Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Tylko dla studentow:) << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Dziad
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5385 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 05/10/2011 15:16

  tm_tomcio napisał:  
Geografia... strasznie od niego waliło potem... :)


i nie tylko jabol :D

  Cytat:  
Panie, Stanielewicz moim promotorem na WZIEU byl. Cud malina, pracy nawet nie przejrzal :D


ja z nim miałem Historię gospodarczą, przemiły dziadek, no i "yrlandyy, Szwecyy" itp hehe

Malicki między innymi od Planowania przestrzennego, bardzo prostudencki

kojarzy ktoś Stecyka z WNEiZ-u? To był dopiero agent :)


Poza tym uważam, że Sosnowiec należy zniszczyć.

Sami przeciw wszystkim!
tm_tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7487 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 05/10/2011 17:02

  Hasor napisał:  

  tm_tomcio napisał:  
Geografia... strasznie od niego waliło potem... :)


i nie tylko jabol :D

  Cytat:  
Panie, Stanielewicz moim promotorem na WZIEU byl. Cud malina, pracy nawet nie przejrzal :D


ja z nim miałem Historię gospodarczą, przemiły dziadek, no i "yrlandyy, Szwecyy" itp hehe

Malicki między innymi od Planowania przestrzennego, bardzo prostudencki

kojarzy ktoś Stecyka z WNEiZ-u? To był dopiero agent :)



ten sam, ktory na WZiEU byl jakims szefemem informatykow...?
niezly chlejus :)


INDIOS BRAVOS
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7519 dni

*




Odp: Tylko dla studentow:) - 12/11/2011 20:18
KOREKTA PRAC DYPLOMOWYCH ITP.
Absolwentka filologii polskiej US i korektorka jednego z dzienników szczecińskich sprawdzi prace magisterskie, licencjackie itp. pod względem językowym (gramatyka, ortografia, interpunkcja, stylistyka). Profesjonalnie i niedrogo!

kom. 514 344 957

Za nieduże pieniądze można się pozbyć z pracy wielu językowych baboli. Polecam szczególnie tym osobom, którym z polszczyzną od dawna nie po drodze :D


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
Bolo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6143 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 22/01/2012 14:38
Jest tu jakis matematyk, który ogarnia definicje heinego przy granicach ciągów. Bo ni chuja tego nie ogarniam. Jakby ktoś chciał troche rozjaśnić mi sytuacje to proszę o kontakt gg:6060729


Luk Luk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7403 dni

**




Odp: Tylko dla studentow:) - 24/01/2012 22:14
studiowal ktos finanse i rachunkowosc na cukrowej?


"Wierzę, że inteligencja i strach są nieodłączne. Goście którzy mówią: ja się nie boję niczego - są po prostu głupi!" - Rickson Gracie
Budzy91
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5033 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 10/02/2012 11:09
Mam do przetłumaczenia trzy teksty z Niemieckiego na Polski. Poziom jak na studiach technicznych czyli niezbyt wysoki. Podjął byś się ktoś ? oczywiście nic za darmo, nagroda będzie ;)
gg w profilu. Mail : [email protected]


LEGIA WARSZAWA - FC CIECHANÓW
Budzy91
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5033 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 11/02/2012 20:09

  Budzy91 napisał:  
Mam do przetłumaczenia trzy teksty z Niemieckiego na Polski. Poziom jak na studiach technicznych czyli niezbyt wysoki. Podjął byś się ktoś ? oczywiście nic za darmo, nagroda będzie ;)
gg w profilu. Mail : [email protected]


podbijam!


LEGIA WARSZAWA - FC CIECHANÓW
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7199 dni

****




Odp: Tylko dla studentow:) - 11/02/2012 20:33

  Budzy91 napisał:  

  Budzy91 napisał:  
Mam do przetłumaczenia trzy teksty z Niemieckiego na Polski. Poziom jak na studiach technicznych czyli niezbyt wysoki. Podjął byś się ktoś ? oczywiście nic za darmo, nagroda będzie ;)
gg w profilu. Mail : [email protected]


podbijam!



Wrzuć też może do ogórka, bo Berlin może nie czytać tego tematu:D


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Roman Pigwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5596 dni

*




Odp: Tylko dla studentow:) - 14/02/2012 15:12
mam pytanie do osób uczących się w szkole policealnej na kierunku '' technik logistyk'' mianowicie czy poleca to ktoś , albo jakiś inny kierunek , gdzie nie ma dużo matmy i który może się przydać.


https://www.facebook.com/ekipakryzys/ Grupa turystyczna mocno powiązana z FCWK - POGOŃ SZCZECIN
NaPełnej
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4516 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 14/02/2012 16:43

  Budzy91 napisał:  
Mam do przetłumaczenia trzy teksty z Niemieckiego na Polski. Poziom jak na studiach technicznych czyli niezbyt wysoki. Podjął byś się ktoś ? oczywiście nic za darmo, nagroda będzie ;)
gg w profilu. Mail : [email protected]



napsialem na maila, odpisz czy aktualne.


3l3m3nt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7532 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 16/07/2012 13:33
Witam,pytanie trochę może nie na czasie, bo wiadomo- mamy wakacje.
Pisał ktoś prace licencjacką lub magisterską i w jednym z rozdziałów opisywał miasto Szczecin ? Piszę pracę na temat marketingu naszego miasta w oparciu o pieniądze przeznaczane na promocję poprzez sport i trochę się waham co zawrzeć dokładnie w takim rozdziale. Za każdą pomocną dłoń będę wdzięczny.


Obrazek jpg wstawiony na forum
Naszą siłą nie jest to że nigdy nie upadliśmy, ale to że po każdym upadku potrafimy się podnieść jeszcze silniejszym
Juventus Turyn-historia wielkiej miłości
kapsiii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4262 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 24/09/2012 13:08
Mam do wynajęcia pokój 2-3 osoby na Ul . Mickiewicza w Szczecinie od października, dużo pokój 25m w mieszkaniu 2pokojowym blisko Wernyhory więc dojazd praktycznie wszędzie bezproblemowy.
cena 2-os - 400zł/os plus rachunki 3-os- 350zł/os plus rachunki

gg. 4878734
lub 790 847 875


leisaw
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7432 dni

***




Odp: Tylko dla studentow:) - 27/09/2012 10:00
studiował ktoś w Wyższej Szkole Bankowej w Szczecinie na kierunku logistyki?
potrzebuje notatki do skserowania. oczywiście nic za darmo ;)


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5328 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 28/10/2012 13:59
Dla studentów WNEiZ:
Chcielibyśmy Was poinformować o organizowanym teście kompetencji dokonywanym przez Bloomberg Instytute z Londynu. Test jest skierowany do studentów posługujących się językiem angielskim i powinien ocenić poziom wiedzy z zagadnień ekonomicznych, finansowych, giełdowych, itp. W załączeniu ulotka informacyjna.

Test zostanie przeprowadzony w drugiej połowie listopada na Wydziale, konkretna data zostanie podana na początku listopada br.. Konieczne jest zorganizowanie grupy około 50 studentów. Każdy student który przystąpi do testu otrzyma certyfikat wskazujący na poziom jego wiedzy. Certyfikat taki rozpoznawany jest przez przedsiębiorstwa na całym świecie i może stanowić ważny argument podczas rozmów kwalifikacyjnych do pracy.

Zgłoszenia przesyłajcie na nasz adres email [email protected] do 30 października 2012 r.


A przy okazji pytanie czy ktoś z Was brał wcześniej udział w tym teście?


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Dziad
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5385 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 28/10/2012 17:32
znajomy brał udział, kupa pytań, wszystko oczywiście w branżowym angielskim (business english), zakres taki jak napisałeś, czyli od makroekonomii przez bankowość po finanse przedsiębiorstw i giełdę, co oznacza, że naprawdę dość trudno jest zdobyć dużo punktów (bo każdy ma tą jedną, max dwie specjalizacje, trudno się interesować wszystkim). Potem w wyniku też masz chyba jakoś podzielone na poszczególne działy. Generalnie fajna sprawa i warto spróbować, zwłaszcza jeżeli ma się szansę za darmo.
Może też komuś szczęście dopisze i sam Bloomberg się o niego dopyta ? :)


Poza tym uważam, że Sosnowiec należy zniszczyć.

Sami przeciw wszystkim!
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5328 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 28/10/2012 17:56
A jakieś przykładowe pytania? Z czego się przygotować dokładniej? ;) Znalazłem online jakieś przykładowe ale pomimo tego :p. Łatwo nie będzie bo business english nie istnieje na wneizecie ale zawsze jakieś doświadczenie, certyfikat na koniec więc czemu by nie pójść.


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
GNLS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4465 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 28/10/2012 18:24
Jest tu ktoś kto ogarnia jak liczyć niepewności pomiarowe na fizyce ? Bardzo proszę o kontakt (GG w profilu). Oczywiście nic za darmo ;)


Dziad
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5385 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 28/10/2012 18:35

  ManeS napisał:  
A jakieś przykładowe pytania? Z czego się przygotować dokładniej? ;) Znalazłem online jakieś przykładowe ale pomimo tego :p. Łatwo nie będzie bo business english nie istnieje na wneizecie ale zawsze jakieś doświadczenie, certyfikat na koniec więc czemu by nie pójść.



Niestety nie mogę Ci pomóc bo pytań ani dokładniejszych informacji nie mam - tak jak pisałem znam to z opowieści znajomego, to było prawie 2 lata temu. Wydaje mi się, że możesz się zasugerować mniej więcej newsami i działami jakie można znaleźć na bloombergu i spojrzeć na język jakim tam piszą :)


Poza tym uważam, że Sosnowiec należy zniszczyć.

Sami przeciw wszystkim!
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5328 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 28/10/2012 18:37
Spoko to już obczajałem :) ale dzięki


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
K.PSM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5391 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 24/11/2012 16:34
Pytanie do osób, które pisały prace mgr na Cukrowej (logistyka).

Niedługo wybór promotora, a jako że nie robiłem licencjatu tutaj, nie za bardzo wiem kogo warto wybrać a kogo raczej omijać.
Listy promotorów do wyboru jeszcze nie ma, ale może ktoś mógłby polecić osobe u której pisał i nie robiła jakiś wielkich problemów etc.

z góry dzięki


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.04 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005