Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4504 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 29/09/2012 12:34
Spierdalaj do pzpnu jebany społeczniaku.


Poinformowany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7731 dni

**




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 29/09/2012 20:07
wyluzujcie... debil od 20 dni na forum... Co on może wiedzieć, a już z Irlandii? Zza zmywaka?


Pogoń to My
gryfus1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4882 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 29/09/2012 20:33

  Sonny napisał:  

  Ekstraklasa.net napisał:  
Pogoń Szczecin została ukarana przez Komisję Ligi pięcioma tysiącami złotych grzywny za nieprawidłowe zachowanie kibiców w meczu z Lechem Poznań.
Ponadto zorganizowane grupy kibiców Pogoni nie będą mogły uczestniczyć w jednym meczu wyjazdowym T-Mobile Ekstraklasy.


Czemu ktoś usunął mój post? Komuś nie na ręke pokazywanie, jak zbieracie kolejne kary? Powinniście się k*** rozliczać z pieniędzy które ludzie Wam powierzają, a nie oddawać je PZPN'owi! Nie znacie regulaminu rozgrywek? Nie da się nie puścić petard? Przemyślcie naprawdę, bo usuwanie postów, blokowanie użytkowników raczej Wam chwały nie przyniesie :)




Huj z zakazami Pogoń się bawi racami.
Bez rac i opraw nie ma kolorytu na stadionie a ty na pewno nigdy się nie dołożyłeś a teraz chcesz żeby oddać ci kasę.


Pogoń To My
ESTA
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4248 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 29/09/2012 21:17
Noo... dzisiaj to była żenada, nie mówię tu o gniazdowych , bo oni zajebiście.
Ale kurwa nie rozumiem, po chuj ludzie przychodzą na MŁYN jak nie dają z siebie 100% ?
Wytłumaczy mi ktoś?


Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4504 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 29/09/2012 21:19

  ESTA napisał:  
Noo... dzisiaj to była żenada, nie mówię tu o gniazdowych , bo oni zajebiście.
Ale kurwa nie rozumiem, po chuj ludzie przychodzą na MŁYN jak nie dają z siebie 100% ?
Wytłumaczy mi ktoś?



ZNów lament? Nie mogłeś upomnieć? Na młynie nie masz takiego problemu bo raczej nie wiele osób się obija...( w porównaniu z innymi sektorami.)


ESTA
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4248 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 29/09/2012 21:21
Że tak powiem... ze względu na wiek, nie będę upomniał kolesi starszych ode mnie o połowe mojego życia lub troche starszych bo poprostu mi głupio.


Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4504 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 29/09/2012 21:24
A z resztą nie ważne. Nie będę tłumaczył. Post do kasacji...


Tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4249 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 29/09/2012 21:33
Z dopingiem było różne ,ale nie ma co się żalić. Za to bardzo fajna akcja wyszła z uczczeniem 20 rocznicy FCh. Pozdrawiam braci z Chojny! :)


W imię zasad i naszej wizji świata!
gryfus1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4882 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 29/09/2012 21:38

  ESTA napisał:  
Że tak powiem... ze względu na wiek, nie będę upomniał kolesi starszych ode mnie o połowe mojego życia lub troche starszych bo poprostu mi głupio.



O połowe twojego życia.To ile ty masz lat ?
Chyba z 10 max 15


Pogoń To My
W Miarę Obiektywny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4239 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 29/09/2012 21:39
Tragedii nie było ale liczyłem na więcej. Frekwencja słabiutka, było kilku co się opierdalało ale nie było źle. Na Legii nie ma innej opcji, musi być rozpierdol !! Oprawa na +, zabrakło piro ale to już co innego.

PS. Dawid, jak czytasz to odezwij się na moje gg (masz w profilu), ja twojego przez przypadek nie zapisałem.

Ostatnio edytowany przez: W Miarę Obiektywny, 29 września 2012, 21:49 [1 raz(y)]


ESTA
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4248 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 29/09/2012 21:52
Mam 17, coś w tym złego?
No i boli to że pewna grupa daje z siebie maxa, a druga tnie w chuja.


mlostaaa0
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4245 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 29/09/2012 21:53

  gryfus1948 napisał:  

  ESTA napisał:  
Że tak powiem... ze względu na wiek, nie będę upomniał kolesi starszych ode mnie o połowe mojego życia lub troche starszych bo poprostu mi głupio.



O połowe twojego życia.To ile ty masz lat ?
Chyba z 10 max 15



co za różnica, ile ma lat..

jak zapierdala na młynie to może miec nawet te 13 lat, bo da on wiecej niż opierdalający sie 20 latek.

nieważny wiek, ważne checi..oczywiście bez popadania w skrajnosc z wiekiem


Ka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6600 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 29/09/2012 21:58
Wychodząc ze stadionu usłyszałem jak dwóch frajerów narzekało na oprawę, że same starocie wyciągnięte zostały i na co te puchy idą. Zapytałem ile oni wrzucają do puszek. Nic nie odpowiedzieli. Strasznie wkurwia mnie takie frajerstwo. Idą sobie janusze na krytą, są największymi ekspertami piłkarskimi, nic nigdy nie wrzucili na oprawy, ale co mecz opierdalają giętą albo dwie i oczekują chyba sztucznych ogni i popisów magików na młynie.


Rajczu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4240 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 29/09/2012 22:01
Jak dla mnie doping był w chuj dobry. Obok mnie nikt się nie opierdalał, a jak już to upominał go chłopak z Legii i było zajebiście. Szkoda, że reszta stadionu tak w chuja leciala, ale kilka momentów też mieli całkiem dobrych. No i oprawa zajebista! Teeeeeraz na Legię, tam dopiero liczę na mega rozpierdol.


Pogoń Szczecin to coś więcej niż te parę liter.
To ci ludzie, atmosfera i te kilka świętych cyfer.
Luk_225
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4884 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 29/09/2012 22:14
Pod koniec było bardzo słabo, okazją do przebudzenia była w sumie sama strata bramki, mecz był tak nudny i usypiał, że nawet gniazdowi nie byli w stanie tego ruszyć. Dodatkowo mnóstwo dyskusji w każdym miejscu na młynie- nawet obok sanego gniazda na dole, co na pewno nie motywowało innych, "bo skoro inni mogą sobie odpocząć od śpiewania to czemu ja nie"?
Swoją droga dobrym pomysłem byłoby obstawienie przez osobę z megafonem góry sektora, gdzie ludzie czują się wyłączeni z obowiazku dopingowania na młynie.
I w sumie zdziwił mnie brak solidarności i jechanie po Jadze w chwili gdy bojkotując mecze u siebie, do przerwy nie mogą wejść na sektor. Piłka nożna dla kibiców !

Co by tylko nie narzekać- zajebiście że była oprawa, doping momentami miażdżył, momentami niestety słabiutko(no ale swoją drogą tyle osób musiało w końcu osłabnąć ) - dwóch gniazdowych dawało radę, szacunek że im się chciało mimo takiej padaki pod koniec. Do zobaczenia na Legii :)


kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7237 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 29/09/2012 22:33

  Luk_225 napisał:  

I w sumie zdziwił mnie brak solidarności i jechanie po Jadze w chwili gdy bojkotując mecze u siebie, do przerwy nie mogą wejść na sektor. Piłka nożna dla kibiców !
)



Jagiellonia weszła całkiem szybko i sprawnie. Na stacji Szczecin Dąbie byli dopiero około 15.00 dlatego weszli na II połowę.


hejpogongol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4512 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 29/09/2012 22:35
Doping jak na taką liczbebność Młyna naprawde dobry. Czasami brakowało tchu i to chyba było powodem słabszych momentów. Oprawa bardzo fajna moim zdaniem. Ładna sektorówka i kozacki trans na płocie. Goście również na plus z dopingiem.

PS. Obie pieśni, które powróciły po dłuższej przerwie zajebiste. :D


"Każdy sobie powinien z nas zadać pytanie, Czy kurwa chce grać dla Pogoni Szczecin, czy nie? Jak nie, to kurwa wypierdalać i tyle"

Radek Janukiewicz
Kuba L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6895 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 29/09/2012 22:42
Ostatnio narzekałem, to teraz czas pochwalić - bardzo fajna fotorelacja czysto kibicowska :)

Co do dopingu z perspektywy 13 - młyn mimo, że mało liczny dawał radę bardziej niż na Wiśle. Bardzo fajnie wychodziło "Portowcy gol" i "Pogonio Szczecin", słabo za to "Dziś zgodnym rytmem", a szkoda bo można tą pieśnią zrobić szał, jak np. w Szczecinku.
Fajnie, że wreszcie są odpowiednie nazwiska do "W pociągu jest tłok" ;)
Oprawa bardzo w porządku - zajebiście, że FCh wyznacza nowe trendy.
Słabo za to pozostałe sektory, po stracie gola jeszcze słabiej.

Jaga dobrze jak na taką liczbę. Za bardzo ich słychać nie było (poza bębniarzem wirtuozem), ale chyba się dobrze bawili.


Trybik w machinie zwanej Pogonią.
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7236 dni

***




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 29/09/2012 22:49

  kijevo napisał:  

  Luk_225 napisał:  

I w sumie zdziwił mnie brak solidarności i jechanie po Jadze w chwili gdy bojkotując mecze u siebie, do przerwy nie mogą wejść na sektor. Piłka nożna dla kibiców !
)



Jagiellonia weszła całkiem szybko i sprawnie. Na stacji Szczecin Dąbie byli dopiero około 15.00 dlatego weszli na II połowę.



Na stadion autokary dojechały dopiero w 5 minucie meczu - skoro weszli do II połowo to i tak było to rekordowe jak na Szczecin tempo wpuszczania.


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
OLDBOJ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5704 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 29/09/2012 22:58
Wchodzili od jakiejs 30minuty, ale zaczeli dopiero jak calosc weszla


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005