Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Ojciec Jima
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4851 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 19/09/2012 12:45
Doping na Wiśle


TYLKO POGOŃ!
mlostaaa0
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4217 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 19/09/2012 13:30
Troche lipnie zmontowany ten filmik jest, no ale jakaś pamiatka po meczu zostaje.


hejpogongol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4484 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 19/09/2012 16:44
0:30! Myślałem, że od jakiegoś czasu ta przyśpiewka wychodzi dużo słabiej niż jeszcze 3 lata temu. Na filmiku widać, że moc przy tym jest taka jaka być powinna!


"Każdy sobie powinien z nas zadać pytanie, Czy kurwa chce grać dla Pogoni Szczecin, czy nie? Jak nie, to kurwa wypierdalać i tyle"

Radek Janukiewicz
Pietras
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6595 dni

*




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 20/09/2012 12:18

  mlostaaa0 napisał:  
Troche lipnie zmontowany ten filmik jest, no ale jakaś pamiatka po meczu zostaje.



mam pomysł dla Ciebie masz szanse się wykazać na następny mecz weź kamerę i nagraj i zmontuj


mefisto1969
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4990 dni

*




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 20/09/2012 12:36

  Pietras napisał:  

  mlostaaa0 napisał:  
Troche lipnie zmontowany ten filmik jest, no ale jakaś pamiatka po meczu zostaje.



mam pomysł dla Ciebie masz szanse się wykazać na następny mecz weź kamerę i nagraj i zmontuj



A po ...uj ma się męczyć ? Lepiej ponarzekać ale żeby się wykazać to nie jest taki chętny :)


Tam wezwali mnie bym do nich dołączył, dołączył do tańca umarłych.
W krąg ognia podążyłem za nimi, do samego środka......Kiedy czujesz, że nadchodzi twój czas, bądź gotów.
Pożegnaj się ze wszystkimi, łyknij gorzałki i zmów modlitwę.
M.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7184 dni

****




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 20/09/2012 13:49

  hejpogongol napisał:  
0:30! Myślałem, że od jakiegoś czasu ta przyśpiewka wychodzi dużo słabiej niż jeszcze 3 lata temu. Na filmiku widać, że moc przy tym jest taka jaka być powinna!



Była zarzucana chociażby na Lubinie i też wychodziło całkiem przyzwoicie.


DeszczH zawsze leje,DeszczH nigdy nie pada!

Bądź szybszy od Cienia i twardszy od kamienia,na drodze wojownika łatwego losu nie ma!
mlostaaa0
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4217 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 20/09/2012 15:48

  Pietras napisał:  

  mlostaaa0 napisał:  
Troche lipnie zmontowany ten filmik jest, no ale jakaś pamiatka po meczu zostaje.



mam pomysł dla Ciebie masz szanse się wykazać na następny mecz weź kamerę i nagraj i zmontuj



To już nawet nie można niczego konstruktywnie sktytykowac, bo od razu napiszesz, żebym zrobił to lepiej.
Nie zrobiłbym, bo sie na tym nie znam.

Każdy ma chyba prawo wyrazic swoją opinie na dany temat, a że mi sie montaż tego filmu średnio podoba to moje zdanie, Twoje może byc inne i tyle.


Ojciec Jima
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4851 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 20/09/2012 16:09
A co w Twojej wypowiedzi jest konstruktywne ?


TYLKO POGOŃ!
Spostrzegawczy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4211 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 20/09/2012 16:52
To tak jakbyś skrytykował w restauracji kucharza , że potrawa jest nie dobra, a kucharz ci odpowiedział , "idź i ugotuj lepiej"


MTS.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5888 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 20/09/2012 17:22

  Baszczu napisał:  
To tak jakbyś skrytykował w restauracji kucharza , że potrawa jest nie dobra, a kucharz ci odpowiedział , "idź i ugotuj lepiej"



hmm powidasz "płacę , więc wymagam"? Czy może ktoś Cię "poczęstował"?


Spostrzegawczy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4211 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 20/09/2012 18:01

  MTS. napisał:  

  Baszczu napisał:  
To tak jakbyś skrytykował w restauracji kucharza , że potrawa jest nie dobra, a kucharz ci odpowiedział , "idź i ugotuj lepiej"



hmm powidasz "płacę , więc wymagam"? Czy może ktoś Cię "poczęstował"?



To jest film z dopingu ze strony oficjalnej Pogoni Szczecin więc chyba wypadałoby zrobić relacje z dopingu profesjonalnie jak to wygląda w innych klubach. Wystarczy trochę chęci. Myślę , że ktoś dostał za to pieniądze.


hejpogongol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4484 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 20/09/2012 18:03

  Śpiewać Kurwa! napisał:  

  hejpogongol napisał:  
0:30! Myślałem, że od jakiegoś czasu ta przyśpiewka wychodzi dużo słabiej niż jeszcze 3 lata temu. Na filmiku widać, że moc przy tym jest taka jaka być powinna!



Była zarzucana chociażby na Lubinie i też wychodziło całkiem przyzwoicie.



Po Lubinie nie było filmu i oceniając wtedy tylko z sektora nie sądziłem, że wychodzi tak elegacnko.


"Każdy sobie powinien z nas zadać pytanie, Czy kurwa chce grać dla Pogoni Szczecin, czy nie? Jak nie, to kurwa wypierdalać i tyle"

Radek Janukiewicz
Luk_225
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4856 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 20/09/2012 18:07

  MTS. napisał:  
hmm powidasz "płacę , więc wymagam"? Czy może ktoś Cię "poczęstował"?



Czy jeżeli ktoś Cię czymś "częstuje" masz obowiązek żeby mówić o tym jak najlepiej (albo wcale- jak o zmarłym) bo jak zauważyłeś jest to za darmo?


Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6782 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 20/09/2012 18:20
Dobra panowie kucharze, ta dyskusja to raczej nie w tym temacie. Ostatnimi czasy przydałby się dział w Hyde Parku - "Narzekanie i smęcenie", parę stron szybko by przyrosło.


P. S.
ESTA
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4220 dni




POGOŃ SZCZECIN - JAGIELLONIA BIAŁYSTOK - 21/09/2012 14:57
Panowie 29 września o 15:45 gramy z Jagiellonią !

Pierwszy raz w tym sezonie gramy w sobotę więc frekwencja może być naprawdę niezła , godzina chujowa, ale to standard... Jak dzień dobry to godzinę muszą zrobić chujową..

Dobra kurwa !
Musimy zacząć sie nakręcać. Ja ze swojej strony , mam dość pierdolenia, że ciągle jest źle, że mało osób itd.
Każdy, powtarzam każdy kto jest na tym forum, powinien mieć obowiązek pójść na taki mecz, i zabrać ze sobą minimum 2 kumpli , wtedy frekwencja by była zajebista i byście tak nie narzekali.
Musimy wreszcie przekroczyć te jebane 12 tysięcy, bo na razie to jest cienizna...

Ja od jutra z kolesiami , zaczynamy rozwieszać.
WSZYSCY NA MŁYN !


hejpogongol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4484 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 21/09/2012 16:12
Info z facebooka:

  Cytat:  
Jaga Sie mocno Mobilizuje bo to 10cio lecie ich grupy UJB Transparenty w ich miescie sa juz wywiesza



"Każdy sobie powinien z nas zadać pytanie, Czy kurwa chce grać dla Pogoni Szczecin, czy nie? Jak nie, to kurwa wypierdalać i tyle"

Radek Janukiewicz
Pes2009
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4220 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 21/09/2012 18:20

  ESTA napisał:  
Panowie 29 września o 15:45 gramy z Jagiellonią !

Pierwszy raz w tym sezonie gramy w sobotę więc frekwencja może być naprawdę niezła , godzina chujowa, ale to standard... Jak dzień dobry to godzinę muszą zrobić chujową..

Dobra kurwa !
Musimy zacząć sie nakręcać. Ja ze swojej strony , mam dość pierdolenia, że ciągle jest źle, że mało osób itd.
Każdy, powtarzam każdy kto jest na tym forum, powinien mieć obowiązek pójść na taki mecz, i zabrać ze sobą minimum 2 kumpli , wtedy frekwencja by była zajebista i byście tak nie narzekali.
Musimy wreszcie przekroczyć te jebane 12 tysięcy, bo na razie to jest cienizna...

Ja od jutra z kolesiami , zaczynamy rozwieszać.
WSZYSCY NA MŁYN !



jak na razie to sam sobie zaprzeczyles.
a co do Jagi to mysle ze nie bedzie wiecej niz 8 tys(co jak na Jage , bedzie dobrym wynikiem :) ) , zimno zaczyna sie robic pikniki zaczna sie wykruszac , ale i tak WSZYSCY NA MLYN !!!!!!


W Miarę Obiektywny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4211 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 21/09/2012 19:00

  Pes2009 napisał:  

  ESTA napisał:  
Panowie 29 września o 15:45 gramy z Jagiellonią !

Pierwszy raz w tym sezonie gramy w sobotę więc frekwencja może być naprawdę niezła , godzina chujowa, ale to standard... Jak dzień dobry to godzinę muszą zrobić chujową..

Dobra kurwa !
Musimy zacząć sie nakręcać. Ja ze swojej strony , mam dość pierdolenia, że ciągle jest źle, że mało osób itd.
Każdy, powtarzam każdy kto jest na tym forum, powinien mieć obowiązek pójść na taki mecz, i zabrać ze sobą minimum 2 kumpli , wtedy frekwencja by była zajebista i byście tak nie narzekali.
Musimy wreszcie przekroczyć te jebane 12 tysięcy, bo na razie to jest cienizna...

Ja od jutra z kolesiami , zaczynamy rozwieszać.
WSZYSCY NA MŁYN !





jak na razie to sam sobie zaprzeczyles.
a co do Jagi to mysle ze nie bedzie wiecej niz 8 tys(co jak na Jage , bedzie dobrym wynikiem :) ) , zimno zaczyna sie robic pikniki zaczna sie wykruszac , ale i tak WSZYSCY NA MLYN !!!!!!



Co ty gadasz jakie 8tyś, frekwencja będzie dobra, gramy w sobotę. Jak uda się zgarnąć 3pkt z Lechem to jestem pewnie że będzie ponad 12tyś ! Wszyscy na Młyn !


Karol SZN.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4476 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 21/09/2012 22:43

  domin839 napisał:  

  Pes2009 napisał:  

  ESTA napisał:  
Panowie 29 września o 15:45 gramy z Jagiellonią !

Pierwszy raz w tym sezonie gramy w sobotę więc frekwencja może być naprawdę niezła , godzina chujowa, ale to standard... Jak dzień dobry to godzinę muszą zrobić chujową..

Dobra kurwa !
Musimy zacząć sie nakręcać. Ja ze swojej strony , mam dość pierdolenia, że ciągle jest źle, że mało osób itd.
Każdy, powtarzam każdy kto jest na tym forum, powinien mieć obowiązek pójść na taki mecz, i zabrać ze sobą minimum 2 kumpli , wtedy frekwencja by była zajebista i byście tak nie narzekali.
Musimy wreszcie przekroczyć te jebane 12 tysięcy, bo na razie to jest cienizna...

Ja od jutra z kolesiami , zaczynamy rozwieszać.
WSZYSCY NA MŁYN !





jak na razie to sam sobie zaprzeczyles.
a co do Jagi to mysle ze nie bedzie wiecej niz 8 tys(co jak na Jage , bedzie dobrym wynikiem :) ) , zimno zaczyna sie robic pikniki zaczna sie wykruszac , ale i tak WSZYSCY NA MLYN !!!!!!



Co ty gadasz jakie 8tyś, frekwencja będzie dobra, gramy w sobotę. Jak uda się zgarnąć 3pkt z Lechem to jestem pewnie że będzie ponad 12tyś ! Wszyscy na Młyn !





Bądźmy realistami a nie optymistami.


Duma Pomorza
Pes2009
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4220 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 22/09/2012 01:51
dokladnie , i wazne zeby na MLYNIE liczba osob rosla zeby bylo pierdolniecie puki co jest progres i zeby ciagle rosl :)


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005