Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Tylko dla studentow:) << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6471 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 08/12/2010 00:31

  kaes napisał:  
ekonometria finansowo ubezpieczeniowa to dobra specjalizacja studenty wneizu ?



Nie wiem jak na Micka, ale na Cukrowej samo słowo ekonometria wywołuje warunkki i powtarzania przedmiotów.


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5339 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 08/12/2010 01:02
tam to w ogóle konieczność jakiejś nauki takie skutki przynosi :D


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7862 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 08/12/2010 08:49

  kaes napisał:  
ekonometria finansowo ubezpieczeniowa to dobra specjalizacja studenty wneizu ?



jaka bys specjalizacje nie wybral to i tak sie zawiedziesz;]


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
Mlody_86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7127 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 08/12/2010 09:31

  Eds napisał:  
Szukam osób z II, III roku ( i wzwyż )Turystyki i Rekreacji na US na Mickiewicza.
jest tu ktoś ? :D



Wal ;)


MKS !
Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6471 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 08/12/2010 09:48

  ManeS napisał:  
tam to w ogóle konieczność jakiejś nauki takie skutki przynosi :D



eeee tam nie pierdol. Micka to taki sam poziom jak Cukrowa. Tylko na Cukrowej cieżej zaparkować :)


nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7070 dni

**




Odp: Tylko dla studentow:) - 08/12/2010 10:23

  avelyn napisał:  

  kaes napisał:  
ekonometria finansowo ubezpieczeniowa to dobra specjalizacja studenty wneizu ?



jaka bys specjalizacje nie wybral to i tak sie zawiedziesz;]



co masz na myśli ? że wszystkie są chujowe ? :D


tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7325 dni

*




Odp: Tylko dla studentow:) - 08/12/2010 10:58

  avelyn napisał:  

  kaes napisał:  
ekonometria finansowo ubezpieczeniowa to dobra specjalizacja studenty wneizu ?


jaka bys specjalizacje nie wybral to i tak sie zawiedziesz;]


dokladnie tak. jebana fabryka bezrobotnych:) od siebie dorzuce zebys nie bral specjalizy nieruchomosciowej bo bez znajomosci rzeczoznawca/zarzadca nie zostaniesz na 90% a do pracy w biurze nieruchomosci magistra nie potrzebujesz.


100% PD
Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6471 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 08/12/2010 11:09
kaes, ogólnie całe studia na Uniwerku to kawa, papierosek, obcinanie dup, kawa papierosek. A po zajęciach domówka, czasem akademik, browary, lasery, darmowe wejścia do klubów i tańszy alkohol w barach. Dlatego nie oczekuj, ze cos wyniesiesz ze studiów na Uniwerku. Chyba, że chorobę alkoholową :)


Dziad
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5396 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 08/12/2010 12:01

  Radziu napisał:  
kaes, ogólnie całe studia na Uniwerku to kawa, papierosek, obcinanie dup, kawa papierosek. A po zajęciach domówka, czasem akademik, browary, lasery, darmowe wejścia do klubów i tańszy alkohol w barach. Dlatego nie oczekuj, ze cos wyniesiesz ze studiów na Uniwerku. Chyba, że chorobę alkoholową :)



przynajmniej jest wesoło :D do Wneizu zawszę będę miał ogromny sentyment ze względu na atmosferę i ekipę jaka tam panowała (pozdro SLP :D ) , na magisterkę przeniosłem się na SGH, w chuj smutno, pełno lamusów, a poziom ten sam ;)


Poza tym uważam, że Sosnowiec należy zniszczyć.

Sami przeciw wszystkim!
nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7070 dni

**




Odp: Tylko dla studentow:) - 08/12/2010 12:19
ale ja nie mówię, że czegoś oczekuję bo po 1 semestrze się już o tym przekonałem :D

po prostu pytanie z ciekawości...

miał ktoś egzamin z PSI z Sz. ? lol


tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7325 dni

*




Odp: Tylko dla studentow:) - 08/12/2010 13:30

  kaes napisał:  
ale ja nie mówię, że czegoś oczekuję bo po 1 semestrze się już o tym przekonałem :D
po prostu pytanie z ciekawości...
miał ktoś egzamin z PSI z Sz. ? lol



Jest kilka psi;) na temat tego o ktorym piszesz lepiej nic nie mow. sz jest najwieksza idiotka na wydziale, profesora ma za ksiazke z poczatku lat 90tych z ktorej nadal uczy, mowilismy na nia mgr sz.:] jakie pytanie na egzaminie dostales? o ergonomiczna myszke? czy jakie cechy charakteru/osobowosci powinien miec Twoj szef informatyk? (tu ujebala 70% roku bo chodzilo jej o cechy z ksiazki a nie o nasze wymarzone:])


100% PD
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6424 dni

*




Odp: Tylko dla studentow:) - 08/12/2010 14:22

  tribu napisał:  

  kaes napisał:  
ale ja nie mówię, że czegoś oczekuję bo po 1 semestrze się już o tym przekonałem :D
po prostu pytanie z ciekawości...
miał ktoś egzamin z PSI z Sz. ? lol



Jest kilka psi;) na temat tego o ktorym piszesz lepiej nic nie mow. sz jest najwieksza idiotka na wydziale, profesora ma za ksiazke z poczatku lat 90tych z ktorej nadal uczy, mowilismy na nia mgr sz.:] jakie pytanie na egzaminie dostales? o ergonomiczna myszke? czy jakie cechy charakteru/osobowosci powinien miec Twoj szef informatyk? (tu ujebala 70% roku bo chodzilo jej o cechy z ksiazki a nie o nasze wymarzone:])



Hehe miałem u niej same zaliczenie wykładów i dała jedno pytanie: "czy komputer myśli?" :D
Najlepsze, że zdecydowana większość uwaliła. Aby zaliczyć, trzeba było pisać tak jak ona uważała i używać tego samego uzasadnienia co było kiedyś na wykładzie na który nikt nie chodził / ewentualnie skorzystać z jej książki. Ludzie chodzili do niej kilka razy poprawiać - na koniec już ustnie pytała :]

Na jednej z poprawek trzeba było napisać jak byś przekonał swojego szefa do wdrożenia dowolnego systemu informatycznego.

Ostatnio edytowany przez: kiko, 8 grudnia 2010, 14:28 [2 raz(y)]


nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7070 dni

**




Odp: Tylko dla studentow:) - 08/12/2010 17:43
Egzaminu nie miałem, ale dzisiaj stwierdziliśmy, że ta babka ma nierówno pod sufitem.
Wymyśliła sobie 0 na 12.01 z tym, że jak ktoś nie zaliczy nie może podejść do egzaminu normalnie, tylko idzie odrazu na sesję poprawkową :|
Ogólnie to do niej na jakże interesujące wykłady na których albo się gra albo się śpi chodzą może 4-5 osób tylko dlatego, że puściła 3 razy listę.
Dzisiaj jak się zapytałem czy może wysłać nam prezentacje z wykładów na maila to z wielką obrazą majestatu powiedziała mi, że mogłem sobie robić notatki lol

@ dzięki wielkie , na pewno się przyda :D

Ostatnio edytowany przez: nara, 8 grudnia 2010, 19:49 [2 raz(y)]


Cywil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6942 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 08/12/2010 19:31
To łap jej slajdy i opracowanie na egzamin... Polecam wykład 4 :] Niezły ubaw z tego był


http://hotfile.com/dl/88070651/b76a7ee/PSI.rar.html


tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7325 dni

*




Odp: Tylko dla studentow:) - 08/12/2010 20:15

  Cywil napisał:  
To łap jej slajdy i opracowanie na egzamin... Polecam wykład 4 :] Niezły ubaw z tego był


ubaw to u niej ogolnie byl na wszystkich przedmiotach ktore byly o niczym i bez sensu. a na koniec przychodzil egzam/zaliczenie z otwartymi pytaniami w stylu tych ktore byly wyzej wypisane i wiekszosc roku byla zawsze uwalona bo "mi nie o to chodzilo tylko o to co jest w ksiazce". i tak przez jedna glupia babe duzo ludzi mialo poprawki i zjebana srednia. ze wszystkich wykladowcow ona jest w scislej czolowce gamoni. niby gadali ze statystyka u t. jest z dupy ale ta kobieta przynajmniej czegos uczyla i pozniej mogla wymagac. a nie chce mi sie wracac pamiecia do tych 5 zmarnowanych lat:) najmilej z okresu studiowania wspominam wypady na stadion na piwo jak wykladow nie mielismy albo nam sie nie chcialo isc:)


100% PD
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7530 dni

*




Odp: Tylko dla studentow:) - 08/12/2010 21:05
Nie wiem jak to jest obecnie, ale wg mnie początek obecnej dekady to były zdecydowanie najsłabsze lata wydziału na Mickiewicza. Jak czytam tutaj na przykład o takiej Szewczyk to normalnie nóż w kieszeni się otwiera. Akurat miałem nie raz styczność z Panią "e-biznes" i jest to chyba najdoskonalszy przykład odstawiania edukacyjnej pańszczyzny. Takich osób jak ona na wydziale jest sporo. Teraz dochodzę do wniosku, że w trakcie tych pięciu zmarnowanych lat studiów (na szczęście niezmarnowanych towarzysko) miałem do czynienia tylko z kilkoma rozumnymi nauczycielami IT na WNEiZ. Chyba jedynym ogarniętym i sprawiającym wrażenie, że wie o czym mówi był dr Marcinkiewicz. Większość przedmiotów była/jest mało praktyczna (lub taka po prostu była wiedza przekazywana przez wykładowców) albo służą jedynie jako narzędzie do upierdalania/zniechęcania studentów. Do tego dochodzą liczne zjebane projekty, które trzeba zaliczyć tylko dlatego, że trzeba i już (zero jakiejkolwiek przydatności). Sensowne i przydatne opracowania można praktycznie zliczyć na palcach jednej ręki. Do dzisiaj moim rekordem było napisanie chorego biznesplanu firmy o chorej nazwie (wszystko stworzone podczas jednej libacji) i dzień później zaliczenie tego na 5. To chyba wystawia wydziałowi niezbyt wysoka ocenę. Nie ma co się dziwić, że młodzi ludzie z nudów, z nerwów, z ciekawości popadają w liczne nałogi i trwonią rodzicowy hajs na każda możliwą rozrywkę.


tribu piękne czasy, browar można było wtedy spokojnie pić za rogiem na murku na Karłowicza, o ile babka mieszkająca w bloku naprzeciwko po pały nie zadzwoniła, natomiast dla zamożniejszych od 10 rano była czynna kręgielnia w Galaxy (najwcześniej otwarty pub w mieście)


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
Dziad
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5396 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 08/12/2010 22:49

  Sampaio napisał:  
Nie wiem jak to jest obecnie,



Przez ostatnie 3 lata to samo, "pani ebiznes" nadal straszy, a masowość upierdalania debilnych przedmiotów zależna jest od bieżących potrzeb remontowych wydziału. Zresztą jak to powiedział jeden z doktorów " tutaj student jest na wagę złota" :D no bo jest jeszcze tyle do wyremontowania...

Nam na 3 roku dali taki przedmiot " komputerowe systemy podejmowania decyzji"... o ile sam przedmiot mógł się wydawać przydatny (teoretycznie mógł dać jakże rzadko spotykaną na Wneizie wiedzę praktyczną) to wykładanie go przez chyba 1000 letniego super duper profesora D. przypominało panią Sz. i ebiznes.


Poza tym uważam, że Sosnowiec należy zniszczyć.

Sami przeciw wszystkim!
nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7070 dni

**




Odp: Tylko dla studentow:) - 09/12/2010 02:31

  Sampaio napisał:  
Nie wiem jak to jest obecnie



Nic się nei zmieniło, dla przykładu dziwna sytuacja, podstawy rachunkowości mieliśmy z takim typem dosyć dużym (ze 2m ma) co 2 tyg., chuj na 1 zajęciach wyskakuje z tekstem, ze 2 razy zajęć nie będzie, potem w 6tyg., zrobił to pytał ludzi 1,5h i jak ktoś nei znał odpowiedzi to musiał jakieś przysiady napierdalać, potem znowu nie mieliśmy zajęć, zmienili nam prowadzącego, zrobiliśmy dosłownie 1 zadanie przez 1:20h i puścił nas do domu, a ost. nawet zgodził się przełożyć zajęcia na chuj wie kiedy. Najlepiej, że egzamin przywita z otwartymi rękoma :)

Jedyny plus to urodziwe studentki bo tak to chyba całymi dniami bym tam spał :)


WSKL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6212 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 11/12/2010 16:19
Może ma ktoś to opracowane:

Zachowania rynkowe konsumentów; w wersji określanej jako nadwyżka konsumenta.


Gdy na mnie nastają złośliwi, by zjeść moje ciało, wtenczas oni, wrogowie moi i nieprzyjaciele, chwieją się i padają.
Rch.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6418 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 18/12/2010 08:44
Dziś sobie szperam internet i znalazłem:), Piosenka Katy Perry w wykonaniu studentów WNEiZ. Fajnie to wszystko zmontowane :)

http://www.youtube.com/watch?v=MlGCN4v_kJA&feature=player_embedded

Jest też wątek kibicowski. 2:35

Ostatnio edytowany przez: Rch., 18 grudnia 2010, 09:02 [1 raz(y)]


Ultras Pogoń!MW03!Prawa Strona Miasta!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.22 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005