Autor
Wiadomość
   Reprezentacja -> Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Endless Vibe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7917 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 06/09/2006 22:30
Mariusz DŻOP <brawo>


Po życia kres!
Stanisław Grzesiuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6953 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 06/09/2006 22:33
Tymczasem San Marino - Niemcy 0:13 <lol>


STH
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6446 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 07/09/2006 17:22
xxxxxx


Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7770 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 07/09/2006 17:52
Bylem wczoraj na meczu i bardzo milo bylo popatrzec jak nasi grali. Walczyl kazdy, w kazdym rejonie boiska. Do tego nie bylo bezsensownych podan, a duzo fajnej kombinacyjnej gry. Martwila mnie jedynie obrona (swoja droga slyszalem ze bramka obciaza Jopa, ja nie widzialem powtorek, ale poza ta feralna akcja musze przyznac ze nigdy sie nie spodziewalem ze Jop moze tak dobrze zagrac), przez ktora Serbowie wyrownali i brak skutecznosci, bo wynik powinien byc taki jaki byl 3 lata temu w Plocku czyli 4:3 dla nas. Za to cieszy mnie ze tworzy sie druzyna, ktora ma szanse stac sie naprawde silna. Wystarczy ze poprawia niektore elementy gry i Leo bedzie mozna obwiescic cudotworca. No i cieszy ze najlepiej graja ci co na MS nie grali.

Kowalewski 9 - Golanski 7 (Wasilewski 6), Jop 7, Bak 6, Zewlakow 7 - Jelen 8 (Blaszczykowski 7), Lewandowski 9, Radomski 8, Krzynowek 7 - Zurawski 6, Matusiak 9.


Obrazek gif wstawiony na forum
pm53
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7270 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 08/09/2006 10:16

  Krokus napisał:  
Tymczasem San Marino - Niemcy 0:13 <lol>



Niemcy pokazali jak gra się z outsiderami, cały czas atak i walka do końca. Miło było papatrzeć.


SEMPER FIDELIS
LKS POGOŃ LWÓW 1904 - 1939
Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7770 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 21/09/2006 19:23
No i znow mamy wielka gwiazde Pawelka w kadrze. Do tego wielki wyjadacz - Dudek, ktory siedzi na lawce w wielkim Liverpoolu, ktory jest az na 15. miejscu! Po co powolywac Kuszczaka, ktory zadebiutowal w slabym ManU...


Obrazek gif wstawiony na forum
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7091 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 21/09/2006 19:35

  Jay-J napisał:  
No i znow mamy wielka gwiazde Pawelka w kadrze. Do tego wielki wyjadacz - Dudek, ktory siedzi na lawce w wielkim Liverpoolu, ktory jest az na 15. miejscu! Po co powolywac Kuszczaka, ktory zadebiutowal w slabym ManU...



Też nie mogę tego pojąć... A Dudkiem to już żygam na lewo i prawo oczy


RosSi
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7515 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 21/09/2006 19:42

  Cytat:  
Szeroka kadra reprezentacji:

Bramkarze: Jerzy Dudek (Liverpool FC), Wojciech Kowalewski (Spartak Moskwa), Artur Boruc (Celtic Glasgow), Mariusz Pawełek (Wisła Kraków).

Obrońcy: Michał Żewłakow (Olympiakos Pireus), Mariusz Jop (FK Moskwa), Jacek Bąk (Al-Ryyan), Paweł Golański (Kolporter Korona Kielce), Marcin Wasilewski (Lech Poznań), Grzegorz Bronowicki (Legia Warszawa), Arkadiusz Głowacki (Wisła Kraków), Krzysztof Łągiewka (Krylia Sowietow Samara).

Pomocnicy: Radosław Sobolewski (Wisła Kraków), Mariusz Lewandowski (Szachtar Donieck), Arkadiusz Radomski (FK Austria Wiedeń), Euzebiusz Smolarek (Borussia Dortmund), Jacek Krzynówek (VfL Wolfsburg), Jakub Błaszczykowski (Wisła Kraków), Łukasz Garguła (GKS Bełchatów), Przemysław Kaźmierczak (Boavista Porto) Rafał Grzelak (Boavista Porto), Piotr Giza (Cracovia Kraków).

Napastnicy: Tomasz Frankowski (Tenerife CD), Maciej Żurawski (Celtic Glasgow), Ireneusz Jeleń (AJ Auxerre), Radosław Matusiak (GKS Bełchatów), Grzegorz Rasiak (Southampton FC)



Ja również zygam Dudkiem. Jacek Bąk im starszy tym więcej popełnia błędów i moim zdaniem powinnien juz powoli myśleć o zakończeniu kariery reprezentacyjnej. Brawa dla Leo za Bronowickiego, Gargułe, Gize i oczywscie Grzleaka i Kazia.


Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7770 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 21/09/2006 20:58
Ja bym chetnie zobaczyl jakis nowych obroncow, bo jak mysle o Baku to mi sie niedobrze robi. Czemu kolejny selekcjoner nie bierze Zurawia? No i Kukielka ostatnio dobre noty zbiera, moze wroci do formy?

+ brak Mili


Obrazek gif wstawiony na forum
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7296 dni

*




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 22/09/2006 19:57
mialem nadzieje ze po zmianie trenera nie bedzie juz ukladow... jak widac nadzieja - matka glupich. Dudek jest slaby, grzeje lawe a jakos miejsce sie dla niego zawsze znajdzie. kiedy oni wreszcie zrozumieja ze ten dziad ma najlepsze lata za soba i powinien sie dalej reklamowaniem piwa zajmowac? Kuszczak co prawda szmate wpuscil, kazdemu sie zdazyc moze, ale Jęczy Dupek juz swoj limit wyczerpal... Kuszczak dostal tylko 1 szanse na wykazanie sie. i zeby nie bylo ze go faworyzuje. na chwile obecna powinien byc on bramkarzem nr 3 po Borucu i Kowalewskim. najbardziej mnie wkurwil dzisiaj Dziekanowski swoja wypowiedzia

  Cytat:  
Rywalizacja na tej pozycji jest i tak bardzo duża. Nie chcemy jeszcze bardziej nadmuchiwać balonu. Bramkarze muszą mieć trochę spokoju. Robimy to dla dobra drużyny i wszyscy zawodnicy też powinni tak myśleć


chyba o to chodzi zeby rywalizacja byla? zeby pilkarze wypruwali sobie zyly na treningach zeby na nich trener postawil?


100% PD
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7091 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 22/09/2006 21:17
Trib co Ty pierdolisz? Przecież broń Boże nie można nadmuchiwać tego balonu! :X Już straczy tej rywalizacji...ehh.


Żarty na bok, szczerze powiem, że takiego skurwysyństwa się nie spodziewałem. Może to nie są powołania na żadne MŚ, ale to jest czysta kpina, co Beenhakker do spółki z Dziekanowskim zrobili. Kuszczak to młody, bardzo uzdolniony bramkarz, który już w takim wieku reprezentuje barwy, jednego z najlepszych klubów Premier League. Co więcej ma doświadczenie z gry w WBA, także to nie jest żaden przypadek, iż wylądował w ManU. Ale skoro grzejący ławę przez 10 miesięcy wielki gwiazdor klubu z Liverpoolu Jersey Dudek, jest lepszy to ja nie mam więcej pytań...


Budrys
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8305 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 03/10/2006 12:17
Czy ktoś jedzie na mecz z Portugalią 11.10 ?


Nie dyskutuj z debilem !
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem...
szczecin_77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6783 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 07/10/2006 14:46
Od rana żyję spotkaniem z Kazachstanem, który zostanie rozegrany kilka tysięcy kilometrów od naszego kraju. Z obiektywnego punktu widzenia Polacy powinni wygrać to spotkanie. Sądzę, że potencjał, który posiadają, przy maksymalnym zaangażowaniu całej druzyny zagwarantuje pewne i wysokie zwycięstwo i pierwszy komplet punktów. Stawiam na 2:0 dla Polski !!! Fani z Wysp.


Świnoujście zawsze z Pogonką
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7296 dni

*




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 07/10/2006 17:50
dramat...


100% PD
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7091 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 07/10/2006 17:54
Ale żenada... Taki Kazachstan mało nas nie ograł do przerwy...


tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7296 dni

*




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 07/10/2006 18:58
tragiczna skutecznosc i wykonanie stalych fragmentow gry a rzuty rozne to juz totalna zenada...


100% PD
Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7770 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 07/10/2006 20:03
Bylismy rownorzednym przeciwnikiem dla Kazachstanu... obie druzyny mialy katastrofalna obrone i nieskuteczny atak (mnostwo niedokladnosci). Ale my mielismy Smolarka. Gralismy chyba nawet gorzej niz z Finami, to bylo straszne. Ciekawe czy znowu nas zaskocza w srode? Oby, choc jakos nie chce mi sie wierzyc. Jak patrzylem na Bronowickiego, jak sie meczyl (w koncu nie dosc ze debiut to jeszcze nie na prawej stronie, czyli tam gdzie gra; a tak swoja droga to skandal ze nie zostal powolany lewy obronca! chociazby Sznaucner) to myslalem jak go bedzie w srode jezdzil C. Ronaldo... Albo beznadziejny Golanski, ktory kompletnie nieprzypominal zawodnika sprzed miesiaca. Srodek tez niepewny... Rasiak zagral swoje. Nie wiem jak na ten jego kanciaty leb sla pilki w Anglii ze strzela, bo dzis mial 2 swietne sytuacje. Zurawski mial przeblyski, a to za malo. To samo Blaszczykowski. Sobolewski slaby i niepewny. Zmiana Lewandowskiego wkurzyla mnie tak samo jak i jego, bo byl jedyny ktory trzymal ten srodek (mam nadzieje, ze sprawa sie niedlugo wyjasni o co chodzilo, bo przeciez to skandal ze zszedl on a nie slaby Sobolewski). Kazmierczak wypadl przecietnie, on jest wciaz za slaby na reprezentacje i mam watpliwosci czy kiedykolwiek do niej dorosnie. Nie walczy, drepta... gra to co gral u nas. A o Grzelaku wole sie nie wypowiadac, bo nie mial ani jednego dobrego zagrani, a ta sytuacja w ktorej mial duzo czasu na strzal... wrrr

Kowalewski 7 - Golanski 5, Radomski 6, Bak 6, Bronowicki 6 - Blaszczykowski 6, Sobolewski 6, Lewandowski 7 (Kazmierczak 6), Smolarek 8 - Zurawski 5 (Matusiak 6), Rasiak 4.


Obrazek gif wstawiony na forum
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7091 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 07/10/2006 20:20
O zgrozo! Jak tak nasi zagrają z Portugalią to mecz może się zakończyć totalnym pogromem... Graliśmy z KAZACHSTANEM, drużyną która jest w rankingu FIFA na szarym końcu, a męczyliśmy się z nimi cholernie, ba! mało co nie straciliśmy bramek. Środkowi obrońcy nie mogli sobie poradzić z jednym pędzącym na bramkę Kazachem, to co dopiero będzie, jak wyjdzie Portugalia... Boczni defensorzy też słabiutko, aż przecierałem oczy ze zdumienia patrząc na grę Golańskiego - obrońcę, który nie tak dawno był jednym z najlepszych w Polsce. Sobolewski - właściwie to nie wiedziałem, że gra. Lewandowski grał nieźle, dlatego nie wiem skąd wyskoczył Kaźmierczak.
Błaszczykowski, coś próbował, szarpał, ale żadko udawało mu się coś zdziałać. Taki jeździec bez głowy. A o Rasiaku wypowiadać się długo nie będę, bo po co? Dzisiejszy mecz utwierdził mnie tylko w przekonaniu, że jest on słaby jak barszcz (oczym pisałem w innym temacie).


Ogólnie tragedia i należy liczyć chyba tylko na cud, że z Portugalczykami będzie lepiej...


Kumaty Piknik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7554 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 08/10/2006 13:49
Mam nadzieję , że po środowym meczu kazdy nie będzie miał wątpliwości , że Beenhakker nigdy nie powinien zostać selekcjonerem naszej kadry.

To co wczoraj zagrali to była katastrofa. Nie potrafili przeprowadzić składnie akcji. Słabo zagrała obrona i środek pomocy. To był najlepszy mecz z dotychczasowych w kadrze Błaszczykowskiego , choć i tak powinien zagrać lepiej. Fatalna skuteczność , przecież powinniśmy wygrać z 3:0 najmniej.


pchela
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7125 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 08/10/2006 19:47

  GraC napisał:  
Mam nadzieję , że po środowym meczu kazdy nie będzie miał wątpliwości , że Beenhakker nigdy nie powinien zostać selekcjonerem naszej kadry.

To co wczoraj zagrali to była katastrofa. Nie potrafili przeprowadzić składnie akcji. Słabo zagrała obrona i środek pomocy. To był najlepszy mecz z dotychczasowych w kadrze Błaszczykowskiego , choć i tak powinien zagrać lepiej. Fatalna skuteczność , przecież powinniśmy wygrać z 3:0 najmniej.



??? A dla ciebie Benhakker jest słabym trenerem? To może lepiej by było dac na selekcjonera Smude czy innych ,,szkoleniowcow'' jego pokroju? Zobaczysz , że Leo zrobi cos z tej kadry.Może mecz z KAzachstanem nie był wysmienity , ba nawet nie był dobrym meczem ale wygranym więc o co chodzi?Bardzo podobala mi sie Polska reprezentacja w meczu z Serbią, to była TA polska(no do 60 minuty).


http://www.soccerclips.net/compilations2.php?page=24&q=&cond=

Patrzcie i podziwiajcie Ryśka! :D

Obrazek jpg wstawiony na forum
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005