Autor
Wiadomość
   Reprezentacja -> Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7292 dni

*




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 24/03/2007 18:58
ostro:D teraz niech tylko Belgowie zremisuja w Portugalii i mamy zajebista sytuacje;)


100% PD
no
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6298 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 24/03/2007 19:47
KAŹMIERCZAK :D:D:D 5:0 :) ,4 z głowki :D


Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6908 dni

*




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 24/03/2007 19:48

  MolestaEwenement napisał:  
KAŹMIERCZAK :D:D:D 5:0 :) ,4 z głowki :D



piekna brama:)


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Persona non grata
SKPS Portowcy
IP: zapisany
Na forum od 6412 dni

**




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 24/03/2007 20:12
Szkoda mi Zurawkiego , tak swietnie gral i te jego 2 pod koniec meczu niewykorzystane sytuacje ...
Wielkie uznanie dla Łukasza Garguły ktory dzis naprawde pokazam piekne gre i te jego dogrania byly doslownie co do centymetra doklade :D ;)

Kiedy i gdzie nastepny mecz sie odbywa ?

Ostatnio edytowany przez: Persona non grata, 24 marca 2007, 20:21 [1 raz(y)]


bo(L)ek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7168 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 24/03/2007 20:13

  Randall McMurphy napisał:  

  MolestaEwenement napisał:  
KAŹMIERCZAK :D:D:D 5:0 :) ,4 z głowki :D



piekna brama:)



ee tam byly lepsze:)
Gargula z Lewandowskim swiatowe stadiony, ogolnie dobry meczyk tylko szkoda ze do jednej bramki, byloby jeszcze ciekawiej


Ko nie pije,ten kapuje
Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7246 dni

*




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 24/03/2007 20:28
No i mamy kolejne 3 punkty.

Cieszy, że zabiegi motywacyjne Leo Beenhakkera odniosły pożądany skutek. Polska zagrała naprawdę dobre spotkanie jako cały zespół i trudno kogoś indywidualnie wyróżniać poza Łukaszem Gargułą. 3 asysty i wykreowanie akcji zakończonej golem przez Jacka Krzynówka robią wrażenie.

Szkoda, że Maciek Żurawski znów nie strzelił gola, choć miał ku temu dwie dobre okazje. Może z Armenią się przełamie.
A Matusiak widać, że nie gra - choć tzw. "czarną robotę" wykonywał dobrze, to zagrożenia dla bramki rywali nie stanowił żadnego. Wobec choroby Rasiaka chyba niegłupim pomysłem było by powołanie na Armenię np. Marka Saganowskiego.

Azerbejdżan, jak można było się spodziewać słabizna. Poza podwójnym zasiekiem obronnym nie mieli nic do pokazania, ani nie zagrozili naszej bramce (poprzeczkę po kilkumetrowym spalonym łaskawie przemilczę). Jedynym dobrym zawodnikiem u nich był Imamalijew, który trochę szumu na swoim skrzydle narobił.
A ci ich naturalizowani brazylijczycy to, za przeproszeniem, do tej naszej bandy by pasowali.


Brawa dla naszej reprezentacji - choć rywal nie był silny, to takie mecze też trzeba umieć wygrywać (w przeszłości różnie z tym bywało), a dziś wszystko było jak trzeba. Oby tak dalej.

P.S. Cieszy, że Kaźmierczak też wpisał się na listę strzelców. :)


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6546 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 24/03/2007 22:25
grali słabo i tyle.Azerowie mogli również puknąć nam z kilka bram ale sadzia liniowy gwizdał wątpliwe spalone.Pamiętajmy z janas tą samą pepre zdemolował 8:0 ;)


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7087 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 24/03/2007 22:33

  SzymonMKS napisał:  
Kiedy i gdzie nastepny mecz sie odbywa ?



Bodajże środa, Kielce.

Właściwie wszystko o meczu napisał Bzyku, również chcę wyróżnić Gargułę za świetny mecz, być może narodził się nam nareszcie z prawdziwego zdarzenia playmaker. A przypomnę, iż od czasów naszej futbolowej świetności zawsze takiego zawodnika nam brakowało.

Teraz może (choć już pewnie wszyscy to uczynili) opinia publiczna doceni Beenhakkera za to co robi. Nasi zachowują się, podchodzą do meczu jak profesjonaliści - nie ma mowy o lekceważeniu rywala, obijania się na boisku. A przecież niejednokrotnie byliśmy świadkami takich zachowań.


  Bzyku napisał:  
A ci ich naturalizowani brazylijczycy to, za przeproszeniem, do tej naszej bandy by pasowali.



Antonio wreszcie zaciera ręce, bo znalazł rynek zbytu - a ma się czego, raczej kogo pozbywać - nie udało się posprzedawać w Europie, Polsce, to deską ratunku jest Azerbejdżan, który zdaje się Canarinhos przyjmuje z otwartymi rękami.


P.S. po 33 minutach Portugalia - Belgia 0:0


Persona non grata
SKPS Portowcy
IP: zapisany
Na forum od 6412 dni

**




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 25/03/2007 12:58
Portugalia 4:0 (0:0) Belgia !!

W gupie A mamy lidera ;) !!


sebcio80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6434 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 25/03/2007 17:11
Zdjęcia ze spotkania Polska - Azerbejdżan:

www.sebafoto.com/401/polska-azerbejdzan/


D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6243 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 26/03/2007 09:06
Garaguła zagrał fantastyczny zawody, od czasu Piotra Nowaka brakowało nam takiego "plejmerkera" Szymkowiak był dobry na ogórków w pojedynkach z rywalami z wyżej półki palił się spychicznie... Azerowie wprawdzie nie prezentują wyskoiej klasy ale wierzę, że Garguła spełni pokładane w nim nadzieję ;)

Ostatnio edytowany przez: D., 26 marca 2007, 09:15 [1 raz(y)]


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
ch.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7831 dni

**




EURO 2012: Oddaj glos na Polskę - 27/03/2007 12:17
W związku z tym, że do rozstrzygnięcia pozostało juz tylko kilkanaście dni, odświeżamy temat. Kto ma ochotę dołozyć swoja cegiełke do EURO w Polsce niech klika ;)


Wspólna oferta Polski i Ukrainy walczy o organizację FINAŁÓW MISTRZOSTW EUROPY – EURO 2012. Obecnie rywalizujemy z kandydaturą Włoch oraz połączonymi siłami Chorwacji i Węgier.

18 kwietnia 2007 roku UEFA zamierza wybrać organizatora EURO 2012.

Potrzebujemy Twojego wsparcia i podpisu! Zebrane głosy poparcia przekażemy do UEFA.

Chcesz uczestniczyć w jednym z największych, najbardziej prestiżowych wydarzeń, jakie organizował nasz kraj? Chcesz dzielić emocje z milionem innych kibiców i fanów piłki nożnej?

Wejdź na stadion i zajmij swoje miejsce na WIRTUALNYCH trybunach. Oddaj swój głos poparcia. Zabierz ze sobą znajomych!

Przyłącz się do społeczności kibiców skupionych wokół naszego Wirtualny stadion! Poczuj gorący klimat wielkich trybun zanim wygramy walkę o organizację finałów mistrzostw w naszym kraju.

Mamy wielką szansę na EURO 2012 - oglądania na żywo najlepszych europejskich reprezentacji piłkarskich i meczy, których się nie zapomina.

Takie wydarzenie pamięta się do końca życia!

Czekamy na Ciebie na Wirtualny stadion. Wejdź na niego, wybierze sobie miejsce i podpisz się!


Pit.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7395 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 28/03/2007 19:07
Azerbejdżan - Finlandia 1-0 !!!!!

Pięknie. Teraz wrzucić jednego gola więcej niż Armenia;) (żeby nie było że zbyt pazerny jestem:D)

Jeszcze tylko remisik w meczu Serbia - Portugalia...


"...satysfakcja jest chwilowa - trwa moment, bo za chwilę będziesz chciał to zrobić jeszcze lepiej ziomek. Jeśli nie, to nie rozwiniesz się...'
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7087 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 28/03/2007 19:46
Wszyscy grają pod nas :) Rzeczywiście, byle tylko remis Serbii z Portugalią (choć osobiście mnie chyba bardziej pasowałyby trzy punkty Serbów) nawet kosztem mojego kuponu u bukmachera ;)


Persona non grata
SKPS Portowcy
IP: zapisany
Na forum od 6412 dni

**




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 28/03/2007 20:16
Dzis z 4-0 dla Nas :)


Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7246 dni

*




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 28/03/2007 21:27

  Mietow napisał:  
Wszyscy grają pod nas :) Rzeczywiście, byle tylko remis Serbii z Portugalią (choć osobiście mnie chyba bardziej pasowałyby trzy punkty Serbów) nawet kosztem mojego kuponu u bukmachera ;)



Na razie jest porażka finów kosztem mojego kuponu :)


Co do meczu, to ciężko jest. Armenia jest o wiele lepsza od Azerów i gra całkiem dobrze. Kaźmierczak pierwszy do zmiany - w środku pola niewidoczny, a zgrywanie piłek też marnie wychodzi. Powinien tam Jeleń wejść (na szpicę), a Żurawski byłby za nim.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6546 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 28/03/2007 21:54
mecz z Ormianami wybitnie pokazuje ze nie jestesmy jednak na tyle dobrą druzyna by zagrac dwa równe mecze jeden po drugim. dziś słabiutko,nie wiem co robił Kaźmierczak na boisku.Ormianie nie pozwolili na niewiele zero strzałow z dystansów,zero dopuszczania do kornerów aby wykorzystac swoj wyższy wzrost. jednym słowem jak byśmy dzis zagrali z Belgią czy Serbia byłyby plecy...


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7087 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 29/03/2007 15:57

  Bzyku napisał:  

  Mietow napisał:  
Wszyscy grają pod nas :) Rzeczywiście, byle tylko remis Serbii z Portugalią (choć osobiście mnie chyba bardziej pasowałyby trzy punkty Serbów) nawet kosztem mojego kuponu u bukmachera ;)



Na razie jest porażka finów kosztem mojego kuponu :)



Mojego drugiego kuponu również :)


Nasi męczyli się niemiłosiernie, Armenia to już nie ten sam zespół do bicia, jak kilka lat temu. Odstawaliśmy pod względem fizycznym dość wyraźnie, długie momenty słabej gry, bez koncepcji. Kiedy trzeba było poszanować piłkę to dawali lagi i na odwrót. Ponadto rażąca nieskuteczność - dwie świetne sytuacje Garguły.

Kazek poniżej przeciętnej. To nie jest zawodnik na pierwszy skład.

Ale nie możemy narzekać na styl, liczy się zwycięstwo, kolejne trzy oczka na naszym koncie i liderowanie w grupie.


Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7176 dni

*




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 02/04/2007 14:21
Zasady sprzedaży biletów
Zamówienia na ponad dziesięć milionów biletów złożyli przez internet kibice chcący obejrzeć mecze piłkarskich mistrzostw Europy, które w 2008 roku odbędą się w Austrii i Szwajcarii. 31 marca zakończył się pierwszy etap sprzedaży.Europejska Unia Piłkarska (UEFA) poinformowała, że 588 716 kibiców ze 142 krajów złożyło zamówienia na 10 359 177 biletów. To 18 razy więcej niż przed poprzednimi mistrzostwami w Portugalii. W kwietniu odbędzie się losowanie, bowiem w tej fazie sprzedaży dostępnych jest tylko ok. 350 tys. wejściówek.
źródło onet.pl
Biorąc pod uwagę że średnia liczba miejsc na stadionie to 34 tysiące z biletami nie bedzie łatwo opcją jest zakup FMT(szczegóły w linku powyżej) ale jest baaaardzo drogi.
A tak wogóle to zamówienia ze 142 krajów !!!


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
euro77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6222 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 04/04/2007 11:06
ostatnie dwie kolejki w eliminacjach ułożyły sięidealnie pod naszą reprezentację. 5 punktów przewagi mamy napółmetku eliminacji i przed nami dwa teoretycznie łatwe mecze wyjazdowe z azerami i Armenią. mam nadzieje na kolejne 6 punktów do przodu.
a tak na marginesie to jaką stronke polecacie o eliminacjach euro 208. mi do gustu przypadła ta:
Euro 2008

głównie dlatego ze jak byly te ostatnie mecze to byla na bieżąco uaktualniana dosłownie odrazu po meczach. więc poszperałem na niej troche i jestem pod wrażeniem . miłym :) dużo informacji, materiałów różnych. zajefajne filmiki piłkarkie i można także sobie pograć w gierki online sportowe różne.
ogólnei ciekawa i godna obejrzenia stronka o euro i naszej reprezentacji


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005