31/10/2017 01:24
Jakby ktoś miał skan jutrzejszego wywiadu z dyrektorem Grupy Azotów o polityce transferowej Pogoni z Kuriera, to fajnie jakby wrzucił tutaj :) Podobno ostro krytykuje :)
Przy okazji na Twitterze mówi się, że Mroczek z kasy klubowej spłaca jeszcze Smolnego i stąd żydzi na drużynę.


krzysiek48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3297 dni
Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 31/10/2017 01:25
Smolny odszedł prawie 3 lata temu. Ile można go spłacać??


Pyrgol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4622 dni
Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 31/10/2017 06:02

  krzysiek48 napisał:  
Smolny odszedł prawie 3 lata temu. Ile można go spłacać??Jak się tak zarządza to do usranej śmierci się kogoś spłaca. Skorża czy młodzi idealnym przykładem jak wywalisz to płacisz. A co do Smolnego znowu blad Mroczka mógł ujawnić wszystkie walki które Smolny robił to się dogadał i będzie splacał. I tak będzie z każdym w tym klubie. Więc albo Mroczek nie ma pojęcia jak zarządza się firma albo jest tylko slupem jako Prezes w klubie.


Pes2009
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3734 dni
Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 31/10/2017 07:18
http://pogonsportnet.pl/news/wardacki-przyjaciol-nie-opuszcza-sie-w-biedzie


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3377 dni
Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 31/10/2017 11:21

  Cytat:  
Według mojej wiedzy odpowiedzialny za politykę transferową jest dyrektor sportowy Pogoni Maciej Stolarczyk, którego bardzo cenię z okresu, w którym grał w piłkę, a także uważam za osobę bardzo sympatyczną. Boję się jednak, że dalsze pozostawienie spraw transferowych w jego rękach, nie pomoże drużynie w wyjściu z trudnej sytuacji. Zmiany na takim stanowisku, czasami są niezbędne, by nie doszło do stagnacji.No to Panie Mroczek, jak kibice to panu mówili, to byli hejterzy i pytania od pana czy są ze Szczecina, czy może z Poznania, że nie my będziemy mu mówili, kogo należy zwolnić, bo się nie znamy, że Stolarczyk ma 100 % poparcia.
To jestem ciekawy czy to samo powie dyrektorowi Grupy Azotów :) Ale bym chciał żeby ten cały dyrektor postawił weto, albo Stolarczyk się wynosi, albo zabierają swoją kasę. Ciekawe co wtedy wybierze Mroczek.
Wkurwia mnie to, że pewnie nawet mimo krytyki najważniejszego sponsora, on i tak go zostawi na stanowisku. Dlatego "modlę się" żeby dali mu weto co do Stolarczyka.


kubełek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4350 dni
Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 31/10/2017 12:04

  Icar napisał:  

  Cytat:  
Według mojej wiedzy odpowiedzialny za politykę transferową jest dyrektor sportowy Pogoni Maciej Stolarczyk, którego bardzo cenię z okresu, w którym grał w piłkę, a także uważam za osobę bardzo sympatyczną. Boję się jednak, że dalsze pozostawienie spraw transferowych w jego rękach, nie pomoże drużynie w wyjściu z trudnej sytuacji. Zmiany na takim stanowisku, czasami są niezbędne, by nie doszło do stagnacji.No to Panie Mroczek, jak kibice to panu mówili, to byli hejterzy i pytania od pana czy są ze Szczecina, czy może z Poznania, że nie my będziemy mu mówili, kogo należy zwolnić, bo się nie znamy, że Stolarczyk ma 100 % poparcia.
To jestem ciekawy czy to samo powie dyrektorowi Grupy Azotów :) Ale bym chciał żeby ten cały dyrektor postawił weto, albo Stolarczyk się wynosi, albo zabierają swoją kasę. Ciekawe co wtedy wybierze Mroczek.
Wkurwia mnie to, że pewnie nawet mimo krytyki najważniejszego sponsora, on i tak go zostawi na stanowisku. Dlatego "modlę się" żeby dali mu weto co do Stolarczyka.Dlatego pod tym względem ten wywiad napawa optymizmem, ktoś widzi, to co my nic nie znaczący, nie znający się kibice... z tym, że tym kimś jest ktoś kto łoży na te kolesiostwo kasę i chce REKLAMY a nie Antyreklamy... dla mnie sprawa może być tak postawiona, albo rozwalasz pan ten zespół kolesi i dobierasz ludzi, którzy mają o tym pojęcie albo masz pan mniej w kasie o kwotę XXX PLN - OBY!!


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3377 dni
Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 19/12/2018 12:50
Prezes Azotów znalazł się pod obstrzałem, bo podobno romansuje sobie z asystentką zamiast zajmować się problemami firmy.
Niby nic związanego z Pogonią, ale jakby go zmienili, to oby kolejny Prezes, tak samo pozytywnie na Pogoń patrzył.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6042 dni
Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 19/12/2018 15:34

  Icar napisał:  
Prezes Azotów znalazł się pod obstrzałem, bo podobno romansuje sobie z asystentką zamiast zajmować się problemami firmy.
Niby nic związanego z Pogonią, ale jakby go zmienili, to oby kolejny Prezes, tak samo pozytywnie na Pogoń patrzył.
Spokojnie, bez obaw. Może i my sobie ogarniemy jakiegoś inwestora z Nepalu czy innego Wietnamu


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005