Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Gdzie na prawko? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
A..
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7932 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 12/05/2008 00:23
Wszystkich wahających się zapraszam jutro czyli poniedziałek 12 maja o godz. 17:00. Cena nadal przystępna. Zapraszam do odwiedzenia naszej strony internetowej bo jest PROMOCJA !!! :) NAUKA JAZDY AUTOMANIAK ZAPRASZAM :)

Obrazek jpg wstawiony na forum


Barmanek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6276 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 16/05/2008 18:39
Ali wiesz coś może o prawu jazdy od 16 lat. Coś mi kolega ostatnio mówił, że niektórzy takie mają


A..
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7932 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 18/05/2008 14:26
Od 16 lat to mozesz sobie zrobic prawo jazdy na kat. A1 czyli motocykl o pojemności skokowej nie przekraczającej 125 cm3 i mocy 11 KW a także na kat. B1 czyli pojazd trzy lub czterokołowy o masie własnej nie przekraczającej 550 kg. Są szkoły w Szczecinie które robią B1 i pozniej te 2 lata do normalnego prawka musiałbyś się przekulać takim np. pojazdem POJAZD NA KAT B1


tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7302 dni

*




Odp: Gdzie na prawko? - 24/05/2008 16:50
ile teraz sie czeka na prawo jazdy? mi sie jakos we wrzesniu konczy i nie wiem kiedy zlozyc papiery zeby mi nowe wydali. w ogole glupota totalna z tymi okresowymi prawkami. stare pierniki po 80 lat jezdza samochodami gowno widzac i stwarzajac zagrozenie na drodze i maja bezterminowe a ja tu, i pewnie inni forumowicze tez, musza wymieniac co 5 lat ze wzgledu na wzrok. zaluje cholernie ze nie zrobilem takiego wala jak niektorzy kombinuja i zakladaja szkla kontaktowe i dostaja bezterminowe. czlowiek chce uczciwy byc a inni to wykorzystuja i co chwile klody pod nogi rzucaja.
btw. zeby mi wymienili prawko to musze isc "zbadac wzrok" do takiego kursowego lekarza ktory przychodzi, pyta sie: "czy jest pan zdrowy", bierze 30zl i wypisuje swistek; a pozniej do UM od razu czy jak?


100% PD
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7187 dni

****




Odp: Gdzie na prawko? - 24/05/2008 18:51

  tribu napisał:  
ile teraz sie czeka na prawo jazdy? mi sie jakos we wrzesniu konczy i nie wiem kiedy zlozyc papiery zeby mi nowe wydali. w ogole glupota totalna z tymi okresowymi prawkami. stare pierniki po 80 lat jezdza samochodami gowno widzac i stwarzajac zagrozenie na drodze i maja bezterminowe a ja tu, i pewnie inni forumowicze tez, musza wymieniac co 5 lat ze wzgledu na wzrok. zaluje cholernie ze nie zrobilem takiego wala jak niektorzy kombinuja i zakladaja szkla kontaktowe i dostaja bezterminowe. czlowiek chce uczciwy byc a inni to wykorzystuja i co chwile klody pod nogi rzucaja.



Heh.. ja dla mojego i przede wszystkim innych bezpieczeństwa poszedłem w okularach na badania(oczywiście Pani Doktor chciała mi wcisnąć terminowe prawko jednak .. uległa mi :P ).

Ps. Tak to właśnie dziś jest, człowiek chce być uczciwy i dostaje po dupie :/


  tribu napisał:  
btw. zeby mi wymienili prawko to musze isc "zbadac wzrok" do takiego kursowego lekarza ktory przychodzi, pyta sie: "czy jest pan zdrowy", bierze 30zl i wypisuje swistek; a pozniej do UM od razu czy jak?


Tego niestety nie wiem

Powiedzcie mi jak wygladaja egzaminacyjne eLki w Szczecinie??? bo w Wawie jak zdawałem to zdawałem białą corsą(taki kolor tylko z L na dachu maja auta osrodkow egzaminacyjnych )

Ostatnio edytowany przez: Ambasador, 24 maja 2008, 19:14 [1 raz(y)]


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
A..
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7932 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 24/05/2008 19:39

  tribu napisał:  

btw. zeby mi wymienili prawko to musze isc "zbadac wzrok" do takiego kursowego lekarza ktory przychodzi, pyta sie: "czy jest pan zdrowy", bierze 30zl i wypisuje swistek; a pozniej do UM od razu czy jak?



Nie taki co pyta czy jest pan zdrowy tylko są normalne badania lekarskie czyli ankieta, badanie wzroku i pomiar cukru
i na tej podstawie wystawiane jest orzeczenie. Badanie wzroku ma to do siebie, ze jesli ktos nosi okulary lub soczewki ale przeczyta wszystko poprawnie to zwykle dostaje bezterminowo. Takie badanie będzie sie odbywało u mnie w najbliższym tygodniu, wiec jakby co to zapraszam. Badanie powtórne chyba nie 30, a 60 kosztuje a co pozniej z tym się robi to dokladnie nie wiem, ale doktor na pewno Ci powie.


Zalayeta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6910 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 24/05/2008 22:31

  PogońFaN napisał:  

Powiedzcie mi jak wygladaja egzaminacyjne eLki w Szczecinie??? bo w Wawie jak zdawałem to zdawałem białą corsą(taki kolor tylko z L na dachu maja auta osrodkow egzaminacyjnych )



W Szczecinie jako pojazdy egzaminacyjne jeżdżą Fiaty Panda koloru żółtego, chociaż widziałem jedną eLkę egzaminacyjną czerwoną ;)


PS do końca życia !
UI
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7204 dni

*




Odp: Gdzie na prawko? - 25/05/2008 00:28
Jedyną czerwoną panda jezdzi "ruda" taka pani o złotych włosach ;)


Obrazek gif wstawiony na forum
SamAxe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7186 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 25/05/2008 17:24

  BLN napisał:  
Jedyną czerwoną panda jezdzi "ruda" taka pani o złotych włosach ;)



Tak tak. Pani ma wypisane na twarzy 'nie zdasz'.
Coś o tym wiem. ;)


ktn
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7507 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 30/05/2008 11:53
zdane za pierwszym razem tak wyczekiwane C :]
pięknie się łykend zaczyna impra
ps oczywiscie szkole Nauki Jazdy AUTOMANIAK polecam jak najbardziej! :)

Ostatnio edytowany przez: ktn, 30 maja 2008, 12:04 [1 raz(y)]


Better dead than red!
Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8322 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 30/05/2008 15:17

  lub_czasopisma napisał:  
zdane za pierwszym razem tak wyczekiwane C :]
pięknie się łykend zaczyna impra
ps oczywiscie szkole Nauki Jazdy AUTOMANIAK polecam jak najbardziej! :)



zdałeś bo doping za płotu miałes dobry i wsparcie duchowe :) :)

juz przekazałem, ale jeszcze raz graty !! piwo

ps. flache stawiasz :)


kontiii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7671 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 26/06/2008 17:34
Czy jest mozliwośc anulowania/cześciowe punktów karnych tzn chodzi mi o jakies kursy itp itd???
z gory dziekówa za odp:)


POGOŃ SZCZECIN MKS
Kumaty Piknik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7560 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 26/06/2008 17:46
Ponoć do ... czterech razy sztuka . :)

Można zlikwidować 6 punktów , trzeba tylko odbyć jakies szkolenie w WORDzie.


kus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7243 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 26/06/2008 18:57

  pckjtn napisał:  


Tak tak. Pani ma wypisane na twarzy 'nie zdasz'.
Coś o tym wiem. ;)




Co prawda z nia nie jezdzilem, ale powaznie ona ma na twarzy wypisane "idz do domu i tak nie zdasz". Ja przedwczoraj zdalem, jezdzilem z takim malym kolezka z wasikiem. Mogl mnie ujebac, ale tego nie zrobil, nie meczyl mnie parkowaniami - jedno bodajze robilem. Zadnych walow, zadnego grunwaldzkiego, mialem po prostu fart :D Powodzenia innym zdajacym.


jaca
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6945 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 29/06/2008 17:00
Gdzie na prawko:
generalnie prawko na "B" polecam w NJ Hes, Na "C" i "C+E" NJ Bravo, a na "D" NJ Jezierski
brałem jeszcze dodatkowe godzinki przed każdym z egzaminów w takich szkołach jak: As,Fedeńczak,Lok-ale te nie sa tak dobre nom ale to zalerzy od instruktora dużo.pzdr Spokojności, Szerkokości, Przyczepności(po zdanym prawku)


Macias
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7157 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 30/06/2008 18:12
Zdane dzisiaj za pierwszym razem :D

oczywiście szkoła jazdy ' Automaniak' :)


Zen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6709 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 10/08/2008 14:37
Czy ktoś może więcej poiwedziec o nauce jazdy na prawobrzeżu dokladniej na słonecznym chyba AutoDar?a gdzie najlepiej na kurs?rady,opinie :)z góry dzięki.najlepiej bym chciał na prawobrzeżu ale może i być w centrum:)


hornetq
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6816 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 10/08/2008 14:48
Kolega uczył sie w AutoDarze, samochodu w domu nie ma, dodatkowych godzin nie brał i zdał za pierwszy razem. Kilku znajomych chodziło do szkoły która placyk ma na terenie boiska LO3 w Dąbiu, i pozdawali za 2-5 razem. Wybierajac szkole na prawobrzezu bierz pod uwage ze bedziesz tracil czas na dojazd do miasta(chyba ze sie w miescie umowisz odrazu) to tez czesc osob wybiera szkoly z lewobrzeza.


będę pamiętał.
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7446 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 11/08/2008 01:57
Przyznać się kto to :-P


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
pablo_mks
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8172 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 11/08/2008 12:56

  Cytat:  



Heh droga do Polic czyli standardowa trasa na pierwsze godziny jazdy:) W zasadzie normalka, że znosi ich "delikatnie" do prawej:). Trzeba nieźle uważać. Najlepsze jest to, że kursanci często tego nie widzą:) No ale w zasadzie nie ma sie czego dziwić, w końcu dopiero łapią sobie ten swój tor jazdy:)


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.26 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005