Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Formuła 1 - dyskusja << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
On jest cienki!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6317 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 06/02/2011 14:19
Operacja prawej dłoni.


Prw
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6697 dni

*




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 06/02/2011 14:41
Auto Kubicy

nie wyglada zle? nie wydaje mnie się... klatka połamana, w 0:21 widać dziurę na wylot w aucie w miejscu gdzie powinna być kierownica i kokpit :| Nie wygląda to za ciekawie...


To nie są leszcze Stefan...
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7229 dni

***




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 06/02/2011 15:37
Niech się Robert trzyma, wraca do zdrowia i za kierownicę.


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
Tony Montana
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6948 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 06/02/2011 18:38

  Plm napisał:  
Niech się Robert trzyma, wraca do zdrowia i za kierownicę.



Klatka nie jest połamana, ale przecięta, zapewne przez strażaków, którzy wyciągali go z auta. Chyba musiał uderzyć przodem w barierke, stad uszkodzona prawa ręka i noga. To auto powinno być przygotowane do tego, by do takich urazów nie doszlo. Bo ta skoda nie jest jakos masakrycznie uszkodzona, stad moje zdziwienie, ze doszlo do az takich urazow. Mam nadzieje ze uniknie amputacji, a reszta powinna sie po jakims czasie zagoic.


https://media.giphy.com/media/3ohc0SrzhBrmKfudTW/giphy.gif
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5309 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 06/02/2011 18:51
auto najpierw uderzyło w barierkę, obróciło się i znowu uderzyło w barierkę tym razem ją łamiąc i kawałek barierki wbił się do środka samochodu i to on poranił Kubicę nie samo uderzenie


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6803 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 06/02/2011 19:27

  Tony Montana napisał:  

  Plm napisał:  
Niech się Robert trzyma, wraca do zdrowia i za kierownicę.



Klatka nie jest połamana, ale przecięta, zapewne przez strażaków, którzy wyciągali go z auta. Chyba musiał uderzyć przodem w barierke, stad uszkodzona prawa ręka i noga. To auto powinno być przygotowane do tego, by do takich urazów nie doszlo. Bo ta skoda nie jest jakos masakrycznie uszkodzona, stad moje zdziwienie, ze doszlo do az takich urazow. Mam nadzieje ze uniknie amputacji, a reszta powinna sie po jakims czasie zagoic.

No i właśnie dlatego uraz jest poważny, bo pomocnym uderzeniu auto powinno być możliwie najbardziej uszkodzone, wtedy mniejsze obrażenia odnoszą pasażerowie.


P. S.
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7179 dni

*




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 06/02/2011 22:30
Jak dla mnie fakt ze wogole wystepowal w rajdach to przejaw glupoty i skrajnej nieodpowiedzialnosci.
Jest jednym z najlepszych zawodnikow na swiecie w elitarnym w pelni profesjonalnym sporcie ma podpisane milionowe kontrakty i zobowiazania a decyduje sie na takie ryzyko. Dziwie sie jego szefom ze pozwalali mu na to, jesli jest fanem rajdow to mogl sie tym zajac po zakonczeniu kariery w F1.


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5309 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 06/02/2011 23:08
Eric Boullier powiedział:
- Nigdy nie wpisywaliśmy do kontraktów naszych kierowców klauzuli zabraniającej startów w takich rajdach. To nie nasza polityka, nie nasz styl. Tym bardziej nie mogliśmy uczynić tego w przypadku Kubicy, bo wiemy, że rajdy samochodowe to rzecz bardzo ważna dla Roberta. Coś, co jest częścią jego życia, jego pasją. Obie strony - zespół i Robert - miały świadomość ryzyka. To była nasza wspólna decyzja - zakończył Boullier.


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Pgn.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6403 dni

*




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 07/02/2011 21:28
Obrazek jpg wstawiony na forum
Jeszcze jedno zdjęcie chyba obrazujące skąd takie obrażenia u Roberta. Dobrze że ta barierka nie wbiła się kilka centymetrów obok...


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6079 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 09/02/2011 22:32

  Scarface napisał:  
Jak dla mnie fakt ze wogole wystepowal w rajdach to przejaw glupoty i skrajnej nieodpowiedzialnosci.
Jest jednym z najlepszych zawodnikow na swiecie w elitarnym w pelni profesjonalnym sporcie ma podpisane milionowe kontrakty i zobowiazania a decyduje sie na takie ryzyko. Dziwie sie jego szefom ze pozwalali mu na to, jesli jest fanem rajdow to mogl sie tym zajac po zakonczeniu kariery w F1.



Też uważam, że te starty w rajdach to przejaw głupoty Roberta. Na pewno lepiej by zrobił jakby skupił się tylko na F1. Na szczęście na razie z tego co podają media Kubica wraca do zdrowia i oby do pełni jak najszybciej powrócił i oczywiście do wyścigów w F1.
Tymczasem na jego miejsce w Renault chyba Nick Heidfeld wejdzie.
http://f1.wp.pl/kat,1775,title,Nick-Heidfeld-za-kierownica-R31-w-Jerez,wid,13118130,wiadomosc.html
Jak dla mnie taka para jak Pietrow Heidfeld w Renault byłaby całkiem ciekawa.


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5309 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 11/02/2011 15:58
Wypowiedzi Roberta po wypadku, również o przyczynach startów w rajdach


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6079 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 13/02/2011 10:37
Hiedfeld powinien dobrze zastapić Roberta
http://sport.onet.pl/f1/testy-f1-swietna-jazda-heidfelda,1,4172507,wiadomosc.html


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6079 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 13/02/2011 22:28
http://f1.wp.pl/kat,1775,title,Lauda-za-to-co-sie-stalo-winny-jest-Kubica,wid,13128367,wiadomosc.html
Niki Lauda nie bardzo rozumie argumenty Kubicy o trenowaniu w rajdach.
Mi się wydaje, że Robert w rajdach jest dodatkowo bardziej narażony, bo jest przezwyczajony do dużych prędkości osiąganych w F1, a potem jak jedzie za szybko samochodem rajdowym, to pewnie ma mylne wrażenie że się ślimaczy, a zachowanie takiego auta rajdowego na zakrętach i ogólnie na pewno jest nieporównywalne z formułą 1.


Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8315 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 13/02/2011 22:35
A to ci kumpel! Niemiec Nick Heidfeld, "kolega" Roberta Kubicy z zespołu BMW Sauber, nigdy nie miał dobrej prasy w Polsce. I na pewno nie zmienią tego jego ostatnie wypowiedzi po wypadku naszego kierowcy. Heidfeld z rozbrajającą szczerością przyznał, że "Nieszczęście Kubicy jest dla niego szansą!" Lubicie go? Heidfeld: Nieszczęście Kubicy jest dla mnie szansą!

Kiedy w niedzielę zobaczyłem w internecie informację o tym, że Robert miał wypadek zaniepokoiły mnie wieści o kontuzji jego nogi. Najpierw miałem nadzieję, że nie jest tak źle. Drugą myślą jaka przyszła mi do głowy było to, że mógłbym go zastąpić. Zacząłem śledzić bieg wydarzeń i zorientowałem się, że jego nieszczęście jest dla mnie szansą! - powiedział Heidfeld i dodał. - To bardzo uciążliwe uczucie. Z jednej strony nie chcesz niczego złego dla drugiej osoby, ale z drugiej strony widzisz korzyści dla siebie.

Heidfeld ma rację. Szefowie z Lotus Renault GP muszą szybko znaleźć zastępcę dla Roberta. I być może zwrócą się właśnie do Heidfeld, W wywiadzie udzielonym na stronie formula1.com, niemiecki kierowca dodaje: - Chciałbym podkreślić, że to zespół Roberta skontaktował się ze mną, a nie odwrotnie. Wiem, że kilku kierowców kontaktowało się z teamem Lotus Renault. Już we wtorek spotkałem się z zespołem w Enstone, gdzie rozmawiałem z Ericem Boullierem i inżynierami. Wtedy nie doszliśmy jeszcze do porozumienia. Nastąpiło to dopiero po dwóch dniach, kiedy kierowcy jeździli w Jerez. Wspólnie pracowaliśmy aż do 3 i 2 nad ranem (wszystkie cytaty za gazeta.pl) Sezon Formuły 1 zainauguruje wyścig o GP Bahrajnu, który odbędzie się 13 marca.


Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7179 dni

*




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 05/03/2011 14:42
Sztuczny deszcz na torze to najnowszy pomysł 80-letniego Ecclestone'a szefa formuly 1. Kontrowersyjny, jak i poprzednie jego "odkrycia". Urodzony w Ipswich (hrabstwo Suffolk) fanatyk motoryzacji chciałby, aby zraszacze zostały rozmieszczone wokół toru i tworzyły sztuczny deszcz, co dodałoby dramaturgii rywalizacji kierowców.

Moze jeszcze rozlewac olej i rozrzucac cegly na torze to ma byc wyscig czy demolition derby.


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5309 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 05/03/2011 15:42
powinni zrobić tor przeszkód żeby było bardziej "widowiskowo" jak się ktoś wypierdoli przy 300 km/h


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6079 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 27/03/2011 10:46
Pietrow pierwsze podium dzisiaj, 3. miejsce zajął, także dzięki dobrej strategii tylko dwóch wizyt w boksie. Wygląda na to, że Renault dość dobre auto musi mieć. Zadziwiająco słaba postawa Heidfelda.


szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6086 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 27/03/2011 14:42

  Janek80 napisał:  
Pietrow pierwsze podium dzisiaj, 3. miejsce zajął, także dzięki dobrej strategii tylko dwóch wizyt w boksie. Wygląda na to, że Renault dość dobre auto musi mieć. Zadziwiająco słaba postawa Heidfelda.



Akurat Heidfeld to bardzo przeciętny kierowca,więc po nim nie spodziewałem się fajerwerków.Zaskoczył Pietrow ale jeszcze bym zaczekał z ocenami z 2-3 wyścigi jak Button i Weber będą się prezentować,bo na pewno stać ich na regularne podium,Ferrari jakoś nie przekonuje,chyba pomału stagnacja zaczyna się w tym teamie takie mam wrażenie.


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6079 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 27/03/2011 16:11

  szpadel_85 napisał:  

  Janek80 napisał:  
Pietrow pierwsze podium dzisiaj, 3. miejsce zajął, także dzięki dobrej strategii tylko dwóch wizyt w boksie. Wygląda na to, że Renault dość dobre auto musi mieć. Zadziwiająco słaba postawa Heidfelda.



Akurat Heidfeld to bardzo przeciętny kierowca,więc po nim nie spodziewałem się fajerwerków.Zaskoczył Pietrow ale jeszcze bym zaczekał z ocenami z 2-3 wyścigi jak Button i Weber będą się prezentować,bo na pewno stać ich na regularne podium,Ferrari jakoś nie przekonuje,chyba pomału stagnacja zaczyna się w tym teamie takie mam wrażenie.



Moim zdaniem Masa zawsze był słaby jak na jazdę w Ferrari. Aż tak duża różnica w Renault na korzyść Pietrowa w starciu z Nikiem i w kwalifikacjach i wyścigu, to nie jest normalne. Wydaje mi się, że aż tak słaby Niemiec nie jest ani Rosjanin w porównaniu z nim o tyle lepszy.


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6079 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 10/04/2011 11:50
Dziś Nik pokazał, że potrafi niezle jezdzić i zajął 3. miejsce, broniąc się skutecznie w końcówce przed Weberem. Start też miał ładny wyszedł z 6. na na 2. miejsce, które stracił w boksach.
Pietrow miał już zająć 7. miejsce jednak wtedy udowodnił, że nadaje się idealnie na kaskadera, wyskoczył w powietrze po zjezdzie na pobocze i urwał mu się drązek kierowniczy :)
Widać Renault dysponuje dobrym autem, oby Robert miał jeszcze możliwość nim pojezdzić w wyścigach F1


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005