Autor
Wiadomość
   Reprezentacja -> Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
qbis
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 14/10/2006 11:21
W moim poprzednim poście jakoś nie bardzo dostrzegam żebym narzekał. Bardziej widzę tam stonowane emocje, bo z reguły w takich przypadkach nie wpadam w jakiś mega zachwyt! Owszem cieszę się z zaprezentowanej gry w meczu z Portugalią ale z wychwalaniem kadry pod niebiosa wolę poczekać aż rozegramy jeszcze kilka dobrych meczy! :)
Pozdro.


"..każda strata wychodzi mi na lepsze.."
Pogoń ponad wszystko ..
Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7747 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 14/10/2006 21:54
To ze w pierwszej czesci swojego postu odnioslem sie do Twojej wypowiedzi nie znaczy ze pisalem w drugiej czesci konkretnie o Tobie... tak ogolnie ;) Pozdro.


Obrazek gif wstawiony na forum
qbis
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6518 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 14/10/2006 23:24
Chyba że ..
Rówież Pozdrawiam.


"..każda strata wychodzi mi na lepsze.."
Pogoń ponad wszystko ..
pchela
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7102 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 15/10/2006 10:33

  qbis napisał:  
pcheła - wez się zastanów!!
jak mozesz stwierdzać że Leo zrobił coś z tej kadry skoro zagrali dopiero jeden naprawde wyśmienity mecz (muszę to przyznać) .. takie wypowiedzi wedłgu mnie można kierować wobec czegoś lub też kogoś po jednak troszkę dłuższym okresie pracy i dobrych wyników. Mimo gry i wygranej z Portugalią, ja w hurraoptymizm bym nie wpadał.
A propo Maćka Żurawskiego - urzekła mnie twoja historia! ;)
Pozdrowienia.



Ja nie popadam w hurraoptymizm tylko po takim meczu naprawde można miec duże nadzieje na grę Polaków w tych Eliminacjach.Pozdrawiam. A i mnie też ta historia urzekła hehe :P .


http://www.soccerclips.net/compilations2.php?page=24&q=&cond=

Patrzcie i podziwiajcie Ryśka! :D

Obrazek jpg wstawiony na forum
robso
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6465 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 01/12/2006 19:11
A dlaczego nie mamy popadac w hurraoptymizm? Wygralismy z portugalia 4 druzyna swiata. Trzeba wierzyc we wlasne sily i cieszyc sie z sukcesow. Co z tego ze wygramy jak wszyscy beda tylko stali i: "nie popadaj w samozadowolenie". Nie jeden mecz sie przegra nie jeden wygra, a sukces trzeba swiecic. Daje to wiare w umiejetnosci i pewnosc siebie. Motywacja jest potrzebna, a jezeli wygrali z Portugalia to wierza ze ze wszystkimi moga wygrac. To ich napelnia, natchniewa. Moga uwazac sie za za silnych ?. Nie. Oni wiedza na co ich stac! Jezeli ktos zrobil rzecz nieprawdopodobna to wie co to za euforia a rzeczy przyjemne kazdy chce przezywac kilka razy. To zmusza do jeszcze wiekszego wysilku.

Taki Matusiak. Sam uznaje ze jest swietny, teraz jest w formie. Dziennikarze pytaja a co jesli forma spadnie. Matusiak wie ze jesli teraz jest dobry to pozniej moze byc tylko lepszy. I cieszy sie z siebie, jest zadowolony, uznaje siebie za najlepszego pilkarza ligi!


Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7747 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 04/12/2006 08:15

  robso napisał:  
A dlaczego nie mamy popadac w hurraoptymizm? !



Oczywiscie. Bycie kibicem naszej reprezy to z reguly ciezka rzecz, a jak mamy powody do optymizmu to powinnismy sie cieszyc poki jest z czego. W hurraoptymizm nie powinni popadac pilkarze, a dla kibicow jest to wrecz wskazane.


Obrazek gif wstawiony na forum
Persona non grata
SKPS Portowcy
IP: zapisany
Na forum od 6393 dni

**




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 11/12/2006 23:22
zgadzam sie ;)


robso
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6465 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 13/12/2006 19:08

  Szymon75 napisał:  
zgadzam sie ;)



proba rozruszania tematu :) no co w reprezentacji nikt nie pisze

jakie sa wasze nastroje i przewidywania po polowie elimnacji? czy ma Polska jeszcze jakies szanse? jakie sa optymalne jedenastki?

ja ciagle wierze w nich,ze Beenhaler cos zrobi i uda sie awansowac. na gwiazdy Polski w EME wyrasta Matusiak, Smolarek, Bronowicki i Gargula :D


Zen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6680 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 26/12/2006 19:13
witam.mam pytanie.w marcu gramy 2 mecze w kielcach.jak cche sie wygrac to gdzie kupic bilety?przez net?jesli tak to nie jakiej stronie.


Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6978 dni

***




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 26/12/2006 23:47

  Zen napisał:  
witam.mam pytanie.w marcu gramy 2 mecze w kielcach.jak cche sie wygrac to gdzie kupic bilety?przez net?jesli tak to nie jakiej stronie.



sprobuj na PZPN ale jeszcze jest chyba za wczesnie


PS. Zen jak tam Julcia????


Against modern wszystko!
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7157 dni

*




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 11/01/2007 17:40
Piłkarze powołani na mecz z Andorą (3 lutego):
bramkarze: Mariusz Pawełek (Wisła Kraków), Łukasz Fabiański (Legia Warszawa)
obrońcy: Adam Kokoszka, Arkadiusz Głowacki, Dariusz Dudka (wszyscy Wisła Kraków), Paweł Golański (Kolporter Korona Kielce), Marcin Wasilewski (Lech Poznań), Grzegorz Bronowicki (Legia Warszawa), Jakub Wawrzyniak (Widzew Łódź)
pomocnicy: Radosław Sobolewski, Jakub Błaszczykowski (Wisła Kraków), Łukasz Garguła (BOT GKS Bełchatów), Sebastian Szałachowski (Legia Warszawa), Maciej Iwański, Wojciech Łobodziński, Robert Kolendowicz (wszyscy Zagłębie Lubin), Rafał Murawski (Lech Poznań)
napastnicy: Bartłomiej Grzelak (Legia Warszawa), Radosław Matusiak (BOT GKS Bełchatów), Łukasz Piszczek (Zagłębie Lubin)

Piłkarze powołani na mecz ze Słowacją:
bramkarze: Artur Boruc (Celtic Glasgow), Wojciech Kowalewski (Spartak Moskwa), Łukasz Fabiański (Legia Warszawa)
obrońcy: Michał Żewłakow (Olympiakos Pireus), Jacek Bąk (Al-Ryyan), Arkadiusz Radomski (Austria Wiedeń), Golański, Wasilewski, Bronowicki, Dudka
pomocnicy: Mariusz Lewandowski (Szachtar Donieck), Euzebiusz Smolarek (Borussia Dortmund), Jacek Krzynówek (VfL Wolfsburg), Przemysław Kaźmierczak (Boavista Porto), Sobolewski, Błaszczykowski, Murawski, Szałachowski
napastnicy: Maciej Żurawski (Celtic Glasgow), Ireneusz Jeleń (AJ Auxerre), Grzegorz Rasiak (FC Southampton), Matusiak, B. Grzelak.

Entliczek pentliczek co wymysli .. Benhakker, w okresie szarej jak dupa irlandziej jesienio-zimy nie mogę sie już doczekać występów repry i formy jaką zaprezentuje.


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7273 dni

*




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 17/01/2007 14:01

  Scarface napisał:  
Entliczek pentliczek co wymysli .. Benhakker, w okresie szarej jak dupa irlandziej jesienio-zimy nie mogę sie już doczekać występów repry i formy jaką zaprezentuje.



w Polsce jesienio-zima nie lepsza;) tez jestem ciekawy co to z tego bedzie, mysle ze jak Benhakerowi dadza troche czasu to zbuduje silny zespol bo potencjal mamy, zwlaszcza ze pijacki zwiazek pilkarskich nierobow zaczyna sie mocno interesowac polskimi emigrantami m.in. Ben Sahar (Chelsea - paszporty izraelski i polski), Sebastian Tyrała,czy prawie 16letni Dennis Król(Barcelona, rodzice - Polacy). jezeli dobrze to rozegraja (czyt. niczego nie spierdola) to za pare lat mozemy byc naprawde silni:]

edit: wydaje mi sie ze zawodnicy pokroju wlasnie wyzej wymienionych powinni nawet dostac szanse gry w sparingu jakims w pierwszej reprezentacji (oczywiscie jezeli sa naprawde tacy dobrzy jak sie gazety pisza). i to by byly prawdziwe odkrycia jakby 16latek wymiatal a nie ze odkryciem reprezentacji jest Matusiak ktory bodaj ze ma 25 lat? (nie zebym mu ujmowal czy cos bo ma talent ale wydaje mi sie ze na "wielkie odkrycie" to troche za pozno?) to jest wlasnie jakies polskie zboczenie, popatrzcie na MŚ ilu tam naprawde mlodych zawodnikow gralo a u nas mlody jest Matusiak czy Smolarek;)

Ostatnio edytowany przez: tribu, 17 stycznia 2007, 14:07 [1 raz(y)]


100% PD
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7157 dni

*




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 17/01/2007 18:48
Zdecydowanie sie zgadzam pseudo działacze pseudo związku zaniedbywali przez lata kształcenie młodzieży i dzisiaj jest tak że najlepsi polscy napastnicy grają w ... niemieckiej reprezentacji !!!


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7273 dni

*




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 18/01/2007 10:46

  Cytat:  
Rewelacyjny piłkarz FC Barcelona, Dennis Król, dostał powołanie do reprezentacji Polski, ale Niemcy nie dają za wygraną.
Kiedy tylko dowiedzieli się, że utalentowany pomocnik znalazł się na biało-czerwonym celowniku, natychmiast też wysłali dla niego powołanie.
- Strasznie szkoda byłoby stracić takiego gracza - martwi się trener naszej kadry U-16 Michał Libich.
To prawdziwy piłkarski diament. Kiedy miał zaledwie 13 lat, wypatrzyli go skauci Barcelony i mimo protestów włodarzy Bayeru Leverkusen, gdzie grał do tej pory, natychmiast ściągnęli go do Katalonii. Młody gracz wychował się w Niemczech (pod Duesseldorfem), ale jego rodzice pochodzą z Polski.
- Powołanie dla Dennisa wysłaliśmy do Barcelony trzy dni temu. A po rozmowie z jego ojcem, byłem pełen nadziei, że Król zagra dla Polski - mówi trener Libich. - Niestety, kiedy Niemcy dowiedzieli się o wszystkim, natychmiast zaczęli o niego walczyć.
Król jest w Niemczech uznawany za jednego z najzdolniejszych piłkarzy młodego pokolenia. Dlatego nic dziwnego, że nasi zachodni sąsiedzi przestraszyli się nie na żarty, że mogą go stracić. Nie tylko wysłali powołanie, ale wywierają też presję na rodziców młodego gracza, żeby ci odrzucili ofertę Polaków.


szwabki chca nam zajebac nastepnego pilkarza...


100% PD
s.n
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6226 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 17/03/2007 13:34
mam pytanko.Orientuje sie ktos w jakim miescie bedzie mecz Portugalia-Polska,i gdzie mozena kupic bilet??


Leśny Dziadek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6374 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 18/03/2007 10:54

  s.n napisał:  
mam pytanko.Orientuje sie ktos w jakim miescie bedzie mecz Portugalia-Polska,i gdzie mozena kupic bilet??



mecz ten odbedzie sie 8 wrzesnia br. ale decyzji jescze nie ma w jakim miescie bedzie rozegrany


HERRING POWER
s.n
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6226 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 18/03/2007 15:02
mecz ten odbedzie sie 8 wrzesnia br. ale decyzji jescze nie ma w jakim miescie bedzie rozegrany[/cytat]

to wiem 8 wrzesnia sobota.jak bys cos wiedzial wiecej to napisz.pozdrawiam.dzieki


Zen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6680 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 21/03/2007 17:33
W radiu mowili ze Ebi nie zagra teraz w dwóch meczach i wyjechał ze zgrupowania


Pit.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7376 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 24/03/2007 16:51
Kazachstan - Sebia 2:1:)


"...satysfakcja jest chwilowa - trwa moment, bo za chwilę będziesz chciał to zrobić jeszcze lepiej ziomek. Jeśli nie, to nie rozwiniesz się...'
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7158 dni

****




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 24/03/2007 18:58
Po pierwszej połowie 3:0 dla Polaków, bardzo dobrze się stało, że baaardzo szybko zdobyliśmy bramkę, boz biegiem czasu pewnie wkroczyła by w nasze szeregi niepotrzebna nerwowość. ZAjebiście rozgrywa Garguła, MAtusiakl dla mnie słabo pomimo, że próbuje i walczy(miał sam na sam to piłka odskoczyła na kilka metrów) Ważne w tym meczu jest to, żebyśmy zdobyli 3pkt, a że gramy bardzo dojrzale i ręce składają się do oklasków to już inna bajka:P


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005