Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Gdzie na prawko? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
YAKIN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6996 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 28/10/2008 11:27

  Tony Montana napisał:  
Co do wymiany aut. Kiedy bedzie - bo gdzies czytalem ze maja byc renault Clio. Od kiedy egzaminy beda na clio? Bo moja Kobieta musi zrobic prawo jazdy, bo nie ma kto mnie z wodeczki przywozic :D Wolalbym zeby uczyla sie juz na clio.



generalnie to szkoły już wprowadzają Clio w ramach kursu ale póki co egzamin jeszcze przez najbliższych kilka iesięcy będzie odbywał się na Pandach...info od znajomego instruktora:)


POGOŃ 100% SZCZECIN
pablo_mks
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8169 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 28/10/2008 13:30
Egzaminy w WORDzie na Renault Clio startują od lutego 2009.


DeeMeN.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6098 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 28/10/2008 16:11

  Ali napisał:  
Pytanie i odpowiedź :) Można płacić w ratach. Szczegóły ustalamy osobiście lub telefonicznie. Normalnie A+B kosztuje 2250 zł (1000 A, 1250 B). Dla osób, które powołają się na forum szczecińskiej Pogoni możemy zrobić rabacik 100 zł czyli 2150 za całość.

A jeżeli chodzi o podwyżki to cóż mogę powiedzieć ... chciałbym :) ale jak to będzie zobaczymy. I to niekoniecznie wymiana aut będzie przyczyną podwyżki, a raczej planowana na przyszły rok zmiana ustawy o kierujących pojazdami. Pozdrawiam.



W czwartek idę się zapisać właśnie do Automaniaka (kat.B), jeżeli się powołam na to forum to mogę również oczekiwać na jakiś bonusik ? ;)


Myślę, że sobie w życiu poradzę bo potrafię kombinować i swoich ideałów nie zdradzę !
A..
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7929 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 29/10/2008 00:06
Deemen jezeli chodzi o kat.B to możesz liczyć na 2 h jazdy gratis :)
Pozdrawiam


A..
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7929 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 03/11/2008 23:05
Wracając jeszcze do tematu rzekomo niezadowolonego z usług Nauki Jazdy AUTOMANIAK użytkownika ST, niezabardzo podoba mi się ta cała sprawa. Zaproponowałem na forum rozwiązanie w postaci ufundowania określonej liczby godzin lub jestem gotów nawet zwrócić gotówkę za jazdy z których nie był zadowolony, wysłałem temu osobnikowi maila, ale niestety nie doczekałem się odpowiedzi. Ponadto przeglądając dokumentację z ostatnich miesięcy nie było tam osoby która jeździłaby tyle dodatkowych godzin (15) ile ST deklaruje z kolei w innej negatywnej opinii o naszej szkole w serwisie infoludek.pl. Ogólnie to miesza się w zeznaniach - tu napisał ze jeździł w 3 szkołach, na infoludku, że w 4. W ogóle nie widziałem jeszcze przypadku, a zajmuję się nauką jazdy już długo, aby ktoś uczył się w 3-4 szkołach. Tak więc takie marne prowokacje proponuje sobie zostawić dla siebie, a nie na publicznym forum gdzie można wszystko sprawdzić. Pozatym niezadowolona z danego instruktora osoba jeśli ma jaja to potrafi przyjść i powiedzieć co ją boli właścicielowi szkoły i wspólnie poszukać rozwiązania. Więc jak widać jest to poprostu zwykły oszust, który na dodatek nie chce się ujawnić. Bo gdyby była to osoba, która się u nas szkoliła to napewno skontaktowałaby się ze mną i dogadała w tej sprawie, a nie pisała jakies bzdury na internetowych forach. Przykro się to czyta bo pracuje się na zadowolenie wszystkich, a nie tylko części klientów.


exces
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5724 dni

*




Odp: Gdzie na prawko? - 05/11/2008 14:25
co do Automaniaka to faktycznie dobra nauka jazdy. mila atmosfera, dobrze uczacy instruktorzy. robiac kurs w automaniaku i jezdzac ostatnia godz przed egzaminem akurat wlasnie z Alim zdarzylo mi sie tak ze panda po mojej jezdzie byla wolna i dodatkowo zrobilismy pare manewrow ponad czasem (lekko ponad 20min). Widac bylo ze naprawde zalezy mu na dobrym wyszkoleniu kierowcy. i trzeba przynzac ze robia to dobrze. co prawda prawko za 2 razem ale ten 1. to z mojej winy.
pozdrawiam i polecam Automaniaka.


tylko prawdziwa przyjaźń to potęga...
AMS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7039 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 05/11/2008 14:49

  Ali napisał:  
Wracając jeszcze do tematu rzekomo niezadowolonego z usług Nauki Jazdy AUTOMANIAK użytkownika ST, niezabardzo podoba mi się ta cała sprawa. Zaproponowałem na forum rozwiązanie w postaci ufundowania określonej liczby godzin lub jestem gotów nawet zwrócić gotówkę za jazdy z których nie był zadowolony, wysłałem temu osobnikowi maila, ale niestety nie doczekałem się odpowiedzi. Ponadto przeglądając dokumentację z ostatnich miesięcy nie było tam osoby która jeździłaby tyle dodatkowych godzin (15) ile ST deklaruje z kolei w innej negatywnej opinii o naszej szkole w serwisie infoludek.pl. Ogólnie to miesza się w zeznaniach - tu napisał ze jeździł w 3 szkołach, na infoludku, że w 4. W ogóle nie widziałem jeszcze przypadku, a zajmuję się nauką jazdy już długo, aby ktoś uczył się w 3-4 szkołach. Tak więc takie marne prowokacje proponuje sobie zostawić dla siebie, a nie na publicznym forum gdzie można wszystko sprawdzić. Pozatym niezadowolona z danego instruktora osoba jeśli ma jaja to potrafi przyjść i powiedzieć co ją boli właścicielowi szkoły i wspólnie poszukać rozwiązania. Więc jak widać jest to poprostu zwykły oszust, który na dodatek nie chce się ujawnić. Bo gdyby była to osoba, która się u nas szkoliła to napewno skontaktowałaby się ze mną i dogadała w tej sprawie, a nie pisała jakies bzdury na internetowych forach. Przykro się to czyta bo pracuje się na zadowolenie wszystkich, a nie tylko części klientów.



Jebac takich prowokatorow internetowych ,nie ma sie czym przejmowac,nie tylko w tym temacie mieszal,zbanowac gnoja i tyle a jezeli chodzi o szkole to zycze pelnych sal wykladowych:):):)


A ja i tak wierzyc nie przestane...
manisz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6973 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 05/11/2008 17:21
polecam Auto Dar na osiedlu słonecznym, nowe auta, zadbane, nowa siedziba przy czym nowa sala wykładowa, no i b. dobrzy instruktorzy:)


Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7504 dni

*




Odp: Gdzie na prawko? - 05/11/2008 19:18

  Pogon v Wieden napisał:  

Jebac takich prowokatorow internetowych ,nie ma sie czym przejmowac,nie tylko w tym temacie mieszal,zbanowac gnoja i tyle a jezeli chodzi o szkole to zycze pelnych sal wykladowych:):):)



Jebać to jedno, ale pozostaje ciągle druga kwestia: trzeba jeszcze namierzyć takiego kolesia i wyjaśnić sobie co nieco w realu. Tak profilaktycznie, żeby na przyszłość nie było żadnych niedomówień. Przecież przez taką jednostronną napinkę firma może na jakiś czas stracić wielu klientów. Jakby kolo rzeczywiście został poszkodowany przez szkołe jazdy to zależało by mu chyba na uzyskaniu tych rzekomo "straconych" godzin i dogadaliby się. A tak, to jest co widać...


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
E.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6098 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 05/11/2008 19:28
Mam taka sytuację:
Dopiero w maju kończę 18 Lat. Czy mogę iść wcześniej na prawko(jak tak to o ile) i gdzie polecacie iść?
Ile (około) będzie wynosiło zrobienie prawka w 2009 roku bo czytałem, że maja być jakieś podwyżki cen?


Woro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5721 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 05/11/2008 20:10
orientujecie sie gdzie najlepiej robic prawo jazdy kategorii C?
W planach jeszcze pozniejsze CE;)
Z tego co wiem Mars zajebiscie szkoli na te kategorie ale chce poznac jeszcze wasze zdanie

Chcialem zapisac sie na kurs do AutoLidera na piastow za free:D ale tam wolne miejsca w styczniu dopiero beda a nie wiem czy od nowego roku nie bedzie podniesiony wiek na C ...
Wie ktos czy w 2009 dalej bedzie wymagane tylko 18lat+ prawko B w lapie?


Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.
nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7044 dni

**




Odp: Gdzie na prawko? - 05/11/2008 21:16
u Etynkowskiego robię i on powiedział, że ta nowa ustawa odnośnie B ma wejść dopiero za 6 miesięcy najwcześniej


SamAxe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7183 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 05/11/2008 21:44

  Eds napisał:  
Mam taka sytuację:
Dopiero w maju kończę 18 Lat. Czy mogę iść wcześniej na prawko(jak tak to o ile) i gdzie polecacie iść?
Ile (około) będzie wynosiło zrobienie prawka w 2009 roku bo czytałem, że maja być jakieś podwyżki cen?



3 miesiace przed 18stką możesz iść. : )


E.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6098 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 06/11/2008 15:05

  Eds napisał:  
Ile (około) będzie wynosiło zrobienie prawka w 2009 roku bo czytałem, że maja być jakieś podwyżki cen?


podbijam


Woro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5721 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 06/11/2008 17:22

  Woro napisał:  
orientujecie sie gdzie najlepiej robic prawo jazdy kategorii C?
W planach jeszcze pozniejsze CE;)
Z tego co wiem Mars zajebiscie szkoli na te kategorie ale chce poznac jeszcze wasze zdanie

Chcialem zapisac sie na kurs do AutoLidera na piastow za free:D ale tam wolne miejsca w styczniu dopiero beda a nie wiem czy od nowego roku nie bedzie podniesiony wiek na C ...
Wie ktos czy w 2009 dalej bedzie wymagane tylko 18lat+ prawko B w lapie?



podbijam;)


Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.
A..
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7929 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 07/11/2008 00:27
Podwyżki podwyżkami jednak w Szczecinie rynek szkół jest wyjątkowo przeludniony. Można zrobić kurs już od 1000 zł, ale są też ośrodki szkolące na kat.B za 1400 zł. I pewnie tak też będzie w 2009 roku będą szkoły droższe i tańsze. Podwyżka nie będzie więc aż tak bardzo odczuwalna, ale generalnie nie polecam tanich szkół.


Zbylu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6814 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 08/11/2008 15:41
Ali odezwij sie domnie dzisiaj zapisalem sie na prawko do was


Obrazek gif wstawiony na forum
M_1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6522 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 10/11/2008 12:45
dziś zdane za pierwszym razem :))


''...to my przeżyjemy życie tak jak się powinno.. na całego! ''
Suchy-rlz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6807 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 10/11/2008 16:39
Ja również dzisiaj zdałem za 1 razem:) Szkoła Automobil, polecam. Troche się długo robi teorie, ale instruktorzy (jest ich tylko 2) bardzo sympatyczni. Mają dość dużo czasu więc łatwo sobie dopasować jazdy. Jeżeli ktoś by chciał tam zacząć kurs to polecam instruktora Czajczyńskiego, świetne przygotowanie (3 moich znajomych również zdało za 1 razem po kursie u niego) w dodatku jest elastyczny co do miejsca rozpoczęcia i zakończenia jazd.


E.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6098 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 11/11/2008 20:34
Ali odezwij się , numer w profilu.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005