Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Warszawa&Szczecin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4249 dni




Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 12/09/2012 12:40
Zakładam temat mimo iż mój staż jest tutaj minimalny. Mecz już na dniach więc trzeba się mobilizować. Pewnie wiele osób ma pytania związane z tym meczem czy z biletami.
PS. Jeśli temat zbędny modowie niech usuną.

Ostatnio edytowany przez: Warszawa&Szczecin, 12 września 2012, 13:28 [1 raz(y)]


Tylko Wariaci
AMP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4508 dni




Odp: Pogoń- Wisła. Kibicowsko. - 12/09/2012 13:26
Czy ktoś się orientuje czy prowadzą sprzedaż biletów na mecz w AMBERZE na ulicy Jagiellońskiej ? :)


; ))
luki_717
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7175 dni




Odp: Pogoń- Wisła. Kibicowsko. - 12/09/2012 13:30
bilety można kupować w sklepie Dyskobol na II piętrze Galaxy


"My wszyscy wolimy zginąć, walcząc, aniżeli żyć na klęczkach." - gen. Anders Kliknij PolskieSerce
Warszawa&Szczecin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4249 dni




Odp: Pogoń- Wisła. Kibicowsko. - 12/09/2012 13:32
Orientuje się ktoś ile biletów poszło na mecz wraz z karnetami i ile Wisły przyjedzie?


Tylko Wariaci
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7417 dni

*




Odp: Pogoń- Wisła. Kibicowsko. - 12/09/2012 13:38

  Warszawa&Szczecin napisał:  
Orientuje się ktoś ile biletów poszło na mecz wraz z karnetami i ile Wisły przyjedzie?



Co do Wisły było info ostatnio gdzieś na głównej stronie, że spodziewana ilość to 600 kibiców z Krakowa.


Karol SZN.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4504 dni




Odp: Pogoń- Wisła. Kibicowsko. - 12/09/2012 13:40

  Warszawa&Szczecin napisał:  
Orientuje się ktoś ile biletów poszło na mecz wraz z karnetami i ile Wisły przyjedzie?



A jakie ma to dla Ciebie znaczenie?


Duma Pomorza
Warszawa&Szczecin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4249 dni




Odp: Pogoń- Wisła. Kibicowsko. - 12/09/2012 13:46
eF^dzięki.
KarolSZN znaczenia nie ma to w ogóle. I tak będę jak zawszę. Zapytałem czysto informacyjnie. No i chciałem rozruszać trochę wątek. Jednak znam parę osób dla których obecność i ilość kibiców gości ma wpływ na to czy się pojawią na meczu, gdyż tylko to ich interesuje a nie zmagania boiskowe. Po za tym może komuś ta informacja się przyda. Zapytać nie zaszkodzi.


Tylko Wariaci
Roman Pigwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5584 dni

*




Odp: Pogoń- Wisła. Kibicowsko. - 12/09/2012 15:13
Obecni w przyzwoitej liczbie


https://www.facebook.com/ekipakryzys/ Grupa turystyczna mocno powiązana z FCWK - POGOŃ SZCZECIN
Fanatycy Pogoni
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4247 dni




Odp: Pogoń- Wisła. Kibicowsko. - 12/09/2012 15:34
DO AMP> Ktoś mi mówił że tak ale nie jestem pewny na 100% ale zobacz ;)

Ostatnio edytowany przez: Fanatycy Pogoni, 13 września 2012, 21:27 [2 raz(y)]


Byliśmy Jesteśmy Będziemy !
ZIOMEK Łukasz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5027 dni




Odp: Pogoń- Wisła. Kibicowsko. - 12/09/2012 15:35
WSZYSCY NA POGOŃ - ZAPOWIEDZ


mlostaaa0
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4245 dni




Odp: Pogoń- Wisła. Kibicowsko. - 12/09/2012 15:42
Wisła odwołała specka, wiec raczej wielu ich nie bedzie.


Fanatycy Pogoni
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4247 dni




Odp: Pogoń- Wisła. Kibicowsko. - 12/09/2012 15:46
Ważne żeby nas było jak najwięcej na młynie ! :D

Ostatnio edytowany przez: Fanatycy Pogoni, 13 września 2012, 21:15 [1 raz(y)]


Byliśmy Jesteśmy Będziemy !
Luk_225
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4884 dni




Odp: Pogoń- Wisła. Kibicowsko. - 12/09/2012 15:55
Na wczoraj koło 5 k biletów kupione, 92 % miejsc zajętych na sektorze 7 :)

Dzisiaj jeszcze nie liczyłem :)

Ostatnio edytowany przez: Luk_225, 12 września 2012, 16:02 [1 raz(y)]


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4866 dni




Odp: Pogoń- Wisła. Kibicowsko. - 12/09/2012 16:12
Chłopaki spod "znaku pedała" mobilizują się:


  Cytat:  
Wyjazd do Szczecina bezsprzecznie będzie wyjazdem rundy jesiennej.



Do dyspozycji mamy 1000 biletów, które już powinny się rozejść. Szczecin to jedno z niewielu miejsc które odwiedzimy tej jesieni i chociażby dlatego obecność tam jest obowiązkowa. Zmotywujcie siebie i znajomych, najciekawszy i najdalszy krajowy wyjazd czeka!



i dla poprawienia humoru, z ich forum. Imbecyli nie brakuje :)

  Cytat:  
Filip1111» 2012-09-11 17:27

Czy można dostac jeszcze bilet na sektor Wisły? nie jestem z Krakowa tylko ze Szczecina. Zawsze chciałem kibicoac Wisełce. Pomocy!


Ostatnio edytowany przez: M.K 74, 12 września 2012, 16:22 [1 raz(y)]


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
Warszawa&Szczecin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4249 dni




Odp: Pogoń- Wisła. Kibicowsko. - 12/09/2012 16:31
Odwołali specjala bo za mało chętnych ale ponoć i tak ma ich przyjechać 600 osób (wraz z zgodami) autokarami. Mobilizują się ostro. Padają hasła typu: Nie ważne ile masz wyjazdów ważne ile razy byłeś w Szczecinie.
Wiadomo że ile będzie nas to ważniejsze. Dlatego mobilizacja, namawiajcie znajomych, działajcie na kontach społecznościowych itp.


Tylko Wariaci
Pietras
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6623 dni

*




Odp: Pogoń- Wisła. Kibicowsko. - 12/09/2012 17:03
Na meczu z wisłą sprzedaż vlepek Podjuch na koronie stadionu przy starym/nowym zegarze koszt 3,5 za pakiet


TP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4445 dni




Odp: Pogoń- Wisła. Kibicowsko. - 12/09/2012 17:27
nakrecamy sie,wisla to godny kibicowsko przeciwnik...


"..A na drzewach zamiast liści,będą wisieć komuniści!"
hejpogongol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4512 dni




Odp: Pogoń- Wisła. Kibicowsko. - 12/09/2012 19:22
Wiadomo, że większość żyje już wyjazdem do Poznania, ale wcześniej jest niezwykle ciekawy kibicowsko mecz z Wisłą. Dlatego ogarniać jak najwięcej znajomych, mobilizować się! Niech wszyscy skupią się teraz na Wiśle, żeby potem nie było marudzenia na forum jak po Lechii, że doping przeciętny itp. Od soboty już pełna mobilizacja na Poznań, ale teraz najważniejszy jest piatkowy mecz! WSZYSCY NA MŁYN! WOJNAAAAAAAAAA!

PS. Kibiców sukcesu przyjdzie pewnie mniej niż ostatnio ze względu na wyniki. Gości ponad 600 osób. Młyn na pewno nie zawiedzie i stawi się na nim liczna grupa szczecińskich kiboli. Zapowiada się naparwdę konkretny mecz na trybunach!

Ostatnio edytowany przez: hejpogongol, 12 września 2012, 19:32 [1 raz(y)]


"Każdy sobie powinien z nas zadać pytanie, Czy kurwa chce grać dla Pogoni Szczecin, czy nie? Jak nie, to kurwa wypierdalać i tyle"

Radek Janukiewicz
Warszawa&Szczecin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4249 dni




Odp: Pogoń- Wisła. Kibicowsko. - 12/09/2012 19:57
Wiadomo Poznań to Poznań :) ale zapewne każdy kto tam się wybiera już bilet ma. Jednak w temacie dotyczącym Poznania niestety też cisza. Wisła godny kibicowsko rywal jednak sami dla siebie powinniśmy poprzeczkę podnieść. Widzę dużo osób zapomniało o euforii po awansie. Szczerze mówiąc myślałem że Szczecin jest bardziej głodny piłki. Obstawiałem że na każdym meczu nie będzie mniej niż 15 tys. widzów a my ledwo 10 tys. przekraczamy. Mobilizacja i ogień powinna być. Przez pierwsze mecze powinno być największe booom na Pogoń. Bo jeśli nasi kopacze będą tak grać jak grają to raczej spadniemy a frekwencja będzie na poziomie KSP czy innego Piasta. Wracając do tematu. Mobilizacja. Udostępniać, ogłaszać wszędzie, zapraszać n mecz. Niech każdy kto ma bilet przyprowadzi 1 osobę będzie wtedy cały stadion. Cały stadion to plus kibicowski i mega zastrzyk kasy dla klubu.


Tylko Wariaci
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7417 dni

*




Odp: Pogoń- Wisła. Kibicowsko. - 12/09/2012 20:46
Jakiś plakat meczowy w formie elektronicznej się znajdzie?


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005