Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7185 dni

****




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 29/11/2015 21:39
Hmm... to była przenośnia... :)


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
galon
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3199 dni




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 29/11/2015 21:41
ha ha nie zaskoczyłem.


POGOŃ SZCZECIN
A K
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7356 dni




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 29/11/2015 21:52
A tak odbiegaja od wpisu na fb którego niektórzy źle odebrali. To wiadomo coś w tej sprawie ,miało coś się dziac po wyborach jakieś rozmowy a tu cisza..


PS!
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3889 dni




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 29/11/2015 23:04

  galon napisał:  
ha ha nie zaskoczyłem.



Przez ich żart, niektórzy dziennikarze podjęli temat i się skompromitowali :D


pogol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4506 dni




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 02/12/2015 20:45
jutro o 8.30 w radiu Szczecin prezes azotów. Moze bedzie cos o Pogoni


galon
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3199 dni




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 03/12/2015 09:23

  pogol napisał:  
jutro o 8.30 w radiu Szczecin prezes azotów. Moze bedzie cos o Pogoni



Było o Pogoni.Plany mają wielkie , Pogoń na stałe w europejskich pucharach tak jak Chemik.Tylko co teraz zrobi PIS ? I martwi pełne zaufanie Jałosińskiego do Krzystka w sprawie stadionu


POGOŃ SZCZECIN
st0pr0c3nt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3696 dni




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 03/12/2015 12:12
Myśle, że jak Pogoń będzie wysoko cały czas tzn. 4-6 miejsce to Azoty zobaczą pewną tendencje. Prezes Azotów mówił, że finansowo klub zarządzany jest OK więc to dobry prognostyk. Myśle, że Azoty jako właściciel mogliby lobbować nowy stadion skutecznie.


Lemon
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5278 dni




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 03/12/2015 16:11
Najważniejsze co powiedział to, że decyzja o wejściu do Pogoni nie będzie podjęta za rok lub dwa, tylko za maksymalnie kilka miesięcy. I to jest bardzo dobra informacja. Czy decyzja będzie negatywna czy pozytywna, jest mniej ważne. Ważne, że będziemy wiedzieli na czym stoimy.
Ogólnie gościu świadomy tego, ile może dać sponsorowanie przez piłkę i to również bardzo duży plus.


zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6179 dni




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 04/12/2015 00:12
Niewiem kim jest Przemysław Both , jakie ma wtyki w klubie , ale zamieścił na swoim twitterze taki wpis: Azoty wejdą do Pogoni na wiosnę 2016. Niepewność w mediach to tylko zasłona dymna. Koniec komunikatu. Przyjąć do wiadomości i nie dyskutować


PS 1948
cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6814 dni




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 04/12/2015 00:25

  zach-pom napisał:  
Niewiem kim jest Przemysław Both , jakie ma wtyki w klubie , ale zamieścił na swoim twitterze taki wpis: Azoty wejdą do Pogoni na wiosnę 2016. Niepewność w mediach to tylko zasłona dymna. Koniec komunikatu. Przyjąć do wiadomości i nie dyskutować



Zaiste fascynujące! A co na to Paciaciakowa?


mastah86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5899 dni




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 04/12/2015 10:52

  zach-pom napisał:  
Niewiem kim jest Przemysław Both , jakie ma wtyki w klubie , ale zamieścił na swoim twitterze taki wpis: Azoty wejdą do Pogoni na wiosnę 2016. Niepewność w mediach to tylko zasłona dymna. Koniec komunikatu. Przyjąć do wiadomości i nie dyskutować



Dajcie sobie spokój z tym kolesiem. W ostatnim okienku transferowym pisał bzdurę za bzdurą.

Poza tym wg mnie za kilka miesięcy będzie juz kryzys gospodarczy spowodowany działaniami obecnego rządu i Azoty będą miały inne problemy.


Ból przemija, chwała pozostaje!

Szczecin - niezwykłe miasto, niezwykła historia
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6399 dni

*




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 04/12/2015 11:18

  mastah86 napisał:  

Poza tym wg mnie za kilka miesięcy będzie juz kryzys gospodarczy spowodowany działaniami obecnego rządu i Azoty będą miały inne problemy.



Mniej TV, więcej myślenia :]


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7214 dni

**




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 04/12/2015 11:55

  zach-pom napisał:  
Niewiem kim jest Przemysław Both , jakie ma wtyki w klubie , ale zamieścił na swoim twitterze taki wpis: Azoty wejdą do Pogoni na wiosnę 2016. Niepewność w mediach to tylko zasłona dymna. Koniec komunikatu. Przyjąć do wiadomości i nie dyskutować



Info rodem z Pudelka. Dajcie spokój. Gość spalił już niejeden transfer paplając na lewo i prawo, zamiast zamknąć się dla dobra sprawy. Od mniej więcej roku tylko wk...ia swoimi wpisami.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Książę Pomorski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4233 dni




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 04/12/2015 15:30
Ja nawet konto na twiterrze założyłem, aby sobie czytać wpisy kilku osób (m.in. jego) odnośnie transferów. Jak poczytałem, co oni wszyscy wypisują, jeden mądrzejszy od drugiego, to już mi się odechciało tego całego tweetera. Podadzą oficjalne info na stronie Pogoni, to wtedy jest temat do dyskusji, a plotki i ploteczki, to niech sobie w dupę wsadzą.


mastah86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5899 dni




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 04/12/2015 21:39

  kiko napisał:  
Mniej TV, więcej myślenia :]



Również polecam :]


Ból przemija, chwała pozostaje!

Szczecin - niezwykłe miasto, niezwykła historia
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6091 dni




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 05/12/2015 09:22
Jakoś nie widzę Azotów w poważniejszej roli w Pogoni. Za chwilę pis obstawi sobie stołki swoimi ludźmi a temat upadnie i drugiej strony jeśli co wybory ma być myślenie czy dźwignia z priorytetami nie przestawi się to nie nie wiem czy Azoty to idealne wyjście.


Ozii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3889 dni




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 05/12/2015 09:57

  szpadel* napisał:  
Jakoś nie widzę Azotów w poważniejszej roli w Pogoni. Za chwilę pis obstawi sobie stołki swoimi ludźmi a temat upadnie i drugiej strony jeśli co wybory ma być myślenie czy dźwignia z priorytetami nie przestawi się to nie nie wiem czy Azoty to idealne wyjście.



W jakim celu mają zmieniać coś co przynosi zyski? Azoty się rozwijają w niezwykłym tempie,budowa "ZCh2" o tym dobitnie przekonuje,ludzie z pisu nie są aż takimi idiotami.
mastah86~również polecam mniej telewizji a więcej w miarę wiarygodnych źródeł,póki co pis wywiązuje się dobrze ze swojej roli. Nie,nie jestem ich zwolennikiem ;)


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4232 dni




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 05/12/2015 11:23
Nie chcę tu gloryfikować Mroczka ale....Dawno nie mieliśmy Prezesa związanego od dziecka z Pogonią i kogos komu dobrze idzie w biznesie.To gwarancja że nie przejdziemy drogi która zafundował nam Ptak i Gondor (Bekdasa nie liczę bo jego wykręciło miasto) .Myśle że odpowiednie zapisy w umowie przy ewentualnym przejęciu muszą być.Abstrahując już od strategii marketingowej Azotów wcale nie muszą jej realizować prze Pogoń.To firma ogólnopolska.Przy zmianie władz w ich zarządzie mogą trafić się ludzie którzy prywatnie kibicują Cracovii,Lechowi etc..Nawet odzielając biznes od prywaty to i tak może być myślenie że skoro mozna w Szczeinie to dlaczego nie w Krakowie,Lublinie czy innym Wrocławiu.Patrząc na baze i marketingowe brzmienie dużo lepiej dla nich było by odkupić akcje Wisły czy Śląska a nie martwic sie czy jakis cwaniaczek Krzystek wybuduje stadion czy zmodernizuje lej po bombie w bliżej nie określonym terminie.

Ostatnio edytowany przez: EPSON, 5 grudnia 2015, 11:32 [1 raz(y)]


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
tm_tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7473 dni




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 05/12/2015 11:37

  Ozii napisał:  

  szpadel* napisał:  
Jakoś nie widzę Azotów w poważniejszej roli w Pogoni. Za chwilę pis obstawi sobie stołki swoimi ludźmi a temat upadnie i drugiej strony jeśli co wybory ma być myślenie czy dźwignia z priorytetami nie przestawi się to nie nie wiem czy Azoty to idealne wyjście.



W jakim celu mają zmieniać coś co przynosi zyski?


W imię zasad. Tak nawiasem, jak jakiś czas temu na tym forum odbyła się dyskusja nt. tego, kto jest właścicielem GA SA i co może zrobić po wyborach, to kilku forumowiczów twierdziło, że to prywatna spółka i Skarbowi Państwa nic do niej. Otóż sam prezes w rozmowie w Radiu Szczecin nie wykluczył zmian, bowiem GA SA należy do Skarbu Państwa... Oby tak się nie stało, bo uważam, że dawno nie było takiego szefa tak dużej firmy w tym regionie... ale niestety obecny prezes jest łączony z PO... I cholera wie, jak to się skończy.


INDIOS BRAVOS
mastah86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5899 dni




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 05/12/2015 21:45

  Ozii napisał:  
mastah86~również polecam mniej telewizji a więcej w miarę wiarygodnych źródeł,póki co pis wywiązuje się dobrze ze swojej roli. Nie,nie jestem ich zwolennikiem ;)



ja bazuje na liczbach, a nie telewizji. Zobacz jak wygląda giełda w ostatnim czasie, jak zmieni się deficyt budżetowy, jakie konsekwencje będą miały podatki od banków i supermarketów. Skoro rząd, który na starcie ma gdzieś prawo i konstytucję jest dla Ciebie ok, to jest to Twoja opinia. Pamiętaj jednak, że pewnego dnia mogą złamać prawo w sposób, który uderzy bezpośrednio w Ciebie i zobaczymy wtedy jakie uśmieszki będą w poście :] kończę OT ze swojej strony, nie ten wątek, nie ten temat.

Żeby choć trochę nawiązać to bardzo liczę na to, że Azoty zainwestują w Pogoń i nasz klub wkroczy w końcu na drogę na jaką zasługuje.


Ból przemija, chwała pozostaje!

Szczecin - niezwykłe miasto, niezwykła historia
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005