Autor
Wiadomość
   Reprezentacja -> Mecze towarzyskie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
elo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6964 dni




Mecze towarzyskie - 15/08/2006 10:59
W dniu jutrzejszym reprezentacja Polski rozegra mecz towarzyski z Danią, który odbędzie się w Odense. Będzie to debiut nowego trenera Leo Beenhakkera. Mnie osobiście cieszy powrót Saganowskiego do drużyny i uważam że wniesie on wiele dobrego dla zespołu.

Początek meczu o godz 20:00.


Obrazek jpg wstawiony na forum
Zalayeta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6881 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 15/08/2006 11:20
Tytułem powrotu Saganowskiego do kadry..

Podczas drugiego poniedziałkowego treningu przeprowadzonego na stadionie w Odense, kontuzji doznał napastnik Marek Saganowski. Saganowski ma prawdopodobnie stłuczoną kość strzałkową, wieczorem wraz z lekarzem kadry pojechał do szpitala, aby zrobić prześwietlenie. Dopiero wtedy okaże się, jak groźny jest uraz.

Jak nie brak powołania do kadry, to kontuzja. Nie ma szczęścia Sagan do występów w kadrze :]


PS do końca życia !
Endless Vibe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7894 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 15/08/2006 17:01

  Zalayeta napisał:  
Tytułem powrotu Saganowskiego do kadry..

Podczas drugiego poniedziałkowego treningu przeprowadzonego na stadionie w Odense, kontuzji doznał napastnik Marek Saganowski. Saganowski ma prawdopodobnie stłuczoną kość strzałkową, wieczorem wraz z lekarzem kadry pojechał do szpitala, aby zrobić prześwietlenie. Dopiero wtedy okaże się, jak groźny jest uraz.

Jak nie brak powołania do kadry, to kontuzja. Nie ma szczęścia Sagan do występów w kadrze :]



jak dla mnie dobrze, że go nie ma :] ale to tylko moje zdanie..


Po życia kres!
Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7129 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 15/08/2006 18:26
bylo 5-0 kazdy mniejszy wynik badz na nasza korzysc bedzie na + dla Leo~ ; P


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
Zen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6680 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 15/08/2006 22:08
Podczas jutrzejszego spotkania możemy być świadkami kilku niespodziewanych decyzji personalnych, jakie wprowadzi nowy selekcjoner. Dziś stacja TVN 24 w jednym ze swoich serwisów poinformowała, że na lewej obronie prawdopodobnie zagra Jacek Krzynówek. W pomocy na tej samej stronie zagrać może Euzebiusz Smolarek. Prawą stronę prawdopodobnie zajmą Michał Żewłakow (obrona) i Ireneusz Jeleń (pomoc). W napadzie możemy spodziewać się dwójki Żurawski - Frankowski.

Krzynówek na obronie lewej?!niech bedzie juz Żewłakow ale sprubowac nie zaszkodzi.zobaczymy co jutro orły pokażą


Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7747 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 16/08/2006 07:53
Dziwne ruchy ale mam pelne zaufanie do Leo. No i Zuraw kapitanem... madra decyzja, bo regula ze jest nia osoba z najwieksza iloscia wystepow nieprzekonywala mnie.

Podoba mi sie co powiedzial Franek: "z Beenhakkerem na pierwszym spotkaniu rozmawialem dluzej niz z Janasem przez cala kadencje". :D


Obrazek gif wstawiony na forum
qbajag
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7737 dni

**




Odp: Mecze towarzyskie - 16/08/2006 08:17

  Jay-J napisał:  
Dziwne ruchy ale mam pelne zaufanie do Leo. No i Zuraw kapitanem... madra decyzja, bo regula ze jest nia osoba z najwieksza iloscia wystepow nieprzekonywala mnie.

Podoba mi sie co powiedzial Franek: "z Beenhakkerem na pierwszym spotkaniu rozmawialem dluzej niz z Janasem przez cala kadencje". :D



Kapitanem powinien być człowiek z charyzmą, który w razie potrzeby opierdoli kolegów albo ich zmotywuje...harcerzyk Żuraw jakoś mi kompletnie tu nie pasuje


Czarna e(L)ka w kółeczku się mieni!!!
Visca el Barca!!!
Zen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6680 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 16/08/2006 14:57
Jerzy Dudek – Michał Żewłakow, Jacek Bąk, Mariusz Jop, Seweryn Gancarczyk – Euzebiusz Smolarek, Mirosław Szymkowiak, Arkadiusz Radomski, Jacek Krzynówek – Maciej Żurawski (kapitan), Tomasz Frankowski.

Krzynówke w pomocy.Zobaczymy co pokaże wynalazek Janasa Gancarczyk (i nie tylko on)


Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7747 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 16/08/2006 17:34
Sklad do bolu przewidywalny, nawet Jop gra :/

Co do Zurawia to jest to pilkarz, ktory jest doswiadczony i do tego jest pewniakiem. Dlatego dostal opaske, jak sie wywiaze z zadania zobaczymy.


Obrazek gif wstawiony na forum
FLN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7435 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 16/08/2006 22:59
Ciekawe czy Leo znowu powola swego pupilka Dudzia? Jak dla mnie reprezentacja to nie caritas, wiec mam nadzieje ze na eliminacje powolany zostanie Boruc i Fabianski ewentualnie Kuszczak. Z tego co Benhaker mowil mial dokonac 6 zmian, zeby sie dokaldnie przyjzec wszystkim zawodnikom..... .


elo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6964 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 17/08/2006 07:18
Nerwowy ten nasz trener :]


Obrazek jpg wstawiony na forum
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7388 dni

*




Odp: Mecze towarzyskie - 17/08/2006 11:09
Niestety znow bylo zal patrzec na gre Polakow, no moze oprocz tych feralnych 20 pierwszych minut drugiej polowy kiedy zagrali wrecz koncertowo. Najgorsza formacja to bez zadnych dyskusji obrona, to co w tym meczu gral Jop i Zewlakow to wola o pomste do nieba. Ten pierwszy jako ostatni obronca pokazywal jakim swietnym technikiem jest i kiwal co chwila, a drugi od 50 minuty stal i nie zauwazylem zeby wlaczyl sie w jakas akcje ofensywna (2 bramka jego). Bak tez mial pare bardzo niepewnych zagran ale z bloku obronnego zagral chyba najlepiej (co przy takiej dyspozycji reszty wielkim wyczynem nie jest). W 1 polowie wrecz beznadziejny wystep Garncarczyka, nie wiem czy chlopak sie spalil tak tym ze pierwszy raz wystepuje przed Benhakerem czy co, ale kazde jego zagranie bylo albo niecelne albo w aut. Na pochwale zasluguje Golanski, ktory wszedl po przerwie i szarpal pare razy prawa strona boiska (rowniez mial pare niepewnych zagran w obronie).
Srodek pola w 1 polowie nie istnial, w drugiej przez pierwsze 20 min cos tam sie dzialo a pozniej to samo. Radomski nieudany wystep, Szymkowiak znowu przecietnie (pare dobrych podan ale to nie jest to na co go stac), po wejsciu w 2 polowie Mila pokazal tylko 1 niezly strzal i niemoc kiedy Gravesen zrobil go jak dziecko.
Zdecydowanie najlepszy na boisku Krzynowek, szalal na lewej stronie pare bardzo ladnych akcji. Zurawski kompletnie zawodzi caly czas schodzil do srodka i wycofywal do tylu pilke. Smolarek beznadziejnie, gdzies zatracil forme z poprzedniego sezonu. Frankowski mile mnie zaskoczyl - walczyl za 2 i rowniez mial pare okazji (zadziwiajacy strzal z przewrotki). Po wejsciu w 2 polowie nie zadziwil Jelen mial ze 2 ladne przejscia ale tez widac bylo ze nie moze sie odnalezc na boisku.
Ogolnie wystep bardzo slaby i raczej brak jakichs pozytywnych akcentow.


1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7162 dni

*




Odp: Mecze towarzyskie - 07/02/2007 20:32
Ja pier...e 40 sekunda aaaa2
czy to nie byla aby najszybciej stracona bramka w historii meczow naszej kadry... oczy

Ostatnio edytowany przez: 1973, 15 lutego 2012, 15:20 [2 raz(y)]


bo(L)ek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7149 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 07/02/2007 22:47
żenada :D


Ko nie pije,ten kapuje
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7273 dni

*




Odp: Mecze towarzyskie - 08/02/2007 08:51

  bo(L)ek napisał:  
żenada :D



idealne odzwierciedlenie calej tej sytuacji jaka panuje w polskiej pilce...


100% PD
Persona non grata
SKPS Portowcy
IP: zapisany
Na forum od 6393 dni

**




Odp: Mecze towarzyskie - 24/02/2007 13:50
widzialem kiedys mecz , bodajrze liga ang. gwizdek sedziego , bramkarz wysuniety i z polowy boiska bramka okolo 15-20 s :D


Rch.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6366 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 22/08/2007 20:54
Rosja - Polska. 2:2. Jadąc autem słyszalem w radiu jak przegrywamy 0:2. Wróciłem do domu właczyłem mecz i już 2:2 miło się zaskoczyłem. Myśle,że taki kryzys z meczu przeciwko Armeni mija. Czuje,że ta waleczność z drugiej połowy, bedzie miała miejsce też w Portugalii. Mecz z ruskimi to dobre przetarcie przed Portugalią.Oby tak dalej.


Ultras Pogoń!MW03!Prawa Strona Miasta!
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7068 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 22/08/2007 21:52
Pierwsze 45 minut katastrofalne. W drugiej połówce pociągnęli tę drużynę zmiennicy, Wasilewski z Żewłakowem którzy zastąpili tragicznie słabego i dającego się kiwać jak dziecko, Bąka. Z przodu błysnął Błaszczykowski z Krzynówkiem, nieźle Dudka.

A najbardziej rozśmieszył mnie Matusiak mówiący przed meczem iż zasługuje na miejsce w kadrze - i dzisiaj to dobitnie potwierdził hihi


Shivan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7881 dni

**




Odp: Mecze towarzyskie - 22/08/2007 22:12
dobrze ze morderca nie strzelil bramki, bo by sie pewnie upil i znow kogos zabil.


Srbijo - Izvinjavamo se za našu prodajnu kurevsku vladu
Szczecinska Brac
"Ale któż ze zwykłych ludzi pomyślałby, że to właśnie ci stadionowi chuligani i bandyci w szalikach jako pierwsi poszliby walczyć za Ojczyznę, gdyby taka przyszła potrzeba? To właśnie ludzie cechujący się tak wielkim patriotyzmem broniliby kraju..."-JKM
mat1
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7120 dni




Odp: Mecze towarzyskie - 22/08/2007 23:35
ma ktos filmik bramki krzynówka:> ??


Obrazek jpg wstawiony na forum
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005