Autor
Wiadomość
   Reprezentacja -> Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
qbis
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6547 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 08/10/2006 19:56

  pchela napisał:  

  GraC napisał:  
Mam nadzieję , że po środowym meczu kazdy nie będzie miał wątpliwości , że Beenhakker nigdy nie powinien zostać selekcjonerem naszej kadry.

To co wczoraj zagrali to była katastrofa. Nie potrafili przeprowadzić składnie akcji. Słabo zagrała obrona i środek pomocy. To był najlepszy mecz z dotychczasowych w kadrze Błaszczykowskiego , choć i tak powinien zagrać lepiej. Fatalna skuteczność , przecież powinniśmy wygrać z 3:0 najmniej.



??? A dla ciebie Benhakker jest słabym trenerem? To może lepiej by było dac na selekcjonera Smude czy innych ,,szkoleniowcow'' jego pokroju? Zobaczysz , że Leo zrobi cos z tej kadry.Może mecz z KAzachstanem nie był wysmienity , ba nawet nie był dobrym meczem ale wygranym więc o co chodzi?Bardzo podobala mi sie Polska reprezentacja w meczu z Serbią, to była TA polska(no do 60 minuty).



Bingo! Właśnie wymieniłeś trenera który na tą posade wg. mnie pasowal by idealnie - potrafił by trafić w mentalność naszych grajków i uświadomić im że nie są wcale kimś wielkim, uświadomić to że gra z Orłem na piersi do czegoś zobowiązuje, i że do gry trzeba włożyć troche zaangażowania i serca!
No tak mecz z Serbią nie był zły ale co z tego skoro po nim nastąpił czas na Kazachów i .. no właśnie zastanów sie jak to wygląda?


"..każda strata wychodzi mi na lepsze.."
Pogoń ponad wszystko ..
Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7776 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 10/10/2006 13:04
Leo trzeba dac czas, a u nas raczej go nie dostanie, bo kibice nie rozumieja ze mamy bande slabych grajkow i trzeba tu troche popracowac, ale dac pracowac. A tu kibice jak slysza o tych pieniadzach to chca wygrywac od 1. do ostatniego meczu Beenhakkera z kazdym i to najlepiej wysoko. Mi tez sie nie podoba wiele poczynan Leo, ale dajmy mu spokoj przynajmniej do srody. Ja i tak bede za zostawieniem go nawet jakbysmy nie awansowali. Ewentualnie (ale szybko, bo potem znow nie bedzie czasu) zamienic go trenerem podobnej klasy.


Obrazek gif wstawiony na forum
Frz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8257 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 10/10/2006 13:46
Wydaje mi sie ze w przypadku nie wygrania meczu z Portugalią Beenhakker zrezygnuje


2003/2004- Mistrzostwo Klasy B juniorów z Chrobrym Lisie Pole
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7097 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 10/10/2006 16:35

  Jay-J napisał:  
Leo trzeba dac czas, a u nas raczej go nie dostanie, bo kibice nie rozumieja ze mamy bande slabych grajkow i trzeba tu troche popracowac, ale dac pracowac. A tu kibice jak slysza o tych pieniadzach to chca wygrywac od 1. do ostatniego meczu Beenhakkera z kazdym i to najlepiej wysoko. Mi tez sie nie podoba wiele poczynan Leo, ale dajmy mu spokoj przynajmniej do srody. Ja i tak bede za zostawieniem go nawet jakbysmy nie awansowali. Ewentualnie (ale szybko, bo potem znow nie bedzie czasu) zamienic go trenerem podobnej klasy.



Jak najbardziej popieram. Taka jest niestety mentalność większości kibiców, że jak nie idzie, to od razu żądają zmiany trenera. Jest to dla mnie conajmniej śmieszne. Trzeba wreszcie zrozumieć, że nasi grajkowie są na przeciętnym europejskim poziomie i żeby coś z tego skleić pożądnego potrzeba trochę czasu. Swoją drogą moja skromna osoba, chciałaby zaznaczyć, iż kontrakt Beehakkera jest wręcz debilnie skonstruowany (przypomnę, do końca el. do Euro. W przypadku historycznego awansu do tych rozgrywek zostaje. W przypadku blamażu - out), ale to tak na marginesie. Ja jestem za tym, aby dłużej popracował z naszą kadrą, niezależnie o finalnego rezultatu eliminacji...


tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7302 dni

*




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 10/10/2006 19:59

  Mietow napisał:  

  Jay-J napisał:  
Leo trzeba dac czas, a u nas raczej go nie dostanie, bo kibice nie rozumieja ze mamy bande slabych grajkow i trzeba tu troche popracowac, ale dac pracowac. A tu kibice jak slysza o tych pieniadzach to chca wygrywac od 1. do ostatniego meczu Beenhakkera z kazdym i to najlepiej wysoko. Mi tez sie nie podoba wiele poczynan Leo, ale dajmy mu spokoj przynajmniej do srody. Ja i tak bede za zostawieniem go nawet jakbysmy nie awansowali. Ewentualnie (ale szybko, bo potem znow nie bedzie czasu) zamienic go trenerem podobnej klasy.



Jak najbardziej popieram. Taka jest niestety mentalność większości kibiców, że jak nie idzie, to od razu żądają zmiany trenera. Jest to dla mnie conajmniej śmieszne. Trzeba wreszcie zrozumieć, że nasi grajkowie są na przeciętnym europejskim poziomie i żeby coś z tego skleić pożądnego potrzeba trochę czasu. Swoją drogą moja skromna osoba, chciałaby zaznaczyć, iż kontrakt Beehakkera jest wręcz debilnie skonstruowany (przypomnę, do końca el. do Euro. W przypadku historycznego awansu do tych rozgrywek zostaje. W przypadku blamażu - out), ale to tak na marginesie. Ja jestem za tym, aby dłużej popracował z naszą kadrą, niezależnie o finalnego rezultatu eliminacji...



nawet Leo dupa gdy debili kupa;) u nas w Polsce jest taka mentalnosc o ktorej napisaliscie wlasnie, jak nie idzie to wypierdzielic trenera - moze ktos inny cos z tego zrobi. a wystarczy spojrzec na taki Manchester gdzie Ferguson jest juz kupe lat - jemu dali wolna reke i kilkoma porazkami sie do niego nie zrazaja, robi swoje i nikt mu sie miedzy wodke i zakaske nie wpieprza


100% PD
Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7158 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 11/10/2006 11:42
Oczywiscie, z kadymi sie zgadzam, ale wedlug mnie najwieksza bolaczka tej reprezentacji, nie jest trener, a to jacy zawodnicy graja... Jest masa zawodnikow ktorzy graja w czolowych klubach w calej Europie ale... Siedza na lawce... Taki Dudek, Krzynowek i inni.. Jak grali w klubach, mieli forme, grali bardzo dobrze... Teraz sami wiemy jak jest . . .
Pozatym wielu zawodnikow mialo swoje zyciowe formy, do ktorych juz nie powroca (Chodzi mi lgownie o Szymkowiaka - mial forme, byl liderem druzyny, a teraz znowmozemy sie domylic jak jest..)
Wiec powtarzam.. Wina tu nie tkwi w trenerze, a w tym, ze nasi kadrowicze wola grac w lepszych klubach siedzac na lawce, niz w troche gorszych i grac, a z glodu nie umarliby napewno..


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
Maroon 55
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7050 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 11/10/2006 21:08
piękna gra naszych po 20 minutach 2: 0 a gdyby Zurawski nie trafił we słupek mogło byc 3 obysmy wytrzymali kondycyjnie


[...] i przyszedł Pan i spojrzał
na prace naszą,
i był zadowolony,
a gdy spytał o zarobki nasze,
usiadł i zapłakał [...]

z Listu św.Pawła Apostoła do Pracowników
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7417 dni

*




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 11/10/2006 21:14
Bardzo ładnie Polska gra, ambitnie i w ogóle prawie wszystko im wychodzi ! oby tak dalej !

A mi się nóż w kieszeni otwiera kiedy widze te durne miny płaczącego Ronaldo ...


Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7158 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 11/10/2006 21:28
Najpiekniejszy mecz jaki widzialem w wykonaniu Polakow? Chyba tak..
Cristiano Ronaldo - Jeba* go pies
Widac, ze to zasluga Leo Beenhakera(?) ... Ambicja,drybling,strzal,klepka z 1-2 pilki, tego to dawno nie widzialem
Brawo Blaszczykowski,Golanski,Zurawski,Smolarek,Sobolewski,Lewandowski.. Brawo cala S-KADRA

..
.Jeszcze 2 polowa..


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
Stanisław Grzesiuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6959 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 11/10/2006 21:29
Sensacja i oby tak dalej. Grają jak nigdy i ...wygrywają jak nigdy. Oby to utrzymali :]
PS. Jebać Cristiano Ronaldo :]


BNY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7186 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 11/10/2006 21:30
do przerwy istny szok...


Macias
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7157 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 11/10/2006 21:46
Ja cały czas jestem w szoku...

pss... to co zrobił Rasiak zasługuje na wydalenie go z reprezentacji :|
Hymn odśpiewany przed chwilą wgniótł mnie w fotel... szacunek !

Ostatnio edytowany przez: Macias, 11 października 2006, 22:12 [2 raz(y)]


muniek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7708 dni

*




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 11/10/2006 22:08
Szok to malo powiedziane! To jakis amok. Najlepszy mecz od jakis 20 lat. Leo to jakis szarlatan, wydobyl z tych ludzi wszystko co potrafia a moze nawet wiecej.


Kto nie pije ten donosi....
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7417 dni

*




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 11/10/2006 22:24
Jeszcze nigdy nie widziałem takiego świetnego meczu w wykonaniu Polaków ! (nawet pamiętne eliminacje MŚ do 2002 r.)

Dawać linki do tych bramek, musze je miec na dysku !


x-pack
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7130 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 11/10/2006 22:28
gdyby nie Rasiak to wszytsko pieknie cudnie najlepszy Lewandowski i wiadomo ze Ebi .......pozdro


Szczecińska albo Zadna
Aleksandra
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7315 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 11/10/2006 22:29
Dokładnie mecz rewelacyjny.
Co do gry
- Rasiak - dno i 3 metry mułu.
- Żurawski - piękna taktycznie gra.
- Golański, Lewandowski - dobra gra w stylu jakby chcieli ale nie mogli.
- Krzynówek - dziś zabrakło mu tego czegoś.

I to byłoby na tyle :)


hPS
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 7025 dni

****




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 11/10/2006 22:39
Podwojne krycie dla "szarżującego" Bronowickiego by sie przydało w niedzielnym meczu.. zajebisty zawodnik!

Zdecydowanie na + w tym spotkaniu byli jak zawsze kibice..


Podniesiona adrenalina to Śródmiejska siła
Prw
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6704 dni

*




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 11/10/2006 22:45
szok :o brawo zwłaszcza dla Bronowickiego (jak dla mnie zawodnik meczu) dawno nie widziałem tak grającej reprezentacji...i teraz pewnie Ci co tak besztali Leo będą mu w dupe po same migdałki wchodzic :|

POOOLSKA BIAŁOOOO CZERWOONIIII :D

pozdro


To nie są leszcze Stefan...
BNY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7186 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 11/10/2006 22:48
nagłowek do newsa na 90minut.pl mowi wszystko :) zaj-EBI-ście :D


Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7776 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 12/10/2006 01:08

  GraC napisał:  
Mam nadzieję , że po środowym meczu kazdy nie będzie miał wątpliwości , że Beenhakker nigdy nie powinien zostać selekcjonerem naszej kadry.



Mam nadzieje, ze po meczu z Portugalia nikt nie bedzie mial watpliwosci, ze Beenhakker powinien zostac selekcjonerem naszej kadry. Kapitalny mecz i to w kazdej formacji (bo z Serbia zawiodla obrona). Oczywiscie napisze zaj-EBI-scie! Kowalewski 8 - Golanski 8, Bak 8, Radomski 7, Bronowicki 8 - Blaszczykowski 8, Sobolewski 7, Lewandowski 9, Smolarek 9 - Zurawski 8, Rasiak 7.


Obrazek gif wstawiony na forum
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.14 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005