Autor
Wiadomość
   Reprezentacja -> Mecze towarzyskie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Dzn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6853 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 28/01/2008 11:33

  gazeta.pl napisał:  
PIŁKA NOŻNA. Reprezentacja Polski przyjedzie w marcu z trzydniową wizytą do Szczecina. W planach jest rozegranie meczu z "ligą cudzoziemców" - polskim piłkarzami występującymi zagranicą.


Informację podały władze Szczecina i prezes Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej, podczas zwołanej w poniedziałek rano specjalnej konferencji prasowej. - Przyjazd drużyny Leo Beenhakkera to ogromne wyróżnienie dla lokalnego piłkarskiego środowiska i atrakcja dla kibiców. Przed Euro 2008 starało się o to wiele miast. Argumentem przemawiającym na korzyść Szczecina był pełny stadion i bardzo dobra organizacji poprzednich wizyt reprezentacji - stwierdził z satysfakcją Jan Bednarek, prezes ZZPN.

Wiadomość o przyjeździe biało-czerwonych z dumą przekazywali również przedstawiciele władz miasta i Pogoni.

- Wiedzieliśmy, że rok 2008 będzie wyjątkowy jeśli chodzi o szczeciński sport - duża liczba olimpijczyków, dwie bardzo ważne imprezy lekkoatletyczne, a do tego możemy jeszcze dodać piłkarskie święto, jakim będzie wizyta reprezentacji przygotowującej się do mistrzostw Europy - mówił wiceprezydent Szczecina, Tomasz Jarmoliński.

- Mecz drużyny narodowej na stadionie przy Twardowskiego będzie wspaniałą inauguracją obchodów 60-lecia klubu. Musieliśmy wprowadzić zmiany w programie uroczystości rocznicowych, ale żebyśmy zawsze mieli takie problemy - stwierdził z uśmiechem wiceprezes Pogoni, Dariusz Adamczuk.



Przyjazd reprezentacji został potwierdzony przez władze Polskiego Związku Piłki Nożnej. Nie jest wykluczone, że biało-czerwoni zagrają w Szczecinie z reprezentacją jakiegoś kraju, choć 12 marca nie jest oficjalnym terminem UEFA. Piłkarska centrala wysłała zaproszenia do kilku europejskich federacji.

Źródło: Gazeta Wyborcza Szczecin



BNY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7179 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 28/01/2008 11:39
W dniu 28. stycznia w szczecińskim Magistracie, odbyła się konferencja prasowa.

Udział w niej wzięli: Wiceprezydent Miasta Szczecin - Tomasz Jarmoliński, Dyrektor Wydziału ds. Sportu i Turystyki – Robert Szych, Prezes Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej – Jan Bednarek oraz przedstawiciele Pogoni Szczecin S.A. – Prezes Artur Kałużny i Wiceprezes – Dariusz Adamczuk.

W dniu 12. marca na stadionie Pogoni Szczecin, mecz towarzyski rozegra reprezentacja Polski. – brzmiał główny komunikat przekazany podczas konferencji. Nie jest jeszcze do końca ustalone z kim zmierzą się piłkarze Leo Bennhakkera. Trwają rozmowy z potencjalnymi rywalami – powiedział prezes ZZPN, Jan Bednarek. Jest to duży sukces Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej, Miasta, Pogoni Szczecin jak i Gazety Wyborczej - Mówił wiceprezydent, Tomasz Jarmoliński - Cieszę się, że Szczecin powoli powraca do wizerunku miasta kojarzonego ze sportem.

Mam nadzieję, że dzisiejsza konferencja zakończyła wszelkie nieuzasadnione dywagacje na temat, naszego braku starań o mecz Reprezentacji w Szczecinie. Jest to kolejny dowód na to, że Pogoń nie jest postrzegana w kraju jako klub czwartoligowy. 60 lat naszej tradycji jest najlepszą tego gwarancją - powiedział po konferencji Wiceprezes Pogoni Szczecin S.A, Dariusz Adamczuk.

Zrodło: PogonSzczecin.info


miau !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5943 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 28/01/2008 13:42

  benny napisał:  


Mam nadzieję, że dzisiejsza konferencja zakończyła wszelkie nieuzasadnione dywagacje na temat, naszego braku starań o mecz Reprezentacji w Szczecinie. Jest to kolejny dowód na to, że Pogoń nie jest postrzegana w kraju jako klub czwartoligowy. 60 lat naszej tradycji jest najlepszą tego gwarancją - powiedział po konferencji Wiceprezes Pogoni Szczecin S.A, Dariusz Adamczuk.

Zrodło: PogonSzczecin.info



Mam nadzieję, że uda się ściągnąć jakąś reprezentację narodową. Bo jeżeli będzie to mecz z "ligą cudzoziemców" - polskim piłkarzami występującymi zagranicą" to będzie to żenada. Takie mecze są zwyle rozgrywane w jakiś pipidówach. A nam chcą to sprzedać jako wielki sukces klubu.

A z drugiej strony jaki jest sens zwoływania konferencji prasowej, skoro nie ma informacji na 100% z kim zagrają ? Komunikat by nie wystarczył ?


PS
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6911 dni

*




Odp: Mecze towarzyskie - 28/01/2008 14:19
Czyli zabralismy mecz Kielcom:]

``Plan kadry Beenhakkera:
2. lutego - Cypr - z Finlandią
6. lutego - Cypr - z Czechami
27. lutego - Wronki - z Estonią
12. marca - Kielce - rywal nieznany
26. marca - Polska- z USA
24/25. maja - Niemcy - z Macedonią
31. maja/1. czerwca - Chorzów - z Danią.``

http://www.pilkanozna.pl/news.php?ID=82016


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7638 dni

**




Odp: Mecze towarzyskie - 28/01/2008 16:23

  miau ! napisał:  

  benny napisał:  


Mam nadzieję, że dzisiejsza konferencja zakończyła wszelkie nieuzasadnione dywagacje na temat, naszego braku starań o mecz Reprezentacji w Szczecinie. Jest to kolejny dowód na to, że Pogoń nie jest postrzegana w kraju jako klub czwartoligowy. 60 lat naszej tradycji jest najlepszą tego gwarancją - powiedział po konferencji Wiceprezes Pogoni Szczecin S.A, Dariusz Adamczuk.

Zrodło: PogonSzczecin.info



Mam nadzieję, że uda się ściągnąć jakąś reprezentację narodową. Bo jeżeli będzie to mecz z "ligą cudzoziemców" - polskim piłkarzami występującymi zagranicą" to będzie to żenada. Takie mecze są zwyle rozgrywane w jakiś pipidówach. A nam chcą to sprzedać jako wielki sukces klubu.

A z drugiej strony jaki jest sens zwoływania konferencji prasowej, skoro nie ma informacji na 100% z kim zagrają ? Komunikat by nie wystarczył ?



12 marca nie jest oficjalnym terminem FIFA więc zagrać mogą co najwyżej zawodnicy z Polski.


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6231 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 28/01/2008 16:53

  Pszczółek napisał:  

  miau ! napisał:  

  benny napisał:  


Mam nadzieję, że dzisiejsza konferencja zakończyła wszelkie nieuzasadnione dywagacje na temat, naszego braku starań o mecz Reprezentacji w Szczecinie. Jest to kolejny dowód na to, że Pogoń nie jest postrzegana w kraju jako klub czwartoligowy. 60 lat naszej tradycji jest najlepszą tego gwarancją - powiedział po konferencji Wiceprezes Pogoni Szczecin S.A, Dariusz Adamczuk.

Zrodło: PogonSzczecin.info



Mam nadzieję, że uda się ściągnąć jakąś reprezentację narodową. Bo jeżeli będzie to mecz z "ligą cudzoziemców" - polskim piłkarzami występującymi zagranicą" to będzie to żenada. Takie mecze są zwyle rozgrywane w jakiś pipidówach. A nam chcą to sprzedać jako wielki sukces klubu.

A z drugiej strony jaki jest sens zwoływania konferencji prasowej, skoro nie ma informacji na 100% z kim zagrają ? Komunikat by nie wystarczył ?



12 marca nie jest oficjalnym terminem FIFA więc zagrać mogą co najwyżej zawodnicy z Polski.



no waśnie...czyli rywal też nie bedzie z najwyższej półki. ale lepsze to niż nic,ale mam wrażenie że to troche naciagane...


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7410 dni

*




Odp: Mecze towarzyskie - 28/01/2008 17:45
Znając życie przyjedzie reprezentacja złożona jedynie z ligowców, a więc nic specjalnego (jeśli ktoś oglądał niedawno ich zmagania w Łodzi na Widzewie to wie o czym mówię), rywal też będzie jakiś mierny.. eh.

Mam wrażenie, że na taki mecz przyjdzie ~8 tys. widzów, mądrale z PZPN uznają, że nie ma głodu na piłkę reprezentacyjną w Szczecinie i takowa nie zwita u nas przez długi czas (aż do czasu kiedy powstanie nowy stadion).

Żenada.

Aha i jeszcze jedno, żeby było śmieszniej ceny biletów będą pewnie oscylować w granicach takich jak na pierwszą reprezentacje ;)


1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7184 dni

*




Odp: Mecze towarzyskie - 28/01/2008 18:04
Naturalnie jak jakieś reprezentacyjne ochłapy to tylko do Szczecina, pzpnowska "szlachta" sobie myśli; chcieli kadrę mają kadrę i niech teraz nie marudzą a my pewnie będziemy pózniej przez dwa lata przeżywać pojedynek z "trzecim garniturem" reprezentacji Dżibuti :D


Jo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6621 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 29/01/2008 16:35
A wiadomo jaka będzie cena biletu i kiedy można zamawiać czy sprzedaż będzie w kasach na stadionie ???


Warszawa !!!!!! Warszawa , Warszawa CWKS Legia !!!!!!!!!!!! Warszawa , Warszawa !!!!!
phoenix
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6254 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 30/01/2008 14:55

  lotto napisał:  
A wiadomo jaka będzie cena biletu i kiedy można zamawiać czy sprzedaż będzie w kasach na stadionie ???



jak bedzie wiadomo to napewno bedziesz o tym wiedziec:)
ps. ja osobiscie licze na przeciwnika typu Ukraina albo Litwa


Dobre chłopaki reprezentują JP.
Wszyscy razem JP.
Jo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6621 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 30/01/2008 15:05

  phoenix napisał:  

  lotto napisał:  
A wiadomo jaka będzie cena biletu i kiedy można zamawiać czy sprzedaż będzie w kasach na stadionie ???



jak bedzie wiadomo to napewno bedziesz o tym wiedziec:)
ps. ja osobiscie licze na przeciwnika typu Ukraina albo Litwa



Ja na Ukrainę bo zobaczyć na żywo Schewchenko cała przyjemność tylko jak ceny :) bo jestem z Pyrzyc no i na mecz blisko do Szczecina :)) Kadra


Warszawa !!!!!! Warszawa , Warszawa CWKS Legia !!!!!!!!!!!! Warszawa , Warszawa !!!!!
Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7000 dni

***




Odp: Mecze towarzyskie - 30/01/2008 15:20

  lotto napisał:  

  phoenix napisał:  

  lotto napisał:  
A wiadomo jaka będzie cena biletu i kiedy można zamawiać czy sprzedaż będzie w kasach na stadionie ???



jak bedzie wiadomo to napewno bedziesz o tym wiedziec:)
ps. ja osobiscie licze na przeciwnika typu Ukraina albo Litwa



Ja na Ukrainę bo zobaczyć na żywo Schewchenko cała przyjemność tylko jak ceny :) bo jestem z Pyrzyc no i na mecz blisko do Szczecina :)) Kadra



12 marca nie jest oficjalnym terminem FIFA, więc Sheva i tak nie zagra.


Against modern wszystko!
Jo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6621 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 30/01/2008 16:01

  Lord napisał:  

  lotto napisał:  

  phoenix napisał:  

  lotto napisał:  
A wiadomo jaka będzie cena biletu i kiedy można zamawiać czy sprzedaż będzie w kasach na stadionie ???



jak bedzie wiadomo to napewno bedziesz o tym wiedziec:)
ps. ja osobiscie licze na przeciwnika typu Ukraina albo Litwa



Ja na Ukrainę bo zobaczyć na żywo Schewchenko cała przyjemność tylko jak ceny :) bo jestem z Pyrzyc no i na mecz blisko do Szczecina :)) Kadra



12 marca nie jest oficjalnym terminem FIFA, więc Sheva i tak nie zagra.


Nie wiadomo on i tak w Chelsea nie gra to może podjedzie przy okazji liczę na to :)


Warszawa !!!!!! Warszawa , Warszawa CWKS Legia !!!!!!!!!!!! Warszawa , Warszawa !!!!!
phoenix
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6254 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 30/01/2008 17:04
A i jeszcze jedno ten 12 marca to jedyny i ostateczny termin? Bo wg moich obliczeń jest to środa co za tym idzie dzień pracujący i przez to ludzi może być mniej itp.


Dobre chłopaki reprezentują JP.
Wszyscy razem JP.
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6394 dni

*




Odp: Mecze towarzyskie - 31/01/2008 12:29
Jest to środa i już tak zostanie, niech chociaż godzina meczu będzie dogodna dla wszystkich, żeby nie była to 16 czy 17.

Żeby PZPN zrobił wszystko żeby jakaś reprezentacja przyjechała, bo wewnętrzny sparing będzie nieporozumieniem = 5-6 tys. kibiców + nuda i brak emocji.

Jak Magic przejdzie do MLS to może przyjedzie bo liga rusza tam pod koniec marca :]


tomek77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6007 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 31/01/2008 13:42

  kiko napisał:  


Jak Magic przejdzie do MLS to może przyjedzie bo liga rusza tam pod koniec marca :]




A kto to jest ten "Magic" ? ;P


"MY PORTOWCY, MY PORTOWCY NASZ CHARAKTER SIŁĄ JEST!!!"
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6394 dni

*




Odp: Mecze towarzyskie - 31/01/2008 21:48

  tomek77 napisał:  

  kiko napisał:  


Jak Magic przejdzie do MLS to może przyjedzie bo liga rusza tam pod koniec marca :]




A kto to jest ten "Magic" ? ;P



Imię - Maciej
Nazwisko - Żurawski
Kraj - Polska
Data urodzenia - 12 września 1976
Miejsce urodzenia - Poznań
Wzrost / waga - 182 cm / 76 kg
Obecny klub - Celtic FC
Pozycja - napastnik

Przydomek "Magic" zyskał u fanów Celtów w pierwszym sezonie, kiedy to zdobywał sporo bramek -> 24 mecze 16 trafień.


tomek77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6007 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 01/02/2008 12:24

  kiko napisał:  

  tomek77 napisał:  

  kiko napisał:  


Jak Magic przejdzie do MLS to może przyjedzie bo liga rusza tam pod koniec marca :]




A kto to jest ten "Magic" ? ;P



Imię - Maciej
Nazwisko - Żurawski
Kraj - Polska
Data urodzenia - 12 września 1976
Miejsce urodzenia - Poznań
Wzrost / waga - 182 cm / 76 kg
Obecny klub - Celtic FC
Pozycja - napastnik

Przydomek "Magic" zyskał u fanów Celtów w pierwszym sezonie, kiedy to zdobywał sporo bramek -> 24 mecze 16 trafień.



Nie wyczułeś ironii... Chodziło mi o to, że ten przydomek chyba trochę jest nie aktualny. :] Dla mnie jest on kolejnym przykładem zawodnika, który nie poradził sobie za granicą i byłoby lepiej dla jego kariery gdyby wrócił do Polski.


"MY PORTOWCY, MY PORTOWCY NASZ CHARAKTER SIŁĄ JEST!!!"
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6394 dni

*




Odp: Mecze towarzyskie - 02/02/2008 18:57
"W rozegranym w cypryjskim Pafos towarzyskim meczu piłkarskim reprezentacja Polski pokonała Finlandię 1:0 (1:0). Jedyną bramkę zdobył w 43. minucie Adam Kokoszka.
Mecz z Finlandią miał być dla powołanych na zgrupowanie przez Leo Beenhakkera kadrowiczów szansą na pokazanie się przed finałami mistrzostw Europy. Test dla większości wypadł pomyślnie, gdyż Polacy pokonali Finów 1:0."

Mecz trzeba uznać za udany dla większości zawodników. Wspaniałe wejście Grosickiego, w decydujących momentach brakowało mu trochę pewności siebie, ale to jeszcze ta młodość. Pomału okrzepnie i powinien być z niego ciekawy zawodnik.

Wie ktoś czy w jakimś pubie puszczają środowy mecz z Pepikami ??


Paula19mks
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6094 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 02/02/2008 22:51
no musze powiedzieć że momentami naprawde podobała mi sie gra Kamila mimo ze wszedł dopiero w końcówce sporo mieszał ,zreszta według mnie cała Kadra zagrała dobry mecz za co należa sie chłopakom słowa pochwały:)


Zawsze w moim sercu tylko Pogoń Szczecinska!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005