Autor
Wiadomość
   Reprezentacja -> Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
pinkfloyd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8178 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 12/10/2006 09:33
Mecz rzeczywiście im wyszedł. Myślę, że dwie szybko zdobyte bramki dodały wiary i skrzydeł. Jednak jedna jaskółka wiosny nie czyni. Poczekajmy jeszcze trochę. Jeszcze pamiętam jak grali z Finlandią... a właściwie to grali wtedy jak PO Finlandii :)


Polska nARKA! Polska
Szamał
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7418 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 12/10/2006 11:16

  Jay-J napisał:  

  GraC napisał:  
Mam nadzieję , że po środowym meczu kazdy nie będzie miał wątpliwości , że Beenhakker nigdy nie powinien zostać selekcjonerem naszej kadry.



Mam nadzieje, ze po meczu z Portugalia nikt nie bedzie mial watpliwosci, ze Beenhakker powinien zostac selekcjonerem naszej kadry. Kapitalny mecz i to w kazdej formacji (bo z Serbia zawiodla obrona). Oczywiscie napisze zaj-EBI-scie! Kowalewski 8 - Golanski 8, Bak 8, Radomski 7, Bronowicki 8 - Blaszczykowski 8, Sobolewski 7, Lewandowski 9, Smolarek 9 - Zurawski 8, Rasiak 7.



dodam tylko - Lewandowski pokazal wielka klasa - nie docenialem zawodnika. bije sie w piersi. Rasiakowi dalbym nawet 8 za "pomimo" dostal by 9 gdyby skuteczniej podal do Lewandowskiego. byloby 3-0 i po meczu.
moim zdaniem za nisko oceniony Sobolewski i Radomski. dzieki ich pracy w destrukcji reszcie gralo sie lepiej.
trzeba wierzyc ze to co wczoraj zobaczylismy nie jest jednorazowka
pozdrawiam


acidland
Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7158 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 12/10/2006 11:53
Kowalewski 7 - Golanski 8, Bak 7, Radomski 7, Bronowicki 9/10 - Blaszczykowski 9, Sobolewski 7, Lewandowski 9, Smolarek 9 - Zurawski 8, Rasiak 6


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
celciusz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8281 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 12/10/2006 12:29
Rasiakowi dajecie tak nickie oceny z zasady czy jak asysty i dobra gra zasluguje co najmniej na 8 jak dla mnie..........

Ostatnio edytowany przez: celciusz, 12 października 2006, 12:46 [1 raz(y)]


Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7776 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 12/10/2006 14:49

  Szamał napisał:  

moim zdaniem za nisko oceniony Sobolewski i Radomski. dzieki ich pracy w destrukcji reszcie gralo sie lepiej.



Zagrali dobrze, ale duzo wieksza prace wykonali w defensywie Lewandowski i Bak, oni zrobili wczoraj kapitalna prace, choc nie umniejszam zaslug Sobolewskiego i Radomskiego...


Obrazek gif wstawiony na forum
Kumaty Piknik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7560 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 12/10/2006 15:05

  Jay-J napisał:  
Mam nadzieje, ze po meczu z Portugalia nikt nie bedzie mial watpliwosci, ze Beenhakker powinien zostac selekcjonerem naszej kadry. Kapitalny mecz i to w kazdej formacji (bo z Serbia zawiodla obrona). Oczywiscie napisze zaj-EBI-scie! Kowalewski 8 - Golanski 8, Bak 8, Radomski 7, Bronowicki 8 - Blaszczykowski 8, Sobolewski 7, Lewandowski 9, Smolarek 9 - Zurawski 8, Rasiak 7.



Bramki strzelał Smolarek czy Beenhakker?? ;)


robso
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6494 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 12/10/2006 15:29
aaaa kurde, co za mecz. jeju Polska az mega dobrzee sie patrzalo. takiej gry to od lat nie bylo. oni se chcieli chyba nabic statystyki podan dlatego tak klepali :D Kowalewski kozak mógl lupnac Ronaldo. a lewy wszedl po razie deco i ronaldo i juz odechcialo im sie biegac! mega dobry mecz - ojej slupek Zurawia, aaaa Rasiak!

Bronowicki to gracz pokroju Arthura Boki. jezdzil z nimi, tysiace dziur, tysiace dryblingow! napoczatku sam niewiedzial ze jest w polu karnym i co ma z pilka zrobic ale po 2 razie bylo super!


P.1948.S
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7039 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 12/10/2006 15:37
Kowalewski 9 - Golanski 8, Bak 8, Radomski 7, Bronowicki 10 - Blaszczykowski 9, Sobolewski 7, Lewandowski 9, Smolarek 9 - Zurawski 9, Rasiak 7


jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7097 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 12/10/2006 15:53
Rewelacyjny mecz nasze reprezentacji! Aż nie mogłem uwierzyć, że to oni biegają w tych biało-czerwonych strojach. Dzięki tej strzelonej szybko bramce, uwierzyli, że nie taki diabeł straszny, jak go malują i potem był prawdziwy popis. Mało nie spadłęm z fotela, gdy zobaczyłem jak nasi klepią. Chyba po raz pierwszy w życiu, widziałem tak ofensywnie grających (naszych) skrajnych obrońców - to jest to! Tak się dzisiaj gra w futbol i co najważniejsze, potrafili szybko przesuwać się z powrotem pod swoje pole karne. W środku niesamowicie grający Lewandowski, który zasłużył sobie na bardzo wysoką notę (jego najlepszy występ w reprezentacji). Odbierał, przechwytywał, umiejętnie się zastawiał, włączał się do akcji ofensywnych - super. Bardzo ładnie wszystkie defensywne formacje, co cieszy, bo dobrze wiemy, że od lat jest to nasza pięta achillesowa.


Jeśli chodzi o atak, to mimo, iż nie strzelił gola, na na pochwałę zasługuje Żuraw. Mam nadzieję, że wkońcu się przełamie, bo jednak napastników winno się oceniać po zdobytach bramkach. No i bohater, Smolarek - dwie nieprzeciętne trafienia, bardzo pozytywnie. Rasiak, no cóż jak na siebie grał, jeden z lepszych meczów w kadrze, do momentu pamiętnej sytuacji. Odniosłem wrażenie, że Grzesiek boi się, że nie spieprzy to co ma. I niestety spieprzył - takie rzeczy trzeba po prostu wykorzystywać.


A Beenhakker, chyba udowodnił swoim wszystkim przeciwnikom, że był warty sprowadzenia i jest osobą kompetentną na to stanowisko. Tyle ode mnie.


Za taki mecz, moje oceny muszą być wysokie:

Kowalewski 8 - Golański 8 - Bąk 8 - Radomski 7 - Bronowicki 9 - Błaszczykowski 8 - Sobolewski 7 - Lewandowski 9 - Smolarek 9 - Żurawski 8 - Rasiak 7.


brawabrawabrawa


Arathorn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7537 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 12/10/2006 17:45

  GraC napisał:  

  Jay-J napisał:  
Mam nadzieje, ze po meczu z Portugalia nikt nie bedzie mial watpliwosci, ze Beenhakker powinien zostac selekcjonerem naszej kadry. Kapitalny mecz i to w kazdej formacji (bo z Serbia zawiodla obrona). Oczywiscie napisze zaj-EBI-scie! Kowalewski 8 - Golanski 8, Bak 8, Radomski 7, Bronowicki 8 - Blaszczykowski 8, Sobolewski 7, Lewandowski 9, Smolarek 9 - Zurawski 8, Rasiak 7.



Bramki strzelał Smolarek czy Beenhakker?? ;)



weś Ty się zastanów co piszesz - Beenhakker ich zmotywował odpowiednio ustawił i sprawił, ze w koncu zapierdalali po boisku jak prawdziwi piłkarze a nie truchtali jak panienki z 5 ligi.


Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7776 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 12/10/2006 18:28

  GraC napisał:  

  Jay-J napisał:  
Mam nadzieje, ze po meczu z Portugalia nikt nie bedzie mial watpliwosci, ze Beenhakker powinien zostac selekcjonerem naszej kadry. Kapitalny mecz i to w kazdej formacji (bo z Serbia zawiodla obrona). Oczywiscie napisze zaj-EBI-scie! Kowalewski 8 - Golanski 8, Bak 8, Radomski 7, Bronowicki 8 - Blaszczykowski 8, Sobolewski 7, Lewandowski 9, Smolarek 9 - Zurawski 8, Rasiak 7.



Bramki strzelał Smolarek czy Beenhakker?? ;)



Smolarek. Ale to nie on poustawial chyba pilkarzy tak, ze portugalskie gwiazdy nie mialy nic do powiedzenia. To zrobil Beenhakker.


Obrazek gif wstawiony na forum
Zen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6709 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 12/10/2006 20:52
wie ktoś z kad mozna ściagnac cąły mecz Polski z Portugalia?


Macias
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7157 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 12/10/2006 20:59

  Zen napisał:  
wie ktoś z kad mozna ściagnac cąły mecz Polski z Portugalia?



Nie wiem skąd można ściągnąc, ale dzisiaj słyszałem, że w nocy z piątku na sobote o 1:40 będzie retransmisja.... warto jeszcze raz to obejrzec :D


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7417 dni

*




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 12/10/2006 21:52
Ale sobie porę znaleźli ...

A jak z bramkami Smolarka? ma ktoś może

edit. poszperałem trochę :

Smolarek 1

Smolarek 2


pchela
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7131 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 13/10/2006 20:22

  qbis napisał:  

  pchela napisał:  

  GraC napisał:  
Mam nadzieję , że po środowym meczu kazdy nie będzie miał wątpliwości , że Beenhakker nigdy nie powinien zostać selekcjonerem naszej kadry.

To co wczoraj zagrali to była katastrofa. Nie potrafili przeprowadzić składnie akcji. Słabo zagrała obrona i środek pomocy. To był najlepszy mecz z dotychczasowych w kadrze Błaszczykowskiego , choć i tak powinien zagrać lepiej. Fatalna skuteczność , przecież powinniśmy wygrać z 3:0 najmniej.



??? A dla ciebie Benhakker jest słabym trenerem? To może lepiej by było dac na selekcjonera Smude czy innych ,,szkoleniowcow'' jego pokroju? Zobaczysz , że Leo zrobi cos z tej kadry.Może mecz z KAzachstanem nie był wysmienity , ba nawet nie był dobrym meczem ale wygranym więc o co chodzi?Bardzo podobala mi sie Polska reprezentacja w meczu z Serbią, to była TA polska(no do 60 minuty).



Bingo! Właśnie wymieniłeś trenera który na tą posade wg. mnie pasowal by idealnie - potrafił by trafić w mentalność naszych grajków i uświadomić im że nie są wcale kimś wielkim, uświadomić to że gra z Orłem na piersi do czegoś zobowiązuje, i że do gry trzeba włożyć troche zaangażowania i serca!
No tak mecz z Serbią nie był zły ale co z tego skoro po nim nastąpił czas na Kazachów i .. no właśnie zastanów sie jak to wygląda?



Hmmm i co??? A nie mówiłem : ,,Zobaczysz , że Leo zrobi COŚ z tej kadry''. :D Więc widzisz kolego co znaczy TRENER znający się na swoim fachu w 100 procentach!!!Polacy zagrali ofensywnie , ba mega nowocześnie , gdzie boczni obrońcy praktycznie spełanili role bocznych pomocników , a czasami nawet napastników!!!I to jest gra nowoczesna!Jak już mówiłem w meczu z Serbia widziałem TĄ Reprezentacje Polski!I możecie mnie wysmiac czy cos takiego ale naprawde , przed pierwszym gwizdkiem tego spotkania z Portugalia byłem pewnien , że Polacy nie przegraja tego meczu a nawet są w stanie go wygrać.Aż mi na sercu się robiło miło i ciepło gdy widziałem grę naszych Polaków.Jestem z nich bardzo dumny!Oby tak dalej! A teraz chciałbym zacytować swój tekst sprzed chyba 3 miesiecy :

,,Ale dlaczego myslisz , że nie jestem patriotą , bo co , ,że nie lubie Żurawskiego.Dla mnie on już nigdy nie bedzie dobrym piłkarzem , nie mam do niego szacunku''

Te słowa wypowiedzialem tuz po MŚ w Niemczech.I chciałbym powiedziec ,że zachowałem sie baaardzo głupio , ba chamsko , niegodzien Polaka :( .Fakt Żurawski grał na Mundialu bardzo słabo ale ,żeby go tak wyzwyać.Sam nie wiem co ja tam napisalem, ehh ale byłem pod wpływem ogromnych emocji itp.Powinienem zrozumieć ,że każdy może mieć gorszy okres , bo sam gram w piłkę.Odszczekuje tę nędzne słowa.Przepraszam Panie Maćku.
Żurawski w meczu z Portugalią był chyba najlepszym zawodnikiem meczu, naprawde zrobil na mnie ooogromne wrażenie.Brawo i jeszce raz brawo!!! :D


http://www.soccerclips.net/compilations2.php?page=24&q=&cond=

Patrzcie i podziwiajcie Ryśka! :D

Obrazek jpg wstawiony na forum
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6728 dni

**




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 13/10/2006 21:16
pchela wstydz sie!
twoje zachowanie po mś było karygodne!


AMS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7042 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 13/10/2006 21:17
A ja mysle ze to byl jednorazowy zryw i ze na wiosne znowu bedzie slabo,zawsze na klasowego przeciwnika potrafimy sie sprezyc ,a moze to Portugalia zagrala slabo?
Zyje nadzieja tak jak wszyscy po tym meczu ale nie jestem hura optymista i mysle ze zostana tylko wspomnienia po dobrym meczu z Portugalia (obym sie mylil)
pozdro


A ja i tak wierzyc nie przestane...
seeedzik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7453 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 13/10/2006 23:25
mecz meczem ale atmosfera w Chorzowie pierwsza klasa (zapewne spowodowana dobra gra naszych :] ) jak fala robila 6 okrazenie to mi sie wierzyc nie chcialo no i hymn czy machanie szalikami calego stadionu widok naprawde robil wrazenie


"My wszyscy wolimy zginąć, walcząc, aniżeli żyć na klęczkach." - gen. Anders
qbis
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6547 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 14/10/2006 01:45
pcheła - wez się zastanów!!
jak mozesz stwierdzać że Leo zrobił coś z tej kadry skoro zagrali dopiero jeden naprawde wyśmienity mecz (muszę to przyznać) .. takie wypowiedzi wedłgu mnie można kierować wobec czegoś lub też kogoś po jednak troszkę dłuższym okresie pracy i dobrych wyników. Mimo gry i wygranej z Portugalią, ja w hurraoptymizm bym nie wpadał.
A propo Maćka Żurawskiego - urzekła mnie twoja historia! ;)
Pozdrowienia.


"..każda strata wychodzi mi na lepsze.."
Pogoń ponad wszystko ..
Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7776 dni




Odp: Eliminacje do piłkarskich ME 2008 r. - 14/10/2006 08:16
Moze za Leo pierwszy wysmienity ale mecz z Serbami byl przez pierwsze 70 minut rewelacyjny w naszym wykonaniu, brakowalo tylko pewnosci w obronie. Pechowo zremisowalismy, ale teraz widac ze wyelimnowali bledy i wszystkiego formacje zagrali rewelacyjnie. Mamy prawo byc optymistami, choc niektorych z Was , wiecznych pesymistow, nie bede do tego zmuszal. Taka w koncu polska mentalnosc - "fajnie ze wygrali, no ale na co ja teraz bede narzekal?"


Obrazek gif wstawiony na forum
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.24 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005