Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Gdzie na prawko? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
pablo_mks
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8144 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 05/12/2008 22:12
Napisze tak...w każdej szanującej się szkole powinno tak być :) Pewnie są jakieś szkoły co to praktykują, ale wiadomo, że z czasem tak naprawde same się przekreślą słabą zdawalnością.


A..
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7904 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 05/12/2008 23:07
Orło mowiłem Ci zebyś nie szedł tam ... :) Egzamin wewnętrzny jest przeprowadzany zgodnie z ustawą i w każdej szkole sie go przeprowadza i to na zasadach egzaminu państwowego - znaczy to mniej więcej tyle - że jak ktoś daje ciała jadąc ze swoim instruktorem to nie ma po co wysyłać go na egzamin państwowy żeby nie robił sobie i szkole wstydu :)

Ostatnio edytowany przez: A.., 7 grudnia 2008, 17:33 [1 raz(y)]


cypis
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6685 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 18/12/2008 16:01
To kiepsko z tymi wewnętrznymi . Ja nie tak dawno musiałem wziąść doszkalający - czyli po oblanych trzech podejściach wykupić + 5 godzin . Poszłem do pierwszej lepszej szkoły zapłaciłem 200 PLN wyjeździłem swoje dostałem kwit i tyle. Teraz jestem w podobnej sytuacji, musze znów zaliczyć pakiet + 5 ;P, tylko jak wczoraj zaczełem przeglądać oferty, to średnia wychodzi 250 zł, i każdy z przepisami, że kończymy wewnętrznym ..

W czerwcu-lipcu pojawiłem się w dość znanej szkole jazdy, cały kurs robiłem w Łobzie, może dlatego nie robił problemów z wewnętrznym i po 5 dał kwit, nie obniżając sobie niepotrzebnie zdawalności, lub idąc po prostu " na ręke " .. Na stronie internetowej cena też im podskoczyła, a w rozmowie z kimś innym tłumaczyli się przepisami, że co najmniej połowa ma być przejeżdżona z jednym instruktorem itp. Jeszcze nie dzwoniłem do nich,oby nie było podobnie. Bo mi zależy na kwicie, nie tam durnych wewnętrznych gdzie uwalić można, jeszcze płacić za kolejne podejście.

Jeżeli ktoś wie jaka szkoła podejdzie " ludzko " do sprawy, dostanie kase, i da mi cenne zaświadczenie, bez wymaganych egzaminów, lub mimo kiepskiej jazdy ( bez przesady oczywiście :] ). Byłbym wdzięczny o info, tutaj, lub na moje gadu.


FCB
A..
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7904 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 04/01/2009 23:28
Fajnie to napisałeś Cypis :) Szkoda, że tak dużo razy zdajesz. Chyba nie słuchasz instruktorów.

Zapraszam wszystkich na prawko do AUTOMANIAKA. Kursy w styczniu 5, 12, 19 i 26. Wszystlkie o godz. 17:00. Nie bać się śniegu :)

NAUKA JAZDY AUTOMANIAK


Zbylu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6789 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 05/01/2009 11:42

  Ali napisał:  
Fajnie to napisałeś Cypis :) Szkoda, że tak dużo razy zdajesz. Chyba nie słuchasz instruktorów.

Zapraszam wszystkich na prawko do AUTOMANIAKA. Kursy w styczniu 5, 12, 19 i 26. Wszystlkie o godz. 17:00. Nie bać się śniegu :)

NAUKA JAZDY AUTOMANIAK



mam juz jazdy u was i tak średnio jestem zadowolony,jazdy mam np. od 7 a moj instruktor przyjezdza 10 po 7 zanim odsniezy dach na L juz jest 20 po i tak 20 minut juz jestem w plecy.Z instruktora jestem zadowolony owszem wszystko na spokojnie tlumaczy itd. jeszcze sprawa czekania na jazdy- mi bylo dane czekac miesiac...aha szacuneczek dla pana Piotra za pamiec wszystkich kursantow po imieniu:)

Ostatnio edytowany przez: Zbylu, 5 stycznia 2009, 11:49 [1 raz(y)]


Obrazek gif wstawiony na forum
db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6893 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 05/01/2009 12:19
Zbylu spójrz może z innej strony ;) Może czekając na instruktora to weź Ty się za odśnieżanie samochodu - zyskasz wtedy 10 minut ;) Oczywiście żartuje ale co by Ci szkodziło trochę praktyki zyskać w tym kierunku bo jak widać po ostatnich opadach u nas z odśnieżaniem samochodów nie jest za ciekawie.


A..
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7904 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 06/01/2009 00:30
Zbylu dobrze, że mówisz postaram się zwrócić uwage na punktualnośc, bo oczywiście leży to w Waszym interesie. Ale też trzeba brać małą poprawkę, że zima jest i strasznie ciężko sie te auta rano odśnieża. Czas oczekiwania na jazdy był w Twoim przypadku miesiąc, ale przypomnę, że przyszedłeś się zapisać po miesiącu od ukończenia teorii, więc gdyby zależało Ci na czasie to pojawiłbyś się odrazu w poniedziałek i podejrzewam, że byłoby dużo szybciej bo Wasza grupa liczyła z tego co pamiętam 6 osób.
Powodzenia podczas szkolenia i na egzaminie :)


Stanisław Grzesiuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6931 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 18/01/2009 19:58
Panowie mam prośbę: kto poleci jakiś plac/miejsce w Szczecinie do poddoskonalenia jazdy?


exces
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5699 dni

*




Odp: Gdzie na prawko? - 18/01/2009 20:03

  Krokus napisał:  
Panowie mam prośbę: kto poleci jakiś plac/miejsce w Szczecinie do poddoskonalenia jazdy?



a jak duży ten plac ma być? tzn jakie menewry chcesz potrenować ?


tylko prawdziwa przyjaźń to potęga...
Stanisław Grzesiuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6931 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 19/01/2009 15:16
Na początek podstawy. Znajomy polecał fragment nieczynnej autostrady na Chociwel, ale za daleko i odpada.


exces
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5699 dni

*




Odp: Gdzie na prawko? - 19/01/2009 15:29

  Krokus napisał:  
Na początek podstawy. Znajomy polecał fragment nieczynnej autostrady na Chociwel, ale za daleko i odpada.


jak na początek podstawy czyli przede wszystkim ruszanie to może stadion...na górze gdzie była giełda. dosyć spory plac to jezdzenia w kółko i trenowanie ruszanie.
ja troche śmigałem po porcie ale tam nie wjedziesz bez przepustki.


tylko prawdziwa przyjaźń to potęga...
Lucek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5735 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 19/01/2009 17:33

  Krokus napisał:  
Panowie mam prośbę: kto poleci jakiś plac/miejsce w Szczecinie do poddoskonalenia jazdy?



Polecam Krematorium na ul. Bronowickiej czyli nie czyny jeszcze nowy cmentarz Możesz tam parkowac, manewrowac zawracac itp nawet troche znaków masz. Do nauki miejsce bez wątpienia najlepsze w mieście :)


DeeMeN.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6073 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 07/03/2009 15:36
Zdane za pierwszym razem. Oczywiście kurs w AUTOMANIAK'u ;)


Myślę, że sobie w życiu poradzę bo potrafię kombinować i swoich ideałów nie zdradzę !
E.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6073 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 13/04/2009 23:06
Nauka Jazdy JEZIERSKI -może ktoś coś powiedzieć o nich?? warto tam iść ;]


D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6225 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 14/04/2009 20:15
Lista szkół



Zdawalność

Wystarczy sprawdzić w rejestrze nr szkoły i sprawdzić jaka jest zdawalność za dany okres.


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7208 dni

***




Odp: Gdzie na prawko? - 14/04/2009 22:03

  Dyzio napisał:  
Lista szkół



Zdawalność

Wystarczy sprawdzić w rejestrze nr szkoły i sprawdzić jaka jest zdawalność za dany okres.



Niestety część szkół (w tym kilka większych) nie wyraża zgody na podawanie takich danych.


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
Dzn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6832 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 21/07/2009 15:42
mógłby ktoś podać gdzie opłaca się zrobić prawko na A?


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6373 dni

*




Odp: Gdzie na prawko? - 21/07/2009 21:37
Pytanie do tych co odbywali kurs w Automaniaku -> ile Wam zajęło odbycie 30h jazdy? czy jest szansa ogarnąć to w miesiąc? chodzi mi o samą jazdę bez kursu. Trzeba wkońcu zmobilizować się i zrobić te prawko :]


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7208 dni

***




Odp: Gdzie na prawko? - 21/07/2009 22:31

  kiko napisał:  
Pytanie do tych co odbywali kurs w Automaniaku -> ile Wam zajęło odbycie 30h jazdy? czy jest szansa ogarnąć to w miesiąc? chodzi mi o samą jazdę bez kursu. Trzeba wkońcu zmobilizować się i zrobić te prawko :]



Nie pamiętam za dobrze, ale myślę że dało tak radę. Oczwyście jak zapiszesz się na jazdy z jakimś tam wyprzedzeniem.


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
exces
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5699 dni

*




Odp: Gdzie na prawko? - 22/07/2009 00:01

  kiko napisał:  
Pytanie do tych co odbywali kurs w Automaniaku -> ile Wam zajęło odbycie 30h jazdy? czy jest szansa ogarnąć to w miesiąc? chodzi mi o samą jazdę bez kursu. Trzeba wkońcu zmobilizować się i zrobić te prawko :]



mi zajęło długo ale to przez kontuzję ręki ( w gipsie) ale gdy sie od razu zapiszesz na wszystkie jazdy to idzie to myśle ogarnąć w max 3 tyg (licząc po 2h dziennie). ;) ogólnie jest spoko, miła atmosfera i instruktorzy ;)


tylko prawdziwa przyjaźń to potęga...
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005