Autor
Wiadomość
   Reprezentacja -> Mecze towarzyskie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
tm_tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7447 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 26/03/2011 07:39

  Sampaio napisał:  
link

Krótki ale zwięzły wywiad udzielony przez "jego ekscelencję" Franza Smudę. Facet zarabia 150 papierów miesięcznie, a chciałby mieć lekką i spokojną pracę. Do tego zrobił się jeszcze ostatnio strasznie drażliwy i agresywny...



Kaźmierczak udowadnia swoją grą, że powinien dostać szansę sprawdzenie się w sparingu.
Skoro w tej kadrze grało już pół polskiej ligi...


INDIOS BRAVOS
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6058 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 29/03/2011 22:33
Remis 0:0 z Grecją. Dzisiaj Sandomierski dobrze wypadł, myślę że on jest chociażby lepszą opcją dla kadry niż powrót "Borubara" o czym była dyskusja w innym temacie. Ogólnie zabrakło naszym po raz kolejny skuteczności, w czym brylował znowu Lewandowski.


Prw
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6676 dni

*




Odp: Mecze towarzyskie - 30/03/2011 11:58

  Janek80 napisał:  
Remis 0:0 z Grecją. Dzisiaj Sandomierski dobrze wypadł, myślę że on jest chociażby lepszą opcją dla kadry niż powrót "Borubara" o czym była dyskusja w innym temacie. Ogólnie zabrakło naszym po raz kolejny skuteczności, w czym brylował znowu Lewandowski.



A w czym Sandomierski jest lepszą opcją dla kadry od Boruca? No bo chyba nie wmówisz mi, że jest lepszym bramkarzem...


To nie są leszcze Stefan...
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6058 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 30/03/2011 22:18

  Prw napisał:  

  Janek80 napisał:  
Remis 0:0 z Grecją. Dzisiaj Sandomierski dobrze wypadł, myślę że on jest chociażby lepszą opcją dla kadry niż powrót "Borubara" o czym była dyskusja w innym temacie. Ogólnie zabrakło naszym po raz kolejny skuteczności, w czym brylował znowu Lewandowski.



A w czym Sandomierski jest lepszą opcją dla kadry od Boruca? No bo chyba nie wmówisz mi, że jest lepszym bramkarzem...



Jak dla mnie Boruc już swoje w kadrze pograł, limit błędów wykorzystał. Jakie ma niepoważne podejście do kadry także udowodniał swoimi wypowiedziami, chociażby międzypaństwowy prestiżowy mecz towarzyski traktując jak jakąś gierkę na podwórku i całkowicie bagatelizując przegraną i swój błąd. Nie chciałbym, aby mój kraj prezentował taki zawodnik.
Moim zdaniem lepiej dać szanse nowym bramkarzom, chociażby Sandomierskiemu, który mam nadzieje nie powieli błędów Artura.
P.S. Tak przy okazji wolę już żeby na obronie grali Głowacki, Sadlok czy kto tam jeszcze niż żeby w reprezentacji Polski grali tacy "Polacy" jak Arboleda, bo to jak dla mnie jest kpina z reprezentacji.

Ostatnio edytowany przez: Janek80, 30 marca 2011, 22:55 [1 raz(y)]


AntyC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5424 dni

**




Odp: Mecze towarzyskie - 13/05/2011 23:04
Bilety na mecz Polska-Francja na debiucie areny w Gdańsku to 80, 160 i 240 zł ...makabra ...

PS. Grzesiu co tak tanio... na narodowy i na mecz ze szwabami poprosimy po 500, 2000 i 5000 zł


Rch.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6367 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 04/06/2011 13:40
pzpn.

Coś na temat meczów z Francją i Argentyną


Ultras Pogoń!MW03!Prawa Strona Miasta!
Rch.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6367 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 04/06/2011 13:40
. do kasacji


Ultras Pogoń!MW03!Prawa Strona Miasta!
ZCH 1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7362 dni

*




Odp: Mecze towarzyskie - 10/06/2011 16:31
Polska-Francja
Piłkarsko widać niewielki postęp, choć mecz przegrany to gra mogła się chwilami podobać. Dużo niedokładnych podań z których mogło coś wyniknąć. Słowa uznania dla Obraniaka za waleczność oraz Szczęsnego choć za zachowanie mógł wylecieć z boiska. Uznanie także dla Grosickiego bo rozgrzewkę to miał konkretną ;)
Kibicowsko żenada. Kto nie był nie ma z pewnością czego żałować. Doping kiepski lub bardzo słaby, rzadko podrywał się cały stadion. Problemy z wpuszczaniem na obiekt były różne, niektórym bilety nie wchodziły w czytnik. Mozolne wpuszczanie doprowadziło do tego iż niektórzy oglądali tylko druga połowę. Kilku francuzów na vipach z szalikami oglądając cały mecz na stojąco coś tam dopingując. Kilka znajomych twarzy z (L) po za tym nic godnego uwagi. Jedyny plus tej męczącej podróży to że sprawdziłem w końcu ile w dalszej trasie pali moje auto i uwaga miłe zaskoczenie 4L/100km :D za 200pln dojechałem i wróciłem do Warszawy 930 km :) Pozdrawiam wszystkich braci z (L) z którymi miałem okazję rozmawiać.


Na Ziemi Choszczeńskiej Wychowani Z Pogonią Od Zawsze Związani...
1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6095 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 10/08/2011 22:13
eugen polansky czy jakos tak ))) na chuj nam on sie pytam ?????


Porto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6777 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 11/08/2011 16:14

  1948 napisał:  
eugen polansky czy jakos tak ))) na chuj nam on sie pytam ?????



Niewiem... ale wyślij meila do Franka Smuty może ci odpisze ;)


mikka
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7158 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 26/10/2013 22:31
Czas odświeżyć:)
Wybiera się ktoś na towarzyskie spotkanie Polska-Irlandia w poznaniu 19.11.2013?


"Lecz zaklinam - niechaj żywi nie tracą nadziei I przed narodem niosą oświaty kaganiec; A kiedy trzeba, na śmierć idą po kolei, Jak kamienie przez Boga rzucane na szaniec!"
Trapen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6959 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 27/03/2016 11:11
To chłopaki z Naszego Regionu (Grosicki, Starzyński, Krychowiak) pokazali klasę w meczu z Finlandią :D

Niezła paka jedzie na Euro 2016 :D


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.04 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005