Autor
Wiadomość
   Reprezentacja -> Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7775 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 02/09/2006 17:56
Kto by nie zostal powolany i tak bedzie bronic Dudek... czemu Pawelek nie Fabianski naprawde nie wiem.

Dzisiaj poczatek eliminacji wiec i poczatek kolejnych nadziei, fajnie gdyby powstal u nas zespol ktory by regularnie kwalifikowal sie na takie imprezy. Fajnie gdyby dzisiaj dobrze zagrali i pokonali Finow...


Obrazek gif wstawiony na forum
kaktus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6944 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 02/09/2006 18:31

  Jay-J napisał:  
Kto by nie zostal powolany i tak bedzie bronic Dudek... czemu Pawelek nie Fabianski naprawde nie wiem.

Dzisiaj poczatek eliminacji wiec i poczatek kolejnych nadziei, fajnie gdyby powstal u nas zespol ktory by regularnie kwalifikowal sie na takie imprezy. Fajnie gdyby dzisiaj dobrze zagrali i pokonali Finow...



Fajnie jakby kaziu cos strzelil :)


Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7185 dni

*




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 02/09/2006 20:01
1. Jerzy Dudek

3. Marcin Wasilewski, 5. Arkadiusz Głowacki, 6. Jacek Bąk, 14. Michał Żewłakow

15. Jakub Błaszczykowski, 10. Mirosław Szymkowiak, 16. Arkadiusz Radomski, 8. Jacek Krzynówek - 9. Maciej Żurawski (kapitan), 11. Tomasz Frankowski.
Wyjściowa jedenastka na finów, jak dla mnie wygląda całkiem solidnie no inie ma ani jednego brazylijczyka w składzie :)


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
Kumaty Piknik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7559 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 02/09/2006 21:47
Znacie Leona?? Każdy go zna ... on ciągle na Dudka stawia... brawo Jurek.

Kolega kilka postów wyżej pyta , dlaczego Pawełek , a nie Fabiańsk?!. Otóż Fabiański jest dużo bardziej potrzebny U-21 na mecz z Portugalią. A poza tym sam sobie odpowiedziałeś " ktokolwiek, a i tak grać będzie (gdy Leon jest trenerem)Dudek".

Ostatnio edytowany przez: Kumaty Piknik, 2 września 2006, 21:54 [1 raz(y)]


emjay06
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6589 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 02/09/2006 22:27

  qbajag napisał:  

  emjay06 napisał:  
nie ma co sie tak podniecac tym beenhakerem. prowadzil kilka zaspolow na MŚ, w tym Holandie i nie wygral żadnego meczu w finałach. a zdobyć mistrzostwo z realem czy z ajaxem to nie jest to znowu jakies niesamowite wydarzenie.
moim zdaniem trener mocno przereklamowany i nie ma co w nim pokładac wiekszych nadziei. zreszta jak w calej naszej reprezentacji. dopóki nie zmieni sie wszystko od podstaw- tj. szkolenie módziezy to nie ma co liczyc na cud w pilce reprezentacujnej.



No tak a do MŚ weszliśmy 2 razy za ładne oczy?
Polacy lubią narzekać...



GRATULUJĘ !!!
;P


pucharTYLKO POGOŃ king
Shivan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7909 dni

**




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 02/09/2006 22:31
kilka luznych refleksji po meczu.

Amatorzy - Finlandia 0-3

mozemy od Finow uczyc sie grac w pilke

z gowna bata nie ukrecisz

kiedy bedzie mozliwosc wylaczania komentatorow, bo tak pierdola ze sie sluchac nie da.

tepsa sponsorem - jaki sponsor taki zespol

to tyle.


Srbijo - Izvinjavamo se za našu prodajnu kurevsku vladu
Szczecinska Brac
"Ale któż ze zwykłych ludzi pomyślałby, że to właśnie ci stadionowi chuligani i bandyci w szalikach jako pierwsi poszliby walczyć za Ojczyznę, gdyby taka przyszła potrzeba? To właśnie ludzie cechujący się tak wielkim patriotyzmem broniliby kraju..."-JKM
nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7046 dni

**




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 02/09/2006 22:35
Tragedia... tyle z mojej strony

bardzo wkurwiają mnie teraz opisy typu " Nic się nie stało" itd. jak to kurwa nic się nie stało skoro dosatjemy u siebie 1-3 i oddajemy 2 strzały ( 1 zakończony barmka) przez cały mecz : O.... z tego co pamietam to z Serbią wygraliśmy 4-3 i też się męczyliśmy, więc z taką grą niczego nie oczekuje szczególnego... ale nic się nie stało ;)


Mati.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7504 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 02/09/2006 22:37
Istna kurwa paranoja ! Dudek na atak ! Co ten człowiek robi w kadrze, to ja nie wiem. Ale jak to mówią : na układy - nie ma rady. Drugi mecz, drugi błąd. Człowieku skończ kariere, zrób kilka reklamówek piwa, bo się wyjątkowo ośmieszasz. Tak płakał z Frankowskim kolejnym gwiazdorem, że nie pojechał na MŚ. Oby dwóch odrazu z kadry wyrzucić, kolejny do odstrzału Szymkowiak, który więcej chyba czasu spędza u fryzjera, niż na treningach. Wszyscy jebali Janasa, że Dudka nie zabrał i innych paroli, którzy zarabiają kupe hajsu, a jak widać podjął słuszną decyzje, bo kompromitacja byłaby jeszcze większa. Dudek to by z Niemcami za pewne 6 bramek minimum wpuścił. Nie rozumiem, czemu nie można postawić na młodych, lub ludzi z naszej ligi, Garguła, grał pare minut, ale bramke ładną dał. Na co Szymkowiak w środku, jeśli może grać tam Bandrowski i się ogrywać. Na co Dudek w bramce, jak mamy całą plejade świetnych bramkarzy. Na co Frankowski na ataku, jak od tysiąca minut kopie się w czoło, zamiast bramki strzelać. Rasiak drewno, ale bramki sypie jak narazie w lidze. Wole kadre młodą, może z mniejszymi umiejętnościami, ale walczącą. A taki szanowny pan Mila, który woli mecze obstawiać u buka, niż potrenowac sobie opowiadał jacy oni zmotywowani, liczył ile bramek wjebią Finą. Jak narazie Finowie ośmieszają ich. Zastanawia mnie jedynie ranking FIFA, nie wiem co my tam robimy na trzydziestym którymś miejscu. Się ściśnieniowałem.


PS. Ciekawe czy znów ten many z okna wyskoczył, jak ostatnią gdy Kuszczak brame puścił z Kolumbią. W sumie teraz musiałbyć bardziej zdesperowany.


Jedno brzmienie tysiąca serc - Pogoń Szczecin MKS
goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7078 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 02/09/2006 22:50
Nawyzsza pora na radykalne kroki.Zawiesic wladze zwiazku , nawet jak nas wycofaja z rozgrywek nic nie stracimy.Dac czas trenerowi na zgranie nowej druzyny.Wypieprzyc gwiazdeczki takie jak szymkowiak(Zawodowy pilkarz a ma sile grac 20 minut), Dudek,Zurawski Glowacki czy Mila.Czas postawic na mlodych.Kilka porazek doznamy ale warto sprobowac .


FLN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7463 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 02/09/2006 22:52
Po chuj oni graja jak oni ambicji nie maja!!! Wyjebac tych gwiazdorow i dawac mlodziez, ktora bedzie sie ogrywac na eliminacje do MŚ, bo na Euro i tak sie nie dostaniemy.
Slyszalem juz plotki ze Boruca kontuzja nie byla taka grozna, ale po tym co zobaczyl na treningach i faworyzowaniu Dudka spierdolil bo nie bylo zdrowej rywalizacji a co za tym idzie szans na gre.Po meczu mysle, ze jednak cos w tym musi byc. Nie rozumiem jak mozna powolywac gracza ktory drugi sezon siedzi na lawie. Tak czy siak dla mnie numerem jeden jest Boruc.


nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7046 dni

**




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 02/09/2006 22:57
Zebrać bandę 11 kopaczy podwórkowych i kurwa zagrają lepiej niż nasi El Polako... zawsze będą próbowali walczyć !!!

jestem ciekaw czemu on nie postawił na tych młodych od 2 połowy ??? Wchodzi Garguła gra kilka minut i strzela bramkę ( strzela z 1 piłki praktycznie nie licząc przełożenia na lewą nogę), a Jeleń... dostaje piłke zgraną w polu karnym i próbuje z nią wjechać do bramki... to jak my kurwa mamy wygrywac te mecze :| : O


Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7255 dni

*




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 02/09/2006 23:13
Jeleń i tak wraz z Gargułą był jedynym, który się nie kompromitował.

I jedynym, u którą zobaczyłem jakąś sportową złość - po akcji o której wspomniałeś przynajmniej coś pobluzgał pod nosem, że mu nie wyszło. A reszta? Partaczyli wszystko niemiłosiernie i spływało to po nich jak woda w klozecie.

Zero ambicji, zero chęci, zero walki - to nasza kadra obecnie.


Powinni całą tą bandę wysłać do Wrocławia. Jak lekarz coś spieprzy przy operacji, to idzie do paki albo płaci ciężkie odszkodowanie. Ci wkurwiają całą naród, swoją robotę partaczą jeszcze gorzej,a w nagrodę będą liczyć kasę i reklamować jakieś prezerwatywy czy inne proszki do prania.

Ostatnio edytowany przez: Bzyku, 2 września 2006, 23:20 [1 raz(y)]


el_presidente
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7186 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 02/09/2006 23:21
Trzy kategorie pilkarzy mamy w reprezentacji: cioty, emeryci lub amatorzy... nie obrazajac amatorow z jajami z polskich nizszych lig, oczywiscie. bo wlasnie jaj brakuje najbardziej! kto jeszcze bedzie obstawial rencistow pokroju franka i dudka? ten drugi plakal w tv ze go nie wzieli na MS, a to byla chyba jedyna dobra decyzja Janasa... tacy jak oni blokuja tylko miejsce w kadrze pilkarzom z lig krajowych, ktorzy moze mniej zarabiaja ale wiedza co sie od nich za te pieniadze wymaga - walka, walka, walka! Gargula to przyklad najlepszy - obsluzyl sie podaniem jak profesor, zgral pilke, strzelil nie do obrony! stadiony swiata. przez ten ulamek sekundy zobaczylem dzisiaj Profesjonaliste w skladzie Polski. Jak dla mnie: MIOTLA PANIE BEENHAKKER, wypieprzyc dzisdkow bez polotu i ambicji i wstawiac mlodych, glodnych sukcesu. Zreszta ostatnio jest jakas dziwna prawidlowosc - co jakies niespodziewane powolanie z OE, to zaskakujaco dobry wystep i zdziwienie wszechobecne. Trzeba zaczac wyciagac wnioski!


a gdybym miał urodzić się znów, to tylko w Szczecinie i tylko tu!!!
www.merx.biz.pl
Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7157 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 02/09/2006 23:22
HiHi a dawali 7zl~u bukow na Finlandie, mialem zagrac za 30zl : P, a czoilem ze brak ambicji doprowadzi do porazki ;d


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7185 dni

*




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 02/09/2006 23:26
Była swego czasu na Pogoni taka przyśpiewka:
"po chuj wy gracie jak wy ambicji nie macie"
można by jeszcze dodać
bo miliony zarabiacie
Nie mamy piłkarzy, trenerów, działaczy, inwestorów, boisk, zaplecza jedyne co posiada polski futbol to kibice ale to na dobre wyniki raczej niewystarczy.
Wyjście z tego gówna jest tylko jedno rewolucja w PZPN i całkowite zreformowanie systemu piłkarskiego w Polsce zaczynając od rozgrywek ekstraklasy kończąc na juniorach b-klasowych, tylko kto z działaczy zrezygnuje z milinowych dochodów klepiąc te same stołki od 30 lat, kibice ponarzekają boski prezes listek zapowie zmiany a będzie tak jak było więc sam nie wiem po chuj się męczę pisząc ten post.


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
byku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7175 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 02/09/2006 23:28
Z pustego to nawet Beenhakker nie naleje...

P.S Rasiak do kadry :P


Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7775 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 02/09/2006 23:54
Brak mi slow... zero zgrania, proba grania czegos czego po prostu nie umieja. Do tego 3 bledy w obronie i przegrywamy ze slaba Finlandia. Nie chce mi sie pisac, jak bylo kazdy widzi. Zero pozytywow.

Dudek 5 - Wasilewski 6, Glowacki 0, Bak 5, Zewlakow 6 - Blaszczykowski 4 (Jelen 8 ), Radomski 6, Szymkowiak 6 (Smolarek 6), Krzynowek 7 - Zurawski 7, Frankowski 5 (Gragula 7).


Obrazek gif wstawiony na forum
FLN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7463 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 03/09/2006 00:59
Jay-J patrzac na noty to chyba inne mecze ogladalismy. No chyba ze u ciebie nota 6- to slabo, albo i tragicznie:D


Kuba L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6894 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 03/09/2006 01:20
Do Wrocławia z nimi wszystkimi!;)

  goral1982 napisał:  
Nawyzsza pora na radykalne kroki.Zawiesic wladze zwiazku , nawet jak nas wycofaja z rozgrywek nic nie stracimy.Dac czas trenerowi na zgranie nowej druzyny.Wypieprzyc gwiazdeczki takie jak szymkowiak(Zawodowy pilkarz a ma sile grac 20 minut), Dudek,Zurawski Glowacki czy Mila.Czas postawic na mlodych.Kilka porazek doznamy ale warto sprobowac .


Innego wyjscia chyba nie ma.
Rozje*** wszystko i od nowa budowac.
Zaskoczył mnie na + Zydorowicz, który tez (jako jedyny w studiu) odwazyl sie zajac takie stanowisko.


Trybik w machinie zwanej Pogonią.
Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7775 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 03/09/2006 09:22

  Maciek87 napisał:  
Jay-J patrzac na noty to chyba inne mecze ogladalismy. No chyba ze u ciebie nota 6- to slabo, albo i tragicznie:D



Tak jak w FMie ;)


Obrazek gif wstawiony na forum
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005