Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6913 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 15/09/2012 10:54
9675 widzów.


hejpogongol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4504 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 15/09/2012 12:40
Jeden minus po Wiśle. Piłkarzyki znowu nie podchodzą pod trybuny. Ale tak jak powiedział gniazdowy, my się prosić nie będziemy.


"Każdy sobie powinien z nas zadać pytanie, Czy kurwa chce grać dla Pogoni Szczecin, czy nie? Jak nie, to kurwa wypierdalać i tyle"

Radek Janukiewicz
Kuba L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6887 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 15/09/2012 12:42
Mam pytanie do osób robiących fotorelacje.
Dlaczego na 99 zdjęć z meczu tylko jedno jest zrobione młynowi?

Moim skromnym zdaniem stanowi on większą atrakcję meczu niż uśmiechające się chłopaki, czy gość z szalikiem odwróconym do góry nogami.


Trybik w machinie zwanej Pogonią.
mlostaaa0
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4237 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 15/09/2012 13:11
Szkoda, że doping był prowadzony tylko na 1 beben przez cały mecz, ale i tak ogólnie było zajebiście.


K..
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4504 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 15/09/2012 13:38
Z tego co wiem to piłkarze nie mogą po meczu podejść do płotu bo takie są wymogi ekstraklasy. JEBAĆ PZPN


DWIE EKIPY, JEDEN HERB, WIELKA POGOŃ TO NASZ CEL !!!
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7228 dni

***




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 15/09/2012 13:46

  Kamilinho napisał:  
Z tego co wiem to piłkarze nie mogą po meczu podejść do płotu bo takie są wymogi ekstraklasy. JEBAĆ PZPN



Jak ktoś nie chce to nie podchodzi. Wisła jakoś nie miała z tym problemu i nawet oddanie koszulki to nie jakaś wielka strata dla zawodnika i klubu...


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
RC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6197 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 15/09/2012 13:47

  Kamilinho napisał:  
Z tego co wiem to piłkarze nie mogą po meczu podejść do płotu bo takie są wymogi ekstraklasy. JEBAĆ PZPN



to czemu Radek, Frączczak + jeszcze jakaś trójka w Gliwicach podejść mogła? Pierdolenie


Bukowe
Tasior
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5932 dni

*




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 15/09/2012 13:51

  Kuba L. napisał:  
Mam pytanie do osób robiących fotorelacje.
Dlaczego na 99 zdjęć z meczu tylko jedno jest zrobione młynowi?
Moim skromnym zdaniem stanowi on większą atrakcję meczu niż uśmiechające się chłopaki, czy gość z szalikiem odwróconym do góry nogami.


Na MMSzczecin i Ekstraklasa.net jest sporo zdjęć młyna


  Kamilinho napisał:  
Z tego co wiem to piłkarze nie mogą po meczu podejść do płotu bo takie są wymogi ekstraklasy. JEBAĆ PZPN


Bzdura! Jakoś nie przeszkadza to im przybijać piątki z rodzinnym... Poza tym na np. Legii piłkarze normalnie po każdym meczu podchodzą pod Żyletę.
Może pajacyki ciągle focha mają za bluzgi sprzed roku? CO


1948 MKS POGOŃ SZCZECIN
FC STARGARD
Cobra_S
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 7399 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 15/09/2012 14:07

  Kuba L. napisał:  
Mam pytanie do osób robiących fotorelacje.
Dlaczego na 99 zdjęć z meczu tylko jedno jest zrobione młynowi?

Moim skromnym zdaniem stanowi on większą atrakcję meczu niż uśmiechające się chłopaki, czy gość z szalikiem odwróconym do góry nogami.



pierwszym i głównym powodem takie stanu jest nasz łuk oddalony w sporej odległości od strefy dla fotopstryków
ale żeby to tobie przedstawić dogłębnie trza to rozdzielić na dwie strefy czasowe - za dnia i przy jupiterach
o ile robienie zdjęć za dnia sektorom powiedźmy 11-12 jeszcze ujdzie w tłoku to przy jupiterach na całym łuku jest po prostu ciemno, powód jupitery są za linią łuku i nie ma tam takiego oświetlenie jakby się chciało, a ja nie robię zdjęć stojąc tuż pod płotem tylko w okolicach bramki
do tego drugą połowę spędzamy zawsze z drugiej strony boiska, czyli koło sektora dla gości, który mamy dobrze oświetlony i jesteśmy dwa razy bliżej niż do łuku
a przewaga zdjęć kibicom gości wynika zawsze z jednego powodu, że dana ekipa przyjechała w takiej liczbie, z takimi flagami i tak sie prezentowała a ni einaczej, o oprawach nie mówiąc
u nas wczoraj akurat nic się nie działo pod względem oprawy - jakby się coś działo, na bank pare zdjęć by wpadło
z pozycji murawy uwierz mi nasz stadion wygląda całkiem inaczej niż z trybun
a dlaczego nie robimy takich zdjęć jak na Lechu, Legii, Lechii, czy Śląsku - pytanie jest proste - na takie rzeczy pozwola nowy stadion i lepsze oswietlenie, stojąc za bramką na Zylecie na Legii, czy w kotle na Lechu ma się inną perspektywę
poza tym nie robię zdjęć na siłę osobom, które sobie akurat tego nie życzą, a takich jest sporo - wiem to z doświadczenia

Pozdrawiam


Master P
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5341 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 15/09/2012 15:14

  Tasior napisał:  
Bzdura! Jakoś nie przeszkadza to im przybijać piątki z rodzinnym... Poza tym na np. Legii piłkarze normalnie po każdym meczu podchodzą pod Żyletę.
Może pajacyki ciągle focha mają za bluzgi sprzed roku? CO



Dokładnie. Piłkarze Wisły jakoś pod sektor gości podeszli swój itd a u nas piłkarzyki to co? 3-4 poklaszcze w strone młynu i tyle, jedynie po meczu z Zagłębiem i Lechią było widać jak Radek chce podejść do młynu ale widząc, że sam się tylko w tą strone kierował to zwątpił.


kosa1749
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5008 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 15/09/2012 16:13
Relacja Wisły
"Witam
Na świeżo po wyjeździe.
Po pierwsze ilość Wisły - 600 osób czyli maksymalny przyznany limit po odpaleniu rac przez Lechie - nie twierdzę żeby było Nas dużo więcej - ale faktem jest że miało być 1000 biletów - a ograniczono je do 600 (słyszane na własne uszy od Kierownika obiektu Pogoni na bramie).
Dodam jeszcze że sektorówka zatrzymana na bramie (za te same racę Lechii).
Co do samego dopingu - ze strony Wisły myślę że nie był zły nawet po stracie drugiej bramki i wydaję mi się że przebijaliśmy się z dopingiem. Co do dopingu Pogoni - był dobry momentami bardzo dobry zwłaszcza po obu bramkach z kapelusza. Mimo porażki zabawa świetna - zwłaszcza podczas wywiadu z Edi Andradiną :P - Siwy pozdrawiamy.
Na koniec gratulację dla Pogoni za "mega akcję" z obrzuceniem kamieniami autokaru i paleniem wrotek później. Trzeba było nie lada odwagi.
Myślę że kto był nie załuję ja w każdym razie nie żałuję tego dalekiego wyjazdu.
Pozdrawiam"

A wiec Nasz doping z perspektywy Wisły nawet bardzo dobry.I to napewno cieszy.Choc może byc lepiej.A co do "akcji" i jej zakończeniu czyli "paleniu wrotek" wcale mnie dziwi.I tu kamyczek do własnego ogródeczka. Pobluzgac, pofakorowac, porzucac kamieniami-to kibic Pogoni potrafi(nie mam tu na mysli wszystkich).Chodzi mi o tzw."szczurków"którzy po wypiciu 2 piwek nagle stają się trzy razy więksi i procentowy przypływ odwagi pchnie ich do takich akcji.I ok, ale powszystkim trzeba stanąc na "ubitej" a nie spierdalac w popłochu. Bo to zdarzenie chluby nam nie przyniosło,a po raz kolejny pokazało słabośc.I czy to komuś w smak badz nie


Kuba L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6887 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 15/09/2012 16:34

  Cobra_S napisał:  

  Kuba L. napisał:  
Mam pytanie do osób robiących fotorelacje.
Dlaczego na 99 zdjęć z meczu tylko jedno jest zrobione młynowi?

Moim skromnym zdaniem stanowi on większą atrakcję meczu niż uśmiechające się chłopaki, czy gość z szalikiem odwróconym do góry nogami.



pierwszym i głównym powodem takie stanu jest nasz łuk oddalony w sporej odległości od strefy dla fotopstryków
ale żeby to tobie przedstawić dogłębnie trza to rozdzielić na dwie strefy czasowe - za dnia i przy jupiterach
o ile robienie zdjęć za dnia sektorom powiedźmy 11-12 jeszcze ujdzie w tłoku to przy jupiterach na całym łuku jest po prostu ciemno, powód jupitery są za linią łuku i nie ma tam takiego oświetlenie jakby się chciało, a ja nie robię zdjęć stojąc tuż pod płotem tylko w okolicach bramki
do tego drugą połowę spędzamy zawsze z drugiej strony boiska, czyli koło sektora dla gości, który mamy dobrze oświetlony i jesteśmy dwa razy bliżej niż do łuku
a przewaga zdjęć kibicom gości wynika zawsze z jednego powodu, że dana ekipa przyjechała w takiej liczbie, z takimi flagami i tak sie prezentowała a ni einaczej, o oprawach nie mówiąc
u nas wczoraj akurat nic się nie działo pod względem oprawy - jakby się coś działo, na bank pare zdjęć by wpadło
z pozycji murawy uwierz mi nasz stadion wygląda całkiem inaczej niż z trybun
a dlaczego nie robimy takich zdjęć jak na Lechu, Legii, Lechii, czy Śląsku - pytanie jest proste - na takie rzeczy pozwola nowy stadion i lepsze oswietlenie, stojąc za bramką na Zylecie na Legii, czy w kotle na Lechu ma się inną perspektywę
poza tym nie robię zdjęć na siłę osobom, które sobie akurat tego nie życzą, a takich jest sporo - wiem to z doświadczenia

Pozdrawiam



Nie przekonałeś mnie. Stadion mamy, jaki mamy, a to jedyne zdjęcie młyna, które jest (mimo tego, że może faktycznie niedoświetlone) podejrzewam, że ma największą liczbę wyświetleń, bo jest jednym z ciekawszych dla mnie i mi podobnym (a chyba trochę takich jest).
Argument z nie robieniem zdjęć osobom, które tego nie chcą to przy takiej odległości i jakości zupełnie odpada.

Uważam, że obecnie mamy młyn, który jest prawdziwym sercem stadionu niezależnie od tego, czy jest oprawa czy nie i takie pomijanie go w fotorelacjach na rzecz chociażby gościa z szalikiem do góry kołami jest delikatnie mówiąc złym kierunkiem. Już nie wspomnę o tym, że w Waszej fotorelacji flagi też nie zostały specjalnie pokazane. Przez to tracicie w stosunku do wspomnianych MMSzczecin czy Ekstraklasa.net, które wydają mi się o wiele mniej kibicowskie od Pogońonline.

Poddaję to Wam pod rozwagę i też pozdrawiam.


Trybik w machinie zwanej Pogonią.
konto_do_usuniecia
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4239 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 15/09/2012 17:12
Dlaczego nie było oprawy na tak ważnym spotkaniu jak Pogoń - Wisła? Brak czasu, pieniędzy? Zgody ze stron władz?
I mam też pytanie, czy Grupy Kibicowskie organizujące oprawy na meczach mogą pisać na tym forum (a może piszą, jak tak to przepraszam nie znalazłem) na jakich meczach będą robione oprawy? Bo wydaje mi się że przychodząc na mecz Pogoń - Wisła i nie widząc nic ciekawego na trybunach można być rozczarowanym.


Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4496 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 15/09/2012 17:18

  Sonny napisał:  
Dlaczego nie było oprawy na tak ważnym spotkaniu jak Pogoń - Wisła? Brak czasu, pieniędzy? Zgody ze stron władz?
I mam też pytanie, czy Grupy Kibicowskie organizujące oprawy na meczach mogą pisać na tym forum (a może piszą, jak tak to przepraszam nie znalazłem) na jakich meczach będą robione oprawy? Bo wydaje mi się że przychodząc na mecz Pogoń - Wisła i nie widząc nic ciekawego na trybunach można być rozczarowanym.



1 miejsce
Wyjdź z inicjatywą i sam zrób oprawe.


konto_do_usuniecia
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4239 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 15/09/2012 17:27

  xxjarek05xx napisał:  

  Sonny napisał:  
Dlaczego nie było oprawy na tak ważnym spotkaniu jak Pogoń - Wisła? Brak czasu, pieniędzy? Zgody ze stron władz?
I mam też pytanie, czy Grupy Kibicowskie organizujące oprawy na meczach mogą pisać na tym forum (a może piszą, jak tak to przepraszam nie znalazłem) na jakich meczach będą robione oprawy? Bo wydaje mi się że przychodząc na mecz Pogoń - Wisła i nie widząc nic ciekawego na trybunach można być rozczarowanym.



1 miejsce
Wyjdź z inicjatywą i sam zrób oprawe.


1 miejsce
Ja tylko zadałem 2 pytania, nie chciałem nikogo urazić. Jeśli pisaliby np. na forum że NIE ZROBIĄ oprawy (+powód) to myśle, że ludzie się znajdą, oczywiście z pieniążków na ten cel zebranych (z biletów itd.)?


Arathorn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7529 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 15/09/2012 18:00

  Kuba L. napisał:  
Mam pytanie do osób robiących fotorelacje.
Dlaczego na 99 zdjęć z meczu tylko jedno jest zrobione młynowi?

Moim skromnym zdaniem stanowi on większą atrakcję meczu niż uśmiechające się chłopaki, czy gość z szalikiem odwróconym do góry nogami.



Masz załatwione. :)
W następnym meczu będzie więcej zdjęć młyna. :)


RC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6197 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 15/09/2012 18:20

  Sonny napisał:  
Dlaczego nie było oprawy na tak ważnym spotkaniu jak Pogoń - Wisła? Brak czasu, pieniędzy? Zgody ze stron władz?
I mam też pytanie, czy Grupy Kibicowskie organizujące oprawy na meczach mogą pisać na tym forum (a może piszą, jak tak to przepraszam nie znalazłem) na jakich meczach będą robione oprawy? Bo wydaje mi się że przychodząc na mecz Pogoń - Wisła i nie widząc nic ciekawego na trybunach można być rozczarowanym.



zamknijcie rejestrację hihi


Bukowe
Piona!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6808 dni

****




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 15/09/2012 19:10

  Sonny napisał:  

  xxjarek05xx napisał:  

  Sonny napisał:  
Dlaczego nie było oprawy na tak ważnym spotkaniu jak Pogoń - Wisła? Brak czasu, pieniędzy? Zgody ze stron władz?
I mam też pytanie, czy Grupy Kibicowskie organizujące oprawy na meczach mogą pisać na tym forum (a może piszą, jak tak to przepraszam nie znalazłem) na jakich meczach będą robione oprawy? Bo wydaje mi się że przychodząc na mecz Pogoń - Wisła i nie widząc nic ciekawego na trybunach można być rozczarowanym.



1 miejsce
Wyjdź z inicjatywą i sam zrób oprawe.


1 miejsce
Ja tylko zadałem 2 pytania, nie chciałem nikogo urazić. Jeśli pisaliby np. na forum że NIE ZROBIĄ oprawy (+powód) to myśle, że ludzie się znajdą, oczywiście z pieniążków na ten cel zebranych (z biletów itd.)?



Zadałeś cztery pytania.


habalasz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4240 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 15/09/2012 19:23
Dla mnie wygrał spiker , który co 5 minut zapraszał na mecz o 11 haha


hejpogongol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4504 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 15/09/2012 22:32
Fragment relacji ze strony Wisły:

  Cytat:  
Miejscowi za to nie pokazali niczego szczególnego. Uzbierało się ich niecałe 10 tysięcy, wywiesili sześć flag i dopingowali przeciętnie. Mieli parę dobrych zrywów, zwłaszcza po drugiej bramce i pod koniec meczu, kiedy do śpiewów włączał się cały stadion. Przez ostatnie kilkanaście minut dopingowali bez koszulek. Część z nas spodziewała się, że po kilkuletniej przerwie, szczecinianie wrócą do Ekstraklasy w dobrej formie, ale ta wczorajsza była rozczarowująca.



PS. Wiadomo, że to subiektywna relacja, ale mimo to daje do myślenia. Choć moim zdaniem wczoraj było dobrze, to jeszcze dużo parcy przed Nami.

Ostatnio edytowany przez: hejpogongol, 15 września 2012, 22:37 [1 raz(y)]


"Każdy sobie powinien z nas zadać pytanie, Czy kurwa chce grać dla Pogoni Szczecin, czy nie? Jak nie, to kurwa wypierdalać i tyle"

Radek Janukiewicz
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.22 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005