Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Tylko dla studentow:) << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7852 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 05/12/2012 20:44

  K.PSM napisał:  

  G_ napisał:  

  G_ napisał:  
Może ktoś pomoże znajoma potrzebuje literatury o w miarę swiężym roczniku do pracy magisterskiej o tematyce Bezpieczeństwo energetyczne Polski. ktoś może poratować ;)



podbijam, może ktoś sie znajdzie jednak :D



Bezpieczeństwo energetyczne - implikacje uzależnienia Polski od importu gazu ziemnego. T. Kazimierczak. Waraszawa 2008

Bezpieczeństwo energetyczne Unii Europejskiej do 2030 roku. T. Leszczyński.

Bezpieczeństwo energetyczne w gospodarce paliwowej Polski. M. Kaliski.

Kryzys energetyczny. Zmiany klimatyczne - wyczerpywanie zasobów - ekonomia - polityka. K. Zaleski. Lublin 2009

Tytuły dostępne w Książnicy Pomorskiej.



wspolczesme studenciaki nawet literatury nie umieja znalezc? ja jebie...


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
G_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5799 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 06/12/2012 18:52
Młodzież leniwa sie robi:) ale co sie dziwić jak jest sie tego uczonym... od początku studiów. Zero pomocy, każdy ma wyjebane.
Sam jej napisałem literaturą , którą uważałem żę jest ok, to się roczniki nie podobały..


CWKS & MKS
Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7171 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 06/12/2012 18:53
Jak tu nie być leniwym wiedząc, że czy z wyższym czy ze średnim praktycznie jeden chuj?


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
Lemon
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5293 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 08/12/2012 18:55

  Safe napisał:  
Jak tu nie być leniwym wiedząc, że czy z wyższym czy ze średnim praktycznie jeden chuj?



Zależy po jakim kierunku (że tak wtrącę się w temat, który już mnie nie dotyczy :P )


szczepaneq
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6115 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 08/12/2012 21:58
Ktoś tu studiował ZIP? Gdzie robiliście praktyki? :) Wymóg mam taki, aby było to przedsiębiorstwo produkcyjne.
Osoby, które nie studiowały ZIPU (albo nie studiowały w ogóle) mogłyby się podzielić informacjami odnośnie przedsiebiorstw produkcyjnych w Szczecinie, które na praktyki przyjmują ;)


nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7060 dni

**




Odp: Tylko dla studentow:) - 09/11/2013 13:44
Pobierał ktoś stypendium socjalne z US?


Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5878 dni

**




Odp: Tylko dla studentow:) - 13/01/2014 12:46
Pytanie do studentów uczęszczających na uczelnie w rejonie ulicy Krakowskiej i Europejskiej :). Czy na terenie uczelni funkcjonuje coś w rodzaju popularnego Bar Turysta? Czy tylko bufety, na których można zjeść gorący kubek? Wszelkie informacje mile widziane


Paweł85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6662 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 13/01/2014 14:03

  Szymen napisał:  
Pytanie do studentów uczęszczających na uczelnie w rejonie ulicy Krakowskiej i Europejskiej :). Czy na terenie uczelni funkcjonuje coś w rodzaju popularnego Bar Turysta? Czy tylko bufety, na których można zjeść gorący kubek? Wszelkie informacje mile widziane



Jak wszelkie informacje, to mimo, że już nie studiuję zabiorę głos.

Na Redzie blisko uczelni jest coś takiego: http://varietteclub.pl/promocje.html obiad dla studentów 8,50 zł, nie jadłem, nie byłem, ale kilkukrotnie wpadła mi się ich ulotka do ręki a więc możliwe, że studenci tam się stołują.


Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5878 dni

**




Odp: Tylko dla studentow:) - 13/01/2014 14:44

  Paweł85 napisał:  

  Szymen napisał:  
Pytanie do studentów uczęszczających na uczelnie w rejonie ulicy Krakowskiej i Europejskiej :). Czy na terenie uczelni funkcjonuje coś w rodzaju popularnego Bar Turysta? Czy tylko bufety, na których można zjeść gorący kubek? Wszelkie informacje mile widziane



Jak wszelkie informacje, to mimo, że już nie studiuję zabiorę głos.

Na Redzie blisko uczelni jest coś takiego: http://varietteclub.pl/promocje.html obiad dla studentów 8,50 zł, nie jadłem, nie byłem, ale kilkukrotnie wpadła mi się ich ulotka do ręki a więc możliwe, że studenci tam się stołują.



właśnie oni są stosunkowo "daleko" od uczelni, trzeba iść specjalnie co nie każdemu jest na rękę,
ktoś coś więcej:)?

Ostatnio edytowany przez: Szymen, 13 stycznia 2014, 15:08 [1 raz(y)]


Prw
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6717 dni

*




Odp: Tylko dla studentow:) - 13/01/2014 15:34

  Szymen napisał:  

  Paweł85 napisał:  

  Szymen napisał:  
Pytanie do studentów uczęszczających na uczelnie w rejonie ulicy Krakowskiej i Europejskiej :). Czy na terenie uczelni funkcjonuje coś w rodzaju popularnego Bar Turysta? Czy tylko bufety, na których można zjeść gorący kubek? Wszelkie informacje mile widziane



Jak wszelkie informacje, to mimo, że już nie studiuję zabiorę głos.

Na Redzie blisko uczelni jest coś takiego: http://varietteclub.pl/promocje.html obiad dla studentów 8,50 zł, nie jadłem, nie byłem, ale kilkukrotnie wpadła mi się ich ulotka do ręki a więc możliwe, że studenci tam się stołują.



właśnie oni są stosunkowo "daleko" od uczelni, trzeba iść specjalnie co nie każdemu jest na rękę,
ktoś coś więcej:)?



Na Cukrowej masz bardzo spoko bufet gdzie można zjeść i fast foody jak i normalny obiad. Cen nie pamiętam, ale polecam np podsmażane pierogi ;) bodajże 1 pln/sztuka.
Przez 2 lata chyba nic się nie zdążyło w tym temacie zmienić, ale to niech Ci jeszcze ktoś z aktualnych studentów potwierdzi.

pzdr.


To nie są leszcze Stefan...
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7249 dni

***




Odp: Tylko dla studentow:) - 13/01/2014 16:00

  Prw napisał:  

  Szymen napisał:  

  Paweł85 napisał:  

  Szymen napisał:  
Pytanie do studentów uczęszczających na uczelnie w rejonie ulicy Krakowskiej i Europejskiej :). Czy na terenie uczelni funkcjonuje coś w rodzaju popularnego Bar Turysta? Czy tylko bufety, na których można zjeść gorący kubek? Wszelkie informacje mile widziane



Jak wszelkie informacje, to mimo, że już nie studiuję zabiorę głos.

Na Redzie blisko uczelni jest coś takiego: http://varietteclub.pl/promocje.html obiad dla studentów 8,50 zł, nie jadłem, nie byłem, ale kilkukrotnie wpadła mi się ich ulotka do ręki a więc możliwe, że studenci tam się stołują.



właśnie oni są stosunkowo "daleko" od uczelni, trzeba iść specjalnie co nie każdemu jest na rękę,
ktoś coś więcej:)?



Na Cukrowej masz bardzo spoko bufet gdzie można zjeść i fast foody jak i normalny obiad. Cen nie pamiętam, ale polecam np podsmażane pierogi ;) bodajże 1 pln/sztuka.
Przez 2 lata chyba nic się nie zdążyło w tym temacie zmienić, ale to niech Ci jeszcze ktoś z aktualnych studentów potwierdzi.

pzdr.



W budynku wydziału humanistycznego (obok auli) jest fajny bufet - zjesz zarówno fast foody po kilka złoty - hotdogi, bułki z frytkami, ale też bardzo dobre naleśniki (w środku ser, na górze polewa do wyboru) - 2 szt. za 5 zł, a można się najeść. Do tego dania obiadowe - od zup w dużych kubkach za 4-6 zł, danie dnia w stylu spagethii, koptyka, pierogi za 6-7 zł i normalne pełne zestawy obiadowa za kilkanaście złotych.


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7060 dni

**




Odp: Tylko dla studentow:) - 28/01/2014 18:29
Czy ktoś z obecnych forumowiczów robi aktualnie doktorat na US? Jeśli tak, to niech opisze jak to wygląda dokładnie.


sebeq1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5038 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 26/02/2014 17:41
Ma ktoś może niepotrzebny fartuch laboratoryjny i mógłby pożyczyć/oddać/odsprzedać ?


Tylko Pogoń !
michał
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3834 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 10/03/2014 00:15
Potrzebujesz jeszcze? Bo mam jakiś w szafie :P


sebeq1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5038 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 10/03/2014 00:20

  michałek napisał:  
Potrzebujesz jeszcze? Bo mam jakiś w szafie :P



Już ogarnięty :)


Tylko Pogoń !
nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7060 dni

**




Odp: Tylko dla studentow:) - 22/05/2014 13:32
Pytanie do osob na 5 roku mgr na cukrowej lub absolwentow. Posiada ktos projekt na egzamin z Projektowania procesow i systemow logistycznych do Dembinskiej i czy moglby udostepnic? Z gory dzieki za pomoc


TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6779 dni

****




Odp: Tylko dla studentow:) - 22/05/2014 14:28

  heh napisał:  
Pytanie do osob na 5 roku mgr na cukrowej lub absolwentow. Posiada ktos projekt na egzamin z Projektowania procesow i systemow logistycznych do Dembinskiej i czy moglby udostepnic? Z gory dzieki za pomoc



przyjebana feminiskta, z przerośniętym ego i mniemaniem o sobie. pamietam, że wyjebała kiedyś kogoś z egzaminu, bo nie miał krawatu, a na obrony grupy, której była promotorem przyszła w....srebrnym ortalionowym dresie. zobaczę w domu na kompie, czy coś się ostało, dam znac jeśli tak.


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
majster007
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5099 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 23/05/2014 00:12
To widzę, że mamy ten sam problem.


" Pogoń jest potęgą ludzi z charakterem bo nie siła lecz charakter daje nam przewagę "
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.09 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005