Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
barcish
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7288 dni

**




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 30/09/2012 18:56

  Sonny napisał:  
Ale panuje tu troszke taka atmosfera jak PZPN'ie gdzie poprostu wszystko jest nietykalne i nie można nic zmienić, a nawet o tym mówic. Szkoda



No jak chcesz demokracji to pomyliłeś miejsce/hobby.


POGOŃ SZCZECIN!
Piona!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6816 dni

****




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 30/09/2012 19:23

  Sonny napisał:  
Ale widze, że jakakolwiek wzmianka co do tego że oprawy robione są za darmo dzięki flagom od Bosmana zostaję tu ostro jechany



Mógłbyś jaśniej?



  Sonny napisał:  
zmniejszyć np, nie wyrzucaniem rac na płyte boisku ( w 1 lidze za każdym razym:) )



Wymień mi proszę mecze, na których jakakolwiek pirotechnika lądowała na murawie.


nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7046 dni

**




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 30/09/2012 20:16
no przecież napisał, że w 1 lidze na WSZYSTKICH więc chyba na inne mecze chodziliśmy, ja tam nie wiem, on jest overmindem i wie najlepiej!


C.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5864 dni

**




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 30/09/2012 20:34
ale zjeb :|


SPR2
Niezniszczalny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4247 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 30/09/2012 20:46
Łukasz Zwoliński kazał mi przekazać na forum, że mega dziękuje kibicom za doping i wsparcie i pozdrawia :)


RC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6205 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 30/09/2012 21:01

  Goalkeeper napisał:  
Łukasz Zwoliński kazał mi przekazać na forum, że mega dziękuje kibicom za doping i wsparcie i pozdrawia :)



no tak, poprzednie konto zablokowane, a teraz zwąchałeś okazję żeby nowe założyć "Norbq"/"piro"? hihi


Bukowe
PL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6584 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 30/09/2012 23:56

  Piona! napisał:  
Wymień mi proszę mecze, na których jakakolwiek pirotechnika lądowała na murawie.


:)



Sonny jaki system rozliczania proponujesz?


konto_do_usuniecia
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4247 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 30/09/2012 23:57

  3H napisał:  

  Piona! napisał:  
Wymień mi proszę mecze, na których jakakolwiek pirotechnika lądowała na murawie.


:)
Sonny jaki system rozliczania proponujesz?


Można pisać choćby na forum, ile pieniędzy jest zebrane po danym meczu i na co one idą?


Dziad
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5373 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 01/10/2012 00:04
Sonny
takich rzeczy nie wypisuje się w internecie
nikt Ci nie broni przejść się do siedziby SKPS i sprawdzić wszelkie rozliczenia, jak nie możesz teraz to po powrocie z emigracji a póki co zamknij ryj bo marudzenie na forum co do syt. na trybunach i kar nie będąc ani razu na meczu w tym sezonie jest bardzo delikatnie mówiąc śmieszne...
również dołączam się pytanie ile razy w przeciągu ostatniego roku piro lądowało na murawie?


Poza tym uważam, że Sosnowiec należy zniszczyć.

Sami przeciw wszystkim!
PL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6584 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 01/10/2012 00:07

  Dziad napisał:  
Sonny
takich rzeczy nie wypisuje się w internecie
nikt Ci nie broni przejść się do siedziby SKPS i sprawdzić wszelkie rozliczenia, jak nie możesz teraz to po powrocie z emigracji a póki co zamknij ryj bo marudzenie na forum co do syt. na trybunach i kar nie będąc ani razu na meczu w tym sezonie jest bardzo delikatnie mówiąc śmieszne...
również dołączam się pytanie ile razy w przeciągu ostatniego roku piro lądowało na murawie?



2


konto_do_usuniecia
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4247 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 01/10/2012 04:08

  3H napisał:  

  Dziad napisał:  
Sonny
takich rzeczy nie wypisuje się w internecie
nikt Ci nie broni przejść się do siedziby SKPS i sprawdzić wszelkie rozliczenia, jak nie możesz teraz to po powrocie z emigracji a póki co zamknij ryj bo marudzenie na forum co do syt. na trybunach i kar nie będąc ani razu na meczu w tym sezonie jest bardzo delikatnie mówiąc śmieszne...
również dołączam się pytanie ile razy w przeciągu ostatniego roku piro lądowało na murawie?



2


To przepraszam za pomylke i w sumie niedlugo zjezdzam do domu na tydzien to sie przejde do SKPS. Juz nie bede tu wypisywal glupot :(


M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4865 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 01/10/2012 05:28

  Sonny napisał:  

  3H napisał:  

  Dziad napisał:  
Sonny
takich rzeczy nie wypisuje się w internecie
nikt Ci nie broni przejść się do siedziby SKPS i sprawdzić wszelkie rozliczenia, jak nie możesz teraz to po powrocie z emigracji a póki co zamknij ryj bo marudzenie na forum co do syt. na trybunach i kar nie będąc ani razu na meczu w tym sezonie jest bardzo delikatnie mówiąc śmieszne...
również dołączam się pytanie ile razy w przeciągu ostatniego roku piro lądowało na murawie?



2


To przepraszam za pomylke i w sumie niedlugo zjezdzam do domu na tydzien to sie przejde do SKPS. Juz nie bede tu wypisywal glupot :(



Zjeżdzasz do domu czy puszczają Cię na przepustkę? Z Broniewskiego czy może Mącznej? Żebyś kurwa wrzucił chociaż 1zł do puchy to mogłoby Cię to obchodzić.


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
Porcja Piwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4503 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 01/10/2012 11:06

  Sonny napisał:  

  reclaimenn napisał:  

  Sonny napisał:  

  Scarface napisał:  

  xxjarek05xx napisał:  
Ja nie rozumiem czemu jego kariera na forum jeszcze trwa ;)...



Niech sie sam zapluje wlasnym jadem a z czasem dowie sie ze internet NIE JEST anonimowy jak odkrylo to juz wielu przed nim.


Ziomuś ja tu wyrażam swoją opinie a Ty mi grozisz? Ja tu w przeciwieństwie do Ciebie kumpli nie szukam tylko wyrażam opinie bo do tego służy forum i dział dotyczący kibicowania Pogoni w Ekstraklasie. Pozdro :)




czasami lepiej przemilczeć takie opinie, a twoja kariera na forum dobiega końca zdaje się..


I uważasz że się tym załamie? To tylko umocni mnie w przekonaniu jacy ludzie tym forum kierują. Nie wszyscy żyją w nędznej polskiej rzeczywistości z pustym portfelem i szarym blokiem za oknem, są też tacy którzy kochają swoje rodzime miasto, kochają swój klub i nie mają potrzeby "manifestowania na stadionie jak to mi w życiu źle", rozumiesz?



To żyj sobie w bogatej zagranicznej rzeczywistości z wypchanym portfelem i ogrodem za oknem i najlepiej nie wracaj to naszego kraju skoro tak bardzo ci się tu nie podoba.
Kurwa KIM TY JESTEŚ żebyś wypominał osobom które poświęcają całe swoje życie dla Pogoni, że przez nich są kary? Ty za nie płacisz? Nie podoba ci się piro? Sposób wydawania pięniędzy? Załóż własną grupę i rób to lepiej...Zobaczymy ile osób Cie poprze.
Ja osobiście jeszcze nie spotkałem osoby której race na stadionie przeszkadzają...
Cała Pogoń zawsze razem!
P.S - Vlepy rozdawane za wrzucenie do puchy naprawdę zacne ;)


giepe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4249 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 01/10/2012 15:13

  xxjarek05xx napisał:  

P.S - Vlepy rozdawane za wrzucenie do puchy naprawdę zacne ;)



true ;-)


mefisto1969
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5018 dni

*




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 01/10/2012 15:27
Że się wtrącę z lekkim zażenowaniem :) Był na meczach w tamtym sezonie to bardzo dobrze ,widział race spadające na murawę na każdym meczu ...to super!!!!!! No ale sądze że teraz żal mu dupsko ściska że jak On wrzucał duuuużo kasy do puchy nie dostał VLEPKI !!!!!!!!!! i to jest właśnie przyczyna jego flustracji . Panowie PROSZę wyślijc ie mu tą vlepke niech nie chodzi smutny .A do tego rozjebał mnie cyt: . Nie wszyscy żyją w nędznej polskiej rzeczywistości z pustym portfelem i szarym blokiem za oknem.Kurwa zostań tam lepiej po chuj będziesz wracał ,czy Ty sądzisz że jak wyjechałeś i pare zeta zarobiłeś to możesz wypominać innym że zapierdalaja w Ojczyźnie na chleb za marne grosze ???? Kurwa nawet Ciebie nie pozdrowie jak mam to w zwyczaju bo brzydze się Tobą a propo vlepke mam ale mu nie oddam :)


Tam wezwali mnie bym do nich dołączył, dołączył do tańca umarłych.
W krąg ognia podążyłem za nimi, do samego środka......Kiedy czujesz, że nadchodzi twój czas, bądź gotów.
Pożegnaj się ze wszystkimi, łyknij gorzałki i zmów modlitwę.
leliwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4503 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 01/10/2012 16:02
ja tam żyję z prawie pustym portfelem, w szarych blokach , szarej rzeczywistości i uważam, że fajne oprawy ,piro to dobra odskocznie i chwila odejścia od tej szarości. Tylko Pogoń.


Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6909 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 01/10/2012 16:44

  Sonny napisał:  

I uważasz że się tym załamie? To tylko umocni mnie w przekonaniu jacy ludzie tym forum kierują. Nie wszyscy żyją w nędznej polskiej rzeczywistości z pustym portfelem i szarym blokiem za oknem, są też tacy którzy kochają swoje rodzime miasto, kochają swój klub i nie mają potrzeby "manifestowania na stadionie jak to mi w życiu źle", rozumiesz?


Biznesmen jebany się odezwał. Dobrze, że języka nie zapomniałeś po pół roku - bo i tacy się zdarzają.

Szacun za oprawę - oby więcej takich akcji :)


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7158 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 01/10/2012 17:28

  Ostry napisał:  

  Sonny napisał:  

I uważasz że się tym załamie? To tylko umocni mnie w przekonaniu jacy ludzie tym forum kierują. Nie wszyscy żyją w nędznej polskiej rzeczywistości z pustym portfelem i szarym blokiem za oknem, są też tacy którzy kochają swoje rodzime miasto, kochają swój klub i nie mają potrzeby "manifestowania na stadionie jak to mi w życiu źle", rozumiesz?


Biznesmen jebany się odezwał. Dobrze, że języka nie zapomniałeś po pół roku - bo i tacy się zdarzają.

Szacun za oprawę - oby więcej takich akcji :)



hehe ale czuję, że akcent już nie ten, bo przecież bycie Polakiem i praca za Polskie pieniądze to "wstyd". Co za kurwa matoł, pierwsze wakacje za granicą, 5k euro wpadło i poczuł się bogiem.


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
prx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4507 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 01/10/2012 17:47

  Sonny napisał:  

I uważasz że się tym załamie? To tylko umocni mnie w przekonaniu jacy ludzie tym forum kierują. Nie wszyscy żyją w nędznej polskiej rzeczywistości z pustym portfelem i szarym blokiem za oknem, są też tacy którzy kochają swoje rodzime miasto, kochają swój klub i nie mają potrzeby "manifestowania na stadionie jak to mi w życiu źle", rozumiesz?



Koleś, ty to potrafić wkurwić. Czy tylko ja mam wrażenie że to kolejne najście pana L... ?


mlostaaa0
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4245 dni




Odp: Pogoń w ekstraklasie - kibicowsko - 01/10/2012 18:07

  Precelek napisał:  

  Sonny napisał:  

I uważasz że się tym załamie? To tylko umocni mnie w przekonaniu jacy ludzie tym forum kierują. Nie wszyscy żyją w nędznej polskiej rzeczywistości z pustym portfelem i szarym blokiem za oknem, są też tacy którzy kochają swoje rodzime miasto, kochają swój klub i nie mają potrzeby "manifestowania na stadionie jak to mi w życiu źle", rozumiesz?



Koleś, ty to potrafić wkurwić. Czy tylko ja mam wrażenie że to kolejne najście pana L... ?



pan L pisał , że mieszka w wieżowcu na Ostrowskiej, wiec to raczej nie on :)
ale może jakiś brat, lub chłopak.. chuj go wie.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.15 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005