Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Marudnicki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3972 dni




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 25/02/2016 12:46
Wyborcza nie słynie z obiektywności w ocenie dokonań obozów im nieprzychylnych... Zwłaszcza, że się im kasa za reklamy z budżetu państwa kończy. Warto poczekać co faktycznie z tego wyniknie.


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3972 dni




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 25/02/2016 13:02
Nie wklejajcie na tym forum linków do gówna, bo jeszcze ktoś wejdzie przez przypadek.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3891 dni




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 25/02/2016 13:12
Wyborcza sama siebie określa bezpośrednio jako anty-PiS. Także, na waszym miejscu, jak widzicie jakaś kontrowersyjną informację dotyczącą tego co niby ma zrobić rząd, poszukałbym potwierdzenia u innych źródeł. I wtedy wklejał linki, a nie do tego badziewia bezpośrednio :P


Frenzy48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3555 dni




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 25/02/2016 13:31
Przecież zadnego zakazu na budowanie farm wiatrakowych nie będzie , te zawsze powstawały na polach jedynie co się zmieni to pewnie odległość od gospodarstw.Przy budowach takich farm zawsze sa jakieś protesty okolicznych mieszkanców co jest zrozumiałe, bo każdy chce być z dala od warkotu.Beka z ludzi którzy czytają takie farmazony i jeszcze w to wierzą.


Głupota jest sprawą prywatną jednak jej skutki są społeczne.
mastah86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5901 dni




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 25/02/2016 18:52

  Niepokonany napisał:  
Nie wklejajcie na tym forum linków do gówna, bo jeszcze ktoś wejdzie przez przypadek.



Inne źródło o tym samym:

http://wiatrowa.blox.pl/2016/02/Ustawa-o-zakazie-energetyki-wiatrowej-w-Polsce-wg.html

http://serwisy.gazetaprawna.pl/energetyka/artykuly/924153,farmy-wiatrowe-energetyka-odnawialna-oze.html


Ból przemija, chwała pozostaje!

Szczecin - niezwykłe miasto, niezwykła historia
Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3972 dni




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 25/02/2016 19:25

  mastah86 napisał:  

  Niepokonany napisał:  
Nie wklejajcie na tym forum linków do gówna, bo jeszcze ktoś wejdzie przez przypadek.



Inne źródło o tym samym:

http://wiatrowa.blox.pl/2016/02/Ustawa-o-zakazie-energetyki-wiatrowej-w-Polsce-wg.html

http://serwisy.gazetaprawna.pl/energetyka/artykuly/924153,farmy-wiatrowe-energetyka-odnawialna-oze.html



No cóż Gazeta Prawna, która kiedyś (dzisiaj pewnie też, ale pewien nie jestem) należy do Axel Springer Poland (m.in. opłacają Lisa) i jakiś blog zapewne będący wydmuszką. Nie, dziękuję, normalny jestem.


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4234 dni




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 25/02/2016 20:12

  Niepokonany napisał:  

  mastah86 napisał:  

  Niepokonany napisał:  
Nie wklejajcie na tym forum linków do gówna, bo jeszcze ktoś wejdzie przez przypadek.



Inne źródło o tym samym:

http://wiatrowa.blox.pl/2016/02/Ustawa-o-zakazie-energetyki-wiatrowej-w-Polsce-wg.html

http://serwisy.gazetaprawna.pl/energetyka/artykuly/924153,farmy-wiatrowe-energetyka-odnawialna-oze.html



No cóż Gazeta Prawna, która kiedyś (dzisiaj pewnie też, ale pewien nie jestem) należy do Axel Springer Poland (m.in. opłacają Lisa) i jakiś blog zapewne będący wydmuszką. Nie, dziękuję, normalny jestem.



Ludzie co to za różnica kto publikuje te informacje? Sedno sprawy jest w tym że jeśli ta odległość będzie duża to ciężko będzie znaleźć atrakcyjne miejsca do stawiania tych elektrowni.Ceny za taki grunt który spełni te normy będą horrendalne.O tym mówił cytowany przedstawiciel takich firm jak EPA.
Zamiast dyskutować jakie to może mieć pośrednie konsekwencje dla klubu to rozgorzala dyskusja w jakiej gazecie to jest...masakra.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Frenzy48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3555 dni




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 26/02/2016 00:55

  EPSON napisał:  

Ludzie co to za różnica kto publikuje te informacje?



Bardzo duża bo propagandę można uprawiać i mącic w głowach i ogłupiać.Zresztą panowie Pogoń na wiatrakach to żadna Pogoń fundamenty nie buduje się na tym ,bo można też na kiełbasie :D.Istnieja tez grupy które maja własne interesy które chca wykorzystac maksymalnie swoje wplywy ktore beda dbre dla nich.Stad te platne artikiely.


Głupota jest sprawą prywatną jednak jej skutki są społeczne.
Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3972 dni




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 26/02/2016 01:08

  EPSON napisał:  

  Niepokonany napisał:  

  mastah86 napisał:  

  Niepokonany napisał:  
Nie wklejajcie na tym forum linków do gówna, bo jeszcze ktoś wejdzie przez przypadek.



Inne źródło o tym samym:

http://wiatrowa.blox.pl/2016/02/Ustawa-o-zakazie-energetyki-wiatrowej-w-Polsce-wg.html

http://serwisy.gazetaprawna.pl/energetyka/artykuly/924153,farmy-wiatrowe-energetyka-odnawialna-oze.html



No cóż Gazeta Prawna, która kiedyś (dzisiaj pewnie też, ale pewien nie jestem) należy do Axel Springer Poland (m.in. opłacają Lisa) i jakiś blog zapewne będący wydmuszką. Nie, dziękuję, normalny jestem.



Ludzie co to za różnica kto publikuje te informacje? Sedno sprawy jest w tym że jeśli ta odległość będzie duża to ciężko będzie znaleźć atrakcyjne miejsca do stawiania tych elektrowni.Ceny za taki grunt który spełni te normy będą horrendalne.O tym mówił cytowany przedstawiciel takich firm jak EPA.
Zamiast dyskutować jakie to może mieć pośrednie konsekwencje dla klubu to rozgorzala dyskusja w jakiej gazecie to jest...masakra.



Taka, że Michnik mówił o Kiszczaku, że to człowiek honoru, Lis o kibicach, że to faszyści. Jak nie wiem jaka jest prawda z tymi wiatrakami i szczerze mówiąc mam to gdzieś. Wiem za to, że media typu wyborcza trzeba omijać szerokim łukiem, bo ostatnie co tam można znaleźć to prawda.


Pete
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3004 dni




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 26/02/2016 08:11
W 100% się zgadzam, wyborcza nie jest wiarygodna i już taka nigdy nie będzie. O Axel Springer nawet nie wspomnę, bo szkoda miejsca na forum.


Oby nadszedł Mistrza czas!
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4234 dni




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 26/02/2016 08:24

  Frenzy48 napisał:  

  EPSON napisał:  

Ludzie co to za różnica kto publikuje te informacje?



Bardzo duża bo propagandę można uprawiać i mącic w głowach i ogłupiać.Zresztą panowie Pogoń na wiatrakach to żadna Pogoń fundamenty nie buduje się na tym ,bo można też na kiełbasie :D.Istnieja tez grupy które maja własne interesy które chca wykorzystac maksymalnie swoje wplywy ktore beda dbre dla nich.Stad te platne artikiely.



ale to nie temat o tym.Zdaje się że jest temat polityczny na forum.Dzisiaj podstawy klubów buduje się na forsie a nie na ideałach.Kwestia tylko czy wydaje się ja tak jak Lechia czy mądrze tak jak Pogoń.Natomiast jak główny udziałowiec straci płynność finansową przez zmianę ustawy bezpośrednio uderzającą w jego biznes to straci tez Pogoń.To co sądzi o tym GW czy ktokolwiek inny można nie czytać istotne jest czy taka ustawa wejdzie w życie i jak poradzą sobie z tym bezpośrednio zainteresowani.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Rauliki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6031 dni




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 26/02/2016 16:58
Wypowiada się przedstawiciel EPA czyli pewnie gazeta wypaczyła to co mówi?
Najlepsza jest w wiara, że tylko jedne media kłamią.


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3972 dni




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 26/02/2016 17:17

  Rauliki napisał:  
Wypowiada się przedstawiciel EPA czyli pewnie gazeta wypaczyła to co mówi?
Najlepsza jest w wiara, że tylko jedne media kłamią.



Napisałem, że nie znam sprawy. Pewne jest tylko to, że w tak gównianym źródle nawet prawda jest gówno warta.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5909 dni




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 26/02/2016 17:31
W tym przypadku to tak jakby doszukiwac sie podtekstow w wynikach spotkan ekstraklasy z ostatniej kolejki.


kingaps
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7989 dni




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 27/02/2016 22:46

  Niepokonany napisał:  

  Rauliki napisał:  
Wypowiada się przedstawiciel EPA czyli pewnie gazeta wypaczyła to co mówi?
Najlepsza jest w wiara, że tylko jedne media kłamią.



Napisałem, że nie znam sprawy.


Nie znam się ale coś tam powiem ot tak - mentalność Kalego :(

Lobby górnicze jest mocne w kraju. Obecna władza ma wobec nich zobowiązania. Jest przeciwna nie tylko energetyce wiatrowej ale również wodnej czy atomowej.

EPA wchodząc do Pogoni dostała zapewnienie od władz województwa że te będą patrzyły przychylnym okiem (wspierały) na rozwój zielonej energii.


Ja kocham Liverpool - Ty kibicujesz Man Utd,
Jestem za Pogonią Szczecin, a Ty za Lechem Poznań
Lubie metal, a Ty kochasz hip-hop, Popierasz PiS, ja wole PO
Mimo to jesteś mi jak brat, bo łączy nas nienawiść do drogówki.

PO - PiS 9:6 F*CK ! F*CK !

Mordę może mam nie w tamburyn, ale mam zasady
Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3972 dni




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 27/02/2016 23:03

  kingaps napisał:  

  Niepokonany napisał:  

  Rauliki napisał:  
Wypowiada się przedstawiciel EPA czyli pewnie gazeta wypaczyła to co mówi?
Najlepsza jest w wiara, że tylko jedne media kłamią.



Napisałem, że nie znam sprawy.


Nie znam się ale coś tam powiem ot tak - mentalność Kalego :(

Lobby górnicze jest mocne w kraju. Obecna władza ma wobec nich zobowiązania. Jest przeciwna nie tylko energetyce wiatrowej ale również wodnej czy atomowej.

EPA wchodząc do Pogoni dostała zapewnienie od władz województwa że te będą patrzyły przychylnym okiem (wspierały) na rozwój zielonej energii.



Cóż nie muszę się znać na tym żeby wiedzieć, iż źródło, które zawsze podaje, że 2x2 nie równia się 4 próbuje mną manipulować. Lepiej być mentalnym Kalim niż marionetką na usługach zdrajców i złodziei.


kosialdo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4095 dni




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 28/02/2016 18:21

  kingaps napisał:  

  Niepokonany napisał:  

  Rauliki napisał:  
Wypowiada się przedstawiciel EPA czyli pewnie gazeta wypaczyła to co mówi?
Najlepsza jest w wiara, że tylko jedne media kłamią.



Napisałem, że nie znam sprawy.


Nie znam się ale coś tam powiem ot tak - mentalność Kalego :(

Lobby górnicze jest mocne w kraju. Obecna władza ma wobec nich zobowiązania. Jest przeciwna nie tylko energetyce wiatrowej ale również wodnej czy atomowej.

EPA wchodząc do Pogoni dostała zapewnienie od władz województwa że te będą patrzyły przychylnym okiem (wspierały) na rozwój zielonej energii.



Chyba "moralność Kalego"...
I dobrz, że jest silne "lobby" górnicze bo Polska węglem stoi :)
A takie lobby bez cytatu to jest takie, żeby Polsce ograniczyć wydobycie tego surowca ;)


luki_717
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7175 dni




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 04/03/2016 12:01
Macie może jakieś nowe informacje lub przecieki jak tam sytacja w Policach? Jałosiński, Naruć zostają?:-)


"My wszyscy wolimy zginąć, walcząc, aniżeli żyć na klęczkach." - gen. Anders Kliknij PolskieSerce
Bonio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7244 dni




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 04/03/2016 13:41

  luki_717 napisał:  
Macie może jakieś nowe informacje lub przecieki jak tam sytacja w Policach? Jałosiński, Naruć zostają?:-)



Praktycznie codziennie inną wersje się słyszy. Do samego końca pewnie nie będzie wiadomo jak to się skończy. Ostatnio słyszałem od dość wysoko postawionej osoby, że Jałocha może zostać. Ja te informacje traktuje już bardziej jako ciekawostki niż wiarygodne info.


zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6181 dni




Odp: Grupa Azoty, byli i obecni działacze, udziałowcy - 04/03/2016 14:13
Jeżeli te zdjęcie jest aktualne to w Policach chyba wszystko OK.


PS 1948
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005