Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Tylko dla studentow:) << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
luki_717
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7188 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 24/11/2012 16:44

  K.PSM napisał:  
Pytanie do osób, które pisały prace mgr na Cukrowej (logistyka).

Niedługo wybór promotora, a jako że nie robiłem licencjatu tutaj, nie za bardzo wiem kogo warto wybrać a kogo raczej omijać.
Listy promotorów do wyboru jeszcze nie ma, ale może ktoś mógłby polecić osobe u której pisał i nie robiła jakiś wielkich problemów etc.

z góry dzięki



Będziesz znał nazwiska z których możesz wybierać, to będzie dużo łatwiej wskazać kogo warto wybrać:)


"My wszyscy wolimy zginąć, walcząc, aniżeli żyć na klęczkach." - gen. Anders Kliknij PolskieSerce
K.PSM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5392 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 24/11/2012 16:58

  luki_717 napisał:  

  K.PSM napisał:  
Pytanie do osób, które pisały prace mgr na Cukrowej (logistyka).

Niedługo wybór promotora, a jako że nie robiłem licencjatu tutaj, nie za bardzo wiem kogo warto wybrać a kogo raczej omijać.
Listy promotorów do wyboru jeszcze nie ma, ale może ktoś mógłby polecić osobe u której pisał i nie robiła jakiś wielkich problemów etc.

z góry dzięki



Będziesz znał nazwiska z których możesz wybierać, to będzie dużo łatwiej wskazać kogo warto wybrać:)



Wiadoma sprawa, nazwiska pojawią sie w przyszłym tygodniu.
Myślałem, że może są tacy promotorzy którzy są poprostu co roku, i w tym też się zapewne pojawią ;)


Dziad
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5386 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 24/11/2012 20:51

  ManeS napisał:  
Spoko to już obczajałem :) ale dzięki



ManeS jak tam test Bloomberga? Jak tam odczucia? Ja mam 28 listopada ;)


Poza tym uważam, że Sosnowiec należy zniszczyć.

Sami przeciw wszystkim!
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5329 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 24/11/2012 22:44
Na wneiz? Ja mam też 28 albo 29 nie wiem dokładnie bo żadnego info samorząd nie dał - ponoć jakieś plakaty są na uczelni a nic nie widziałem :/. Średnio to widzę bo nie mam za bardzo czasu żeby się przygotować więc polecę na żywioł :p


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7060 dni

**




Odp: Tylko dla studentow:) - 24/11/2012 23:18
Jak termin podbijania legitymacji studenckich w tym semestrze minął 100 lat temu, a jakimiś dziwnym trafem pojawię się w dziekanacie, to cieciówa mi da nową naklejkę na pół roku ?:)


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7249 dni

***




Odp: Tylko dla studentow:) - 25/11/2012 00:06

  Z_fartem napisał:  
Jak termin podbijania legitymacji studenckich w tym semestrze minął 100 lat temu, a jakimiś dziwnym trafem pojawię się w dziekanacie, to cieciówa mi da nową naklejkę na pół roku ?:)



To jest jakiś termin, po którym nie podbijają? Pierwsze słyszę... Ja zawsze podbijam po terminie, bo a) nie ma kolejek b) w moim dziekanacie czasami brakuje im naklejek i sami każą przychodzić później.


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5329 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 25/11/2012 00:11
Ja też podbijałem nie raz po terminie i nie było problemu :)


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5329 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 25/11/2012 13:57

  Dziad napisał:  

  ManeS napisał:  
Spoko to już obczajałem :) ale dzięki



ManeS jak tam test Bloomberga? Jak tam odczucia? Ja mam 28 listopada ;)



Jednak mam 29, zdaj relację jak napiszesz w środę może się pytania powtórzą ;)


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Dziad
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5386 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 29/11/2012 14:07

  ManeS napisał:  

  Dziad napisał:  

  ManeS napisał:  
Spoko to już obczajałem :) ale dzięki



ManeS jak tam test Bloomberga? Jak tam odczucia? Ja mam 28 listopada ;)



Jednak mam 29, zdaj relację jak napiszesz w środę może się pytania powtórzą ;)



Tak dla potomności, wczoraj pisałem, dziś mam wynik, niemalże równo 50 %, czym jednak jestem mocno rozczarowany...
Po pierwsze to osoba nie mająca wcześniej jako tako do czynienia z tzw. business english nie ma co tutaj szukać. Ja sam osobiście czułem się w tym mocny a jednak kilka razy musiałem powtarzać czytanie polecenia ;) Poza tym 3 godziny na 150 pytań, to choć wydawało się wystarczające, to okazało się za mało...
Kilka sekcji z braku czasu musiałem "wystrzelać" i stąd słaby według mnie wynik. Dlatego warto wpierw przejrzeć dokładnie pytania i na szybko odpowiadać co się umie, a dopiero potem te trudniejsze. Pytania nad którymi trzeba siedzieć więcej niż 5 minut trzeba sobie odpuścić ;]
Mi bardzo dobrze poszła część ekonomiczna (90%), Analiza sprawozdań finansowych (60%). Znośnie bankowość inwestycyjna, umiejętności werbalne, zdolności analityczne. Słabo wycena przedsiębiorstw, zarządzanie inwestycjami i niestety matematyka nad czym boleje, ale niestety obrałem złą strategię i te sekcje musiałem wystrzelać. Nie wiem po co tam jest coś takiego jak "Situational and Ethical Judgment", ja dostałem 50%, pewnie przez niechęć do konfidenctwa, bo kilka pytań typu "co byś zrobił gdyby kolega zrobił i czy buś dał znać szefowi" było :D


Poza tym uważam, że Sosnowiec należy zniszczyć.

Sami przeciw wszystkim!
luki_717
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7188 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 02/12/2012 21:06

  K.PSM napisał:  
Pytanie do osób, które pisały prace mgr na Cukrowej (logistyka).

Niedługo wybór promotora, a jako że nie robiłem licencjatu tutaj, nie za bardzo wiem kogo warto wybrać a kogo raczej omijać.
Listy promotorów do wyboru jeszcze nie ma, ale może ktoś mógłby polecić osobe u której pisał i nie robiła jakiś wielkich problemów etc.

z góry dzięki



I jakie ciekawe propozycje dostałeś?:P


"My wszyscy wolimy zginąć, walcząc, aniżeli żyć na klęczkach." - gen. Anders Kliknij PolskieSerce
K.PSM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5392 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 02/12/2012 23:45

  luki_717 napisał:  

  K.PSM napisał:  
Pytanie do osób, które pisały prace mgr na Cukrowej (logistyka).

Niedługo wybór promotora, a jako że nie robiłem licencjatu tutaj, nie za bardzo wiem kogo warto wybrać a kogo raczej omijać.
Listy promotorów do wyboru jeszcze nie ma, ale może ktoś mógłby polecić osobe u której pisał i nie robiła jakiś wielkich problemów etc.

z góry dzięki



I jakie ciekawe propozycje dostałeś?:P



prof. zw. dr hab. Perenc Józef
prof. US dr hab. Załoga Elżbieta
prof.US dr hab. Downar Wojciech
prof. US dr hab. Wolska Grażyna
dr Dembińska Izabela
dr Brojak-Trzaskowska Małgorzata
dr Majchrzak Magdalena
dr Kubicki Robert
dr Pluciński Michał


Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6461 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 03/12/2012 09:05
Idź do Perenca. Chyba największa szycha z tych osób. Poza tym ma w pełni wyjebane na Ciebie i będziesz robił co chcesz. Broń Boże Ciebie od Załogi. Chyba, ze chcesz kombinować miliony książek do bibliografii. Dembińska tez jebnięta jest.


JP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7738 dni

****




Odp: Tylko dla studentow:) - 03/12/2012 10:24

  K.PSM napisał:  

  luki_717 napisał:  

  K.PSM napisał:  
Pytanie do osób, które pisały prace mgr na Cukrowej (logistyka).

Niedługo wybór promotora, a jako że nie robiłem licencjatu tutaj, nie za bardzo wiem kogo warto wybrać a kogo raczej omijać.
Listy promotorów do wyboru jeszcze nie ma, ale może ktoś mógłby polecić osobe u której pisał i nie robiła jakiś wielkich problemów etc.

z góry dzięki



I jakie ciekawe propozycje dostałeś?:P



prof. zw. dr hab. Perenc Józef
prof. US dr hab. Załoga Elżbieta
prof.US dr hab. Downar Wojciech
prof. US dr hab. Wolska Grażyna
dr Dembińska Izabela
dr Brojak-Trzaskowska Małgorzata
dr Majchrzak Magdalena
dr Kubicki Robert
dr Pluciński Michał



Załoge odpuść, była moim recenzentem i musiałem pół pracy na ostatnią chwilę poprawiać, bo jej się nie spodobało. Dembina lubi męczyć na zajęciach, zwłaszcza młodsze roczniki, za to na seminariach jest milusia, kawa ciasteczka, itp. i pomaga, z tego co pamiętam to wszyscy u niej zdający byli zadowoleni. No i jak jesteś jej seminarzystą to masz zajęcia zaliczone i luzik. Brojak-Trzaskowska lekko przyjebana była na zajęciach, nie polecam, Majchrzak tak samo - przyjebana jak papa do dachu. Pluciński za to zajebisty ziomek hehe, tylko on ma zlewke trochę i nie wiem jak wygląda jego pomoc w pisaniu. Reszty nie znam. Ja bym brał Dembine albo Plucińskiego. Napewno odpuść sobie profesorów bo oni są strasznie upierdliwi.


MW'03
tm_tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7488 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 03/12/2012 14:15

  K.PSM napisał:  
dr Dembińska Izabela



ja już tyle lat po studiach... a P. Dr ciągle nie ma "Hab." przed nazwiskiem...? cóż za leserstwo :)
generalnie wymagająca, ale jest miło... o ile pamiętam :)


INDIOS BRAVOS
G_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5799 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 03/12/2012 16:57
Może ktoś pomoże znajoma potrzebuje literatury o w miarę swiężym roczniku do pracy magisterskiej o tematyce Bezpieczeństwo energetyczne Polski. ktoś może poratować ;)


CWKS & MKS
luki_717
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7188 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 03/12/2012 19:34

  K.PSM napisał:  

  luki_717 napisał:  

  K.PSM napisał:  
Pytanie do osób, które pisały prace mgr na Cukrowej (logistyka).

Niedługo wybór promotora, a jako że nie robiłem licencjatu tutaj, nie za bardzo wiem kogo warto wybrać a kogo raczej omijać.
Listy promotorów do wyboru jeszcze nie ma, ale może ktoś mógłby polecić osobe u której pisał i nie robiła jakiś wielkich problemów etc.

z góry dzięki



I jakie ciekawe propozycje dostałeś?:P



prof. zw. dr hab. Perenc Józef
prof. US dr hab. Załoga Elżbieta
prof.US dr hab. Downar Wojciech
prof. US dr hab. Wolska Grażyna
dr Dembińska Izabela
dr Brojak-Trzaskowska Małgorzata
dr Majchrzak Magdalena
dr Kubicki Robert
dr Pluciński Michał



Jak chcesz mieć spokój to zdecydowanie dr Brojak-Trzaskowska Małgorzata ona sama za często się nie pojawia na spotkaniach, a co do pracy to napewno się dogadacie żeby było dobrze:P


"My wszyscy wolimy zginąć, walcząc, aniżeli żyć na klęczkach." - gen. Anders Kliknij PolskieSerce
G_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5799 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 05/12/2012 16:38

  G_ napisał:  
Może ktoś pomoże znajoma potrzebuje literatury o w miarę swiężym roczniku do pracy magisterskiej o tematyce Bezpieczeństwo energetyczne Polski. ktoś może poratować ;)



podbijam, może ktoś sie znajdzie jednak :D


CWKS & MKS
K.PSM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5392 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 05/12/2012 17:07

  G_ napisał:  

  G_ napisał:  
Może ktoś pomoże znajoma potrzebuje literatury o w miarę swiężym roczniku do pracy magisterskiej o tematyce Bezpieczeństwo energetyczne Polski. ktoś może poratować ;)



podbijam, może ktoś sie znajdzie jednak :D



Bezpieczeństwo energetyczne - implikacje uzależnienia Polski od importu gazu ziemnego. T. Kazimierczak. Waraszawa 2008

Bezpieczeństwo energetyczne Unii Europejskiej do 2030 roku. T. Leszczyński.

Bezpieczeństwo energetyczne w gospodarce paliwowej Polski. M. Kaliski.

Kryzys energetyczny. Zmiany klimatyczne - wyczerpywanie zasobów - ekonomia - polityka. K. Zaleski. Lublin 2009

Tytuły dostępne w Książnicy Pomorskiej.


G_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5799 dni




Odp: Tylko dla studentow:) - 05/12/2012 20:05
dzięki wielkie.!


CWKS & MKS
PoGo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6792 dni

**




Odp: Tylko dla studentow:) - 05/12/2012 20:21

  G_ napisał:  
dzięki wielkie.!


Weź się za robotę! A nie na łatwiznę idziesz ;)


Bo Pogoń szczecińska to jedna rodzina, starszy czy młodszy, piknik czy chuligan! piwo
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.22 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005