Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Gdzie na prawko? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7318 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 15/11/2007 23:10
Gdzie Automaniak ma siedzibę i plac ? i po ile jest godzina ? no i czy warto.. :]

4 grudnia mam II egzamin i oczywiście jak to ja po dłuższej przerwie nic nie pamiętam :P potrzebuje 2-4 godzin (przed egzaminem) żeby ktoś mi szczegółowo wszystko przypomniał, no i oczywiście pojeździł po trasach egzaminacyjnych... (bo na I egzaminie w jakieś dziwne ulice ze mną pojechał :P), zaznaczam, że moja nauka jeżdżenia jakoś ciężko mi szła zawsze :D

P.S: Czy trudno jest coś zaklepać ? bo nie wiem czy za wcześnie żeby wykupywać, mam 3 tyg. jeszcze :P

a jeśli nie Automaniak to co innego radzicie ?

Ostatnio edytowany przez: AŚ, 15 listopada 2007, 23:22 [2 raz(y)]


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7402 dni

****




Odp: Gdzie na prawko? - 15/11/2007 23:16

  śmielaq89 napisał:  
Gdzie Automaniak ma siedzibę i plac ? i po ile jest godzina ? no i czy warto.. :]

4 grudnia mam II egzamin i oczywiście jak to ja po dłuższej przerwie nic nie pamiętam :P potrzebuje 2-4 godzin (przed egzaminem) żeby ktoś mi szczegółowo wszystko przypomniał, no i oczywiście pojeździł po trasach egzaminacyjnych... (bo na I egzaminie w jakieś dziwne ulice ze mną pojechał :P)

P.S: Czy trudno jest coś zaklepać ? bo nie wiem czy za wcześnie żeby wykupywać, mam 3 tyg. jeszcze :P



Wojska Polskiego, zaraz przy palcu sprzymierzonych. Wszystko pisze na stronie wiec podbij tam.
Co do instruktorow polecam panne Ole :D


MW'03
IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6728 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 15/11/2007 23:18
Czy ktoś z forumowiczów miał robione prawko w tej firmie na Chopina (przy stadionie Akademii Rolniczej) która prowadzi Naukę Jazdy? Jeśli tak to chciałbym się dowiedzieć czy warto tam iść, czy może szukać czegoś innego! Potrzebne mi są wszelkie informacje! Za pomoc z góry dziękuję :) .


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7417 dni

*




Odp: Gdzie na prawko? - 15/11/2007 23:19
Mój znajomy tam robił prawo jazdy 2 lata temu, opowiadał, że trafił na w porządku instruktora - zdał za pierwszym razem bez większych problemów (wtedy jeszcze było parkowanie na placu).


Prw
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6704 dni

*




Odp: Gdzie na prawko? - 16/11/2007 00:42
Jeśli Ci chodzi o AutoTest to ja tam robiłem prawko w poprzednie wakacje :) Jak najbardziej pozytywne odczucia. Zajęcia prowadzone profesjonalnie i w miłej atmosferze. Z tego co pamiętam (nie jestem do końca pewien) to swego czasu mieli najwyższą zdawalność w mieście... Spoko instruktorzy (pzdr. Ali ;) ) i pan prowadzący teorie...

p.s. Idź do Automaniaka :D

Pzdr.


To nie są leszcze Stefan...
IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6728 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 16/11/2007 02:12
Ok. To już jest dla mnie jakaś istotna informacja że jednak warto tam iść! :) Dzięki!


ted
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8223 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 16/11/2007 11:15
Auto-test - szczerze polecam, sam robiłem tam prawko jeszcze kilka ładnych lat temu jak plac manewrowy mieli na stadionie Pogoni. :) , teraz prawko robi tam moja kobieta i również jest zadowolona z jakości usług.
Gdzieś czytałem, że ta nauka jazdy jest co roku w pierwszej 3 jeśli chodzi o zdawalność na egzaminie państwowym.


byliśmy, jesteśmy, będziemy... PS 1948 !

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7318 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 17/11/2007 10:39
no i się spóźniłem.. w Automaniaku nie ma już nic wolnego..

kto coś doradzi blisko centrum ? to co pisałem wcześniej..


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
qbis
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6547 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 17/11/2007 17:28

  śmielaq89 napisał:  
no i się spóźniłem.. w Automaniaku nie ma już nic wolnego..

kto coś doradzi blisko centrum ? to co pisałem wcześniej..



Może nauka jazdy "Magnet" na Pogodnie przy samie na Lelewela? Kolega tam robił i był zadowolony :)


"..każda strata wychodzi mi na lepsze.."
Pogoń ponad wszystko ..
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7417 dni

*




Odp: Gdzie na prawko? - 17/11/2007 17:36
Bohaterów Warszawy - Igielski (plac manewrowy na Mickiewicza)

o ile się nic nie zmieniło :P



Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7318 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 17/11/2007 18:53
no właśnie w Igielskim robiłem kurs.. :P

hm.. a Magnet.. no muszę właśnie popytać bo to koło mnie :]

zresztą te jazdy tak nic nie daj.. egzaminator musi mieć dobry dzień :D


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
A..
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7932 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 28/11/2007 23:25
Podbijam i jak zwykle zapraszam :) Startujemy 3 grudnia o godz. 17:00
Od nowego roku podwyżka cen więc kto sie jeszcze nie zdecydował to zapraszam ! AUTOMANIAK


Kumaty Piknik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7560 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 29/11/2007 16:21

  Ali napisał:  
Podbijam i jak zwykle zapraszam :) Startujemy 3 grudnia o godz. 17:00
Od nowego roku podwyżka cen więc kto sie jeszcze nie zdecydował to zapraszam ! AUTOMANIAK



Szczerze polecam ; ]


olos
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6411 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 30/11/2007 16:36
Wiecie w jakiej szkole są kursy (lekcje) doszkalające dla osób, które długo nie jeździły i już zapomniały a mają prawko. Chodzi mi o kurs dla osoby nie jeżdzącej już ponad 15 lat także nauka od samego począku(prawie)? z góry dzięki za odp.


Aleksandra
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7315 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 30/11/2007 17:18
Moja przygoda zaczela sie w magicznym PD na Kujawskiej - polecam wszystkim, jazdy bez stresu, bardzo fajni instruktorzy. Wyklady mimo ze 3 godzinne, nie bylo czuc az takiego zmeczenia.
Dalej mialam przyjemnosc jezdzic z Mackiem z AUTO PROGRESS - fajnie, ze pozwolil mi sie rozjezdzic po dluzszej przerwie, nie naciskal i nie wbijal do glowy nowych technik, naprawde polecam.
Odradzam natomiast - GAMBIT, jest to prywatna szkola i jazdy sa z jednym mezczyzna. Glupie teksty na "pocieszenie" w stylu srednia zdawalnosci to 4, na sile uczy swoich metod, na swiatlach TRZYMA SPRZEGLO co irytuje niesamowicie.
Bardzo milym zaskoczeniem byl fakt iz prawko zdalam w poprzednia srode a juz wczoraj dokument byl do odebrania w Urzedzie.
Powodzenia wszystkim.


NLx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8252 dni

**




Odp: Gdzie na prawko? - 30/11/2007 17:38

  Ali napisał:  
Podbijam i jak zwykle zapraszam :) Startujemy 3 grudnia o godz. 17:00
Od nowego roku podwyżka cen więc kto sie jeszcze nie zdecydował to zapraszam ! AUTOMANIAK



Jak zrobilem u Was teorie to po jakim czasie moge sie zapisac maksymalnie na jazdy?


za plecami psów myśliwskich cała masa
A..
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7932 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 01/12/2007 20:31
Teoria jest u nas cały czas ważna, a na jazdy zapisujsz się kiedy chcesz.


Rudi87Sz-n
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6324 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 02/12/2007 09:33
Nie wiem czy już mówiłem ale napewno nie idzcie do AUTO-MOTO na Golisza obok WORD-u. Tragedia kiedyś czekałem pół godziny bo instruktor poszedł opłacić fakturę na stację benzynową. Teoria odbywała się w sierpniu ale że budynek AUTO-MOTO to barak to piździło jak w Kieleckiem, ale po 28 miesiącach zdałem prawko (za 2 podejściem).



Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7318 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 02/12/2007 10:35
Ja mam pytanie dot. egzaminu ? Czy jest jakiś maksymalny limit kiedy się można zapisać na egzamin po poprzednim ? Przykładowo nie zdaje dzisiaj to kiedy mogę się najpóźniej zapisać następny raz ? Bo wiem, że np teoria zdana jest ważna chyba 6 miechów jak ktoś się nie zapisuje..

i jak jest w końcu z tym wyjazdem z placu ? ten odcinek czerwony z polbruku za szlabanem jest jednokierunkowy czy nie ? bo na pierwszym pojechałem jak po jednokierunkowej i egzaminatorowi coś nie pasowało..

Ostatnio edytowany przez: AŚ, 2 grudnia 2007, 10:47 [1 raz(y)]


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
Rudi87Sz-n
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6324 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 02/12/2007 15:29

  śmielaq89 napisał:  

i jak jest w końcu z tym wyjazdem z placu ? ten odcinek czerwony z polbruku za szlabanem jest jednokierunkowy czy nie ? bo na pierwszym pojechałem jak po jednokierunkowej i egzaminatorowi coś nie pasowało..


jest to jednokierunkowa i musisz ustępować pieszym przejścia na tym odcinku polbruku


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.26 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005