Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Tylko dla studentow:) << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7199 dni

****




Odp: Tylko dla studentow:) - 15/02/2011 22:01

  Hasor napisał:  

Ewentualnie jak używaliście podobnych, darmowych :D programów i możecie polecić? Ekonometria stosowana w toku,ekonomia matematyczna się zbliża, a w przyszłym roku mega zaawansowane mikro i makroekonomie:D, a nie ukrywam, że poza zwykłym zaliczeniem tych przedmiotów chciałbym jednak nauczyć się czegoś więcej, przyda się potem w robocie ;)



Ekonomia matematyczna... I termin w plecy, poprawka w plecy... 1.03 dogrywka - jak to w plecy, to warunek czeka.

J***ć sesję - j***ć!!!


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Dziad
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5385 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 15/02/2011 22:23

  avelyn napisał:  
Miałem gretla na wneizie z kolesiem co mial taka strone http://mariusz.doszyn.prv.pl/ .Powinny być tam jakieś rzeczy o gretlu.



Dzięki, na pewno się przyda :)


  Ambasador napisał:  

Ekonomia matematyczna... I termin w plecy, poprawka w plecy... 1.03 dogrywka - jak to w plecy, to warunek czeka.



Ja dopiero zacznę to w tym semestrze, będzie hardkor, zwłaszcza przy moich "zdolnościach" matematycznych. Ja to w tym semestrze chciałem robić makro, ekonometrię i e. matematyczną, ale po tym co zobaczyłem na makro (modelowanie ekonomiczne, zakres wiedzy, powiedzmy "najświeższy", krótko mówiąc poziom hard i ogień w szopie :D ) to zostawiam tylko 2 ostatnie, ale z tą matematyczną tez jeszcze nie wiem :)


  Ambasador napisał:  

J***ć sesję - j***ć!!!



Zaiste :)


Poza tym uważam, że Sosnowiec należy zniszczyć.

Sami przeciw wszystkim!
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5328 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 17/02/2011 12:07
mam parę zadań do przerobienia z analizy ekonomicznej, które mogą mi się pojawić na poprawce więc bardzo mi zależy żeby wiedzieć jak je rozwiązać, jak ktoś ogarnia analizę to proszę o kontakt na gg 4316713, postawię parę piwek


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Cywil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6931 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 17/02/2011 12:14
Składał ktoś kiedyś na wneizie podanie o przedłużenie sesji? Jak motywować, co dołączyć?


Tony Montana
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6967 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 17/02/2011 21:55

  Cywil napisał:  
Składał ktoś kiedyś na wneizie podanie o przedłużenie sesji? Jak motywować, co dołączyć?



dobrze wypełnioną kopertę :P


https://media.giphy.com/media/3ohc0SrzhBrmKfudTW/giphy.gif
E.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6113 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 28/02/2011 19:59
Ktoś wie gdzie znajdę informację na temat: Bollwerk – Bulwar Piastowski SZCZECIN.

może ktoś coś ma, jest mi to potrzebne do gry terenowej. :|
WNOZ TIR na mickiewicza

Ostatnio edytowany przez: E., 28 lutego 2011, 20:13 [1 raz(y)]


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6413 dni

*




Odp: Tylko dla studentow:) - 01/03/2011 15:02
Korzystał ktoś z przychodni US?

Przychodnia Lekarska Uniwersytetu Szczecińskiego
70-366 Szczecin
ul. al. Bohaterów Warszawy 75

Trzeba tam się jakoś rejestrować? czy idę i mnie przyjmują?


Kostek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5311 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 01/03/2011 15:06

  kiko napisał:  
Korzystał ktoś z przychodni US?

Przychodnia Lekarska Uniwersytetu Szczecińskiego
70-366 Szczecin
ul. al. Bohaterów Warszawy 75

Trzeba tam się jakoś rejestrować? czy idę i mnie przyjmują?



Żeby Cię tam przyjeli musisz złożyć na miejscu deklaracje, że to Twój lekarz rodzinny będzie.


Dopóki walczysz jesteś zwycięzca.
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7429 dni

*




Odp: Tylko dla studentow:) - 03/03/2011 16:03
Szukam wszelkiej maści materiałów do pracy dyplomowej na temat działalności przeładunkowo-składowej w portach morskich Gdańsk, Gdynia.

Jakby ktoś miał coś pod ręką, albo kiedyś używał i miał gdzieś rzucone materiały na ten temat i chciał się podzielić byłbym wdzięczny.

Kontakt w razie czego gg 4708185.


PL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6596 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 17/03/2011 22:07
Jakie piwo w zeszłym roku było na Juwenaliach?


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7199 dni

****




Odp: Tylko dla studentow:) - 17/03/2011 22:16

  eF^ napisał:  
Szukam wszelkiej maści materiałów do pracy dyplomowej na temat działalności przeładunkowo-składowej w portach morskich Gdańsk, Gdynia.

Jakby ktoś miał coś pod ręką, albo kiedyś używał i miał gdzieś rzucone materiały na ten temat i chciał się podzielić byłbym wdzięczny.

Kontakt w razie czego gg 4708185.



Trzeba było wybrać port Szczecin-Świnoujście. Na miejscu pewnie byś uzyskał jakieś dodatkowe ciekawe informację:)


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Paweł85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6661 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 17/03/2011 22:22

  PL napisał:  
Jakie piwo w zeszłym roku było na Juwenaliach?



Z tego co pamiętam to od 2-3 lat jest to Lech.
Zdjęcie z roku 2010 - parasol Lecha


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7429 dni

*




Odp: Tylko dla studentow:) - 17/03/2011 22:23
Inżynierkę pisałem na temat inwestycji w portach Szczecin-Świnoujście, magisterkę teraz chciałem też podobnie, ale promotorka się oburzyła (żebym czasem autoplagiatu nie popełnił) i chciała, żeby było Gdańsk-Gdynia, mówiła, że materiałów sporo tak czy siak jest, więc bezproblemowo - to dopiero początki moich poszukiwań, jak będzie słabo (odpukać) to zmienię na Szczecin-Świnoujście może ;)

e. wielkie dzięki Ambasador

Ostatnio edytowany przez: eF^, 18 marca 2011, 10:10 [1 raz(y)]


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7199 dni

****




Odp: Tylko dla studentow:) - 17/03/2011 22:33

  eF^ napisał:  
Inżynierkę pisałem na temat inwestycji w portach Szczecin-Świnoujście, magisterkę teraz chciałem też podobnie, ale promotorka się oburzyła (żebym czasem autoplagiatu nie popełnił) i chciała, żeby było Gdańsk-Gdynia, mówiła, że materiałów sporo tak czy siak jest, więc bezproblemowo - to dopiero początki moich poszukiwań, jak będzie słabo (odpukać) to zmienię na Szczecin-Świnoujście może ;)



Powiedz, że jesteś lokalnym patriotą i nie interesują Cię inne("gorsze") porty:) Pewnie na stronie tychże portów sporo informacji będzie, bo muszą się chwalić wynikami. W Trójmieście sporo inwestycji portowych jest, i jako trójmiasto są na drugim miejscu pod względem przeładunków jeśli chodzi o Bałtyk.

PS. A co mi tam:D
Gdańsk/Gdynia

Port Gdański


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
G_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5798 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 07/04/2011 13:01
trochę z lenistwa ale może ktoś pisał na temat: Znaczenie ustawy o ochronie informacji niejawnych dla bezpieczeństwa Państwa Polskiego w mojej ocenie.


CWKS & MKS
3l3m3nt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7532 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 11/04/2011 11:35
Kojarzy może ktoś książki związane z zarządzaniem, marketingiem w klubach, organizacjach sportowych. Znalazłem jeden tytuł i tak się zastanawiam czy jest ich więcej Książka . Szukam ponieważ chcę pisać na ten temat pracę licencjacką.


Obrazek jpg wstawiony na forum
Naszą siłą nie jest to że nigdy nie upadliśmy, ale to że po każdym upadku potrafimy się podnieść jeszcze silniejszym
Juventus Turyn-historia wielkiej miłości
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5328 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 22/04/2011 23:15
miał ktoś może przedmiot "przedsiębiorczość intelektualna" i prezentację z tego ? :)


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Dziad
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5385 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 03/05/2011 18:26
Perła ze skazą :D
Nie wiedziałem, że studiowałem na najlepszym wydziale, "wizytówce" US-u, i to na najbardziej prestiżowym kierunku biskup :D
a na tak na poważnie, to to już jest kompromitacja...


Poza tym uważam, że Sosnowiec należy zniszczyć.

Sami przeciw wszystkim!
SL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5807 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 09/05/2011 10:15
Potrzebuje jednorazowo książki więc nie chciałbym jej kupować, Wojciech Nowak Eugeniusz Nowak. Podstawy Logistyki w sytuacjach kryzysowych z elementami zarządzania logistycznego. W ogólnie dostępnych wyszukiwarkach w pdf-ie jej też nie znalazłem. Gdzie jak już szukać takiej książki w necie? Może z odrobiną szczęścia któryś z szanownych studentów posiada takową :)


zch
nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7059 dni

**




Odp: Tylko dla studentow:) - 29/05/2011 17:28
ma ktoś może jakiś model ekonometryczny i udostępniłby ?;)


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.1 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005