Autor
Wiadomość
   Reprezentacja -> Mecze towarzyskie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7249 dni

*




Odp: Mecze towarzyskie - 20/11/2008 06:29
Daruj im - większość z naszych kibiców obecnych tam dzisiaj jest już pewnie bez pracy ;)

Nasi zagrali naprawdę nieźle, zwłaszcza w drugiej połowie kiedy po drugim golu Irlandczycy długo stracili pomysł na grę. Trzeba popracować nad tymi końcówkami - znów w końcówce tracimy gole i jest kupa chaosu i nerwówki.

Indywidualnie najlepszy dziś był Dudka (tak wiem, ale realnie trzeba to przyznać). Bardzo dobrze moim zdaniem zagrali jeszcze Wasyl, Garguła, R.Lewandowski. Reszta trzymała poziom - może poza Jodłowcem, który trochę się tam zagubił. Ale to "świeżak", więc też można mu wybaczyć.

I jeszcze jedno - od dawna z jakimś poważnym rywalem nie strzeliliśmy trzech goli. Ostatnio to chyba z Ekwadorem w meczu na wodzie.


YAKIN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6992 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 20/11/2008 15:28
W idiotyczny sposób tracimy dwa gole w końcówce które niestety kładą duży cień na ogólnie bardzo dobrym spotkaniu naszej kadry


POGOŃ 100% SZCZECIN
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6394 dni

*




Odp: Mecze towarzyskie - 21/11/2008 18:48
http://www.90minut.pl/news.php?id=807535

zobaczcie pierwsze nazwisko przy Pomocnikach..... normalnie to jakiś żart haha help


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7410 dni

*




Odp: Mecze towarzyskie - 21/11/2008 22:23

  kiko napisał:  
http://www.90minut.pl/news.php?id=807535

zobaczcie pierwsze nazwisko przy Pomocnikach..... normalnie to jakiś żart haha help



A dlaczego? Oglądałem parę meczów Lechii w tym sezonie i Trałka radził sobie w środku pola całkiem dobrze, miejscami mnie zadziwiał bo nie przypominał tego Trałki grającego kiedyś w Pogoni, przewracającego się o wlasne nogi.


Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5760 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 06/01/2009 14:40
Czy ktos wie gdzie i o ktrórej bedzie sparing z Gorzowem 4 lutego ??


abstrakcja!
Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5760 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 06/01/2009 14:51

  B-Pankow napisał:  
Czy ktos wie gdzie i o ktrórej bedzie sparing z Gorzowem 4 lutego ??



sorry, to nie to miejsce ..


abstrakcja!
Jo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6621 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 07/02/2009 21:12
POLSKA 1-1 LITWA pierwsza połowa po zakończeniu meczu skomentuje zawodników którzy walczą o kadre narazie oczywiście Paweł Brożek najlepszym zawodnikiem wiecej po meczu podam noty od 1 do 6


Warszawa !!!!!! Warszawa , Warszawa CWKS Legia !!!!!!!!!!!! Warszawa , Warszawa !!!!!
Jo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6621 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 07/02/2009 22:52
POLSKA 1-1 LITWA

Mecz na katastrofalnie niskim poziomie nikt w zespole się praktycznie nie wyróżniał jedynie Paweł Brożek w 1 połowie z Boguskim czasami tak to kompletna katastrofa. Pierwsza połowa w wykonaniu Jakuba Wilka była po prostu zerowa gdyby zeszedł po pierwszej połowie dostał by notę najgorszą w możliwych w drugiej połowie jako obrońca już tam się po prawił troszkę ale notę by dostał z 1,5 może 2 / 6 po prostu poziom na kadrę jest za wysoki jak dla niego jeszcze na razie no ale w najbliższych miesiącach nie ma co czekać na jakieś powołanie to samo się dotyczy naszemu bramkarzowi Cierzniak gra w 1 lidze no i widać to poziom kadra za wysoki to samo jak Wilk jeszcze paru można by wymienić ale szkoda pisać , co do Trałki występu nie musi zaliczać do nie udanych starał się widać było to nie ma co dużej krytyki na niego stawiać . Wojtek Łobodziński najbardziej mi tego piłkarza szkoda kapitalnie grał w Zagłębiu w Wiśle nie gra i to widać wielki talent się zmarnował kompletnie nic nie gra w kadrze i niestety nie widać żeby coś zaczął grać a jeśli chodzi o Rogera to chłopak jak musi zagrać to zagra dzisiaj owszem grał słabo ale Leo może na niego liczyć nigdy go nie zawodzi. Garguła sytuacja jak Roger troszkę lepiej dzisiaj grał no ale to cała kadra słabiutka więc jeden zawodnik nie da rady ale on jest w przygotowaniu będzie jeszcze grała a reszta składu nie ma o czym gadac :)


Warszawa !!!!!! Warszawa , Warszawa CWKS Legia !!!!!!!!!!!! Warszawa , Warszawa !!!!!
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6086 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 12/02/2009 17:31
Bo jak się spojrzy na piłkarzy,których powołuje Leo to się nie ma co dziwić,że grają tak czy inaczej.Spokojnie znalazłbym 10 innych którzy mogliby wystąpić i efekt byłby napewno inny.


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6079 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 13/08/2009 11:33
Debiut marzenie Ludwika Obraniaka w reprezantacji Polski. Wejście w drugiej połowie strzelenie dwóch goli na 2:0 w meczu z Grecją, pierwszy praktycznie zaraz po wejściu na boisko. Oby tak dalej spisywał się w kadrze :)


jakub_am
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5450 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 13/08/2009 23:43
to prawda, byłem widziałem. mecz ciekawy. krotki film >>>początek


Na Papricanie wychowany...
Fanatic
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5666 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 19/08/2009 14:23
Miejmy nadzieje że Obraniak nie zacznie gwiazdorzyć to może będzie z niego pozytek...musze powiedzieć że Roger nawet walczył na boisku ...no i te jego "Kur*a Mać" to było piękne;P


"Mówię to co myślę milczę jeśli czegoś nie wiem
To mój osobisty sukces i owoc wiary w siebie."
sagi2009
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5356 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 20/08/2009 12:09
Nawet się uśmiałem jak usłyszałem te "k... mać" !!

Pojaiły się jakieś głosy o odejsciu Rogera z Legii.


Semper fidelis !

http://pogonlwow.blog.onet.pl/
Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8315 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 03/03/2010 20:52
"Granatowo czerwono" my chcemy gola!

strona kurwa zenada, pojebalo ich do reszty, suchej nitki na producencie oraz pzpn nie zostawili komentatorzy tvp

Legia ładnie zaspiewala "polonia k, polonia s, polonia zawsze kurwa jest" :D


DeeMeN.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6094 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 03/03/2010 21:32

  Junior napisał:  
"Granatowo czerwono" my chcemy gola!

strona kurwa zenada, pojebalo ich do reszty, suchej nitki na producencie oraz pzpn nie zostawili komentatorzy tvp

Legia ładnie zaspiewala "polonia k, polonia s, polonia zawsze kurwa jest" :D



Wydawało mi się, że wcześniej polonia pojechała z " Legia to..." więc i szybka odpowiedź Legii ;)


Myślę, że sobie w życiu poradzę bo potrafię kombinować i swoich ideałów nie zdradzę !
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6549 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 04/03/2010 21:26
dwie rzeczy:
-stroje-to jakaś farsa- gadka że to niby maja być wyjazdowe,ale...my teraz zasadniczo bedziemy grać wiekszośc u siebie. ktoś ładnie w łape wziął ze na takie coś sie zgodził. pzpn oczywiscie wody nabrali w usta.
-dwa-miejce gdzie ten mecz rozegrano-stadion Poloni- równie dobrze mozna było to rozegrać na stadionie Arkoni w Szczecinie. Taki sam standard.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Porto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6798 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 06/03/2010 10:30

  Cytat:  
Bardzo możliwe, że spotkanie Polska - Hiszpania odbędzie się na stadionie Camp Nou w Barcelonie. Wcześniej była mowa, że mecz towarzyski zostanie rozegrany 8 czerwca na Santiago Bernabeu w Madrycie bądź na Ramon Sanchez Pizjuan w Sewilli.

(...) Jeśli nie Camp Nou, w grę wchodzą jeszcze dwa inne obiekty w stolicy Katalonii: Stadion Olimpijski na wzgórzu Montjuïc oraz obecny stadion Espanyolu - Cornellà. Co ciekawe, reprezentacja Hiszpanii nie rozgrywa oficjalnych meczów na Camp Nou od 35 lat. A ostatnie spotkanie towarzyskie w Barcelonie odbyło się w 2004 (Hiszpania- Peru) na Stadionie Olimpijskim.

Cały artykuł przeczytasz w sobotnim „;Przeglądzie Sportowym".



hahaha :D dziennikarzyny się podniecają że kadra zagra na Camp Nou, jakby nie wiedzieli że Hiszpania tam nie gra... co za barany glupek
Stawiam że to będzie Vicente Calderon lub wspomniane Ramon Sanchez Pizjuan.


sebek
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 5595 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 17/04/2010 15:13
a Kiedy Polska ma z Hiszpanią zagrac?


Pogoń Szczecin to więcej niż religia , to wiara która napędza cały region.

Obrazek jpg wstawiony na forum
On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6317 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 30/04/2010 10:47

  sebek napisał:  
a Kiedy Polska ma z Hiszpanią zagrac?



8 czerwca.


Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7500 dni

*




Odp: Mecze towarzyskie - 19/05/2010 21:26
Oglądał ktoś dzisiejszy mecz Polek z Włoszkami? Jak dla mnie tragedia. I nie chodzi tutaj o wynik, tylko o przygotowanie taktyczne naszej kadry. Nie można wygrać ani zremisować meczu wykopując piłkę na oślep po 5 sekundach od jej przejęcia. Dopiero po 75 minutach skończyło się lagowanie i dziewczyny w końcu zaczęły grać piłką (nawet fajnie im to wychodziło). Z bólem serca muszę przyznać że Italia niestety dzisiaj jest poza naszym zasięgiem (Włoszki momentami grały jak faceci - mądrze i z polotem), a my na razie uczymy się od najlepszych. Ten zespół ma potencjał ale do szczęścia potrzebuje chyba kilkutygodniowego zgrupowania, na którym selekcjoner mógłby doszlifować parę rzeczy.


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.09 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005