Autor
Wiadomość
   Reprezentacja -> Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7185 dni

****




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 13/10/2007 22:22
Ebi i wszystko jasne:D


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7184 dni

*




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 14/10/2007 00:00
Sorka ale czy ktoś logicznie może mi powiedzieć czemu repra gra w Wawie (bez urazy dla ziomków z W-awy) ale moim zdaniem dopóki w tym kraju nie będzie innego "normalnego" stadionu to powinniśmy grać WSZYSTKIE mecze na śląskim i nie chodzi mi tu tylko bynajmniej o awarię ale o całokształt tego stadionu.


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
DeeMeN.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6099 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 14/10/2007 00:03
Ebi - piękny mecz :) Udowodnił ( zresztą po raz kolejny ) że jest piłkarzem na światowym poziomie :)

W Wawie chyba chciał grać Leo Benhakker - wytypował to miasto ( nie jestem pewien,jeżeli się mylę proszę mnie poprawić )


Myślę, że sobie w życiu poradzę bo potrafię kombinować i swoich ideałów nie zdradzę !
Paula19mks
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6099 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 14/10/2007 01:00
No to 17 listopada świętujemy awansik do EURO 2008:D Brawo!!! Biało-Czerwone to barwy niezwyciężone!!:D


Zawsze w moim sercu tylko Pogoń Szczecinska!
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6084 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 14/10/2007 12:36
Oby z belgią nie robili horroru tylko pewnie wygrali


WM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6544 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 15/10/2007 19:31
Bedzie sprzedaz biletów na mecz POLSKA - Belgia jak ostatnio na mecze?

Oddalbym nerke za 3 takie...


Amat victoria curam
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7184 dni

*




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 15/10/2007 22:52

  WM napisał:  
Bedzie sprzedaz biletów na mecz POLSKA - Belgia jak ostatnio na mecze?

Oddalbym nerke za 3 takie...


ja mam 6 biletów ale nie będę cię pozbawiał obu nerek ;)
a tak poważnie to nie oddałbym ich za nic bo ziomki dla których te bilety zamówiłem pozbawiliby mnie prawdopodobnie nie tylko nerki ;)

A tak już całkiem poważnie to chwilowo bilety są wyprzedane ale jest szansa na jakieś dodatkowe jeśli ktoś nie dokonał wpłaty a zrobił wcześniej rezerwację sprawdzaj codziennie na www.kupbilet.pl a jeśli już nie będzie na tej stronie to pozostaje liczyć na szczęście na aukcjach internetowych pewnie jak zwykle ktoś będzie handlował biletami.

Polski Związek Piłki Nożnej informuje, iż w prowadzonej od 5 października sprzedaży internetowej oraz w systemie zamówień zbiorowych przyjmowanych od 8 października wszystkie bilety na mecz Polska-Belgia na Stadionie Śląskim w dn. 17 listopada 2007 r. zostały zarezerwowane.
W przypadku ewentualnych zwrotów lub rezygnacji z zamówionych biletów sprzedaż będzie wznowiona po 6 listopada, o czym poinformujemy w specjalnym komunikacie.

źródło: www.pzpn.pl

Ostatnio edytowany przez: Scarface, 16 października 2007, 10:46 [1 raz(y)]


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
WM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6544 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 17/10/2007 09:00
Jednak oddam ta nerke jezeli ktos mi poda szczegoły jak i gdzie dokladnie zamówic bilety
"Informujemy, że jeszcze tylko dziś do godz. 20 oczekujemy na zamówienia na bilety na mecze reprezentacji Polski z Belgią i Serbią.
Spotkanie eliminacyjne ME 2008 z Belgią odbędzie się 17 listopada br. na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Natomiast mecz z Serbią odbędzie się cztery dni później w Belgradzie.
Z przyczyn od nas niezależnych nie znamy jeszcze cen biletów, jakie otrzyma do dyspozycji nasze Stowarzyszenie z puli PZPN-u.
Informację tą podamy w oficjalnym komunikacie w jak najszybszym czasie."

Bede zamawial dla mnie i 2 kuzynów z zagranicy wiec zalezy mi na czasie i oczywiscie biletach:P


Amat victoria curam
bo(L)ek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7176 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 17/10/2007 09:20
http://sport.onet.pl/0,1248713,1624887,wiadomosc.html
no to przejebane:)


Ko nie pije,ten kapuje
WM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6544 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 17/10/2007 10:08

  bo(L)ek napisał:  
http://sport.onet.pl/0,1248713,1624887,wiadomosc.html
no to przejebane:)



Więcej w "Fakcie"

tyle.....


Amat victoria curam
bo(L)ek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7176 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 17/10/2007 18:52
o kuzwa Anglia przegrywa 2-1 z Ruskimi i raczej nie jedzie na Euro..


Ko nie pije,ten kapuje
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6236 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 17/10/2007 21:26

  bo(L)ek napisał:  
o kuzwa Anglia przegrywa 2-1 z Ruskimi i raczej nie jedzie na Euro..



dlaczego nie jedzie? drużyny z drugich miejsc grają baraże o ile dobrze mi wiadomo...


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
bo(L)ek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7176 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 17/10/2007 21:37

  nowa od nowa napisał:  

  bo(L)ek napisał:  
o kuzwa Anglia przegrywa 2-1 z Ruskimi i raczej nie jedzie na Euro..



dlaczego nie jedzie? drużyny z drugich miejsc grają baraże o ile dobrze mi wiadomo...



to zle Ci wiadomo bo nie ma barazy..awansuja 2 druzyny z kazdej grupy.Ruskie jak wygraja swoje dwa ostanie mecze to oni awansuja a nie Angole ktorym zostaje jeden mecz i to z Chorwacja


Ko nie pije,ten kapuje
daniellos
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6035 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 18/10/2007 10:34
odkupie 1 bilet na mecz z Belgia 17.XI

[email protected]


nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6236 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 18/10/2007 10:52

  bo(L)ek napisał:  

  nowa od nowa napisał:  

  bo(L)ek napisał:  
o kuzwa Anglia przegrywa 2-1 z Ruskimi i raczej nie jedzie na Euro..



dlaczego nie jedzie? drużyny z drugich miejsc grają baraże o ile dobrze mi wiadomo...



to zle Ci wiadomo bo nie ma barazy..awansuja 2 druzyny z kazdej grupy.Ruskie jak wygraja swoje dwa ostanie mecze to oni awansuja a nie Angole ktorym zostaje jeden mecz i to z Chorwacja



być może-mówiło sie tylko o naszej grupie z racji żę mamy 8 zespołó ale skoro tak twierdzisz to pewnie tak jest. no coż-Angole pewnie wygraja u siebie raczej nie tracą punktów,pytanie sie rodzi z kim grają ruscy


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6554 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 18/10/2007 16:56
Rosjanie grają z Andorą i Izraelem oba mecze na wyjeździe. Jak widać,mecz w Izraelu będzie kluczowy dla układu grupy i wcale nie jest powiedziane że przeciętnie grający Rosjanie pogubią tam punkty. Wiec czekamy do końca eliminacji.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Zen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6707 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 27/10/2007 15:22
PRZEGLĄD PRASY: - W żadnym wypadku nie można teraz podpisywać nowej umowy z Beenhakkerem! Trzeba poczekać do meczów z Belgią i Serbią - mówi Grzegorz Lato, członek zarządu PZPN w rozmowie z "Dziennikiem Zachodnim".

przez takich ludzi mozemy starcic fachowca...wielki medrzec...


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6554 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 27/10/2007 16:19

  Zen napisał:  
PRZEGLĄD PRASY: - W żadnym wypadku nie można teraz podpisywać nowej umowy z Beenhakkerem! Trzeba poczekać do meczów z Belgią i Serbią - mówi Grzegorz Lato, członek zarządu PZPN w rozmowie z "Dziennikiem Zachodnim".

przez takich ludzi mozemy starcic fachowca...wielki medrzec...



Ja napisze więcej-ci ludzie,leśne dziadki przyspawani są do stołków-własnie wymyslili że zmiana statusu odbędzie w lutym,a wybory najwcześniej w listopadzie 2008. Oczywiście będzie to po Euro w Austrii i Szwajcari,wiec wiadomo o co chodzi... Poźniej tradycyjnie znów będą zwlekać a owy status tradycyjnie będzie miał luki jak ser nomem omen szwajcarski. A powiadają że nie ma ludzi niezastąpionych...Naprawde nie można z nimi nic zrobić? Chyba tylko bojkot kibiców może ich ruszyć,bo w końcu piłka nozna jest dla kogo-dla nas czy dla nich?


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Marco
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6199 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 28/10/2007 09:07
Teraz jak zostały tylko 2 mecze do zakończenia mimo że nadal 4 drużyny mają szanse awansować. Daje nam 99,9% szans na awans 1 zwycięstwo lub 2 remisy :D :D. Więc chłopaki do Roboty!!!!


www.marcodownload.fora.pl
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7184 dni

*




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 31/10/2007 20:51
Czy wysłano już do was ( mówię o osobach które zakupiły bilety na mecz z Belgią na www.kupbilet.pl) bilety bo u mni pisze już od ponad tygodnia że są w przygotowaniu do dystrybucji na Portugalie dostałem dzień przed wyjazdem i mam nadzieję że tym razem oszczędzą mi nerwów ale pamiętając o burdelu w trakcie rezerwacji gdzie zaksięgowanie mojego przelewu zajęło im tydzień dobrze nie wróży

P.S.
Są już w przedsprzedaży bilety na Serbię na stronie eventim


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005