Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Tylko dla studentow:) << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
AntyC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5475 dni

**




Odp: Tylko dla studentow:) - 08/01/2011 00:00

  Cywil napisał:  


Ja mam przy okazji inne pytanie: miał ktoś może na wneizie promotora Szyjewskiego?



wg mnie k.... ale oceniam po zajęciach z nim. Część znajomych sobie go chwaliła. Ja tam polecam Hozera.. stray dziad ale co nieco wie o życiu ( lubi się chwalić) a i przy okazji lubi kibiców i ich tematy (jako asystenta weź se Kaźmierczaka czy coś takiego) i licencjat albo mgr masz w kieszeni :) dlaczego.......

mój licencjat miał 19 stron a magisterka 34 strony...bibliografia - 3 książki .... ale dałem rady na 4 :)

Czy uczy tam jeszcze ten Mohamed od programowania :)

PS. Nadmieniam ze magisterke zdawałem 8 lat temu

Ostatnio edytowany przez: AntyC, 8 stycznia 2011, 00:08 [1 raz(y)]


Cywil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6942 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 08/01/2011 00:11

  antyC napisał:  

  Cywil napisał:  


Ja mam przy okazji inne pytanie: miał ktoś może na wneizie promotora Szyjewskiego?



wg mnie k.... ale oceniam po zajęciach z nim. Część znajomych sobie go chwaliła. Ja tam polecam Hozera.. stray dziad ale co nieco wie o życiu ( lubi się chwalić) a i przy okazji lubi kibiców i ich tematy (jako asystenta weź se Kaźmierczaka czy coś takiego) i licencjat albo mgr masz w kieszeni :) dlaczego.......

mój licencjat miał 19 stron a magisterka 34 strony...bibliografia - 3 książki .... ale dałem rady na 4 :)

Czy uczy tam jeszcze ten Mohamed od programowania :)




Ta... tylko, że u nas promotorów poprzydzielali alfabetycznie więc ja sobie mogę wybierać ;]
Co do Mohameda to pewnie masz na myśli Kesre... uczy jeszcze, niby profesora ma dostać :P


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7210 dni

****




Odp: Tylko dla studentow:) - 08/01/2011 00:15

  Cywil napisał:  

  antyC napisał:  

  Cywil napisał:  


Ja mam przy okazji inne pytanie: miał ktoś może na wneizie promotora Szyjewskiego?



wg mnie k.... ale oceniam po zajęciach z nim. Część znajomych sobie go chwaliła. Ja tam polecam Hozera.. stray dziad ale co nieco wie o życiu ( lubi się chwalić) a i przy okazji lubi kibiców i ich tematy (jako asystenta weź se Kaźmierczaka czy coś takiego) i licencjat albo mgr masz w kieszeni :) dlaczego.......

mój licencjat miał 19 stron a magisterka 34 strony...bibliografia - 3 książki .... ale dałem rady na 4 :)

Czy uczy tam jeszcze ten Mohamed od programowania :)




Ta... tylko, że u nas promotorów poprzydzielali alfabetycznie więc ja sobie mogę wybierać ;]
Co do Mohameda to pewnie masz na myśli Kesre... uczy jeszcze, niby profesora ma dostać :P



a to u Was nie da rady zmieniać sobie promotora...??? :o


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
AntyC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5475 dni

**




Odp: Tylko dla studentow:) - 08/01/2011 00:19

  Ambasador napisał:  


a to u Was nie da rady zmieniać sobie promotora...??? :o



źle się dzieje w państwie duńskim.. a na poważnie..chyba da rade to ogarnąc

Sprawę informatyki i ekonometrii to w d... wsadzić ..odemnie część osób skończyła to a Windowsa nie umie zainstalować.. kim teraz jest tam Monika Jezierna?? kojarzy ktoś ją??


Cywil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6942 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 08/01/2011 00:32
zmienić pewnie da radę... ale pytanie czy jest to warte zachodu.

Co do IiE to pewnie Windowsa zainstalować nie potrafią ale za to mają masę innej przydatnej wiedzy po zajęciach z Panią SZ. - ergonomia pracy przy komputerze, gry typu 'bij zabij', globalizacja etc. :P


nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7070 dni

**




Odp: Tylko dla studentow:) - 08/01/2011 00:49
Heheheh pani Sz. jest mocna :D
wykłady o tym jaka jest poprawna postawa przy komputerze, psie chwyty i inne wynalazki :D


Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7530 dni

*




Odp: Tylko dla studentow:) - 08/01/2011 00:49

  Cywil napisał:  
Samorząd złożył podanie ale jeszcze nie wiadomo. W razie czego zaglądaj kaes tutaj http://samorzad.namickiewicza.com/

Ja mam przy okazji inne pytanie: miał ktoś może na wneizie promotora Szyjewskiego?



co tam ciekawego chcesz się o nim dowiedzieć? tym że samodzielnie kompa nie umiałby złożyć to pewnie już się na pierwszym seminarium pochwalił...


  kaes napisał:  
Heheheh pani Sz. jest mocna :D
wykłady o tym jaka jest poprawna postawa przy komputerze, psie chwyty i inne wynalazki :D



radzę uważać na błyszczące klawisze komputerowej klawiatury, które przy nieprawidłowym ustawieniu biurka względem okna mogą męczyć wzrok użytkownika a nawet go oślepić

Ostatnio edytowany przez: Sampaio, 8 stycznia 2011, 01:00 [1 raz(y)]


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7070 dni

**




Odp: Tylko dla studentow:) - 08/01/2011 00:50
Jego zajęcia były takie interesujące, że po 2 , umówiliśmy się kogo kolej jest, żeby była odpowiednia ilość osób jaką sobie ustalił czyt. 5


Cywil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6942 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 08/01/2011 01:02

  Sampaio napisał:  
co tam ciekawego chcesz się o nim dowiedzieć? tym że samodzielnie kompa nie umiałby złożyć to pewnie już się na pierwszym seminarium pochwalił...



Nie, na pierwszych zajęciach pytał się dlaczego wybraliśmy go na promotora (fajnie, że zna procedury na wydziale :) ) Chciałem się dowiedzieć o te jego śmieszne czytanki ale to nie będę szczegółów tu pisał podbije na gg.


Dziad
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5396 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 08/01/2011 01:16

  Sampaio napisał:  

radzę uważać na błyszczące klawisze komputerowej klawiatury, które przy nieprawidłowym ustawieniu biurka względem okna mogą męczyć wzrok użytkownika a nawet go oślepić



Trzeba pamiętać również o myciu rąk po odejściu od klawiatury, która jest siedliskiem wielu bakterii. Poza tym odpowiedni kąt nachylenia monitora, odpowiednia odległość od biurka, odpowiednie krzesło zachowujące naturalną krzywiznę kręgosłupa i możemy spokojnie siadać do pracy przy komputerze :)

Chyba już wszystko zostało powiedziane o pani Sz. To jest praca marzeń - pierdolisz o niczym, nikt cie nie słucha i dostajesz za to hajs. Jeszcze sobie jakiś egzamin wymyślasz, ewentualnie zaliczenie, by wraz ze złym humorem wyżyć się na studenciakach...

PS Cywil, mamy chyba wspólnego znajomego ;) pozdrów P. ode mnie ;)


Poza tym uważam, że Sosnowiec należy zniszczyć.

Sami przeciw wszystkim!
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6424 dni

*




Odp: Tylko dla studentow:) - 08/01/2011 01:45
W środę miałem przyjemność po raz drugi pisać zaliczenie u pani Sz...
Mimo, że już to miałem na innym kierunku to powiedziała, że za późno przyszedłem i musiałem pisać. O dziwo było całkiem normalne pytanie - coś o ekonomice informacji, społeczeństwie informacyjnym, jak się mierzy stopień rozwoju społeczeństwa info..

Co do promotora to z tego co wiem, od tego semestru można było wybierać. Tyle, że trzeba było się dowiadywać u kierownika katedry, kiedy i u kogo są zapisy.


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5339 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 18/01/2011 15:14
ponawiam prośbę o projekt z planowania finansowego, pilnie potrzebny na zaliczenie, postawię duże piwo :) gg 4316713


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
E.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6124 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 18/01/2011 20:12
Pytanie do kogoś z TiR z Mickiewicza.
Egzamin z HAiSZ- jak wygląda z tego przedmiotu egzamin i czy da radę pisać go z telefonem z netem- jakoś 1500 str nie uśmiecha mi się uczyć?


Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6248 dni

*




Odp: Tylko dla studentow:) - 18/01/2011 20:58

  Eds napisał:  
Pytanie do kogoś z TiR z Mickiewicza.
Egzamin z HAiSZ- jak wygląda z tego przedmiotu egzamin i czy da radę pisać go z telefonem z netem- jakoś 1500 str nie uśmiecha mi się uczyć?



a z kim to masz i rozszyfruj skrót :P czy to nie przypadkiem historia sztuki i architektura z taką mała babką w fotochromach? ;> z Biramowską Kurtz, czy jakoś tak


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
Ł_LFS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5667 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 18/01/2011 21:12

  Eds napisał:  
Pytanie do kogoś z TiR z Mickiewicza.
Egzamin z HAiSZ- jak wygląda z tego przedmiotu egzamin i czy da radę pisać go z telefonem z netem- jakoś 1500 str nie uśmiecha mi się uczyć?



Podbij na gg 4084483 ;)


Nic nie robić, nie mieć zmartwień. Chłodne piwko w cieniu pić i na Pogoń zawsze chodzic..
Kostek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5322 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 23/01/2011 00:10
Posiada ktos jakas prace na temat zabiegow marketingowych przy wprowadzaniu na rynek nowego produktu lub uslugi? Tylko nie z neta.


Dopóki walczysz jesteś zwycięzca.
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5339 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 28/01/2011 13:40
miał ktoś egzamin z rynków finansowych z panem Z.? Chętnie przyjmę wszelkie pomoce i materiały


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Sz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5895 dni

*




Odp: Tylko dla studentow:) - 30/01/2011 21:00
Kobiecina przysłała nam godzinę temu wyniki z takim komentarzem:

Szanowni Państwo, załączam wyniki wczorajszego egzaminu, ponieważ nie wszyscy wpisywali numery indeksów, pozwalam sobie - jako że jest to nasza wewnętrzna korespondencja - wpisać wyniki z nazwiskami. Niestety część z Państwa oddała takie prace, jak gdyby w sali rozpylono proszek z grzybów halucynogennych :(

pozdrawiam
Dr....


dobra jest :D


Dziad
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5396 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 15/02/2011 15:32
Pytanko do studentów IiE WNEiZ ewentualnie innych ekonomicznych / matematycznych, uczelni mających do czynienia ze statystyką i ekonometrią. Mieliście do czynienia z programami Octave ( głównie do modelowania ekonomicznego) , R, Gretl (statystyka, ekonometria) Czy może operowaliście na kartce papieru jak ja na ekonometrii na mickiewiczowskiej ekonomii :D ?

Potrzebuję jakiegoś e-booka dot. podstaw użytkowania tych programów, na necie są ale znalazłem tylko po angielsku, trudny angielski język statystyczny utrudnia naukę ://

Ewentualnie jak używaliście podobnych, darmowych :D programów i możecie polecić? Ekonometria stosowana w toku, ekonomia matematyczna się zbliża, a w przyszłym roku mega zaawansowane mikro i makroekonomie:D, a nie ukrywam, że poza zwykłym zaliczeniem tych przedmiotów chciałbym jednak nauczyć się czegoś więcej, przyda się potem w robocie ;)


Poza tym uważam, że Sosnowiec należy zniszczyć.

Sami przeciw wszystkim!
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7862 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 15/02/2011 20:56
Miałem gretla na wneizie z kolesiem co mial taka strone http://mariusz.doszyn.prv.pl/ .Powinny być tam jakieś rzeczy o gretlu.


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005