Autor
Wiadomość
   Reprezentacja -> Mecze towarzyskie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7500 dni

*




Odp: Mecze towarzyskie - 12/03/2008 11:53

  anathema napisał:  

  lotto napisał:  
Jutro nareszcie komplet znowu na Twardowskiego :)


ten koleś jest tak nieogarnięty ,albo z was wszystkich robi wała...



wała to on robi przede wszystkim z ludzi zarządzających tym forum
od tygodnia nikt nie reaguje na te popisy to dzieciaka wzięła wena twórcza i napierdala w klawiaturę

LOTTO, mama i tata wiedzą że bawisz się w internet?


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
Jo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6621 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 12/03/2008 12:51

  Sampaio napisał:  

  anathema napisał:  

  lotto napisał:  
Jutro nareszcie komplet znowu na Twardowskiego :)


ten koleś jest tak nieogarnięty ,albo z was wszystkich robi wała...



wała to on robi przede wszystkim z ludzi zarządzających tym forum
od tygodnia nikt nie reaguje na te popisy to dzieciaka wzięła wena twórcza i napierdala w klawiaturę

LOTTO, mama i tata wiedzą że bawisz się w internet?



Ale jesteś pierdolnięty nic nie pisze a ten pies się czepia do mnie !


Warszawa !!!!!! Warszawa , Warszawa CWKS Legia !!!!!!!!!!!! Warszawa , Warszawa !!!!!
Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7000 dni

***




Odp: Mecze towarzyskie - 12/03/2008 13:03

  lotto napisał:  

  Sampaio napisał:  

  anathema napisał:  

  lotto napisał:  
Jutro nareszcie komplet znowu na Twardowskiego :)


ten koleś jest tak nieogarnięty ,albo z was wszystkich robi wała...



wała to on robi przede wszystkim z ludzi zarządzających tym forum
od tygodnia nikt nie reaguje na te popisy to dzieciaka wzięła wena twórcza i napierdala w klawiaturę

LOTTO, mama i tata wiedzą że bawisz się w internet?



Ale jesteś pierdolnięty nic nie pisze a ten pies się czepia do mnie !



nie rzucaj się tak, bo Ci się zmarszczki porobią. Widzisz, zrobiłeś z siebie debila na początku i teraz będzie się to za Toba ciągnąć, więc daj sobie spokój. i przestań wreszcie najeżdżać na ludzi, bo już kilka razy rzuciłeś takimi tekstami za które byś dostał po twarzy. O ile byłbyś na tyle odważny, żeby powiedzieć to prosto w oczy, w co wątpię.


Against modern wszystko!
Jo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6621 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 12/03/2008 13:17

  Lord napisał:  

  lotto napisał:  

  Sampaio napisał:  

  anathema napisał:  

  lotto napisał:  
Jutro nareszcie komplet znowu na Twardowskiego :)


ten koleś jest tak nieogarnięty ,albo z was wszystkich robi wała...



wała to on robi przede wszystkim z ludzi zarządzających tym forum
od tygodnia nikt nie reaguje na te popisy to dzieciaka wzięła wena twórcza i napierdala w klawiaturę

LOTTO, mama i tata wiedzą że bawisz się w internet?



Ale jesteś pierdolnięty nic nie pisze a ten pies się czepia do mnie !



nie rzucaj się tak, bo Ci się zmarszczki porobią. Widzisz, zrobiłeś z siebie debila na początku i teraz będzie się to za Toba ciągnąć, więc daj sobie spokój. i przestań wreszcie najeżdżać na ludzi, bo już kilka razy rzuciłeś takimi tekstami za które byś dostał po twarzy. O ile byłbyś na tyle odważny, żeby powiedzieć to prosto w oczy, w co wątpię.



No dobra to ja sięnie czepiem do nikogo i on tez nie jest luzz


Warszawa !!!!!! Warszawa , Warszawa CWKS Legia !!!!!!!!!!!! Warszawa , Warszawa !!!!!
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7295 dni

*




Odp: Mecze towarzyskie - 12/03/2008 14:46
drodzy admini i moderatorzy: uprzejmie prosze w imieniu swoim, i nie tylko, o ogarniecie paru osob, ktore w obecnej chwili nie ogarniaja.


100% PD
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7184 dni

*




Odp: Mecze towarzyskie - 12/03/2008 23:57
Malcoolm chyba nie bez kozery zostałeś awansowany do pozycji moda oczy

Ostatnio edytowany przez: 1973, 13 marca 2008, 00:06 [1 raz(y)]


jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7090 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 13/03/2008 00:50

  Pogoniarz73 napisał:  
Malcoolm chyba nie bez kozery zostałeś awansowany do pozycji moda oczy



Sęk tkwi w tym, że malcoolm jako mod, posiada uprawnienia tylko w Hyde Parku. To tyle w gwoli wyjaśnienia ;)
Także jesteśmy chyba skazani na dalsze oglądanie "swoich pięciu minut" w wykonaniu lotto...


1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7184 dni

*




Odp: Mecze towarzyskie - 13/03/2008 10:21
Rozumiem,to na dzień dzisiejszy każdy jakiś tam kmiotek typu lotto po zarejestrowaniu się może robić burdel w każdym temacie bo admini również zaglądają tu chyba raz na jakiś czas... toż to dopiero będzie kurwa anarchia...

Ostatnio edytowany przez: 1973, 13 marca 2008, 10:55 [1 raz(y)]


jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7090 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 13/03/2008 13:05

  Pogoniarz73 napisał:  
Rozumiem,to na dzień dzisiejszy każdy jakiś tam kmiotek typu lotto po zarejestrowaniu się może robić burdel w każdym temacie bo admini również zaglądają tu chyba raz na jakiś czas... toż to dopiero będzie kurwa anarchia...



Niestety, ale wygląda na to że tak...


Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6902 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 14/03/2008 21:40
"Dariusz Dudka, Marek Zieńczuk i Cleber będą mogli zagrać w sobotnim spotkaniu Orange Ekstraklasy przeciwko Lechowi Poznań" A nie mowilem ze tak bedzie. Czyzby to jakies czary ? cudwone uzdrowienie widac


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7500 dni

*




Odp: Mecze towarzyskie - 14/03/2008 22:30

  ostry napisał:  
"Dariusz Dudka, Marek Zieńczuk i Cleber będą mogli zagrać w sobotnim spotkaniu Orange Ekstraklasy przeciwko Lechowi Poznań" A nie mowilem ze tak bedzie. Czyzby to jakies czary ? cudwone uzdrowienie widac



medycyna czyni cuda ;) ambicja, silny charakter i sportowa postawa mogą zwalczyć nawet największe urazy i to w jeden dzień :P


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
phoenix
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6254 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 26/03/2008 21:14
To co robi reprezentacja w Krakowie to jest co najmniej śmieszne.
ps. no skręca mnie jak słysze to krakowskie HSV tylko że zamiast wisła to Polska.


Dobre chłopaki reprezentują JP.
Wszyscy razem JP.
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7500 dni

*




Odp: Mecze towarzyskie - 26/03/2008 22:07
w Krakowie na płocie za bramką wisi niebiesko-czerwona "Armia Białej Gwiazdy" i jakoś tam nikomu barwy na meczu kadry nie przeszkadzają, ale Szczecin to Szczecin i tutaj zawsze o wszystko się do kibiców przypierdalają


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6549 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 26/03/2008 22:11
tylko tyle w temacie dzisiejszego meczu-na mistrzostwach tradycyjnie 3 mecze i do domu,nie ma co sie łudzić. oby tylko jakiemuś dzidkowi lesnemu nie przyszło teraz zwaniać Leo. Reszte pozostawiam bez komentarza.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
DeeMeN.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6094 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 26/03/2008 22:21
Żenua ... Tylko tak grę naszych piłkarzy można określić ...


Myślę, że sobie w życiu poradzę bo potrafię kombinować i swoich ideałów nie zdradzę !
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6394 dni

*




Odp: Mecze towarzyskie - 26/03/2008 22:39
Odzywają się już "znawcy" futbolu.... lepiej przegrać teraz i wyciągnąć z tego wnioski niż później obudzić się z ręką w nocniku.

Szybka ocena na gorąco:

Boruc - przy bramkach zbyt dużo do powodzenia nie miał, choć przy wolnym mógł się trochę lepiej ustawić.
Bąk - bez większych błędów
Radomski - jak na powrót po tak długiej przerwie to występ pozytywny
Bornowicki,Wasilewski - najsłabsi w ekipę, dużo błędów w obronie, zero! pożytku w ofensywie
Dudka- chyba najlepszy w zespole, w I połowie dobrze w środku polu, w II w obronie kilkakrotnie ratuję zespół.
Lewandowski - średnio... lecz pewien poziom trzyma
Piszczek - jeszcze za wcześnie na niego w kadrze, musi się ograć...
Krzynówek - tradycyjnie, o niego nie trzeba się martwić
Żurawski - starał się, dużo biegał, rozgrywał, występ na +
Brożek - dno... dwa razy dostał piłkę, dwa razy na spalonym....

Garguła - sporo ożywił grę, często widoczny, na +
Goliński - przyzwoicie
Łobodziński - dużo lepiej od Piszczka, biegał, szarpał jak na prawego pomocnika przystało
Matusiak - bardzo dobry występ od dawien dawna
Smolarek - to samo co Krzynek

Trzeba podkreślić również bardzo dobrą grę USA, przez pełne 90min grali wysokim presingiem, dobrze grali piłką i wychodzili na pozycję no i te stałe fragmenty.... ogólnie jestem pod wrażeniem ich gry.... Szkoda że tego samego nie można powiedzieć o Polakach.


Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7249 dni

*




Odp: Mecze towarzyskie - 26/03/2008 22:49
Miało być jak z Niemcami, i było Diabełek

Leo niech nawet nie próbuje liczyć ile strat w meczu mieli: Bronowicki, Wasilewski czy Łobodziński, bo go głowa rozboli.

Dziwi mnie, czemu bronił Boruc, a nie Kuszczak. I tak wszyscy wiedzą, że Boruc jest numerem jeden, więc czemu nie sprawdził Kuszczaka? Ten znów będzie miał pretensje, że nie chce być w kadrze piątym kołem u wozu itp.

Matusiak chyba najlepszy w zespole - to znak, że było naprawdę źle.


Jo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6621 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 26/03/2008 23:25

  Bzyku napisał:  
Miało być jak z Niemcami, i było Diabełek

Leo niech nawet nie próbuje liczyć ile strat w meczu mieli: Bronowicki, Wasilewski czy Łobodziński, bo go głowa rozboli.

Dziwi mnie, czemu bronił Boruc, a nie Kuszczak. I tak wszyscy wiedzą, że Boruc jest numerem jeden, więc czemu nie sprawdził Kuszczaka? Ten znów będzie miał pretensje, że nie chce być w kadrze piątym kołem u wozu itp.

Matusiak chyba najlepszy w zespole - to znak, że było naprawdę źle.



Tak powiem, napastnika nadal nie mamy zostały 2 miesiące do euro i chyba go nie znajdziemy a więc będziemy grali tak jak dzisiaj jedynie Smolarka można podrzucić do ataku. Brożek to po prostu żal nawet piłki nie zdołał przyjąć. Piszczek to samo ja liczę na powołanie Sosina lub Mięciela bo czas płynie a bez napastnika nie mamy po co na euro jechać !!!!


Warszawa !!!!!! Warszawa , Warszawa CWKS Legia !!!!!!!!!!!! Warszawa , Warszawa !!!!!
g
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6737 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 27/03/2008 07:05
a mi najbardziej podobało się zdjęcie podczas problemów z transmisją, chyba jedyny pozytyw:) Szkoda, że Brożek się nic ciekawego nie pokazał, a niejaki obywatel Piszczek nie wiem co robił na boisku.


- Tylko Pogoń -
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7209 dni

**




Odp: Mecze towarzyskie - 27/03/2008 10:31
Łobodzinski to taki Batata - na 99% idzie zawsze "na prawa noge", jest cholernie przewidywalny, nie umie grac do przodu. Wasilewski - dla niego kadra to chyba za wysokie progi. 2 bramki padły z jego winy. Najlepszy był Matusiak, który szuka formy po rocznym wojażu po Europie.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.09 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005