Autor
Wiadomość
   Reprezentacja -> Mecze towarzyskie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
phoenix
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6260 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 28/02/2008 21:58
No a na horyzoncie nadal ciemno, biletów nie widać.


Dobre chłopaki reprezentują JP.
Wszyscy razem JP.

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7317 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 29/02/2008 14:52
tak związane z meczem:
Kadra na mecz z zagranicznymi gwiazdami OE
Leo Beenhakker ogłosił nazwiska piłkarzy powołanych na mecz Reprezentacja Polski – Reprezentacja Zagranicznych Gwiazd Orange Ekstraklasy, który zostanie rozegrany we wtorek 11 marca o godzinie 20:30 w Szczecinie.
Spotkanie zapowiada się niezwykle atrakcyjnie. Naprzeciw siebie wybiegną najlepsi polscy zawodnicy naszej ligi oraz wyróżniający się w Orange Ekstraklasie obcokrajowcy. Emocji z pewnością nie zabraknie!

Kadra Reprezentacji Polski:

bramkarze: Wojciech Kowalewski (Kolporter Korona Kielce), Sebastian Przyrowski (Groclin Dyskobolia Grodzisk Wlkp.)

obrońcy: Marcin Kuś (Kolporter Korona Kielce), Adam Kokoszka (Wisła Kraków), Jakub Wawrzyniak (Legia Warszawa), Tomasz Lisowski (Widzew Łódź), Michał Pazdan i Mariusz Pawelec (obaj Górnik Zabrze)

pomocnicy: Radosław Majewski (Groclin Dyskobolia Grodzisk Wlkp.), Marek Zieńczuk, Dariusz Dudka, Wojciech Łobodziński (wszyscy Wisła Kraków), Piotr Kuklis (Widzew Łódź), Konrad Gołoś (Górnik Zabrze), Łukasz Garguła (PGE GKS Bełchatów), Michał Goliński (KGHM Zagłębie Lubin), Rafał Murawski (Lech Poznań)

napastnicy: Radosław Matusiak i Paweł Brożek (obaj Wisła Kraków), Tomasz Zahorski (Górnik Zabrze)

Reprezentację Zagranicznych Gwiazd Orange Ekstraklasy poprowadzi trener warszawskiej Legii Jan Urban, który do swojej drużyny powołał 22 zawodników.

Kadra Reprezentacji Zagranicznych Gwiazd OE:

bramkarze: Jan Mucha (Legia Warszawa), Emilian Dolha (Lech Poznań)

obrońcy: Radek Mynar (Groclin Dyskobolia Grodzisk Wlkp.), Patrik Pavlenda (Górnik Zabrze), Inaki Astiz (Legia Warszawa), Pance Kumbev (Groclin Dyskobolia Grodzisk Wlkp.), Hernani (Kolporter Korona Kielce), Cleber (Wisła Kraków), Ivan Djurdjevic (Lech Poznań), Manuel Arboleda (KGHM Zagłębie Lubin)

pomocnicy: Hermes (Kolporter Korona Kielce), Aleksandar Vukovic, Roger Guerreiro, Edson da Silva, Miroslav Radovic (wszyscy Legia Warszawa), Mauro Cantoro (Wisła Kraków), Edi Andradina (Kolporter Korona Kielce), Stafano Napoleoni (Widzew Łódź)

napastnicy: Hernan Rengifo (Lech Poznań), Carlos Costly (PGE GKS Bełchatów), Takesure Chinyama (Legia Warszawa), Vuk Sotirovic (Jagiellonia Białystok).
pzpn.pl

fajnie, że Edi będzie :]


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6400 dni

*




Odp: Mecze towarzyskie - 29/02/2008 15:41
Skład Polaków silniejszy niż na Estonię - Dudka, Łobodzinski, Murawski, Kowalewski... może być ciekawie. No i Edi wróci na Twardowskiego :)


kuleK
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6487 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 29/02/2008 16:00
Od kiedy rozpoczyna się sprzedaż biletów na mecz Polska - Reprezentacja OE ?


Obrazek gif wstawiony na forum
YAKIN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6998 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 29/02/2008 16:35
ciekawa kadra piłkarzy zagranicznych:) no i Edi Andradina znów w Szczecinie!!! a ja będe w pracy:(


POGOŃ 100% SZCZECIN
Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8189 dni

**




Odp: Mecze towarzyskie - 29/02/2008 17:19

  Pogon v Wieden napisał:  

  Steryd napisał:  

  Pogon v Wieden napisał:  
Co ta ma wogole byc ten mecz z obcokrajowcami,pewnie na zasadzie macie i sie odpierdolcie,dla mnie to jest brak szacunku dla naszego regionu
Jeb.... pzpn



Ten mecz pewnie nie jest szczytem marzen, ale chyba lepiej ogladac obcokrajowcow z naszej ligi, niz Liechtenstein, ktory zadnego poziomu nie prezentuje. W tym terminie nie ma szans na konfrontacje z jakakolwiek silna reprezentacja, dlatego nie ma co wybrzydzac. Fakt, ze wszystkim marzyl sie zupelnie inny mecz, ale wyszlo inaczej i juz nic nie zmienimy lamentem.

P.S. Jebac PZPN :)



Tu nie chodzi o lament poprostu olejmy to i te ceny biletow parodia!!



Patrzac na sklad obcokrajowcow stwierdzam, ze Polakom bedzie ciezko ten mecz wygrac. Rywal duzo bardziej wymagajacy od Estonii, i bardzo dobrze. To nie Wronki i Estonia, ze bilety darmowe. 10-15zl to az tak duzo na mecz reprezentacji? Jak dla mnie, mozesz olac.


1948
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7416 dni

*




Odp: Mecze towarzyskie - 29/02/2008 17:41
Ceny biletów jak najbardziej w normie, narzekałbym gdyby były po 30 zł.


Drk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7106 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 29/02/2008 18:29

  Steryd napisał:  
Patrzac na sklad obcokrajowcow stwierdzam, ze Polakom bedzie ciezko ten mecz wygrac. Rywal duzo bardziej wymagajacy od Estonii, i bardzo dobrze. To nie Wronki i Estonia, ze bilety darmowe. 10-15zl to az tak duzo na mecz reprezentacji? Jak dla mnie, mozesz olac.



Też jestem tego samego zdania! Jak tak lukam na skład obcokrajowców to lepsze będzie to, niż brany wcześniej pod uwagę Liechtenstein.
Ciekawe tylko z jakim nastawieniami wyjdą rywale Polaków??? ciekawi mnie też czy występ obcokrajowców jest obowiązkowy i czy kluby mogłyby się postawić takim powołaniom...


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7445 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 29/02/2008 20:30

  Cytat:  
nie ma co narzekać? toż to minimalizm! Kolumbia na byc rehabilitowana przez "gwiazdy" naszej ligi?Szczecin to nie pipidówa,łachy nam nie robią-szanujmy sie. Wronki lansowane a Szczecin po raz kolejny dostaje ochłap...Skoro Was to zadowala to miłego oglądania meczu który nawet nie jest towarzyski

Wolałbyś Liechtenstein ? 1 miejsce

Ostatnio edytowany przez: malcoolm, 29 lutego 2008, 20:50 [1 raz(y)]


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
A K
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7357 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 29/02/2008 20:40
Szkoda Grosickiego bo z Estonia nie zagrał tak źle moim zdaniem,większość akcji była przeprowadzana jego stroną..Nie rozumiem decyzji Leo o jego braku..


PS!
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6555 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 29/02/2008 20:56

  malcoolm napisał:  

  Cytat:  
nie ma co narzekać? toż to minimalizm! Kolumbia na byc rehabilitowana przez "gwiazdy" naszej ligi?Szczecin to nie pipidówa,łachy nam nie robią-szanujmy sie. Wronki lansowane a Szczecin po raz kolejny dostaje ochłap...Skoro Was to zadowala to miłego oglądania meczu który nawet nie jest towarzyski

Wolabyś Liechtenstein ? 1 miejsce



tu nie chodzi co wolałbym a czego nie. podsumowałem fakt,a jest on taki,że PZPN po raz kolejny robi sobie jaja z mieszkańców szczecina i daje podwórkową gierke i każe za to bulić. I ma oczywiście już z góry nakreślone stanowisko,że jeżeli mecz ten okaże sie frekwencyjnym niewypałem i przyjdzie niewiele osób,to że Szczecin nie zasługuje na to by w tym mieście rozgrywały sie mecze reprezentacji. Tylko ja sie pytam jaki cel ma ten mecz? Dla mnie jest to tylko trening tylko w wiekszym wymiarze i tyle na ten temat. I dlatego wolałbym mecz nawet z Lichtensteinem, bo wiem że na drużyne pokroju Kolumbi to poczekamy sobie ale dopiero wtedy jeżeli w strukturach Pzpn-u nie bedziemy mieli swojego przedstawiciela,oczywiście takiego który skutecznie bedzie propagował lobbując nasze miasto. pamiętajmy że w tym roku obchodzimy 60-lecie klubu a to zobowiązuje. I dlatego Pzpn łachy nam nie robi,dając takim Wronkom mecz za free a Szczecin kasuje za mecz nawet nie o prestiz pokazuje gdzie tak naprawde ma nasze miasto.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6400 dni

*




Odp: Mecze towarzyskie - 29/02/2008 21:00

  Pampers. napisał:  
Szkoda Grosickiego bo z Estonia nie zagrał tak źle moim zdaniem,większość akcji była przeprowadzana jego stroną..Nie rozumiem decyzji Leo o jego braku..



Nie ma co tu rozumieć. Grosicki nie jest już piłkarzem OE więc powołania nie dostał. Na ostatni mecz z Estonią miał pozwolenie klubu, bo powołanie dostał przed dokonaniem transferu.


nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6237 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 01/03/2008 14:27
Nie Bułgaria, a Albania będzie rywalem drużyny Leo Beenhakkera 27 maja podczas przygotowań do finałów Euro 2008 -Pięknie,wpierw miała być Argetyna, pózniej Bługaria teraz Albania, ciekawe co za miesac... Wyspy owcze ? W polityce miała być Japonia, potem Irlandia, a następna to pewnie też będzie Albania...


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7317 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 01/03/2008 14:30
z tego co było napisane w Głosie to w pon. mają zacząć sprzedawać jakoś koło (czy po) południa :P

nie wiem czy zrywać się ze szkoły czy jak pójdę później to jeszcze będą :D mecz niby taki sobie ale to w końcu Szczecin i tutaj kibice nigdy nie zawodzili :]


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6400 dni

*




Odp: Mecze towarzyskie - 01/03/2008 22:29
Nie spiesz się :) starczy dla wszystkich - mam nadzieję :p


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7445 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 01/03/2008 22:34
chyba że lotto wykupi wszystkie :D


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6908 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 01/03/2008 23:37

  malcoolm napisał:  
chyba że lotto wykupi wszystkie :D



On juz wykupil :D


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
HST
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5898 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 02/03/2008 16:30
siema mozecie napisac gdzie mozna kupic bilety ??


MKS 78
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7051 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 02/03/2008 17:28
no to do zobaczenia w Szczecinie
NIELICZNI ALE FANATYCZNI POGON SZCZECIN FC PRUSZKOW.


Fanatycy ze stolicy
phoenix
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6260 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 02/03/2008 17:30

  HST napisał:  
siema mozecie napisac gdzie mozna kupic bilety ??



Nie wiadomo jeszcze nic :)


Dobre chłopaki reprezentują JP.
Wszyscy razem JP.
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005