Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Tylko dla studentow:) << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5878 dni

**




Odp: Tylko dla studentow:) - 15/09/2011 18:29
Czym różni się studiowanie dietetyki na Pumie od tej na Zucie?


Crisp
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5794 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 15/09/2011 19:32
Na pumie to jest konkretny kierunek a na zucie to specjalizacja którą wybierasz na 2 albo 3 roku! Na pumie jest więcej kucia!


Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5878 dni

**




Odp: Tylko dla studentow:) - 15/09/2011 20:21
A czy później uzyskany papier wygląda lepiej w oczach ewentualnego pracodawcy? I jeszcze gdzie trudniej się dostać? Jakoś większość znajomych to mówi o zucie a o pumie to nikt nie wspomni...


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7249 dni

***




Odp: Tylko dla studentow:) - 15/09/2011 22:53

  paula22szczecinpogon napisał:  
Witam,mam takie pytanko studiował ktoś z was dziennikarstwo i komunikacje spoleczna lub studiuje na US?? jesli tak to czy mogibyscie podzielic sie opinia jak tam jest?? czy bardzo ciezko?? czy nawet tzw "głąbow:D" jakos przepuszczaja??:)



Wiem, że trochę "po czasie", ale tragedia tam jest. Zamiast uczyć dziennikarstwa uczą Cię filologii. Co do "głąbów" - kiedyś byłem tam bardzo wysoko na liście przyjętych, ale nie poszedłem, by był to plan nawet nie "B", tylko "C", więc problemów być nie powinno. Chcesz studiować dziennikarstwo wybierz inną uczelnie (podobno na UAM dziennikarstwo jest o niebo lepsze), a jeśli chcesz być dziennikarzem, to studia są Ci do tego najmniej potrzebne.


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
Katii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6588 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 22/09/2011 20:57
jeżeli chodzi o dostanie się na ZUT to przyjmują praktycznie każdego, gorzej z utrzymaniem jest. Papier lepiej wygląda z PUM-u jednak. Większość pracodawców nie orientuje się nawet co to ZUT jest :P


"Wierni Po Porażce ... Dumni Po Zwycięstwie"
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6414 dni

*




Odp: Tylko dla studentow:) - 22/09/2011 21:12
Na US w tym roku totalnie brak ludzi. Praktycznie na każdym kierunku są jeszcze wolne miejsca, mało tego uczelnia zrezygnowała z pobierania opłaty rekrutacyjnej. Także można zapisać się wszędzie nic nie płacąc bodajże do 20 października :] Klik


Katii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6588 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 22/09/2011 21:23
z tego co mi wiadomo na zucie też się nie przelewa jeżeli chodzi o studentów. dużo wolnych miejsc. Nikt nie chce studiować na Naszych Szczecińskich uczelniach widzę :P


"Wierni Po Porażce ... Dumni Po Zwycięstwie"
Cywil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6932 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 23/09/2011 11:52
A jak jest w końcu teraz z II kierunkiem? Płaci się, czy nie?


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7249 dni

***




Odp: Tylko dla studentow:) - 23/09/2011 12:44

  Cywil napisał:  
A jak jest w końcu teraz z II kierunkiem? Płaci się, czy nie?



Pierwszy rok chyba nie, a później się płaci, chyba, że średnia pow. 4,8... ale wiem to, że słyszenia, więc ile w tym prawdy nie wiem.


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
Tasior
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5953 dni

*




Odp: Tylko dla studentow:) - 23/09/2011 13:54

  Plm napisał:  

  paula22szczecinpogon napisał:  
Witam,mam takie pytanko studiował ktoś z was dziennikarstwo i komunikacje spoleczna lub studiuje na US?? jesli tak to czy mogibyscie podzielic sie opinia jak tam jest?? czy bardzo ciezko?? czy nawet tzw "głąbow:D" jakos przepuszczaja??:)



Wiem, że trochę "po czasie", ale tragedia tam jest. Zamiast uczyć dziennikarstwa uczą Cię filologii. Co do "głąbów" - kiedyś byłem tam bardzo wysoko na liście przyjętych, ale nie poszedłem, by był to plan nawet nie "B", tylko "C", więc problemów być nie powinno. Chcesz studiować dziennikarstwo wybierz inną uczelnie (podobno na UAM dziennikarstwo jest o niebo lepsze), a jeśli chcesz być dziennikarzem, to studia są Ci do tego najmniej potrzebne.



To już w ogóle "po czasie", ale dopiero zauważyłem ;) Jestem obecnie na drugim roku i... Te studia niczego nie uczą :P
Ale jeżeli chcesz po prostu studiować cokolwiek przy braku jakiegokolwiek wkładu własnego to polecam! Tylko na niektóre zajęcia trzeba chodzić, większość przedmiotów zalicza się sama. Wyjątkowo lajtowy kierunek ogólnie.
A pracy po tym żadnej...


1948 MKS POGOŃ SZCZECIN
FC STARGARD
Lemon
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5293 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 23/09/2011 14:51

  Katii napisał:  
jeżeli chodzi o dostanie się na ZUT to przyjmują praktycznie każdego, gorzej z utrzymaniem jest. Papier lepiej wygląda z PUM-u jednak. Większość pracodawców nie orientuje się nawet co to ZUT jest :P



Jeżeli pracodawca nie orientuje się co to jest ZUT to marny z niego pracodawca i świadczy to o jego poziomie.


Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6461 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 23/09/2011 15:01

  Lemon napisał:  

  Katii napisał:  
jeżeli chodzi o dostanie się na ZUT to przyjmują praktycznie każdego, gorzej z utrzymaniem jest. Papier lepiej wygląda z PUM-u jednak. Większość pracodawców nie orientuje się nawet co to ZUT jest :P



Jeżeli pracodawca nie orientuje się co to jest ZUT to marny z niego pracodawca i świadczy to o jego poziomie.



Mylisz się. To znaczy, ze mamy do czynienia z marną promocją uczelni.


szczepaneq
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6115 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 23/09/2011 17:07
Ktoś studiuje, studiował, będzie studiował kierunek Zarządzanie i inżynieria produkcji na WIET Akademii Morskiej? ;)


nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7060 dni

**




Odp: Tylko dla studentow:) - 25/09/2011 18:08
Czemu na WNEiZ od jutra są już zajęcia ? :|


Orło
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7694 dni

*




Odp: Tylko dla studentow:) - 25/09/2011 18:43

  Janek Łowca bramek! napisał:  
Czemu na WNEiZ od jutra są już zajęcia ? :|



Na WNoZ też :/


Babilon Team
Katii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6588 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 25/09/2011 19:12

  szczepiii napisał:  
Ktoś studiuje, studiował, będzie studiował kierunek Zarządzanie i inżynieria produkcji na WIET Akademii Morskiej? ;)



ja o studiuje ale na WI na Zucie :P


"Wierni Po Porażce ... Dumni Po Zwycięstwie"
Dziad
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5386 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 03/10/2011 22:33
takie pytanko z ciekawości, są jeszcze na Wneizie takie tuzy jak E.Mazur, M.Malicki czy Stanielewicz (ten to chyba na połowie uczelni w mieście wykładał) ? :D


Poza tym uważam, że Sosnowiec należy zniszczyć.

Sami przeciw wszystkim!
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5329 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 04/10/2011 11:19

  Hasor napisał:  
takie pytanko z ciekawości, są jeszcze na Wneizie takie tuzy jak E.Mazur, M.Malicki czy Stanielewicz (ten to chyba na połowie uczelni w mieście wykładał) ? :D



E. Mazur czyli pani z katedry mikroekonomii? ;)


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
tm_tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7488 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 04/10/2011 20:07
Geografia... strasznie od niego waliło potem... :)


INDIOS BRAVOS
Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6461 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 04/10/2011 20:15
Panie, Stanielewicz moim promotorem na WZIEU byl. Cud malina, pracy nawet nie przejrzal :D Mazura tez kojarze, ale to dawno bylo bo na pierwszym roku.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.23 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005