Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Tylko dla studentow:) << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Budzy91
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5033 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 07/06/2011 23:22
Pytanie do studentów socjologii : Czy posiadacie prace - referaty na tematy takie jak : konsekwencje transformacji przemian ustrojowych w Polsce po 1989r, współczesny wizerunek rodziny polskiej, charakterystyka demograficzna społeczenstwa polskiego , wspolczesny wizerunek wsi polskiej, charakterystyka subkultur młodzieżowych w Polsce, religijnosc Polaków, społeczne i psychologiczne znaczenie breading.

Potrzebowałbym jednej pracy na obojętnie który temat, jest to mi niezmiernie potrzebne do zaliczenia przedmiotu SOCJOLOGIA. Wiem, może idę na łatwiznę ale nie jestem humanistą i nie umiem pisać takich prac :D dla ofiarodawcy przewiduję jakąś nagrodę ;)


LEGIA WARSZAWA - FC CIECHANÓW
Orło
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7693 dni

*




Odp: Tylko dla studentow:) - 08/06/2011 21:29
Mam nieco głupie pytanko do tych co mieli styczność z naszym ukochanym US :D Załóżmy, że termin składania prac licencjackich w dziekanacie mija 30 czerwca, to czy jak oddam prace załóżmy 29 czerwca to będę miał możliwośc obrony w miarę wczesnym terminie czy czeka mnie już obrona we wrześniu? Z góry dziękuję za odpowiedź :)


Babilon Team
Mlody_86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7116 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 08/06/2011 21:59
Za moich czasow to byla kwestia dogadania sie z promotorem ;)


MKS !
Orło
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7693 dni

*




Odp: Tylko dla studentow:) - 08/06/2011 22:09
No właśnie mój należy do tych... niezbyt ogarniających :D Trafił swój na swego :D


Babilon Team
pablo_mks
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8184 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 08/06/2011 22:45
Mi promotor powiedział, że czas na obronę przed wrześniem mam do 15 lipca(po tym terminie pracownicy US idą na urlopy), a praca ma być złożona najpóźniej 2 tyg przed. Z tego wychodzi, że powinieneś się załapać. Aha w moim przypadku chodzi o US na Krakowskiej:)


goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7091 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 08/06/2011 22:52
Osobiscie oddalem prace 11 czerwca a obrone mialem 17 czerwca . Promotor w miare ogarniety a recenzentow trzeba bylo szukac 5 minut przed obrona bo zapomnieli , ze maja w tym dniu jakies inne obowiazki niz wyklady :) . Mojej pracy magisterskiej nie mieli okazji wczesniej zobaczyc .


KAM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5032 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 01/07/2011 14:23
Pytanko. Teraz jestem na 2 roku Stosunków miedyznarodowych. Gdybym się dostał na 1 rok praca dziennych(stosunki tez dzienne) to mogę ciągnąć oba kierunki za free bo coś mieli zmieniać, ale nie wiem czy to weszło czy nie.


kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7249 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 01/07/2011 15:01

  KAM napisał:  
Pytanko. Teraz jestem na 2 roku Stosunków miedyznarodowych. Gdybym się dostał na 1 rok praca dziennych(stosunki tez dzienne) to mogę ciągnąć oba kierunki za free bo coś mieli zmieniać, ale nie wiem czy to weszło czy nie.



1 rok za darmo a dalej za darmo jeśli będziesz miał średnią 4,8 z drugiego kierunku .


Orło
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7693 dni

*




Odp: Tylko dla studentow:) - 02/07/2011 14:16
Jak wygląda obrona licencjata? Da się tego nie zdać? Trzeba sie mocno uczyc? Czy to jedna wielka sciema i wszyscy sa dla siebie tak juz mili ze i tak przepuszczą? Dzieki za odpowiedzi :)


Babilon Team
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7199 dni

****




Odp: Tylko dla studentow:) - 02/07/2011 14:43

  Orło napisał:  
Jak wygląda obrona licencjata? Da się tego nie zdać? Trzeba sie mocno uczyc? Czy to jedna wielka sciema i wszyscy sa dla siebie tak juz mili ze i tak przepuszczą? Dzieki za odpowiedzi :)



Nie wiem jak to u Was w Szczecinie wygląda, ale u mnie na obronę masz przygotowane 2 zestawy pytań. Jeden z kierunku, drugi ze specjalności. Na obronie losujesz jedno pytanie z kierunku, jedno ze specjalności, a trzecie z samej pracy. Niektórzy promotorzy sami się Ciebie pytają, co byś chciał powiedzieć z pracy, niektórzy wcześniej podadzą konkretną treść pytania, niektórzy jak np. mój za cholerę nie chciał podać pytania i dowiedziałem się go na obronie. Ja ktoś sam pisał pracę, ogarnia trochę rzeczy to chyba nie ma opcji by nie zdał, aczkolwiek, pytań ogółem jest od 70 do 100, tak wiec bez żadnej wiedzy teoretycznej nie wiem czy da się zdać. Nie próbowałem tak:D


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Orło
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7693 dni

*




Odp: Tylko dla studentow:) - 02/07/2011 14:46
No ja wlasnie mam podane 25 pytan ogolnych i 10 ze specjalnosci a sam zapewne wiesz jak sie czlowiekowi chce to ogarniac :D


Babilon Team
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7199 dni

****




Odp: Tylko dla studentow:) - 02/07/2011 14:55

  Orło napisał:  
No ja wlasnie mam podane 25 pytan ogolnych i 10 ze specjalnosci a sam zapewne wiesz jak sie czlowiekowi chce to ogarniac :D



Ja jestem w uprzywilejowanej sytuacji, bo licencjata mam już za sobą,tak wiec jakieś doświadczenie w tej materii mam, a za kilka dni czeka mnie obrona magisterki:) mimo wszystko powodzenia:D


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5328 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 02/07/2011 18:44
ogólnie ludzie mówią, że żeby upierdolić to musisz nic nie powiedzieć na żadne pytanie ile w tym prawdy - nie wiem ;)


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6413 dni

*




Odp: Tylko dla studentow:) - 04/07/2011 19:10
Studiuję ktoś geodezje i kartografie na Akademii Morskiej? Jakieś opinie? :-)


luki_717
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7187 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 04/07/2011 20:03

  kiko napisał:  
Studiuję ktoś geodezje i kartografie na Akademii Morskiej? Jakieś opinie? :-)



jest dosyc sporo godzin zajec ale to normalka na kierunku inzynierskim, a tak w ogolnym podsumowaniu to jak jestes dobry z matmy i fizy to nie bedziesz mial problemow, a jezeli jestes slaby to lepiej ominac ten kierunek


"My wszyscy wolimy zginąć, walcząc, aniżeli żyć na klęczkach." - gen. Anders Kliknij PolskieSerce
TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6778 dni

****




Odp: Tylko dla studentow:) - 04/07/2011 20:17
jest jakiś student, któremu by się przydało kilkanascie numerów czasopisma NAMIARY NA MORZE I HANDEL???
moge oddac w dobre potrzebujące ręce!


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
Fyfy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6045 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 13/07/2011 20:11
Mógłby ktoś powiedzieć pare słów o "Informatyka i ekonometria - specjalność: Wycena, zarządzanie i obrót nieruchomościami" na WNEiZ?


TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6778 dni

****




Odp: Tylko dla studentow:) - 16/07/2011 14:29
kto mi powie, czy gdzieś w Szczecinie jest jeszcze jakiś kierunek na PR - public relations?? wiem, że były studia na WSH jeszcze w tamtym roku, ale teraz już chuje wyjebali ten kierunek. mogą to być studia 3letnie, bądź uzupełniające, a nawet może być to coś już podyplomowego, byle by własnie w kierunku PR. słyszał ktoś coś??


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
paula22szczecinpogoniara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5029 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 13/08/2011 13:29
Witam,mam takie pytanko studiował ktoś z was dziennikarstwo i komunikacje spoleczna lub studiuje na US?? jesli tak to czy mogibyscie podzielic sie opinia jak tam jest?? czy bardzo ciezko?? czy nawet tzw "głąbow:D" jakos przepuszczaja??:)

Ostatnio edytowany przez: paula22szczecinpogoniara, 13 sierpnia 2011, 15:08 [1 raz(y)]


Tylko Pogoń, Ukochana Pogoń! Cały Szczecin czeka na zwycięstwo Twe! 💙❤
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7198 dni

*




Odp: Tylko dla studentow:) - 13/08/2011 14:21

  paula22szczecinpogon napisał:  
Witam,mam takie pytanko studiował ktoś z was dziennikarstwo i komunikacje spoleczna lub studjuje na US?? jesli tak to czy mogibyscie podzielic sie opinia jak tam jest?? czy bardzo ciezko?? czy nawet tzw "głąbow:D" jakos przepuszczaja??:)



Patrzac na poziom dziennikarstwa w Polsce wydaje mi sie ze bycie glabem jest nawet wskazane i daja za to dodatkowe punkty na egzaminach


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005