Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Gdzie na prawko? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7503 dni

*




Odp: Gdzie na prawko? - 14/04/2007 12:42
Jak by ktos sie kiedys zastanawial gdzie uderzyc to polecam www.automaniak.szczecin.pl .Wlascicielem i instruktorem jest nasz kolega forumowicz Ali.Polecam:)

Edit:Aha i co wazne to ze godzin jazdy jest 33 a nie 30.I Bonusik dla kibicow:)Mowicie ze jestescie z forum Pogononline to macie jeszcze jedna godzinke gratis.Pozdro

Ostatnio edytowany przez: spagetti, 14 kwietnia 2007, 12:51 [1 raz(y)]


,,Vi är överallt,,- POGON
BS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6479 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 14/04/2007 13:21
Równiez jak paru tutejszych forumowiczów zdawałem u Igielskiego. Moim instruktorem był pan Pal i bardzo miło wspominam z nim jazdy. Sympatyczny facet i w dodatku nauczył mnie jezdzic a nie bede ukrywal iż nie jestem stworzony do kierownicy :P
Autostrade miałem z panem O. ale ten dziad już mnie wkurwiał ;)

Ogółem polecam Iegielskiego. Dobrze uczą , sporo instruktorów wiec bez problemowo można ustalać sobie godziny jazd.


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7444 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 14/04/2007 15:15
ja robie w Pandzie ;) nie jest zle maja duzo samochodow jazdy mozna dopasowac :)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Arathorn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7535 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 14/04/2007 23:23
Ja robiłem w "Top" na Jagiellońskiej (w LO VI znajduje się siedziba) - mała szkoła, ale całkiem dobrze uczą.

Po wyjeżdżeniu swoich godzin na Golisza zdałem za pierwszym razem. :)


Krzysiek_89
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7155 dni

*




Odp: Gdzie na prawko? - 15/04/2007 01:01
Ja osobiście chodze na prawko do P.Kuleszy w Policach . Słyszałem różne opinie co do Niego ale mam najbliżej :)


Obrazek jpg wstawiony na forum
M.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7210 dni

****




Odp: Gdzie na prawko? - 15/04/2007 01:25
Ja osobiscie robie w Auto Darze na slonecznym...poki co nie narzekam.


DeszczH zawsze leje,DeszczH nigdy nie pada!

Bądź szybszy od Cienia i twardszy od kamienia,na drodze wojownika łatwego losu nie ma!
shere
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6475 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 16/04/2007 19:02
Jak robienie prawka polecam bardzo Top Adamkiewicz bardzo dobra nauka jazdy.


Ramzes_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6533 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 16/04/2007 20:51
Polecam "Fedenczaka" w Dąbiu...osobiscie tam chodze.
Jak narazie nie mam zadnych zastrzezen:)


Gawron
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7082 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 16/04/2007 21:06
ja poszedłem najblizej ... czyli "Kulesza" w Policach .... i całkiem całkiem ... jest


Pogoń !!

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7316 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 01/07/2007 13:51
Mam pytanie do tych co robili w Igielskim. Kogo najlepiej brać jak instruktora na jazdy ? Kogo polecacie ? Lepiej faceta czy kobietę ? Dodam, że jestem zielony i muszę mieć kogoś cierpliwego :D Ogólnie wiem, że sami mi kogoś dadzą ale wolałbym mieć jakieś opinie żeby ciągle nie zmieniać.


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
WNB
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6692 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 01/07/2007 14:52
Alien;)-dobra szkoła!!


Siła Płynie Z Krwią , Duma Razem Z Nią ->Duma Pomorza
Rudi87Sz-n
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6322 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 01/07/2007 15:42
AUTO-MOTO lipa sam robiłem i nie polecam instruktorzy są do dupy prócz jednego chyba Jarek się nazywał.


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7415 dni

*




Odp: Gdzie na prawko? - 01/07/2007 15:58

  śmielaq89 napisał:  
Mam pytanie do tych co robili w Igielskim. Kogo najlepiej brać jak instruktora na jazdy ? Kogo polecacie ? Lepiej faceta czy kobietę ? Dodam, że jestem zielony i muszę mieć kogoś cierpliwego :D Ogólnie wiem, że sami mi kogoś dadzą ale wolałbym mieć jakieś opinie żeby ciągle nie zmieniać.



Jeśli jest możliwość to bierz instruktura o nazwisku Ozga (mogło mi się coś poprzestawiać, ale mniej więcej tak się nazywał), w porządku facet, i fajnie się z nim jeździło.


BS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6479 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 01/07/2007 16:11

  eF^ napisał:  

  śmielaq89 napisał:  
Mam pytanie do tych co robili w Igielskim. Kogo najlepiej brać jak instruktora na jazdy ? Kogo polecacie ? Lepiej faceta czy kobietę ? Dodam, że jestem zielony i muszę mieć kogoś cierpliwego :D Ogólnie wiem, że sami mi kogoś dadzą ale wolałbym mieć jakieś opinie żeby ciągle nie zmieniać.



Jeśli jest możliwość to bierz instruktura o nazwisku Ozga (mogło mi się coś poprzestawiać, ale mniej więcej tak się nazywał), w porządku facet, i fajnie się z nim jeździło.


Mnie za to wkurwiał nie miłosiernie ;]
Załatw sobie jazdy z Prusiewiczem , sympatyczny gość.



Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7316 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 01/07/2007 16:30
no właśnie o Prusiewiczu słyszałem dużo dobrych opinii, poza tym jeszcze chwalą Kondejewskiego i Zagórskiego, kolega mi także polecał panią Sadkę (czy jakoś tak :P), w sumie i tak będę miał kilku bo wątpię że całość przejeżdzę z 1-2 instruktorami...


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7415 dni

*




Odp: Gdzie na prawko? - 01/07/2007 18:27

  omar napisał:  

  eF^ napisał:  

  śmielaq89 napisał:  
Mam pytanie do tych co robili w Igielskim. Kogo najlepiej brać jak instruktora na jazdy ? Kogo polecacie ? Lepiej faceta czy kobietę ? Dodam, że jestem zielony i muszę mieć kogoś cierpliwego :D Ogólnie wiem, że sami mi kogoś dadzą ale wolałbym mieć jakieś opinie żeby ciągle nie zmieniać.



Jeśli jest możliwość to bierz instruktura o nazwisku Ozga (mogło mi się coś poprzestawiać, ale mniej więcej tak się nazywał), w porządku facet, i fajnie się z nim jeździło.


Mnie za to wkurwiał nie miłosiernie ;]
Załatw sobie jazdy z Prusiewiczem , sympatyczny gość.



Mnie tam się dobrze z nim jeździło, prawie wszystkie jazdy z nim miałem. Parę z Prusiewiczem też wyjeździłe, w porządku typ.


A..
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7930 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 19/07/2007 16:16
Dobra nie dyskutować tylko dawać do mnie na prawko AUTOMANIAK SZCZECIN [L] :)


L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7400 dni

****




Odp: Gdzie na prawko? - 19/07/2007 21:59

  Ali napisał:  
Dobra nie dyskutować tylko dawać do mnie na prawko AUTOMANIAK SZCZECIN [L] :)



Ali mozesz podbic na gg bo mam pare pytan;) (gg-profil ;) )


MW'03
monter
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7182 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 20/07/2007 13:32

  Ali napisał:  
Dobra nie dyskutować tylko dawać do mnie na prawko AUTOMANIAK SZCZECIN [L] :)



Dawać do Aliego !!

1 miejsce


MKS Pogoń Szczecin Polska
luki_717
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7173 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 20/07/2007 15:17
chodzil lub chodzi ktos z was do Fortuny?jesli tak to warto tam isc czy lepiej znalesc jakas inna szkole?


"My wszyscy wolimy zginąć, walcząc, aniżeli żyć na klęczkach." - gen. Anders Kliknij PolskieSerce
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.04 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005