Autor
Wiadomość
   Reprezentacja -> Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
ch.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7840 dni

**




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 05/04/2007 17:01
Eurosport: live wybór gospodarza Euro 2012

Eurosport wyprodukuje i przeprowadzi bezpośrednią relację z ceremonii wyboru gospodarza finałów mistrzostw Europy w piłce nożnej w 2012 roku. Decyzja zostanie podjęta w środę 18 kwietnia w Cardiff podczas posiedzenia Komitetu Wykonawczego UEFA.
Początek bezpośredniej relacji Eurosportu 18 kwietnia o godzinie 11:30.

Polska ubiega się o zorganizowanie Euro 2012 wspólnie z Ukrainą. O prawo organizacji mistrzostw Europy walczą także Włochy oraz wspólnie Chorwacja i Węgry.

Źródło: eurosport


Bartas
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7511 dni

****




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 14/04/2007 13:11
Ta nawet prezydent Polski jedzie. heh


tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7301 dni

*




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 21/04/2007 13:02
tak apropo moich wczesniejszych postów na temat młodych zawodników - potencjalny kandydat na mistrzostwa u nas:

  Cytat:  
Piłkarz klubu Premiership chce zagrać dla Polski
Ma 20 lat, jest piłkarzem angielskiego Sheffield United i właśnie złożył podanie o przyznanie mu polskiego obywatelstwa. Ben Starosta to najnowsze odkrycie trenera kadry do lat 20, Michała Globisza. - Jestem nim zachwycony - mówi szkoleniowiec na łamach "Super Expressu".
- Chcę zabrać Bena na czerwcowe mistrzostwa świata do lat 20 w Kanadzie. Polska piłka może mieć z niego duży pożytek - dodaje Michał Globisz.
- Złożyłem podanie o przyznanie mi polskiego obywatelstwa. Dokumenty są w Warszawie i czekam na decyzję - mówi Starosta.
- Poprosiłem działaczy PZPN, aby przyspieszyli przyznanie mu obywatelstwa, bo naprawdę zależy mi na tym chłopaku. To prawdziwa perełka - twierdzi trener Globisz.
Ben Starosta rozpoczynał karierę jako skrzydłowy. Obecnie jest obrońcą, jednak ma inklinacje do gry ofensywnej. Póki co występuje w rezerwach "Blades".
- Sheffield zaproponowało mi właśnie przedłużenie o rok kontraktu, więc szansa na debiut w pierwszym zespole jest duża - kończy Ben Starosta.



100% PD
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7416 dni

*




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 02/06/2007 18:41
Co ten staruch Bąk robi w składzie, przecież on piłki nie potrafi prosto kopnąć. To samo Lewandowski, jedyny jego plus to mocny strzał - ale cóż z tego skoro jest on tragicznie niecelny (vide strzał z 25 m. czy ostatnia akcja pierwszej połowy z ok. 7 metrów).

Kurczę cisną Polacy, ale coś brak pomysłu i trochę szczęścia.

Boruc przesadził z tym kiksem, ale wyraźnie widać było, że piłka podskoczyła na nierównej murawie. No i Artur zdecydowanie się nie popisał przy bramce 70% to jego wina, nie można puszczać takich baboli w krótki róg.

Ostatnio edytowany przez: eF^, 2 czerwca 2007, 18:48 [1 raz(y)]


byku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7175 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 02/06/2007 19:08
1 polowa to zenada,oby druga byla lepsza.Boruc fatalnie sie zachowal przy 1 bramce,jak nowicjusz.Chyba rzeczywiscie w tej Szkocji dawno slonca nie widzial i teraz go przegrzalo.A nasza kochana tvp nie zdarzyla na poczatek naszego hymnu,wrecz pokazali sama koncowke,jak dla mnie skandal.


TomY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7876 dni

**




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 02/06/2007 19:10
Jeżeli chodzi o mecz to padaczka najwyższych lotów.
Szkoda sie rozpisywać
Ja chce poruszyć inny temat.
Należy tylko podziękować Bogu, że publiczna tv ma coraz mniej transmisji live.
Bo h.. mnie strzela kiedy reklamy ciągną się w nieskończoność, a jak już połączą sie ze stadionem to na końcówkę Polskiego hymnu.
No cóż, ale tak to jest kiedy sie człowiek przyzwyczai do transmisji C+, czy choćby Polsatu


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7186 dni

****




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 02/06/2007 19:30
Kurde... ale nerwówa do momentu strzelenia wyrównującej bramki

Ps. 2:1 dla Polski !!!
Kazakhstan 1 - 2 Armenia
56' Finland 0 - 1 Serbia


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7416 dni

*




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 02/06/2007 19:50
Świetny mecz Saganowskiego, bardzo dobra zmiana - według mnie powinien grać od pierwszej minuty: szybki, dobrze technicznie i co ważne gra z pomysłem!
Krzynówek 2 bardzo ważne bramki, szczególnie druga ładna.
Łobodziński niezła zmiana.


BNY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7185 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 06/06/2007 19:07
druga połowa z Armenia kompletna padaka...


Pit.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7404 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 06/06/2007 19:19
Boruc się ruszał jakby ważył z 300 kilo.

A Sobolewski wogóle raz dotknął tą piłkę?


"...satysfakcja jest chwilowa - trwa moment, bo za chwilę będziesz chciał to zrobić jeszcze lepiej ziomek. Jeśli nie, to nie rozwiniesz się...'
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6917 dni

*




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 06/06/2007 19:28
bez sensu zmiana,po co ten Sobolewski jest powolywany kompletnie bez formy ten Dudka na srodku pola tez pomylka,dawno nie widzialem tak slabego meczu w wykonaniu polakow,wstyd, a juz myslalem ze idziemy w dobra strone z selekcja i systemem gry...jednak po tych 2 meczach malo sie zmienilo


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
PORTOWCY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6279 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 06/06/2007 19:33
CIENIUTKO !!!

druga połowa to było dno......a Armenia to kelnerzy, bij wybij.......
Do bani


Bo najlepsza w Polsce jest POGOŃ SZCZECIN MKS.
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6400 dni

*




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 06/06/2007 23:03
Możemy mieć nadzieje, że inni teżtam pogubią punkty, Serbia już to zrobiła w meczu z Kazahami. Mecz był cholernie dziwny. I połowa elegancka, II totalny chaos w którym Ormianie czuli się jak ryba w wodzie. Teraz czekają nas dwa mega trudne wyjazdy - Lizbona i Helsinki. Jedno jest pewne bo tej porażce Portugalczycy choć trochę napewno nas zlekceważa, a Polacy po fatalnym meczu potrafili się podnieść i dobrze pokazać. Decydujące znaczenie będą miały również mecze sierpniowe - Areminia-Portugalia i Belgia-Serbia. Oby w tych dwóch meczach nie padły dwie dwóje to awans będzie bardzo realny.


Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8189 dni

**




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 07/06/2007 21:21
Dla mnie jest niemal pewne, ze liderem naszej grupy zostanie Portugalia. O drugie miejsce premiowane awansem powalczymy z Finlandia i Serbia. Wpadka z Armenia to jedno, ale jesli nie awansujemy, to tylko przez fakt, ze w dwoch pierwszych meczach u siebie zdobylismy tylko jeden punkt. Z Portugalia bedzie ciezko nawet o 1 punkt, z Finlandia nie mozna przegrac zeby myslec o awansie.


1948
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6555 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 08/08/2007 18:59
patrząc na powołania widoczny jest brak Jelenie. Prawda jest taka że tu nie chodzi o forme tylko o sympatie-rzec ujmując Leo nie przepada za Irkiem-na początku go zawiódł m.in. wyimaginowane kontuzje i sam sie skreślił. Ale piłka nozna to na szczeście gra zespołowa i narazie nie ma co lamentowac-ocenimy to wszystko za kilka miesięcy


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6400 dni

*




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 17/08/2007 12:49
Wybiera się ktoś 12.09 na Finland-Poland do Helsinek ?


Luigi
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7043 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 22/08/2007 20:02

  PORTOWCY napisał:  
CIENIUTKO !!!

druga połowa to było dno......a Armenia to kelnerzy, bij wybij.......
Do bani



No właśnie chyba nie tacy kelnerzy-Armenia Portugalia 1:1 w zakończonym przed chwilą meczu i Armenia nie przestaje zaskakiwać-swoja drogą patrząc na ich technike i wybieganie,oraz nasze doświadczenia z zespołami z kaukazu,czy to reprezentacyjne,czy klubowe(Dynamo Tibilisi),dziwi mnie,ze nie sciągamy z tamtąd zawdników do naszej ligi,a wertujemy przykładowo takie ligi,jak brazylijska(vide Ptak),które są już przeszukiwane przez wszystkich z większymi pięniędzmi,niż ktokolwiek z ligi polskiej.


Nie rzucim ziemi skad nasz klub...
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7096 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 22/08/2007 21:45

  Luigi napisał:  
dziwi mnie,ze nie sciągamy z tamtąd zawdników do naszej ligi,a wertujemy przykładowo takie ligi,jak brazylijska(vide Ptak),które są już przeszukiwane przez wszystkich z większymi pięniędzmi,niż ktokolwiek z ligi polskiej.



Jako ciekawostkę podam fakt iż Dyskobolia ściągnęła niedawno pomocnika MTK Araz Imiszli, a więc jej byłego przeciwnika w rundzie kwalifikacyjnej PUEFA.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6555 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 22/08/2007 23:25
...a ja podejrzewam że oni wcale gorzej nie zarabiaja tam u siebie i to jest powód.... a patrząc na wyniki dzisiejszych meczy zaciera sie już różnica klas...porażki Argentyny czy Włoch są dowodem


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7185 dni

*




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 28/08/2007 18:01
Kadra reprezentacji Polski na mecze z Portugalią i Finlandią:
bramkarze
Artur Boruc (Celtic Glasgow; 27A/0 bramek)
Tomasz Kuszczak (Manchester United; 5A/0)
Łukasz Fabiański (Arsenal Londyn; 4A/0)
obrońcy
Marcin Wasilewski (Anderlecht Bruksela; 18A/1)
Paweł Golański (Steaua Bukareszt; 6A/1)
Arkadiusz Głowacki (Wisła Kraków; 19A/0)
Mariusz Jop (FK Moskwa; 16A/0)
Jacek Bąk (Austria Wiedeń; 87A/3)
Michał Żewłakow (Olimpiakos Pireus; 69A/2)
Grzegorz Bronowicki (Crvena Zvezda Belgrad; 7A/0)
Dariusz Dudka (Wisła Kraków; 17A/2)
pomocnicy
Przemysław Kaźmierczak (FC Porto; 8A/1)
Radosław Sobolewski (Wisła Kraków; 29A/1)
Mariusz Lewandowski ((Szachtar Donieck; 36A/1)
Jakub Błaszczykowski (Borrussia Dortmund; 10A/1)
Łukasz Garguła (GKS PGE Bełchatów; 8A/1)
Jacek Krzynówek (VFL Wolfsburg; 71A/13)
Euzebiusz Smolarek (Racing Santander; 23A/Cfaniak
Wojciech Łobodziński (Zagłębie Lubin; 7A/1))
Michał Goliński (Zagłębie Lubin; 1A/0)
napastnicy
Maciej Żurawski (Celtic Glasgow; 63A/16)
Łukasz Piszczek (Hertha Berlin; 2A/0)
Grzegorz Rasiak (FC Southampton; 35A/Cfaniak
Marek Saganowski (FC Southampton; 18A/3)
Radosław Matusiak (SC Heerenveen; 9A/4)
lista rezerwowa
Jerzy Dudek (Real Madryt; 58A/0)
Jakub Wawrzyniak (Legia Warszawa; 2A/0)
Rafał Murawski (Lech Poznań; 3A/0)
Maciej Iwański (Zagłębie Lubin; 3A/1)
Ireneusz Jeleń (AJ Auxerre; 18A/2)
Paweł Brożek (Wisła Kraków; 7A/1)

Wie ktos ile jest dla nas biletow bo podejrzewam ze tym razem nie przekrzyczymy ich tak jak to bylo w brukseli ja wybieram sie juz w piatek i zostaje do poniedzialku zeby uzyc troszeczke slonca i nie tylko :)


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.15 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005