Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Gdzie na prawko? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
bal
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6804 dni




Gdzie na prawko? - 05/05/2006 22:49
Jak w temacie:) Jeśli zrobiliście już prawko, to wypowiedzcie się na temat firmy w jakiej zdawaliście. Gdzie uczą dobrze i konkretnie nauki jazdy, tak żeby efektem był zdany egzamin?:> Może słyszeliście o jakichś promocjach cenowych? Niedługo koniec matur i trzeba zacząć poważnie myśleć o zdaniu prawa jazdy:D


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7410 dni

*




Odp: Gdzie na prawko? - 05/05/2006 23:00
Ja robilem u Igielskiego (na boh. warszawy maja biura a plac manewrowy na mickiewicza). Na poczatku kurs teorii, pozniej zeby przystapic do jazd trzeba zdac egzamin z tej wlasnie teorii (min. 15 na 18 dobrych odpowiedzi), pozniej 30 h jazd masz, mozesz sobie rozplanowac jak tylko chcesz, ja za pierwszym razem trafilem na strasznego instruktura - jakis dziad ktory mnie opieprzal i przez pol lekcji gadal jaka ta dzsiejsza mlodziez glupia i ze zamiast jezdzic to tylko do komputerow ich ciagnie, zmienilem nastepnego dnia na innego instruktora i on juz byl naprawde wporzadku - i pogadac i nie krzyczal. Na koniec musisz zdac egzamin z teorii i wewnetrzny (na placu i na miescie)

Jak sie dobrze przygotujesz i bedziesz sumiennie jezdzil i sie uczyl to zdasz napewno i wewnetrzny i panstwowy (mi udalo sie ten 2 za 1 podejsciem zdac).


Piona!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6809 dni

****




Odp: Gdzie na prawko? - 05/05/2006 23:36

  eF^ napisał:  
Ja robilem u Igielskiego (na boh. warszawy maja biura a plac manewrowy na mickiewicza). Na poczatku kurs teorii, pozniej zeby przystapic do jazd trzeba zdac egzamin z tej wlasnie teorii (min. 15 na 18 dobrych odpowiedzi), pozniej 30 h jazd masz, mozesz sobie rozplanowac jak tylko chcesz, ja za pierwszym razem trafilem na strasznego instruktura - jakis dziad ktory mnie opieprzal i przez pol lekcji gadal jaka ta dzsiejsza mlodziez glupia i ze zamiast jezdzic to tylko do komputerow ich ciagnie, zmienilem nastepnego dnia na innego instruktora i on juz byl naprawde wporzadku - i pogadac i nie krzyczal. Na koniec musisz zdac egzamin z teorii i wewnetrzny (na placu i na miescie)

Jak sie dobrze przygotujesz i bedziesz sumiennie jezdzil i sie uczyl to zdasz napewno i wewnetrzny i panstwowy (mi udalo sie ten 2 za 1 podejsciem zdac).


A ja bylem pewien ze mozna miec dwa błedy. ;)


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7410 dni

*




Odp: Gdzie na prawko? - 05/05/2006 23:43
literowka, mialo byc 16 ;)


Tony Montana
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6948 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 05/05/2006 23:44
z tego co wiem chyba najlepsze jest PD (perfect drive). ja dam ci dobra rade. nie sugeruj sie cena i nie bierz najtanszej oferty. Lepiej zaplacic troszke wiecej a wybrac doba szkole. Ja uczylem sie w slabej (to wszysstko przez Tatusia) i pozniej zalowalem.


https://media.giphy.com/media/3ohc0SrzhBrmKfudTW/giphy.gif
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7832 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 06/05/2006 00:27
ja uczylem sie u Igielskiego i nie narzekam :P

heh tylko wewnetrzny dopiero za 3cim razem zdalem:|:| ale panstwowy za to za pierwszym :)

najgorszy jest ten dziad z ktorym merolem jedzie sie na autostrade, wywyzsza sie strasznie i je smierdzace kanapki :P


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
Piona!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6809 dni

****




Odp: Gdzie na prawko? - 06/05/2006 09:22
Ja tam w sumie moge zrobic prawko u mnie w szkole po mniejszych kosztach, ale sie chyba nie zdecyduje, bo strasznie duzo czekania. Dwa samochody na cala szkole i do tego o ile bym zdal to dopiero w 4 klasie :P


tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7295 dni

*




Odp: Gdzie na prawko? - 06/05/2006 09:27
ja tam wychodze z zalozenia ze mozna obojetnie gdzie robic:) ja robilem u Igielskiego. niby fajnie ale mialem kijowy dojazd i na teorie i na plac. pozniej zalowalem ze nie poszedlem do Marsa bo blizej i taniej:)


100% PD
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7410 dni

*




Odp: Gdzie na prawko? - 06/05/2006 10:17

  avelyn napisał:  
najgorszy jest ten dziad z ktorym merolem jedzie sie na autostrade, wywyzsza sie strasznie i je smierdzace kanapki :P



Haha dokladnie ! jak ze mna jechal to tez mial kanapki tak smierdzace ze okno musialem otwierac, marudzil tak ze myslalem ze go trzasne zaraz, ale z drugiej strony na nastepny dzien (podobno) pochwalil mnie przed moim instruktorem - wiec moze to tylko takie zachowanie na poka :)


BNY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7179 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 06/05/2006 10:30
ja poczatkowo robilem kurs w malej szkole jazdy "eLka", teoria przeminela dosyc przyjemnie poczatkowe godziny jazdy tez, pozniej moj szofer (szef calej tej nauki jazdy) zaczol strasznie sie wywyzszac zauwazac moje bledy ktorych wogle nie bylo. przed wewnetrznym poprosilem o moje papiery i przenioslem sie do Marsa przy LO 7. mili ludzie i naprawde mozna sie w Marsie czegos nauczyc. powodzenia!


bal
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6804 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 06/05/2006 10:54
A zdawał ktoś w Asie na Słonku? Przynajmniej byłoby blisko. W ogóle to wiele osób tak się rwało żeby zdać jeszcze w ubiegłym roku, a z tego, co widze to jest nawet taniej (na mieście dostałem ulotke z Driver'a 799zł). Jeśli zdawał ktoś ten nowy egzamin, to też mógłby na ten temat coś napisać;)


BNY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7179 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 06/05/2006 11:08

  S4lc3s0n napisał:  
A zdawał ktoś w Asie na Słonku? Przynajmniej byłoby blisko. W ogóle to wiele osób tak się rwało żeby zdać jeszcze w ubiegłym roku, a z tego, co widze to jest nawet taniej (na mieście dostałem ulotke z Driver'a 799zł). Jeśli zdawał ktoś ten nowy egzamin, to też mógłby na ten temat coś napisać;)



ja zdawalem nowy egzamin. czesc teoretyczna jest taka sama. natomiast czesc praktyczna jest diametralnie inna niz wczesniej. na poczatku podchodzisz do otwartego auta(chodzi mi o otwarta maske:)) i pokazujesz poszczegolne czesci badz tez pojemniki. nastepnie wsiadasz do auta i pokazujesz ze potrafisz wlaczysc wszystkie swiatla( przeciwmiegne tylne, awaryjne, postojowe, kierunki). na placu do wykonania masz łuk i ruszanie na wzniesieniu. luk zmienil sie troche od poprzedniego bo jest szerszy i na koncach masz koperty w ktorych musisz sie zatrzymac. ruszanie na wzniesieniu jest takie same jak wczesniej tylko w WORD'zzie w szczecinie jest zrobione teraz na placu a nie jak wczesniej na ulicy przy wiezdzie do osrodka. na miescie jezdzi sie 40 minut podczas ktorych egzaminator moze dac ci kazde zadanie zawracanie wyprzedzanie itp. egzaminator na miescie moze dac ci 2 parkowania( z 3 do wyboru prostopadle, skos, albo koperta). jesli podczas 40 minutowej jazdy nie popelnisz jakichs znaczacych bledow to po 2 tygodniach odbierasz prawko:)


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7180 dni

****




Odp: Gdzie na prawko? - 06/05/2006 11:14
Hehe.... ja to mma szczerze powiedziawszy luksusik...:) na jazdy to gosciu po mnie przyjezdza praktycznie pod dom:) ale jezdzic po Warszawie .... eh...:P te skrzyzowania mnie... wykoncza:P ale.. KAtowicka niezle sie smiga^^

PS. Pierwsze jazdy mialem bez teorii ani bez lekarza ale co tam...:D:P

Pozdro


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
arty
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6859 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 06/05/2006 11:16

  eF^ napisał:  

  avelyn napisał:  
najgorszy jest ten dziad z ktorym merolem jedzie sie na autostrade, wywyzsza sie strasznie i je smierdzace kanapki :P



Haha dokladnie ! jak ze mna jechal to tez mial kanapki tak smierdzace ze okno musialem otwierac, marudzil tak ze myslalem ze go trzasne zaraz, ale z drugiej strony na nastepny dzien (podobno) pochwalil mnie przed moim instruktorem - wiec moze to tylko takie zachowanie na poka :)




tak się składa, że też robiłem prawko w Igielskim i co do jazd Mercem A-klasą to jest dwóch gości, ten jeden ( o którrym wspominacie to pan. L**, straszny fanatyk z niego , całe szczęscie, że tylko 4h sa tym mercem bo więcej bym z nim nie wyrobił :D gościu na drodze do przecławia każe mi jechać 50km/h i patrzyć w lusterko jak goście się wnerwiają, jadąc na autostradzie 130-140 km/h opierdziela mnie, że on tu nie przyjechał na spacerek, a najlepsza jest jazda z nim po mieście szczególnie jego odzywki na innych kierowców , co chwila coś na k leci. A tak to szkoła luzik, teoria z panem Marianem to naprawde bardzo wesoła zajęcia - szczególnie filmy, jazdy luzik pod warunkiem, że ma sę spoko instruktora. ja oprócz tego od A-klasy ( z którym każdy musi wyjezdzic 4h) miałem 3 innych, z tego jeden stary dziad był wnerwiający bo ciągle coś sapał i czosnkiem od niego zajezdzało a tak reszta to wporządku.


Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8315 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 06/05/2006 13:55
Igielski, robione na starych zasadach,
zdane za 1 razem


dzm
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7180 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 06/05/2006 14:49

  JuN napisał:  
Igielski, robione na starych zasadach,
zdane za 1 razem



identycznie...
ale moim zdaniem bylo za malo godzin na jazde,teraz podwyzszyli do 30 ale i tak to malo... ludzie zdaja prawko wyjezdzaja na miasto i nogi im sie trzesa... ja musialem pojezdzic troche bez prawka bo inaczej (chyba) bym nie zdal za 1...


Obrazek jpg wstawiony na forumObrazek jpg wstawiony na forumObrazek jpg wstawiony na forum
Dla pewnego swego i chcącego nic trudnego...

Obrazek jpg wstawiony na forum
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7410 dni

*




Odp: Gdzie na prawko? - 06/05/2006 14:54
dla mnie 30 to bylo znacznie za duzo, pewnie jezdzilem juz po jakichs 20 a ostatnie 10 to chodzilem bo musialem


Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8315 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 06/05/2006 14:57

  eF^ napisał:  
dla mnie 30 to bylo znacznie za duzo, pewnie jezdzilem juz po jakichs 20 a ostatnie 10 to chodzilem bo musialem



mialem podobnie, chodz te 30 h to jest idealnie chodzilem bo lubie jezdzic :) i nie na sile... fajnie bylo

z jakimi instruktorami mieliscie jazdy w Igielskim ?
ja mialem z kilkoma :)

ten mlody jest wporzadku na maxa, taki w okularach, oraz taki starszy gosc z biala czapeczka zaawsze :)

jak podacie nazwiska to sobie przypomne


dzm
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7180 dni




Odp: Gdzie na prawko? - 06/05/2006 15:15
ja mialem wiekszosc godzin z Ozga i takim jednym, w sumie nie pamietam jego nazwiska ale zapierdalal w zajebistych kapciach :)


Obrazek jpg wstawiony na forumObrazek jpg wstawiony na forumObrazek jpg wstawiony na forum
Dla pewnego swego i chcącego nic trudnego...

Obrazek jpg wstawiony na forum
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7410 dni

*




Odp: Gdzie na prawko? - 06/05/2006 15:25
ja tez mialem w wiekszosci z Ozga - swietny facet, i pozartowac i pogadac i do tego nauczyl mnie naprawde duzo - ale chyba ja bylem ostatnim Jego uczniem na pandzie i sie przerzucil na merca (przynajmniej tak mi wspominal)

Jazdy przed panstwowym mialem wlasnie z " oraz taki starszy gosc z biala czapeczka zaawsze " - rowniez wporzadku facet, spokojny, opanowany i dobrze sie z Nim jezdzilo


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005