Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Gdzie na prawko? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
pablo_mks
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8143 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 02/12/2007 16:50

  śmielaq89 napisał:  
Ja mam pytanie dot. egzaminu ? Czy jest jakiś maksymalny limit kiedy się można zapisać na egzamin po poprzednim ? Przykładowo nie zdaje dzisiaj to kiedy mogę się najpóźniej zapisać następny raz ? Bo wiem, że np teoria zdana jest ważna chyba 6 miechów jak ktoś się nie zapisuje..



Nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale chyba sam sobie odpowiedziałeś na to pytanie:) Jeżeli zdałeś teorie, a nie zdałeś praktyki to na podejście do kolejnego egzaminu praktycznego masz 6 miesięcy. W przeciwnym razie będziesz musiał zdawać i teorię i praktykę. Tak jest z tego co pamiętam w dzienniku ustaw, ale niech Ali mnie poprawi jeśli się mylę:) Ja się dopiero uczę:)
Chyba, że Ci chodzi o to ile się czeka na egzamin. Z tego co wiem to chyba ok. 2 miesięcy w tym momencie. Dosyć spory ruch.
A co do wyboru szkoły jazdy to proste, że AUTOMANIAK :p
Aha no i sam kurs jest ważny bezterminowo. Ci co robili kurs chyba jeszcze kolo 1998 roku to juz mają problem. Teraz z tego co pamietam jest bezterminowo
pzdr

Ostatnio edytowany przez: pablo_mks, 2 grudnia 2007, 16:56 [1 raz(y)]


Dzn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6831 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 02/12/2007 20:30

  pablo_mks napisał:  

  śmielaq89 napisał:  
Ja mam pytanie dot. egzaminu ? Czy jest jakiś maksymalny limit kiedy się można zapisać na egzamin po poprzednim ? Przykładowo nie zdaje dzisiaj to kiedy mogę się najpóźniej zapisać następny raz ? Bo wiem, że np teoria zdana jest ważna chyba 6 miechów jak ktoś się nie zapisuje..



Nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale chyba sam sobie odpowiedziałeś na to pytanie:) Jeżeli zdałeś teorie, a nie zdałeś praktyki to na podejście do kolejnego egzaminu praktycznego masz 6 miesięcy. W przeciwnym razie będziesz musiał zdawać i teorię i praktykę. Tak jest z tego co pamiętam w dzienniku ustaw, ale niech Ali mnie poprawi jeśli się mylę:) Ja się dopiero uczę:)
Chyba, że Ci chodzi o to ile się czeka na egzamin. Z tego co wiem to chyba ok. 2 miesięcy w tym momencie. Dosyć spory ruch.
A co do wyboru szkoły jazdy to proste, że AUTOMANIAK :p
Aha no i sam kurs jest ważny bezterminowo. Ci co robili kurs chyba jeszcze kolo 1998 roku to juz mają problem. Teraz z tego co pamietam jest bezterminowo
pzdr


a przypadkiem nie 2 lata?


A..
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7903 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 02/12/2007 22:00

  pablo_mks napisał:  

  śmielaq89 napisał:  
Ja mam pytanie dot. egzaminu ? Czy jest jakiś maksymalny limit kiedy się można zapisać na egzamin po poprzednim ? Przykładowo nie zdaje dzisiaj to kiedy mogę się najpóźniej zapisać następny raz ? Bo wiem, że np teoria zdana jest ważna chyba 6 miechów jak ktoś się nie zapisuje..



Nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale chyba sam sobie odpowiedziałeś na to pytanie:) Jeżeli zdałeś teorie, a nie zdałeś praktyki to na podejście do kolejnego egzaminu praktycznego masz 6 miesięcy. W przeciwnym razie będziesz musiał zdawać i teorię i praktykę. Tak jest z tego co pamiętam w dzienniku ustaw, ale niech Ali mnie poprawi jeśli się mylę:) Ja się dopiero uczę:)
Chyba, że Ci chodzi o to ile się czeka na egzamin. Z tego co wiem to chyba ok. 2 miesięcy w tym momencie. Dosyć spory ruch.
A co do wyboru szkoły jazdy to proste, że AUTOMANIAK :p
Aha no i sam kurs jest ważny bezterminowo. Ci co robili kurs chyba jeszcze kolo 1998 roku to juz mają problem. Teraz z tego co pamietam jest bezterminowo
pzdr




Mlody ma racje. Kurs po 1998 r. jest ważny bezterminowo - chyba, że wkrótce wejdą jakies istotne zmiany w programie kursu szkoleniowego to na pewno stare kursy stracą ważność. Czyli jeśli ktoś ma zaświadczenie wydane po 01.07.1998r to jest kurs jest cały czas ważny. Natomiast jeżeli od daty poprzedniego egzaminu do kolejnego upłynie więcej niż 6 miesięcy to trzeba jeszcze raz zdawać egzamin teoretyczny. Wiec smielaq zapisuj sie szybko bo dlugo się czeka (ok.6 tyg.)



Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7289 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 02/12/2007 23:00
Egzamin, że tak powiem mam.. wkrótce i to bardzo :D

a zapytałem się na wszelki wypadek jakbym się zniechęcił :P


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6527 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 02/12/2007 23:38
ja robiłem u matkowskiego na Sowińskiego ale to było na przełomie lat... 94/95 wiec nie wiem czy to jeszcze istnieje ;)


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Gawron
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7055 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 03/12/2007 14:14
Ja mam pytanko ...

słyszałem o jakies stronie www gdzie mozna sprawdzac kiedy do odbioru prawko jest ...
zna ktos adres ?

z góry dzieki


Pogoń !!
Rudi87Sz-n
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6295 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 03/12/2007 14:33

  Gawron napisał:  
Ja mam pytanko ...
słyszałem o jakies stronie www gdzie mozna sprawdzac kiedy do odbioru prawko jest ...
zna ktos adres ?
z góry dzieki



http://eurzad.szczecin.pl/eurzad/chapter_51035.asp
To jest ten adres


Rch.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6366 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 03/12/2007 14:58
A jeśli chodzi o kat. C ??? Ktoś gdzieś przecierał szlaki? Kogo możecie polecić.?


Ultras Pogoń!MW03!Prawa Strona Miasta!
Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8161 dni

**




Odp: Gdzie na prawko? - 28/12/2007 20:18
Ali, jesli mozesz, to odezwij sie na moje gg - 4066045.


1948
szczeciniak
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7297 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 01/01/2008 20:51

  Rychu napisał:  
A jeśli chodzi o kat. C ??? Ktoś gdzieś przecierał szlaki? Kogo możecie polecić.?



polecam jezierskiego ul. mazowiecka, od al.wyzwolenia( baza transportowa pogotowia). tam tez teoria , plac manewrowy szczawiowa. fajni instruktorzy zwlaszcza na teorii.


forza szczecin

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7289 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 07/01/2008 14:45
o co chodzi z egzaminem na prawko w trybie ekspresowym ? istnieje takie coś ? jak tak to na czym to polega ?


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
A..
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7903 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 08/01/2008 01:01
Chodzi tu o to ze w trybie ekspresowym mozesz oblać :) np. siadasz na tylnym siedzeniu, albo tyłem do kierunku jazdy :)


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7417 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 08/01/2008 12:15
Zdałem :D DZIŚ :D piękny dzionek

Kurs w Pandzie
Dodatkowe godzinki w Progress :D


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Ramzes_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6506 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 17/01/2008 10:51
Prawko zdane...;)
Zajebiście się dzień zaczął ;)


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7417 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 17/01/2008 14:56
teraz same takie wpisy tu będą !

gratulacje :D


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7289 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 17/01/2008 15:54

  malcoolm napisał:  
teraz same takie wpisy tu będą !

gratulacje :D



oby... :P


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
Cinek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7492 dni

****




Odp: Gdzie na prawko? - 17/01/2008 16:11

  malcoolm napisał:  
teraz same takie wpisy tu będą !

gratulacje :D



jeśli będziecie się szkolić w Automaniaku to na pewno tylko takie wpisy będą sie tu pojawiać...;)
pozdro


"Dobra banda z tradycjami, po co takie ekipy w ogóle pytaja o zdanie ludzi internetu?"

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7289 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 19/01/2008 10:27
kuźwa.

kto wie jak jest z odwołaniami ? mam wątpliwości i chce zobaczyć swoją jazdę.


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
cypis
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6684 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 19/01/2008 12:08

  śmielaq89 napisał:  
kuźwa.

kto wie jak jest z odwołaniami ? mam wątpliwości i chce zobaczyć swoją jazdę.



Tutaj masz wszystko

http://www.word.szczecin.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=55&Itemid=47.

A mi sie oblało już 3 raz, no i trza całe to doszkalanie zrobić - lipa. A wszystkim zdającym i sobie życze powodzenia ..


FCB
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7388 dni

*




Odp: Gdzie na prawko? - 19/01/2008 12:18

  śmielaq89 napisał:  
kuźwa.

kto wie jak jest z odwołaniami ? mam wątpliwości i chce zobaczyć swoją jazdę.



A za co Cie oblał?


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005