Autor
Wiadomość
   Reprezentacja -> Mecze towarzyskie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Jo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6599 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 27/03/2008 15:40

  eJay napisał:  
Łobodzinski to taki Batata - na 99% idzie zawsze "na prawa noge", jest cholernie przewidywalny, nie umie grac do przodu. Wasilewski - dla niego kadra to chyba za wysokie progi. 2 bramki padły z jego winy. Najlepszy był Matusiak, który szuka formy po rocznym wojażu po Europie.



Ale jeżeli chodzi o Matusiaka przyzwoicie wczoraj zagrał , ale on nie ma gdzie szukać formy i tak w Wiśle gra Brożek a Rado Mato siedzi na ławie więc nic z niego nie będzie.


Warszawa !!!!!! Warszawa , Warszawa CWKS Legia !!!!!!!!!!!! Warszawa , Warszawa !!!!!
kumpel
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6070 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 27/03/2008 21:11

  eJay napisał:  
Łobodzinski to taki Batata - na 99% idzie zawsze "na prawa noge", jest cholernie przewidywalny, nie umie grac do przodu. Wasilewski - dla niego kadra to chyba za wysokie progi. 2 bramki padły z jego winy. Najlepszy był Matusiak, który szuka formy po rocznym wojażu po Europie.



Matusiak grał 15 minut potem w ogóle nie istniał-zreszta dla mnie to jest jedno z najwiekszych nie porozumień.Co do Brożka to po co go oceniac na zapas skoro nie było żadnego pomocnika który by mu zagrał jakąś dobrą piłke.Po za tym dla mnie nr 1 w bramce był zawsze Kuszczak!A Boruc naprawde nie ma formy ostatnio a dalej broni.


Bo blanty mnie nie trują, jak nigdy mnie nie truły, tu mi skrusz to jaramy...
Henri Lloyd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5844 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 28/03/2008 16:22
Podczas meczu Niemiec ze Szwajcarami obecna ok. 70 grupa Dynama Berlin. Przed meczem odbyla sie umuwiona awantura z chuliganami z Zurychu po 60 osob. Po 2 minutach Zurych ucieka z pola walki zostawiaja swych ziomkow.

Po meczu zostalismy brutalnie skatowani przez policje.

Gdyby ktos chcial zdjecia, pisac


Casuals aus Dynamo Berlin

über uns lacht die Sonne, über den Rest lachen wir !
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6372 dni

*




Odp: Mecze towarzyskie - 28/03/2008 19:21

  Henri Lloyd napisał:  
Podczas meczu Niemiec ze Szwajcarami obecna ok. 70 grupa Dynama Berlin. Przed meczem odbyla sie umuwiona awantura z chuliganami z Zurychu po 60 osob. Po 2 minutach Zurych ucieka z pola walki zostawiaja swych ziomkow.

Po meczu zostalismy brutalnie skatowani przez policje.

Gdyby ktos chcial zdjecia, pisac



Dynamo Berlin?? co to za ekipa??


kumpel
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6070 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 28/03/2008 20:13

  kiko napisał:  

  Henri Lloyd napisał:  
Podczas meczu Niemiec ze Szwajcarami obecna ok. 70 grupa Dynama Berlin. Przed meczem odbyla sie umuwiona awantura z chuliganami z Zurychu po 60 osob. Po 2 minutach Zurych ucieka z pola walki zostawiaja swych ziomkow.

Po meczu zostalismy brutalnie skatowani przez policje.

Gdyby ktos chcial zdjecia, pisac



Dynamo Berlin?? co to za ekipa??



Ekipa taka co lubi grilować,jedna z najlepszych w niemczech:)


Bo blanty mnie nie trują, jak nigdy mnie nie truły, tu mi skrusz to jaramy...
Henri Lloyd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5844 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 28/03/2008 22:23
Na tym samym meczu razem z nasza zgoda z Bochum wyganiamy z niemieckiego sektora kurwy z Leipzig.
Po meczu spotykamy ich w pociagu do domu, awantura wywiazala sie znowu.


DEUTSCHLAND OHNE LEIPZIG !


Casuals aus Dynamo Berlin

über uns lacht die Sonne, über den Rest lachen wir !
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6372 dni

*




Odp: Mecze towarzyskie - 28/03/2008 22:32

  Henri Lloyd napisał:  
Na tym samym meczu razem z nasza zgoda z Bochum wyganiamy z niemieckiego sektora kurwy z Leipzig.
Po meczu spotykamy ich w pociagu do domu, awantura wywiazala sie znowu.


DEUTSCHLAND OHNE LEIPZIG !



No to gratuluję na meczu kadry "wyganiać" swoich rodaków z sektora. Lecz dzięki temu Wasza siła zawsze będzie mniejsza... o to już nie nasz problem :D


Henri Lloyd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5844 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 28/03/2008 23:35
U nas po prostu nie ma zadnego ukladu na kadre. Kazda okazja jest dobra, aby wyrownac rachunki.

Z tego, co mi sie wydaje w Polsce bylo kiedys tak samo, ze jedna ekipa wyganiala druga z sektoru.


Casuals aus Dynamo Berlin

über uns lacht die Sonne, über den Rest lachen wir !
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6372 dni

*




Odp: Mecze towarzyskie - 28/03/2008 23:48

  Henri Lloyd napisał:  
U nas po prostu nie ma zadnego ukladu na kadre. Kazda okazja jest dobra, aby wyrownac rachunki.

Z tego, co mi sie wydaje w Polsce bylo kiedys tak samo, ze jedna ekipa wyganiala druga z sektoru.



Było i miejmy nadzieję, że nie wróci już nigdy. Choć coraz częściej można zobaczyć barwy czy przyśpiewki klubowe. U nas było to zrozumiałe (rocznica), ale hołota w Krakowie co na sektorze D, wywiesiła klubowe barwy już nie ma wytłumaczenia. Mam nadzieję, że nikt nie podąży ich śladem.

Lloyd jakby u nas takie coś trwało do dziś to co mecz kadry były by takie walki, że kadra grała by przy pustych trybunach. A tak na moim ostatnim wyjeździe do Helsinek piło się piwo i bawiło z kibicami Widzewa, ŁKS-u czy Podbeskidzia i o to właśnie chodzi.

Życzę Wam, żebyście doczekali takich czasów.


Bartas
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7483 dni

****




Odp: Mecze towarzyskie - 29/03/2008 09:54
.

Ostatnio edytowany przez: Bartas, 29 marca 2008, 10:47 [1 raz(y)]


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6372 dni

*




Odp: Mecze towarzyskie - 29/03/2008 10:01

  NN napisał:  
Kiko przestań pierdolić



problem jakiś?


Bartas
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7483 dni

****




Odp: Mecze towarzyskie - 29/03/2008 10:11

  kiko napisał:  

U nas było to zrozumiałe (rocznica), ale hołota w Krakowie co na sektorze D, wywiesiła klubowe barwy już nie ma wytłumaczenia. Mam nadzieję, że nikt nie podąży ich śladem.



Z dupy tłumaczenie.
Zbójeckie prawo gospodarza
My wykorzystaliśmy to śpiewem, Wisła flagami.


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6372 dni

*




Odp: Mecze towarzyskie - 29/03/2008 12:46

  NN napisał:  

  kiko napisał:  

U nas było to zrozumiałe (rocznica), ale hołota w Krakowie co na sektorze D, wywiesiła klubowe barwy już nie ma wytłumaczenia. Mam nadzieję, że nikt nie podąży ich śladem.



Z dupy tłumaczenie.
Zbójeckie prawo gospodarza
My wykorzystaliśmy to śpiewem, Wisła flagami.



No sorry, ale na kadrę przyjeżdżają kibice z całej Polski, i ja nie chciałbym stać i śpiewać na sektorze gdzie wisi flaga Armia Białej Gwiazdy! i myślę, że tylko nie ja....


db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6892 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 29/03/2008 20:35

  kiko napisał:  
No sorry, ale na kadrę przyjeżdżają kibice z całej Polski, i ja nie chciałbym stać i śpiewać na sektorze gdzie wisi flaga Armia Białej Gwiazdy! i myślę, że tylko nie ja....



Zawsze możesz (spróbować ?) ją zerwać... ;)


Bartas
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7483 dni

****




Odp: Mecze towarzyskie - 29/03/2008 22:08

  kiko napisał:  


No sorry, ale na kadrę przyjeżdżają kibice z całej Polski, i ja nie chciałbym stać i śpiewać na sektorze gdzie wisi flaga Armia Białej Gwiazdy! i myślę, że tylko nie ja....



Nie twierdzę, że zbójeckie prawo jest słuszne, ale jest. Myślę, że Pogoni L. też nie było miło u nas słysząc Pogoń Szczecin tyle razy, a Ty nie widzisz w tym nic złego.
Nie wymagaj od innych jak sami tak robimy


  oczko82 napisał:  

Zawsze możesz (spróbować ?) ją zerwać... ;)



To ich najważniejsze płótno, mogło by być ciężko :)


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6372 dni

*




Odp: Mecze towarzyskie - 29/03/2008 22:29
"Nie twierdzę, że zbójeckie prawo jest słuszne, ale jest. Myślę, że Pogoni L. też nie było miło u nas słysząc Pogoń Szczecin tyle razy, a Ty nie widzisz w tym nic złego.
Nie wymagaj od innych jak sami tak robimy"

To są przyśpiewki - kto chce nie musi tego śpiewać... a flaga wisi i nikt prócz gospodarzy jej nie zdejmie - no chyba, że jakiś desperat szukający mocnych wrażeń.


db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6892 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 30/03/2008 05:50

  NN napisał:  
To ich najważniejsze płótno, mogło by być ciężko :)



Dlatego napisałem: " (spróbować?) " :)


DeeMeN.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6072 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 19/11/2008 23:02
Piękna bramka R.Lewandowskiego, karny według mnie z dupy. Niepotrzebnie nerwowa końcówka, druga bramka głupio stracona. Ogółem mecz średni.


Myślę, że sobie w życiu poradzę bo potrafię kombinować i swoich ideałów nie zdradzę !
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7478 dni

*




Odp: Mecze towarzyskie - 19/11/2008 23:15

  DeeMeN. napisał:  
Piękna bramka R.Lewandowskiego, karny według mnie z dupy. Niepotrzebnie nerwowa końcówka, druga bramka głupio stracona. Ogółem mecz średni.



fakt - karny z dupy, ale faul był, tylko że zaczął sie jeszcze przed polem karnym i to tam powinien byc odgwizdany rzut wolny

po raz kolejny udowadniamy że końcówki w naszym wykonaniu są słabe


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6372 dni

*




Odp: Mecze towarzyskie - 19/11/2008 23:33
Końcówka nerwowa fakt, ale muszę przyznać że byłem zaskoczony grą naszych... i muszę stwierdzić że mi zainponowali. Irlandczycy grali ostro, wysoko pressingiem a nasi sobie dobrze z tym radzili. Potrafili rozegrać kilka ciekawych akcji. Gra Kuby - dla mnie mistrzostwo. Chyba ani razu się nie zdarzyło, że w dryblingu stracił piłkę. Nakręcał naszą grę wyborowo. Ogólnie mecz jak najbardziej udany - ładne bramki Lewandowskiego R. oraz Parejro.
Zawiodłem się jedynie na kibicach - totalny piknik, zero zorganizowania. Doping jakby zebrać do kupy całe spotkanie to może z 10minut dobrego dopingu by się znalazło, a z taką liczbą na trybunach naszych rodaków to powinna tam być miazga. Ale to kolejny dowód że nie liczy się ilość a jakość.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005