Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
TakiTam
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5450 dni

*




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 16/09/2012 23:03
Rajczu: Są ludzie ktorzy nie zwazajac na to kto prowadzi doping zapierdalają caly czas na maxa.


Liberta' Per Gli Ultras
Rajczu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4239 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 16/09/2012 23:16

  TakiTam napisał:  
Rajczu: Są ludzie ktorzy nie zwazajac na to kto prowadzi doping zapierdalają caly czas na maxa.



No jasne, ja też zapierdalałem jak tylko mogłem, ale kurwa no, żeby pierwszy sektor nas nie słyszał, że fala rusza?! Po prostu zauważyłem (uogólniając), że jakoś większa mobilizacja jest z tamtym gniazdowym, chociaż wiem, że Ci też dawali 200% siebie.


Pogoń Szczecin to coś więcej niż te parę liter.
To ci ludzie, atmosfera i te kilka świętych cyfer.
Ojciec Jima
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4878 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 16/09/2012 23:24

  Rajczu napisał:  

  TakiTam napisał:  
Rajczu: Są ludzie ktorzy nie zwazajac na to kto prowadzi doping zapierdalają caly czas na maxa.



No jasne, ja też zapierdalałem jak tylko mogłem, ale kurwa no, żeby pierwszy sektor nas nie słyszał, że fala rusza?! Po prostu zauważyłem (uogólniając), że jakoś większa mobilizacja jest z tamtym gniazdowym, chociaż wiem, że Ci też dawali 200% siebie.



Oni słyszą, tylko dup nie chce im się podnieść.

Ostatnio edytowany przez: Ojciec Jima, 16 września 2012, 23:31 [1 raz(y)]


TYLKO POGOŃ!
pogonifan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5454 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 16/09/2012 23:33
Ogólnie to jestem załamany niektórymi tekstami. Flagi wyjaśnione. Jest nowy płot, więc są za duże, a nowych mym zdaniem nie ma sensu robic (w jakiejś tam perspektywie jest przecież nowy stadion). Co do oprawy, to: 1. Wisła ch... nie rywal (są ciekawsi), 2. Na oprawę trzeba kasy i czasu, a kasę skąd brać skoro to SKPS płaci kary, a jak stoją chłopaki z puszkami to część patrzy na niich jak na żebraków. Nie oszukujmy się, tyle co Legia z puszek to nie zbierzemy, więc trzeba rozsądnie wybierać kiedy ma być oprawa.
A co do opisu Wisły o naszym słabym dopingu. Sami się nie przebili, a poza tym teraz pieprzą, bo mają nowy stadion to młyn im się wypełnia i akustyka jest zupełnie inna. Nie jest u nas źle, ale zawsze mogłoby być lepiej.


Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7521 dni

**




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 16/09/2012 23:47
No stadion jest jaki jest, brak dachu tylko potwierdza, że gdziekolwiek my nie pojedziemy gdzie jest dach to okazuje się, że nasz doping jest w chuj kozacki. ;) Więc ja tam osobiście uważam, że nasz doping jak na nasze możliwości (stadion) czy frekwencje (czasami) jest na prawdę dobry, dajcie dach a prawa fizyki sprawią, że będzie jednym z lepszych w Polsce. ;)


Z daleka nie będzie widać.
konto_do_usuniecia
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4246 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 16/09/2012 23:49

  pogonifan napisał:  
Ogólnie to jestem załamany niektórymi tekstami. Flagi wyjaśnione. Jest nowy płot, więc są za duże, a nowych mym zdaniem nie ma sensu robic (w jakiejś tam perspektywie jest przecież nowy stadion). Co do oprawy, to: 1. Wisła ch... nie rywal (są ciekawsi), 2. Na oprawę trzeba kasy i czasu, a kasę skąd brać skoro to SKPS płaci kary, ...


A kto rzuca race na murawe? Ileż to razy krzyczałem " Tylko nie rzucaj tej je*** racy..." rzucił... pierwszy, drugi...szkoda, bo to też NASZE pieniądze. Bardzo proszę o obiektywne spojrzenie na problem, nie mam zamiaru Was krytykować, ale sami sobie krzywde robicie. Czy Ci którzy rzucają race (podajże 1,5 tys zł/szt. na murawie) to nie Stowarzyszenie ?:P


Karol SZN.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4503 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 16/09/2012 23:57

  Sonny napisał:  

  pogonifan napisał:  
Ogólnie to jestem załamany niektórymi tekstami. Flagi wyjaśnione. Jest nowy płot, więc są za duże, a nowych mym zdaniem nie ma sensu robic (w jakiejś tam perspektywie jest przecież nowy stadion). Co do oprawy, to: 1. Wisła ch... nie rywal (są ciekawsi), 2. Na oprawę trzeba kasy i czasu, a kasę skąd brać skoro to SKPS płaci kary, ...


A kto rzuca race na murawe? Ileż to razy krzyczałem " Tylko nie rzucaj tej je*** racy..." rzucił... pierwszy, drugi...szkoda, bo to też NASZE pieniądze. Bardzo proszę o obiektywne spojrzenie na problem, nie mam zamiaru Was krytykować, ale sami sobie krzywde robicie. Czy Ci którzy rzucają race (podajże 1,5 tys zł/szt. na murawie) to nie Stowarzyszenie ?:P



W tym sezonie jak na razie nie było rac, a 22 000zł. są do zapłaty.


Duma Pomorza
RC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6204 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 17/09/2012 00:01

  Sonny napisał:  

  pogonifan napisał:  
Ogólnie to jestem załamany niektórymi tekstami. Flagi wyjaśnione. Jest nowy płot, więc są za duże, a nowych mym zdaniem nie ma sensu robic (w jakiejś tam perspektywie jest przecież nowy stadion). Co do oprawy, to: 1. Wisła ch... nie rywal (są ciekawsi), 2. Na oprawę trzeba kasy i czasu, a kasę skąd brać skoro to SKPS płaci kary, ...


A kto rzuca race na murawe? Ileż to razy krzyczałem " Tylko nie rzucaj tej je*** racy..." rzucił... pierwszy, drugi...szkoda, bo to też NASZE pieniądze. Bardzo proszę o obiektywne spojrzenie na problem, nie mam zamiaru Was krytykować, ale sami sobie krzywde robicie. Czy Ci którzy rzucają race (podajże 1,5 tys zł/szt. na murawie) to nie Stowarzyszenie ?:P



czemu 90% nowych użytkowników, zarejestrowała się po to, aby płakać, marudzić i pierdolić głupoty? ja pierdole


Bukowe
pogonifan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5454 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 17/09/2012 00:20

  Sonny napisał:  

  pogonifan napisał:  
Ogólnie to jestem załamany niektórymi tekstami. Flagi wyjaśnione. Jest nowy płot, więc są za duże, a nowych mym zdaniem nie ma sensu robic (w jakiejś tam perspektywie jest przecież nowy stadion). Co do oprawy, to: 1. Wisła ch... nie rywal (są ciekawsi), 2. Na oprawę trzeba kasy i czasu, a kasę skąd brać skoro to SKPS płaci kary, ...


A kto rzuca race na murawe? Ileż to razy krzyczałem " Tylko nie rzucaj tej je*** racy..." rzucił... pierwszy, drugi...szkoda, bo to też NASZE pieniądze. Bardzo proszę o obiektywne spojrzenie na problem, nie mam zamiaru Was krytykować, ale sami sobie krzywde robicie. Czy Ci którzy rzucają race (podajże 1,5 tys zł/szt. na murawie) to nie Stowarzyszenie ?:P



Mówimy o tym sezonie. Teraz stowarzyszenie musi zapłacić nawet za spikera, chyba że klub to wziął na siebie, w co wątpię. Musi też zapłacić za ciebie lub twoich kolegów, bo trzeba było pojechać po lechii. Oczywiście z młyna też szły bluzgi, ale nie tyle co np. z krytej.Poza tym, jak nie wiesz po co te race poleciały wtedy na boisko, to się nie wypowiadaj. Łatwo jest krytykować, ale trudniej coś zdziałać samemu.Tutaj apel do jadących specjalem do poznania. Nie rozpier... pociągu, bo za takie coś sobie potem pkp sporo nalicza.


mlostaaa0
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4244 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 17/09/2012 07:11
To chyba wiadome.. Z tego co pamietam, to zaciągniecie hama 900 zł, tylko to nie idzie na SKPS, tylko na tego kto szkód narobi. :)

Jeśli sie myle, to mnie poprawcie..


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7235 dni

***




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 17/09/2012 11:29
- Sytuacja, z jaką mieć będziemy do czynienia na stadionie miejskim w Szczecinie, będzie efektem realizacji lub nie warunków przedstawionych w oświadczeniu. Wniosek jest jeden. Nie zrealizowanie tych warunków oznaczać będzie odpowiedzialność tego, kto do wskazanych działań nie przystąpi. Kibice pokazali, że gotowi są do rozpoczęcia dialogu, działań prowadzących do nieodwracalnych, pozytywnych zmian - pisze w oświadczeniu Jarosław Mroczek. Całe oświadczenie w newsie na głównej. (http://www.pogononline.pl/index.php/news/13465)


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
Prawa Strona Miasta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6838 dni

****




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 17/09/2012 11:35
sonny skady ty sie urwales??!! SKPS rzuca race?? to ty w takim razie jestes uposledzony..wnioskuje na podstawie wypowiedzi..
po drugie jak komus przeszkadzaja bluzgi na stadionie to niech spierdala do teatru...nie jestem zwolennikiem placenia bezsensownych kar...ale stadion to nie teatr a My nie jestesmy siostrami milosierdzia..jebac zakazy, jebac kary i jebac poprawnosc polityczna...ekstraklasa to takie gowno w ktorym pzpn wpierdala kary za cokolwiek zeby grzesiu cwel mogl pasc dalej tlusta dupe...

wpisy osob ktore maja po 12-15lat i pierwsze dni na forum, albo jakis lamusow bo z pracy koledzy zabrali na mecz nie sa tu potrzebne...coraz bardzie zaczynacie sami prowadzic Nasze trubyny, Nasze zasady i Nasz swiat w kierunku tego ktory wymarzyla sobie wladza POprlowska....zastanwocie sie krytykujac prawdziwych fanatykow bo niewielu ich zostalo...


Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
Prawa Strona Miasta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6838 dni

****




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 17/09/2012 11:42

  mlostaaa0 napisał:  
To chyba wiadome.. Z tego co pamietam, to zaciągniecie hama 900 zł, tylko to nie idzie na SKPS, tylko na tego kto szkód narobi. :)

Jeśli sie myle, to mnie poprawcie..



jezeli SKPS jest podmiotem, ktory odpowiada za specjal...wtedy SKPS placi kare....zawsze tak jest.


Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
Lemon
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5279 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 17/09/2012 11:43

  Sonny napisał:  

  pogonifan napisał:  
Ogólnie to jestem załamany niektórymi tekstami. Flagi wyjaśnione. Jest nowy płot, więc są za duże, a nowych mym zdaniem nie ma sensu robic (w jakiejś tam perspektywie jest przecież nowy stadion). Co do oprawy, to: 1. Wisła ch... nie rywal (są ciekawsi), 2. Na oprawę trzeba kasy i czasu, a kasę skąd brać skoro to SKPS płaci kary, ...


A kto rzuca race na murawe? Ileż to razy krzyczałem " Tylko nie rzucaj tej je*** racy..." rzucił... pierwszy, drugi...szkoda, bo to też NASZE pieniądze. Bardzo proszę o obiektywne spojrzenie na problem, nie mam zamiaru Was krytykować, ale sami sobie krzywde robicie. Czy Ci którzy rzucają race (podajże 1,5 tys zł/szt. na murawie) to nie Stowarzyszenie ?:P



Błagam... zamknijcie rejestrację na forum...


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5908 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 17/09/2012 11:46
Ktoś tam pisał, że z perspektywy trybuny krytej Wisla praktycznie niesłyszalna. Panowie trochę więcej obiektywizmu. Jak mogli być niesłyszalni skoro siedzieli idealnie naprzeciwko. Do tego jak hukneli to przebijali sie przez mlyn. To samo bylo na meczu z Lechia gdzie przez caly poczatek drugiej polowy po stadionie nioslo sie "Pogon kurwa" itd. W jednym i drugim meczu trybuny reagowaly tak samo wiec nie mozna powiedziec, ze ich dopingu nie bylo, bo mimo ze przegrywali to spiewali do konca.


Piona!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6815 dni

****




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 17/09/2012 11:49
Oleee ole ole ole oleee nie damy siem, nie damy siem! ihaaaa


Durex1985
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4442 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 17/09/2012 11:59

  Prawa Strona Miasta napisał:  
sonny skady ty sie urwales??!! SKPS rzuca race?? to ty w takim razie jestes uposledzony..wnioskuje na podstawie wypowiedzi..
po drugie jak komus przeszkadzaja bluzgi na stadionie to niech spierdala do teatru...nie jestem zwolennikiem placenia bezsensownych kar...ale stadion to nie teatr a My nie jestesmy siostrami milosierdzia..jebac zakazy, jebac kary i jebac poprawnosc polityczna...ekstraklasa to takie gowno w ktorym pzpn wpierdala kary za cokolwiek zeby grzesiu cwel mogl pasc dalej tlusta dupe...

wpisy osob ktore maja po 12-15lat i pierwsze dni na forum, albo jakis lamusow bo z pracy koledzy zabrali na mecz nie sa tu potrzebne...coraz bardzie zaczynacie sami prowadzic Nasze trubyny, Nasze zasady i Nasz swiat w kierunku tego ktory wymarzyla sobie wladza POprlowska....zastanwocie sie krytykujac prawdziwych fanatykow bo niewielu ich zostalo...



Dobrze powiedziane uginając się dajemy policji, władzą samorządowym i innym pierd.... decydentom pole do popisu i jeszcze większych ograniczeń... więc im bardziej będzie widoczne na stadionie uginanie karku tym większe zakazy będą wprowadzać.


Nowy stadion dla Szczecina!!!
Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7521 dni

**




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 17/09/2012 12:04

  Plum napisał:  
- Sytuacja, z jaką mieć będziemy do czynienia na stadionie miejskim w Szczecinie, będzie efektem realizacji lub nie warunków przedstawionych w oświadczeniu. Wniosek jest jeden. Nie zrealizowanie tych warunków oznaczać będzie odpowiedzialność tego, kto do wskazanych działań nie przystąpi. Kibice pokazali, że gotowi są do rozpoczęcia dialogu, działań prowadzących do nieodwracalnych, pozytywnych zmian - pisze w oświadczeniu Jarosław Mroczek. Całe oświadczenie w newsie na głównej. (http://www.pogononline.pl/index.php/news/13465)



Hehe, nasz prezes mnie momentami zadziwia. W pewnych kwestiach ma racje, fajnie, że chce pomóc i wiadomo nie musi mieć takiego samego poglądu na bluzgi, jak większość nas. Ale ktoś musi mu chyba uświadomić, że w czasie niektórych spotkań po prostu tego się nie ominie to jak szósty zmysł zakorzeniony w pokoleniach kibiców od 30, a czasem i 40 lat. Nie zmienisz tego w jeden dzień, jak połowa dzieciaków, ze szczecińskich osiedli zna "Arka Gdynia kurwa świnia", lepiej niż nie jedną nasza sztandarową piosenkę ku chwale Pogoni. ;)

Owszem, ja osobiście też nie jestem wielkim fanem bluzgania przez 1/3 meczu, tym bardziej, że wpierdalamy się na jakieś bezsensowne kary, ale czasem soczysty pociski musi być. :)
Trzeba zrobić czasem rachunek zysków i strat, albo chcemy oprawy, dofinansowanie na wyjazd, czy cokolwiek innego, albo chcemy sponsorować libacje alkoholowe panom z przeróżnych komisji.

Ostatnio edytowany przez: Z daleka nie będzie widać, 17 września 2012, 13:09 [1 raz(y)]


Z daleka nie będzie widać.
Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7006 dni

***




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 17/09/2012 13:30

  Przema napisał:  
Ktoś tam pisał, że z perspektywy trybuny krytej Wisla praktycznie niesłyszalna. Panowie trochę więcej obiektywizmu. Jak mogli być niesłyszalni skoro siedzieli idealnie naprzeciwko. Do tego jak hukneli to przebijali sie przez mlyn. To samo bylo na meczu z Lechia gdzie przez caly poczatek drugiej polowy po stadionie nioslo sie "Pogon kurwa" itd. W jednym i drugim meczu trybuny reagowaly tak samo wiec nie mozna powiedziec, ze ich dopingu nie bylo, bo mimo ze przegrywali to spiewali do konca.



Ja pisałem i dalej jestem tego zdania - część pierwszej połowy spędziłem na krytej i Wisły nie słyszałem.


Against modern wszystko!
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5908 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 17/09/2012 14:52

  Lrd napisał:  

  Przema napisał:  
Ktoś tam pisał, że z perspektywy trybuny krytej Wisla praktycznie niesłyszalna. Panowie trochę więcej obiektywizmu. Jak mogli być niesłyszalni skoro siedzieli idealnie naprzeciwko. Do tego jak hukneli to przebijali sie przez mlyn. To samo bylo na meczu z Lechia gdzie przez caly poczatek drugiej polowy po stadionie nioslo sie "Pogon kurwa" itd. W jednym i drugim meczu trybuny reagowaly tak samo wiec nie mozna powiedziec, ze ich dopingu nie bylo, bo mimo ze przegrywali to spiewali do konca.



Ja pisałem i dalej jestem tego zdania - część pierwszej połowy spędziłem na krytej i Wisły nie słyszałem.



Ja przesiedzialem tam caly mecz i nie dosc, ze Wisla byla slyszalna, to momentami glosniejsza niz mlyn.

Swoja droga ilosc wznoszonych okrzykow "Gwiazda Biala znak pedala" przez kryta to jakas patologia, zdecydowana wiekszosc tego sektora ozywia sie jak trzeba pocisnac przeciwnika.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.26 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005