Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
FCh'92
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4884 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 30/09/2012 00:11
Obrazek JPG wstawiony na forum

Obrazek JPG wstawiony na forum

Obrazek JPG wstawiony na forum

Obrazek JPG wstawiony na forum

Dzięki dla wszystkich którzy przyczynili się do Jubileuszowej Oprawy, dla Stowarzyszenia, MW, a w szczególności dla wszystkich zaangażowanych chłopaków z chojenki :]

Cała POGOŃ zawsze razem !!

PS Jak na pierwszą oprawę chyba nie wyszło najgorzej ;)

Ostatnio edytowany przez: FCh'92, 30 września 2012, 00:33 [1 raz(y)]


PL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6585 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 30/09/2012 00:14
Gratulacje Panowie oby nie ostatnia i oby nie trzeba było czekać kolejnych 20 lat :)

FCH 92 !


Pes2009
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4249 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 30/09/2012 00:31
od siebie dodam , oprawa zajebista :)) , doping dobry jak na liczbe osob ! w koncu Pogoń gol nie zamulala jak wczesniej tylko wszyscy jechali rowno caly czas to mi sie podobalo :) , stalem na 12 na gorze i obok mnie sie nikt nie opierdalal co tez cieszy :) (choc niektorzy mowia ze gora zamula ) gniazdowi we dwoch zajebisci ! no ok teraz czas na minusy , za nim wszedlem na mlyn widzialem paru 10latkow ? jak wchodzili na mlyn no bez przesady panowie oni za wiele nie wniosa dopingem nawet jak by sie starali i zauwazylem ze jak kolesie ida z dziewczynami na mlyn to w 95% opierdalaja sie bo laska zagada itp itd ale i tak 4/5 progres !!!!!!!!!! wojna!!!
przy okazji dodam jak juz pisze ze chlopaki z puszkami stali w koncu w widocznym miejscu co cieszy bo bedzie kasa na oprawy :)


konto_do_usuniecia
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4248 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 30/09/2012 01:43

  Pes2009 napisał:  

przy okazji dodam jak juz pisze ze chlopaki z puszkami stali w koncu w widocznym miejscu co cieszy bo bedzie kasa na oprawy :)


Przepraszam za szczerość: kasa będzie na kary :P Może na jakieś oprawy też starczy :P Oby.


MTS.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5916 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 30/09/2012 01:53
a mówił Ci ktoś żebyś spierdalał, czy jestem pierwszy??


MTS.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5916 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 30/09/2012 02:02

  3H napisał:  
Gratulacje Panowie oby nie ostatnia i oby nie trzeba było czekać kolejnych 20 lat :)

FCH 92 !



oczko, ćwiara itd...
AMT!


Sz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5872 dni

*




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 30/09/2012 03:05

  Sonny napisał:  

  Pes2009 napisał:  

przy okazji dodam jak juz pisze ze chlopaki z puszkami stali w koncu w widocznym miejscu co cieszy bo bedzie kasa na oprawy :)


Przepraszam za szczerość: kasa będzie na kary :P Może na jakieś oprawy też starczy :P Oby.



zamknij dupe pajacu


nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7047 dni

**




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 30/09/2012 07:32

  Pirotechnik Amator napisał:  

  Sonny napisał:  

  Pes2009 napisał:  

przy okazji dodam jak juz pisze ze chlopaki z puszkami stali w koncu w widocznym miejscu co cieszy bo bedzie kasa na oprawy :)


Przepraszam za szczerość: kasa będzie na kary :P Może na jakieś oprawy też starczy :P Oby.



zamknij dupe pajacu



nie karmcie trolla


Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4504 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 30/09/2012 10:35
Ja nie rozumiem czemu jego kariera na forum jeszcze trwa ;)...


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6402 dni

*




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 30/09/2012 11:05
W pierwszej połowie jak na ilość ludzi w młynie, brak gości i fakt, że na boisku nie działo się nic - doping był bardzo dobry. Dziwne, że w drugiej części trochę siadło.
"W tramwaju jest tłok" ma moc :) Od razu wielu starszych kibiców się poderwało do tej pieśni. Oby była stale intonowana :]


KCR
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4807 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 30/09/2012 11:11
Rewela mordeczki1 miejsce FCh'92


FC Dębno
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7188 dni

****




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 30/09/2012 11:14
FC Chojna - 100 lat jak i więcej !!!

Ps. Po fotkach zastanawiam się czemu młyn tak "rozjechany" jest. Lepiej, gdyby ludzie zbici w jedność byli.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7187 dni

*




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 30/09/2012 12:11

  xxjarek05xx napisał:  
Ja nie rozumiem czemu jego kariera na forum jeszcze trwa ;)...



Niech sie sam zapluje wlasnym jadem a z czasem dowie sie ze internet NIE JEST anonimowy jak odkrylo to juz wielu przed nim.


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
NieZnajomy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4249 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 30/09/2012 14:18
Toz to jest kurwa skandal... Brawo Chojna! Wszystko idzie w dobra strone!


konto_do_usuniecia
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4248 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 30/09/2012 16:42

  Scarface napisał:  

  xxjarek05xx napisał:  
Ja nie rozumiem czemu jego kariera na forum jeszcze trwa ;)...



Niech sie sam zapluje wlasnym jadem a z czasem dowie sie ze internet NIE JEST anonimowy jak odkrylo to juz wielu przed nim.


Ziomuś ja tu wyrażam swoją opinie a Ty mi grozisz? Ja tu w przeciwieństwie do Ciebie kumpli nie szukam tylko wyrażam opinie bo do tego służy forum i dział dotyczący kibicowania Pogoni w Ekstraklasie. Pozdro :)


reclaimenn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4451 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 30/09/2012 16:55

  Sonny napisał:  

  Scarface napisał:  

  xxjarek05xx napisał:  
Ja nie rozumiem czemu jego kariera na forum jeszcze trwa ;)...



Niech sie sam zapluje wlasnym jadem a z czasem dowie sie ze internet NIE JEST anonimowy jak odkrylo to juz wielu przed nim.


Ziomuś ja tu wyrażam swoją opinie a Ty mi grozisz? Ja tu w przeciwieństwie do Ciebie kumpli nie szukam tylko wyrażam opinie bo do tego służy forum i dział dotyczący kibicowania Pogoni w Ekstraklasie. Pozdro :)




czasami lepiej przemilczeć takie opinie, a twoja kariera na forum dobiega końca zdaje się..


To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć !!
konto_do_usuniecia
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4248 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 30/09/2012 18:10

  reclaimenn napisał:  

  Sonny napisał:  

  Scarface napisał:  

  xxjarek05xx napisał:  
Ja nie rozumiem czemu jego kariera na forum jeszcze trwa ;)...



Niech sie sam zapluje wlasnym jadem a z czasem dowie sie ze internet NIE JEST anonimowy jak odkrylo to juz wielu przed nim.


Ziomuś ja tu wyrażam swoją opinie a Ty mi grozisz? Ja tu w przeciwieństwie do Ciebie kumpli nie szukam tylko wyrażam opinie bo do tego służy forum i dział dotyczący kibicowania Pogoni w Ekstraklasie. Pozdro :)




czasami lepiej przemilczeć takie opinie, a twoja kariera na forum dobiega końca zdaje się..


I uważasz że się tym załamie? To tylko umocni mnie w przekonaniu jacy ludzie tym forum kierują. Nie wszyscy żyją w nędznej polskiej rzeczywistości z pustym portfelem i szarym blokiem za oknem, są też tacy którzy kochają swoje rodzime miasto, kochają swój klub i nie mają potrzeby "manifestowania na stadionie jak to mi w życiu źle", rozumiesz?


Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7007 dni

***




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 30/09/2012 18:21

  Sonny napisał:  

  reclaimenn napisał:  

  Sonny napisał:  

  Scarface napisał:  

  xxjarek05xx napisał:  
Ja nie rozumiem czemu jego kariera na forum jeszcze trwa ;)...



Niech sie sam zapluje wlasnym jadem a z czasem dowie sie ze internet NIE JEST anonimowy jak odkrylo to juz wielu przed nim.


Ziomuś ja tu wyrażam swoją opinie a Ty mi grozisz? Ja tu w przeciwieństwie do Ciebie kumpli nie szukam tylko wyrażam opinie bo do tego służy forum i dział dotyczący kibicowania Pogoni w Ekstraklasie. Pozdro :)




czasami lepiej przemilczeć takie opinie, a twoja kariera na forum dobiega końca zdaje się..


I uważasz że się tym załamie? To tylko umocni mnie w przekonaniu jacy ludzie tym forum kierują. Nie wszyscy żyją w nędznej polskiej rzeczywistości z pustym portfelem i szarym blokiem za oknem, są też tacy którzy kochają swoje rodzime miasto, kochają swój klub i nie mają potrzeby "manifestowania na stadionie jak to mi w życiu źle", rozumiesz?



Ale o co Ty walczysz, bo nie rozumiem? Jak Ci się nie podoba towarzystwo na forum to nikt Cię tu na siłę nie trzyma.


Against modern wszystko!
konto_do_usuniecia
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4248 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 30/09/2012 18:42
Choćby oto żeby osoby zbierające pieniądze na oprawy były odpowiedzialne i się z nich rozliczały. I w tym sezonie owszem nie byłem na meczu, bo jestem za granicą, ale w 1 lidze byłem na każdym i troche nawrzucałem, bilet na 12 i kupowałem jakieś cegiełki w kasie, ale to chyba już nie dla Was, nie wiem. Ale widze, że jakakolwiek wzmianka co do tego że oprawy robione są za darmo dzięki flagom od Bosmana zostaję tu ostro jechany, nie wspominając o karach których można może nie zapobiec, ale zmniejszyć np, nie wyrzucaniem rac na płyte boisku ( w 1 lidze za każdym razym:) ), albo te petardy w Poznaniu itd. Ale panuje tu troszke taka atmosfera jak PZPN'ie gdzie poprostu wszystko jest nietykalne i nie można nic zmienić, a nawet o tym mówic. Szkoda


Fiołek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5479 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 30/09/2012 18:43

  Sonny napisał:  

  reclaimenn napisał:  

  Sonny napisał:  

  Scarface napisał:  

  xxjarek05xx napisał:  
Ja nie rozumiem czemu jego kariera na forum jeszcze trwa ;)...



Niech sie sam zapluje wlasnym jadem a z czasem dowie sie ze internet NIE JEST anonimowy jak odkrylo to juz wielu przed nim.


Ziomuś ja tu wyrażam swoją opinie a Ty mi grozisz? Ja tu w przeciwieństwie do Ciebie kumpli nie szukam tylko wyrażam opinie bo do tego służy forum i dział dotyczący kibicowania Pogoni w Ekstraklasie. Pozdro :)




czasami lepiej przemilczeć takie opinie, a twoja kariera na forum dobiega końca zdaje się..


I uważasz że się tym załamie? To tylko umocni mnie w przekonaniu jacy ludzie tym forum kierują. Nie wszyscy żyją w nędznej polskiej rzeczywistości z pustym portfelem i szarym blokiem za oknem, są też tacy którzy kochają swoje rodzime miasto, kochają swój klub i nie mają potrzeby "manifestowania na stadionie jak to mi w życiu źle", rozumiesz?



Nie rozumiesz tu czegoś !! Cała Pogoń zawsze razem !!! Tu są ludzie których Pogoń łączy a nie dzieli, chcesz coś zmieni? Coś Ci się nie podoba? To zrób coś najpierw na stadionie pomóż w oprawie zorganizuj coś. Gadać na forum każdy może, krytykować też i tak jest najwygodniej, siedząc przed kompem. A w to co wczoraj zobaczyłeś na stadionie w czasie meczu i przed, wiele osób włożyło swoje serce. Tak jak w każdy wyjazd i każdy inny mecz na Twardowskiego. Wejdź w to środowisko a zrozumiesz jakie są zasady, co ludzie robią w jednej sprawie. Jak Ci się nie spodoba to stwórz własną grupę, która będzie robić to lepiej.


Pogoń Szczecin!!! I wszystko jasne.
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.18 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005