Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
konto_do_usuniecia
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4246 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 01/10/2012 19:09

  mlostaaa0 napisał:  

  Precelek napisał:  

  Sonny napisał:  

I uważasz że się tym załamie? To tylko umocni mnie w przekonaniu jacy ludzie tym forum kierują. Nie wszyscy żyją w nędznej polskiej rzeczywistości z pustym portfelem i szarym blokiem za oknem, są też tacy którzy kochają swoje rodzime miasto, kochają swój klub i nie mają potrzeby "manifestowania na stadionie jak to mi w życiu źle", rozumiesz?



Koleś, ty to potrafić wkurwić. Czy tylko ja mam wrażenie że to kolejne najście pana L... ?



pan L pisał , że mieszka w wieżowcu na Ostrowskiej, wiec to raczej nie on :)
ale może jakiś brat, lub chłopak.. chuj go wie.


Zebym ja cie k**** nie znalazl za wyzywanie mnie od gejow chlopaczku. Bede w PL to pojde do siedziby i sie przedstawie, na teraz koniec pisania o mnie bo off topa robicie :)


pojka
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6982 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 01/10/2012 19:30
nie mieszka w wierzowcu na ostrowskiej teraz mieszka na wyzwolenia 36


Wychowany na osiedlu ZELECHOWO w moim sercu
Prawa Strona Miasta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6838 dni

****




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 01/10/2012 22:34

  Sonny napisał:  

  mlostaaa0 napisał:  

  Precelek napisał:  

  Sonny napisał:  

I uważasz że się tym załamie? To tylko umocni mnie w przekonaniu jacy ludzie tym forum kierują. Nie wszyscy żyją w nędznej polskiej rzeczywistości z pustym portfelem i szarym blokiem za oknem, są też tacy którzy kochają swoje rodzime miasto, kochają swój klub i nie mają potrzeby "manifestowania na stadionie jak to mi w życiu źle", rozumiesz?



Koleś, ty to potrafić wkurwić. Czy tylko ja mam wrażenie że to kolejne najście pana L... ?



pan L pisał , że mieszka w wieżowcu na Ostrowskiej, wiec to raczej nie on :)
ale może jakiś brat, lub chłopak.. chuj go wie.


Zebym ja cie k**** nie znalazl za wyzywanie mnie od gejow chlopaczku. Bede w PL to pojde do siedziby i sie przedstawie, na teraz koniec pisania o mnie bo off topa robicie :)



z tego co pamietam to tobie nikt nie grozil...hmmm, ale skoro taki z ciebie ostry zaowdnik to pewnie mozesz sie przypomniec jak bedziesz w Polsce...szara Polska rzeczywistosc nie laczy sie tylko z pustym portfelem, szarymi blokami i manifestacja swoich problemow na stadionie..szara rzeczywistosc laczy sie z ciaglym przesladowaniem kibicow i proba znisczenia ich indywiudualizmu..zwyciestwo zalezy od jednosci a kibice sukcesu wpierdalajacy popcorn oraz wygodna emigracja ktora zyje realiami zjebanego zachodu(chociaz Niemcy, Wlosi kochaja piro i mozna?) probuje niszczyc ta jednosc...powiem ci jedno pajacu, chlopaku lewszy albo inny wynalzku- jest pelno chlopakow na emigracji ktorzy przyjezdzaja wrzucaja hajsy do puch i licza ze chociaz w jednym meczu ich pieniadze pojda na piro( badz co badz za ktore poniekad i oni beda placic kare) ktore doda kolorytu Naszym szarym trybunom ,Naszej szarej rzeczywistosci i pokaze zjaebanym wladzom ze jestesmy i mamy sie dobrze!!!


Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
pogonifan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5454 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 01/10/2012 22:57
Sonny jakbyś jeszcze nie ogarnął to SKPS jest Stowarzyszeniem więc jego finanse są jawne.
Pierdolisz o racach na murawie, a chuja wiesz po co były rzucane. Zapytaj się swoich kolegów na emigracji ilu z nich wpłaca kasę na konto tego czy innego stowarzyszenia kibicowskiego nie oczekując niczego w zamian. Mają w dupie czy kasa idzie na race czy na karę za nie, bo cieszy ich że w ogóle mogą w jakikolwiek sposób pomóc swojemu ukochanemu klubowi.


mefisto1969
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5017 dni

*




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 02/10/2012 07:56
Sonny się wyłączył :) Czyżby odłączyli neta na emigracji za niepłacenie rachunków ???Więc proponuje zmienić temat Pozdrawiam p.s. Uważajcie jak wróci to Wam zrobi prawdziwą WOJNEEEE !!!!!!:)


Tam wezwali mnie bym do nich dołączył, dołączył do tańca umarłych.
W krąg ognia podążyłem za nimi, do samego środka......Kiedy czujesz, że nadchodzi twój czas, bądź gotów.
Pożegnaj się ze wszystkimi, łyknij gorzałki i zmów modlitwę.
M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4865 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 02/10/2012 14:57

  mefisto1969 napisał:  
Sonny się wyłączył :) Czyżby odłączyli neta na emigracji za niepłacenie rachunków ???Więc proponuje zmienić temat Pozdrawiam p.s. Uważajcie jak wróci to Wam zrobi prawdziwą WOJNEEEE !!!!!!:)



Może powróci pod nickiem Pannasonic :)


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8189 dni

**




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 02/10/2012 20:36
Gamon sie zblaznil, totalnie nikt go nie poparl, wiec pewnie poszedl trollowac gdzies indziej flaga1


1948
Luk_225
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4883 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 02/10/2012 21:21
Nie ma żadnego działu w hydeparku na tą owocną dyskusję?

Post do kasacji, jak i co najmniej 10 wyżej.


PL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6583 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 02/10/2012 23:09

  Sonny napisał:  

  3H napisał:  

  Dziad napisał:  
Sonny
takich rzeczy nie wypisuje się w internecie
nikt Ci nie broni przejść się do siedziby SKPS i sprawdzić wszelkie rozliczenia, jak nie możesz teraz to po powrocie z emigracji a póki co zamknij ryj bo marudzenie na forum co do syt. na trybunach i kar nie będąc ani razu na meczu w tym sezonie jest bardzo delikatnie mówiąc śmieszne...
również dołączam się pytanie ile razy w przeciągu ostatniego roku piro lądowało na murawie?



2


To przepraszam za pomylke i w sumie niedlugo zjezdzam do domu na tydzien to sie przejde do SKPS. Juz nie bede tu wypisywal glupot :(



Daj im tylko znać wcześniej jakie dokumenty do kontroli przygotować :D


Radek24
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4452 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 03/10/2012 13:02
Doping z meczu z Jagielonią


Choszczenscy Fanatycy '06
hejpogongol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4511 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 03/10/2012 23:28
Kulisy z meczu (Jaga)

1:19, 2:56 i 3:02 fajne momenty :D


"Każdy sobie powinien z nas zadać pytanie, Czy kurwa chce grać dla Pogoni Szczecin, czy nie? Jak nie, to kurwa wypierdalać i tyle"

Radek Janukiewicz
SL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5794 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 21/01/2015 15:03
Czy posiada ktoś w dobrej jakości fory naszego młyna z meczu z Górnikiem (1:4 ten mecz) i z oprawy Bądź spokojny... Albo źródło gdzie znajdę?


zch
bark77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3557 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 13/03/2017 23:24
W tym momencie trzeba się zorganizować bo jesteśmy w kibicowskim bez wątpienia dołku...

Powinniśmy zrobić zebranie, niech różni przedstawiciele stron miast, fc i tak dalej, zbiorą się do kupy i ustalić co ma być dalej z naszą postawą na trybunach. Mam nadzieje że w końcu wykorzystamy ten potencjał który w nas jest, jesteśmy dumą pomorza, cały region z nami! (prawie :) )
Na dodatek chyba warto jak za dawnych czasów przejść się na trening naszych grajków i przypomnieć im dla kogo grają i o co mają :)

Ostatnio edytowany przez: bark77, 13 marca 2017, 23:35 [3 raz(y)]


Głowa do góry, coś się kończy, coś zaczyna, Arka Gdynia Kurwa Świnia :)
bark77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3557 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 03/04/2017 21:40
"Komunikat!
Decyzją grup kibicowskich, na część wyjazdów wprowadzone zostają dodatkowe zasady. Dotyczą one braku uczestnictwa dziewczyn oraz młodzieży poniżej 16 roku życia.
Powyższe obowiązuje od meczu wyjazdowego z Ruchem Chorzów."

[Ambasador: 1 ostrzeżenie dla Ciebie.]


Głowa do góry, coś się kończy, coś zaczyna, Arka Gdynia Kurwa Świnia :)
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.25 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005