Autor
Wiadomość
   Reprezentacja -> Mecze towarzyskie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7417 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 19/02/2008 10:13
Jak myślicie, po ile + - będa bilety ?


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
phoenix
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6232 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 19/02/2008 10:27

  malcoolm napisał:  
Jak myślicie, po ile + - będa bilety ?



40-50na kryta itd. na "gorsze" miejsca ze 20


Dobre chłopaki reprezentują JP.
Wszyscy razem JP.

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7289 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 19/02/2008 11:21
w ogóle wprowadzanie biletów to przesada (chyba że kasa by poszła na jakiś szczytny cel..)
na mecz z Estonią we Wronkach jest za darmo..

ale myślę, że koło 20 zł..


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
PORTOWIEC17
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5976 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 19/02/2008 22:48
a w fali będą bilety??jak nie to gdzie można kupić??


CO MNIE NIE ZABIJE TO MNIE WZMOCNI

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7289 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 19/02/2008 22:54
spokojnie.. każdy wie tyle co Ty..


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
MTS.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5887 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 19/02/2008 23:07

  PORTOWIEC17 napisał:  
a w fali będą bilety??jak nie to gdzie można kupić??



pewnie na www.kupbilet.pl. o ile serwery to wytrzymają...


AMS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7013 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 20/02/2008 17:45
Co ta ma wogole byc ten mecz z obcokrajowcami,pewnie na zasadzie macie i sie odpierdolcie,dla mnie to jest brak szacunku dla naszego regionu
Jeb.... pzpn


A ja i tak wierzyc nie przestane...
Jo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6599 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 22/02/2008 13:03
mecz będzie 11 Marca i w Tv też będzie bo 12 leo ma jakieś zebranie :)


Warszawa !!!!!! Warszawa , Warszawa CWKS Legia !!!!!!!!!!!! Warszawa , Warszawa !!!!!
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7417 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 22/02/2008 18:17
coś wiadomo o biletach :) ?


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Jo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6599 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 22/02/2008 18:34
No wiesz ja mam już zamówione 10 biletów ale jeszcze ich nie mam, mam zarezerwowane "_"
jak wyjdą to będę miał :)


Warszawa !!!!!! Warszawa , Warszawa CWKS Legia !!!!!!!!!!!! Warszawa , Warszawa !!!!!
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6527 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 22/02/2008 18:41

  Pogon v Wieden napisał:  
Co ta ma wogole byc ten mecz z obcokrajowcami,pewnie na zasadzie macie i sie odpierdolcie,dla mnie to jest brak szacunku dla naszego regionu
Jeb.... pzpn



nie bójmy sie-pzpn odbije sobie na biletach sprzedanych w Szczecinie. A swoją drogą zastanawia mnie kto i po co lobbuje tą mieścinę...


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Dawid.!.!.!.!.!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6372 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 23/02/2008 14:32
Polska zagra z zagranicznymi gwiazdami OE

W najbliższą środę na stadionie we Wronkach reprezentacja Polski, złożona z zawodników występujących w Orange Ekstraklasie, zmierzy się z Estonią. Nie jest to ostatni sprawdzian dla polskich ligowców przed Euro 2008. W marcu na stadionie Pogoni Szczecin zostanie rozegrany reprezentacji Polski z drużyną złożoną z zagranicznych gwiazd Orange Ekstraklasy.


Według Przeglądu Sportowego, selekcjonerem obcokrajowców ma zostać szkoleniowiec Legii Warszawa, Jan Urban. - Proszę się jeszcze do mnie nie zwracać per "selekcjonerze", bo nikt mi nie przekazał takiej informacji. W razie czego, na pewno jednak poradzę sobie z selekcją - powiedział Urban.

Jednym z piłkarzy, w drużynie Jana Urbana, na którego szczególną uwagę zwróci sam selekcjoner reprezentacji Polski, Leo Beenhakker będzie Roger Guerreiro. Pomocnik Legii Warszawa ma wkrótce otrzymać polskie obywatelstwo, co z kolei może otworzyć mu drogę do kadry na Euro 2008.

- Mecz odbędzie się we wtorek 11 marca, początek o 20:30, a transmisję przeprowadzi TVP1 - powiedział dla PS Andrzej Placzyński z firmy Sportfive.


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6372 dni

*




Odp: Mecze towarzyskie - 23/02/2008 14:55
Jedyny pozytyw tego meczu - godzina 20:30 :]


Jo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6599 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 23/02/2008 18:02

  kiko napisał:  
Jedyny pozytyw tego meczu - godzina 20:30 :]



No fajnie będzie noc i race rozpalimy porzucamy serpentynami będzie git no i pośpiewamy PZPN PZPN JE*** J**AĆ PZPN bo oni sobie z nas żartują z kibiców mecz za 17 dni już 15 w zaokrągleniu a biletów nie ma i nawet ceny nie podali olewają sobie , układają tabele Orange Ekstraklasy w tym roku i pieniążkami się dzielą złodzieje z PZPN !!!!!!!!!!


Warszawa !!!!!! Warszawa , Warszawa CWKS Legia !!!!!!!!!!!! Warszawa , Warszawa !!!!!
Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8161 dni

**




Odp: Mecze towarzyskie - 24/02/2008 12:57

  Pogon v Wieden napisał:  
Co ta ma wogole byc ten mecz z obcokrajowcami,pewnie na zasadzie macie i sie odpierdolcie,dla mnie to jest brak szacunku dla naszego regionu
Jeb.... pzpn



Ten mecz pewnie nie jest szczytem marzen, ale chyba lepiej ogladac obcokrajowcow z naszej ligi, niz Liechtenstein, ktory zadnego poziomu nie prezentuje. W tym terminie nie ma szans na konfrontacje z jakakolwiek silna reprezentacja, dlatego nie ma co wybrzydzac. Fakt, ze wszystkim marzyl sie zupelnie inny mecz, ale wyszlo inaczej i juz nic nie zmienimy lamentem.

P.S. Jebac PZPN :)


1948
phoenix
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6232 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 24/02/2008 19:49
15 zł za bilet na taką kopaninę Przecież to powinno być za darmo. Nie dobrze się dzieję. Ciekawe kiedy ruszy sprzedaż.


Dobre chłopaki reprezentują JP.
Wszyscy razem JP.
Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6978 dni

***




Odp: Mecze towarzyskie - 24/02/2008 20:52

  phoenix napisał:  
15 zł za bilet na taką kopaninę Przecież to powinno być za darmo. Nie dobrze się dzieję. Ciekawe kiedy ruszy sprzedaż.



Lepsze 15 zł niż cena tego proroka

  lotto w innym temacie napisał:  
najdroższy kolo 100 zł ale to pod dachem.



Against modern wszystko!
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6372 dni

*




Odp: Mecze towarzyskie - 24/02/2008 21:02
15zł to i tak mało, spodziewałem się cen w granicach 25-30zł, a jeszcze może na łuk po dyszke będzie :]



Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7289 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 24/02/2008 22:13
hm.. dobra tylko godzina, termin - wtorek, niech już będzie (rekordów frekwencji nie ma się co spodziewać, chociaż łatwiej z biletami będzie :P).. co do cen to chyba jednak obniża do 10 zł chociaż 15 zł można przeboleć, PZPN znowu nas olał ale można się było tego spodziewać..

edit: stadion znam od dziecka.. ale jak rozumieć news z głównej że na wysoką trybunę po 15 zł ? czyli sektory na łuku też ? bo "niska" trybuna zaczyna się przecież od 17...

Ostatnio edytowany przez: AŚ, 25 lutego 2008, 16:23 [1 raz(y)]


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
AMS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7013 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 25/02/2008 18:40

  Steryd napisał:  

  Pogon v Wieden napisał:  
Co ta ma wogole byc ten mecz z obcokrajowcami,pewnie na zasadzie macie i sie odpierdolcie,dla mnie to jest brak szacunku dla naszego regionu
Jeb.... pzpn



Ten mecz pewnie nie jest szczytem marzen, ale chyba lepiej ogladac obcokrajowcow z naszej ligi, niz Liechtenstein, ktory zadnego poziomu nie prezentuje. W tym terminie nie ma szans na konfrontacje z jakakolwiek silna reprezentacja, dlatego nie ma co wybrzydzac. Fakt, ze wszystkim marzyl sie zupelnie inny mecz, ale wyszlo inaczej i juz nic nie zmienimy lamentem.

P.S. Jebac PZPN :)



Tu nie chodzi o lament poprostu olejmy to i te ceny biletow parodia!!


A ja i tak wierzyc nie przestane...
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005