Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Pazur
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7337 dni




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 05/05/2016 14:18
Radziu - nie masz pojęcia o co chodzi i dlaczego żaden poważny sponsor nie chce wejść w Pogoń


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3888 dni




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 05/05/2016 14:34

  Cytat:  
Mateusz Kasprzyk @mkasprzyk1993 40 min40 minut temu
O, a Prezes Chemika Police - Joanna Żurowska złożyła rezygnację z pełnienia swojej funkcji. Dużo się dzieje.



Czyli wymiana ludzi na swoich.
Takie newsy są naprawdę pocieszające. Jakbyśmy mieli co kilka lat wymieniany zarząd na tych z odpowiednimi poglądami... a tak nas to omija.


Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6445 dni




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 05/05/2016 14:55

  Pazur napisał:  
Radziu - nie masz pojęcia o co chodzi i dlaczego żaden poważny sponsor nie chce wejść w Pogoń



Z ciekawością poczytam 😉☝


cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6813 dni




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 05/05/2016 16:13

  Radziu napisał:  
Był porządny prezes w Policach, a teraz oczywiście po wyborach przychodzi prezes z politycznego rozdania. Jebane skurwiałe rządy PiSu. Miała być dobra zmiana i nowa polityka, a nawet rzygać się na to nie chce. Niech jeszcze kurwa dołoży cegiełkę do swoich kolesi księży co pedofili na zakrystiach ukrywają. Mendy polityczne na poziomie skurwiałego PO.



Tak jak kompletnie nie zgadzam sie z Twoim zdaniem w temacie Michniewicza tak podpisuje sie pod tym co tu napisałeś. Najgorsze, że ludziom taki układ pasuje. Nie ważne kto, byleby był wierny partii ktora go wystawia. Tak sie nie da nic zbudować. To podejście to porażka dla kraju. Szkoda...


kosialdo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4092 dni




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 05/05/2016 16:29
dobra wiadomość. Azoty dalej będą dawały kasę a sadząc po tym, że chcą pokazać się w europie można wnioskować, że sypną więcej złotówek :)


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4231 dni




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 05/05/2016 18:06

  kosialdo napisał:  
dobra wiadomość. Azoty dalej będą dawały kasę a sadząc po tym, że chcą pokazać się w europie można wnioskować, że sypną więcej złotówek :)



jakiś link? czy to tylko taka ultraoptymistyczna interpretacja z wypowiedzi Bobera.
W temacie dobra zmiana to śmiech mnie ogarnia.Zmiana czego? szyldów PO,Pis czy innych nalepek?
Jak byście mieli w rodzinie szyche polityczna to byście wiedzieli że te szyldy to dla prasy,mediów i śmiertelników z jednym głosem.Podziały są zupełnie inne,czasami dosc absurdalne ale poglady polityczne to tylko metoda a nie cel.

Zaciekawiło mnie to co napisał Pazur.Zastanawiam się czy ten sam problem stoi na przeszkodzie o którym niejednokrotnie pisałem czy jest coś jeszcze.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
kosialdo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4092 dni




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 05/05/2016 18:16

  EPSON napisał:  

  kosialdo napisał:  
dobra wiadomość. Azoty dalej będą dawały kasę a sadząc po tym, że chcą pokazać się w europie można wnioskować, że sypną więcej złotówek :)



jakiś link? czy to tylko taka ultraoptymistyczna interpretacja z wypowiedzi Bobera.
W temacie dobra zmiana to śmiech mnie ogarnia.Zmiana czego? szyldów PO,Pis czy innych nalepek?
Jak byście mieli w rodzinie szyche polityczna to byście wiedzieli że te szyldy to dla prasy,mediów i śmiertelników z jednym głosem.Podziały są zupełnie inne,czasami dosc absurdalne ale poglady polityczne to tylko metoda a nie cel.

Zaciekawiło mnie to co napisał Pazur.Zastanawiam się czy ten sam problem stoi na przeszkodzie o którym niejednokrotnie pisałem czy jest coś jeszcze.



"Umowa sponsorska Pogoni Szczecin wygasa z końcem czerwca. Czy może dojść do sytuacji, że nie zostanie przedłużona? - Nie sądzę, aby to się zdarzyło - zaznaczył prezes GA.

Na jakie środki finansowe może liczyć piłkarska Pogoń czy siatkarki Chemik?

- Nie analizujemy zmniejszenia naszego zaangażowania się. Nie widzimy na ten moment powodów, by zmniejszać te zaangażowanie Grupy Azoty w sponsorowanie klubów sportowych - podkreślał Mariusz Bober."

Skoro coś analizują, ale nie zmniejszenie wkładu to raczej analizują czy opłaca się go zwiększyć.

"Jesteśmy championami polskiej gospodarki, więc oczekujemy jakości, czyli jak najlepszych wyników sportowych. Jako firma więcej niż ogólnopolska chcemy pokazywać się dalej niż tylko w kraju"


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4231 dni




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 05/05/2016 19:02

  kosialdo napisał:  

  EPSON napisał:  

  kosialdo napisał:  
dobra wiadomość. Azoty dalej będą dawały kasę a sadząc po tym, że chcą pokazać się w europie można wnioskować, że sypną więcej złotówek :)



jakiś link? czy to tylko taka ultraoptymistyczna interpretacja z wypowiedzi Bobera.
W temacie dobra zmiana to śmiech mnie ogarnia.Zmiana czego? szyldów PO,Pis czy innych nalepek?
Jak byście mieli w rodzinie szyche polityczna to byście wiedzieli że te szyldy to dla prasy,mediów i śmiertelników z jednym głosem.Podziały są zupełnie inne,czasami dosc absurdalne ale poglady polityczne to tylko metoda a nie cel.

Zaciekawiło mnie to co napisał Pazur.Zastanawiam się czy ten sam problem stoi na przeszkodzie o którym niejednokrotnie pisałem czy jest coś jeszcze.



"Umowa sponsorska Pogoni Szczecin wygasa z końcem czerwca. Czy może dojść do sytuacji, że nie zostanie przedłużona? - Nie sądzę, aby to się zdarzyło - zaznaczył prezes GA.

Na jakie środki finansowe może liczyć piłkarska Pogoń czy siatkarki Chemik?

- Nie analizujemy zmniejszenia naszego zaangażowania się. Nie widzimy na ten moment powodów, by zmniejszać te zaangażowanie Grupy Azoty w sponsorowanie klubów sportowych - podkreślał Mariusz Bober."

Skoro coś analizują, ale nie zmniejszenie wkładu to raczej analizują czy opłaca się go zwiększyć.

"Jesteśmy championami polskiej gospodarki, więc oczekujemy jakości, czyli jak najlepszych wyników sportowych. Jako firma więcej niż ogólnopolska chcemy pokazywać się dalej niż tylko w kraju"



Kosialdo ale to nadinterpretacja.
W szerszej wypowiedzi bodajrze w Kurierze Bober mówi o tym ze to klub ma najpierw pokazac coś w stylu Hofenheim czy Lecester a potem liczyc na więcej.Innymi słowy dosc cwanie chca sie ew. przykleić do sukcesu by wowczas go ew. ugruntować.Mówi równiez o tym iż to klub powinien szukac kasy u innych sponsorów.
Mnie naszla taka myśl że to juz powoli jest gra na to by nowa umowa dawala Azotom więcej za mniej...i z furtka utożsamienia się z sukcesem.
iNNYMI SŁOWY
Jesli Czesiu wyciągnie z tych graczy coś grubo ponad stan (wg. mnie poz 5-9 to jest odzwierciedlenie wartości piłkarskiej tej drużyny) to Azoty sie uśmiechną. Jesli nie to maja argument by się wycofać.
Na miejscu Mroczka zanim usiadłbym do negocjacji nad nowa umowa zorientowanym się czy jest możliwość znalezienia innego sponsora na koszulki i czy była by to kwota konkurencyjna.

Ostatnio edytowany przez: EPSON, 5 maja 2016, 19:17 [1 raz(y)]


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
kosialdo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4092 dni




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 05/05/2016 19:21

  EPSON napisał:  

  kosialdo napisał:  

  EPSON napisał:  

  kosialdo napisał:  
dobra wiadomość. Azoty dalej będą dawały kasę a sadząc po tym, że chcą pokazać się w europie można wnioskować, że sypną więcej złotówek :)



jakiś link? czy to tylko taka ultraoptymistyczna interpretacja z wypowiedzi Bobera.
W temacie dobra zmiana to śmiech mnie ogarnia.Zmiana czego? szyldów PO,Pis czy innych nalepek?
Jak byście mieli w rodzinie szyche polityczna to byście wiedzieli że te szyldy to dla prasy,mediów i śmiertelników z jednym głosem.Podziały są zupełnie inne,czasami dosc absurdalne ale poglady polityczne to tylko metoda a nie cel.

Zaciekawiło mnie to co napisał Pazur.Zastanawiam się czy ten sam problem stoi na przeszkodzie o którym niejednokrotnie pisałem czy jest coś jeszcze.



"Umowa sponsorska Pogoni Szczecin wygasa z końcem czerwca. Czy może dojść do sytuacji, że nie zostanie przedłużona? - Nie sądzę, aby to się zdarzyło - zaznaczył prezes GA.

Na jakie środki finansowe może liczyć piłkarska Pogoń czy siatkarki Chemik?

- Nie analizujemy zmniejszenia naszego zaangażowania się. Nie widzimy na ten moment powodów, by zmniejszać te zaangażowanie Grupy Azoty w sponsorowanie klubów sportowych - podkreślał Mariusz Bober."

Skoro coś analizują, ale nie zmniejszenie wkładu to raczej analizują czy opłaca się go zwiększyć.

"Jesteśmy championami polskiej gospodarki, więc oczekujemy jakości, czyli jak najlepszych wyników sportowych. Jako firma więcej niż ogólnopolska chcemy pokazywać się dalej niż tylko w kraju"



Kosialdo ale to nadinterpretacja.
W szerszej wypowiedzi bodajrze w Kurierze Bober mówi o tym ze to klub ma najpierw pokazac coś w stylu Hofenheim czy Lecester a potem liczyc na więcej.Innymi słowy dosc cwanie chca sie ew. przykleić do sukcesu by wowczas go ew. ugruntować.Mówi równiez o tym iż to klub powinien szukac kasy u innych sponsorów.
Mnie naszla taka myśl że to juz powoli jest gra na to by nowa umowa dawala Azotom więcej za mniej...i z furtka utożsamienia się z sukcesem.
iNNYMI SŁOWY
Jesli Czesiu wyciągnie z tych graczy coś grubo ponad stan (wg. mnie poz 5-9 to jest odzwierciedlenie wartości piłkarskiej tej drużyny) to Azoty sie uśmiechną. Jesli nie to maja argument by się wycofać.
Na miejscu Mroczka zanim usiadłbym do negocjacji nad nowa umowa zorientowanym się czy jest możliwość znalezienia innego sponsora na koszulki i czy była by to kwota konkurencyjna.



nie nadinterpretacja tylko zrozumienie co człowiek mówi. A powiedział, że sponsoring a inwestycja kapitałowa to dwie róźne rzeczy. I ja jako osoba prowadząca działalność od kilku lat to rozumiem. Oni wolą wyłożyć grube miliony na Police 2 a z zysków dać więcej kasy na promowanie np. przez sport. I naprawdę nie ma co panikować. Będzie dobrze. Mam nadzieję, że za kilkanaście dni potwierdzą się informacje o tym, że to Azoty wyłożyły kasę na 4-tą trybunę. Troszkę optymizmu ludzie !!!!


Pes2009
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4245 dni




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 05/05/2016 21:34

  kosialdo napisał:  

  EPSON napisał:  

  kosialdo napisał:  

  EPSON napisał:  

  kosialdo napisał:  
dobra wiadomość. Azoty dalej będą dawały kasę a sadząc po tym, że chcą pokazać się w europie można wnioskować, że sypną więcej złotówek :)



jakiś link? czy to tylko taka ultraoptymistyczna interpretacja z wypowiedzi Bobera.
W temacie dobra zmiana to śmiech mnie ogarnia.Zmiana czego? szyldów PO,Pis czy innych nalepek?
Jak byście mieli w rodzinie szyche polityczna to byście wiedzieli że te szyldy to dla prasy,mediów i śmiertelników z jednym głosem.Podziały są zupełnie inne,czasami dosc absurdalne ale poglady polityczne to tylko metoda a nie cel.

Zaciekawiło mnie to co napisał Pazur.Zastanawiam się czy ten sam problem stoi na przeszkodzie o którym niejednokrotnie pisałem czy jest coś jeszcze.



"Umowa sponsorska Pogoni Szczecin wygasa z końcem czerwca. Czy może dojść do sytuacji, że nie zostanie przedłużona? - Nie sądzę, aby to się zdarzyło - zaznaczył prezes GA.

Na jakie środki finansowe może liczyć piłkarska Pogoń czy siatkarki Chemik?

- Nie analizujemy zmniejszenia naszego zaangażowania się. Nie widzimy na ten moment powodów, by zmniejszać te zaangażowanie Grupy Azoty w sponsorowanie klubów sportowych - podkreślał Mariusz Bober."

Skoro coś analizują, ale nie zmniejszenie wkładu to raczej analizują czy opłaca się go zwiększyć.

"Jesteśmy championami polskiej gospodarki, więc oczekujemy jakości, czyli jak najlepszych wyników sportowych. Jako firma więcej niż ogólnopolska chcemy pokazywać się dalej niż tylko w kraju"



Kosialdo ale to nadinterpretacja.
W szerszej wypowiedzi bodajrze w Kurierze Bober mówi o tym ze to klub ma najpierw pokazac coś w stylu Hofenheim czy Lecester a potem liczyc na więcej.Innymi słowy dosc cwanie chca sie ew. przykleić do sukcesu by wowczas go ew. ugruntować.Mówi równiez o tym iż to klub powinien szukac kasy u innych sponsorów.
Mnie naszla taka myśl że to juz powoli jest gra na to by nowa umowa dawala Azotom więcej za mniej...i z furtka utożsamienia się z sukcesem.
iNNYMI SŁOWY
Jesli Czesiu wyciągnie z tych graczy coś grubo ponad stan (wg. mnie poz 5-9 to jest odzwierciedlenie wartości piłkarskiej tej drużyny) to Azoty się uśmiechną. Jeśli nie to maja argument by się wycofać.
Na miejscu Mroczka zanim usiadłbym do negocjacji nad nowa umowa zorientowanym się czy jest możliwość znalezienia innego sponsora na koszulki i czy była by to kwota konkurencyjna.



nie nadinterpretacja tylko zrozumienie co człowiek mówi. A powiedział, że sponsoring a inwestycja kapitałowa to dwie różne rzeczy. I ja jako osoba prowadząca działalność od kilku lat to rozumiem. Oni wolą wyłożyć grube miliony na Police 2 a z zysków dać więcej kasy na promowanie np. przez sport. I naprawdę nie ma co panikować. Będzie dobrze. Mam nadzieję, że za kilkanaście dni potwierdzą się informacje o tym, że to Azoty wyłożyły kasę na 4-tą trybunę. Troszkę optymizmu ludzie !!!!



Azoty i 4 trybuna? mało realne, chyba że oddadzą nazwę stadionu na 20 lat.
trochę kręci ten nowy prezesik moim zdaniem 50% że zostanie tak jak jest mniej więcej a drugie 50% że nam pomachają na do widzenia.


pogol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4505 dni




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 06/05/2016 01:28
Tak na prawdę, to sporo też będzie zależeć od wyników finansowych ZCh Police. Jeśli nowe władze Polic utrzymają tendencję wzrostową jeśli chodzi o zyski, to i na sponsoring powinna się znaleźć kasa.


odli
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4234 dni




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 15/05/2016 15:36
Grupa Azoty nowym sponsorem odry Opole


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5018 dni




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 15/05/2016 15:44

  odli napisał:  
Grupa Azoty nowym sponsorem odry Opole



Nowy partner w zdecydowanej mierze będzie wspierał szkolenie dzieci i młodzieży, które, jak podkreślali goście, stoi w Odrze Opole na wysokim poziomie, ale pozyskanie tak znaczącego mecenasa będzie rzutowało z pewnością na wszystkie aspekty działalności klubu.

Podpisana w dniu dzisiejszym umowa przewidziana jest do końca grudnia tego roku, lecz prezes Sławomir Brzeziński nie wykluczył jej przedużenia, jeżeli współpraca będzie satysfakcjonująca. W niedługim czasie logo Grupy Azoty pojawi się na koszulkach naszych zawodników.

http://www.oksodraopole.pl/3280-grupa-azoty-nowym-sponsorem-odry


Seth_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3930 dni




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 15/05/2016 15:52
Grupa grupą, ale ich sponsoruje Kędzierzyn.


galon
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3198 dni




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 15/05/2016 16:00
A sponsora załatwił minister Jaki . Panie Bdudziński do dzieła!


POGOŃ SZCZECIN
Seth_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3930 dni




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 15/05/2016 16:21
Widziałeś kiedykolwiek, żeby Bredziński zrobił cokolwiek dla regionu?


galon
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3198 dni




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 15/05/2016 16:46

  Seth_ napisał:  
Widziałeś kiedykolwiek, żeby Bredziński zrobił cokolwiek dla regionu?



Wiadomo.To takie pobożne życzenie


POGOŃ SZCZECIN
FL2
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5083 dni




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 15/05/2016 19:54
dla tego regionu nikt nic nie robi bo jak jada do warszawki to oni juz sa warszawiaczkami i g my ich interesujemy taka jest prawda huj tu był i będzie


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3888 dni




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 16/05/2016 09:10
GRUPA Azoty zamierza zwiększyć swoje zaangażowanie finansowe w drużynę piłkarską Pogoni Szczecin kosztem siatkarek Chemika Police

I niby budżet może wzrosnąć ze 24 mln do 30 mln. Ale to tylko na tą chwilę informację nieoficjalne. A wiadomo jak z nimi jest, czasem sięsprawdzą a czasem nie.

Trochę boli ten fragment, o którym już powyżej użytkownicy napisali.
"Kilka dni temu ogłoszono, że Grupa Azoty będzie wspierać grupy młodzieżowe w Odrze Opole. Architektem porozumienia jest wiceminister Patryk Jaki, który wywodzi się z tamtych stron i był w przeszłości piłkarzem grup młodzieżowych w opolskim klubie. Umowa obowiązuje do końca roku, ale zaznaczono jednocześnie, że to dopiero początek współpracy."

Dlaczego polityk wywodzący się z naszego regionu, nic nie potrafi dla nas załatwić? ...

Ostatnio edytowany przez: Icar, 16 maja 2016, 09:17 [3 raz(y)]


BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7207 dni




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 16/05/2016 14:47

  Icar napisał:  
GRUPA Azoty zamierza zwiększyć swoje zaangażowanie finansowe w drużynę piłkarską Pogoni Szczecin kosztem siatkarek Chemika Police

I niby budżet może wzrosnąć ze 24 mln do 30 mln. Ale to tylko na tą chwilę informację nieoficjalne. A wiadomo jak z nimi jest, czasem sięsprawdzą a czasem nie.

Trochę boli ten fragment, o którym już powyżej użytkownicy napisali.
"Kilka dni temu ogłoszono, że Grupa Azoty będzie wspierać grupy młodzieżowe w Odrze Opole. Architektem porozumienia jest wiceminister Patryk Jaki, który wywodzi się z tamtych stron i był w przeszłości piłkarzem grup młodzieżowych w opolskim klubie. Umowa obowiązuje do końca roku, ale zaznaczono jednocześnie, że to dopiero początek współpracy."

Dlaczego polityk wywodzący się z naszego regionu, nic nie potrafi dla nas załatwić? ...



Dlaczego? Ano dlatego że mają na nas wyjebana kiełbasę. Poszczerza mordę z plakatów raz na kilka lat, naopowiadaja bajek, później zaczyna się warszawka i zapominają kto im dał mandat i co najważniejsze skąd pochodzą. Może się mylę i coś mi umknęło, ale czy Nitras, Brudziński czy inny zrobił cokolwiek dla naszego miasta?? Pytam poważnie bo ja sobie nie przypominam.


No One Like Us....We don't Care...
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005