Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Formuła 1 - dyskusja << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6086 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 14/03/2010 16:06

  manes napisał:  
teraz przynajmniej sie wydaje ze team jest po stronie Roberta nie tak jak w bmw :P mysle ze tu nie ma co szukac teorii spiskowych ta chmura dymu ograniczyla im widocznosc ale co za nie fart jeden kontakt w wyscigu i musialobyc z Kubica ;)



Miejsce też akurat 11. pierwsze niepunktowane pechowo. Oby w następnych wyścigach było lepiej.


nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6238 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 14/03/2010 18:21

  Janek44 napisał:  

  manes napisał:  
teraz przynajmniej sie wydaje ze team jest po stronie Roberta nie tak jak w bmw :P mysle ze tu nie ma co szukac teorii spiskowych ta chmura dymu ograniczyla im widocznosc ale co za nie fart jeden kontakt w wyscigu i musialobyc z Kubica ;)



Miejsce też akurat 11. pierwsze niepunktowane pechowo. Oby w następnych wyścigach było lepiej.



Tak-teraz to pech a nie sabotaż czy teoria spisków. A ja stawiam sprawe jasno-Kubica to przecietny kierowca tylko ze Polak wiec masa ludzi bedzie go bronic bo..blizsza cialu koszula. Niestety od momentu gdy spieprzyl to co mial na wyciagnieciu reki czyli pozycje medlaowa spieprzyl i ide pewnikiem ze nigdy juz sie do tego nie zblizy.


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5316 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 14/03/2010 19:15
to moze zaczniesz ogladac wyscigi zanim postawisz jakas teze. jestes chyba jedynym ktory uwaza ze Kubica jest slabym kierowca a skoro wiekszosc kierowcow i ludzi ze srodowiska uwaza go za jednego z najlepszych kierowcow to musi cos znaczyc. niestety w bmw nie mial bolidu ktory by umozliwil nawiazanie walki o najwyzsze cele, a na co bedzie stac R30 to sie okaze w trakcie sezonu.
no i jak uwazasz ze w przy dzisiejszym kontakcie z Sutilem zawinil brak umiejetnosci Kubicy to chyba inny wyscig ogladalismy


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6238 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 14/03/2010 20:07

  manes napisał:  
to moze zaczniesz ogladac wyscigi zanim postawisz jakas teze. jestes chyba jedynym ktory uwaza ze Kubica jest slabym kierowca a skoro wiekszosc kierowcow i ludzi ze srodowiska uwaza go za jednego z najlepszych kierowcow to musi cos znaczyc. niestety w bmw nie mial bolidu ktory by umozliwil nawiazanie walki o najwyzsze cele, a na co bedzie stac R30 to sie okaze w trakcie sezonu.
no i jak uwazasz ze w przy dzisiejszym kontakcie z Sutilem zawinil brak umiejetnosci Kubicy to chyba inny wyscig ogladalismy



acha. ok, znawco-to ktore miejsce zajmie Kubica na koniec sezonu? ja jako dyletant obstawiam ze poza pierwszą 10.


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6810 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 14/03/2010 20:19
Nie ma takiej opcji, niezłe czasy dziś wykręcał, przez ileś kółek miał nawet najlepszy czas jednego okrążenia.


P. S.
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5316 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 14/03/2010 20:21
ja nie jestem wielkim znawcą ale cały swiat f1 wie ze Kubica jest utalentowanym kierowca o duzych umiejetnosciach i dobrze czujacym bolid, ale w f1 nie wszystko zalezy od umiejetnosci kierowcow proste jak jebanie ze maluchem najlepszy kierowca nie wygra. nie jestem w stanie przewidziec ktore zajmie miejsce bo nie wiem jak beda sie spisywaly bolidy poszczegolnych stajni wiec to jest wielka niewiadoma. Renault ma do nastepnego GP wprowadzic jakies zmiany w R30, do tego FIA zalecila im i Mercedesowi wymontowanie "potrojnego dyfuzora" i nie mam pojecia jak to wplynie na osiagi. Renault w tamtym sezonie bylo zdecydowanie do tylu z bolidem w porownaniu z czolowka i teraz musza to nadganiac wiec moze byc i tak ze na koniec sezonu Kubica znajdzie sie poza 10, ale ja sadze ze w tej dziesiatce sie znajdzie. jedno jest pewne Kubica jest dobrym kierowca i doceniaja to wszyscy poza Toba, i jakbys ogladal dzisiejszy wyscig to bys wiedzial ze 11 miejsce jest winą pecha a nie braku umiejetnosci, bedac na koncu stawki po pierwszym zakrecie zdolal awansowac o 10 miejsc i tylko jednego mu zabraklo do punktow.


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6086 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 14/03/2010 20:25

  nowa od nowa napisał:  

  manes napisał:  
to moze zaczniesz ogladac wyscigi zanim postawisz jakas teze. jestes chyba jedynym ktory uwaza ze Kubica jest slabym kierowca a skoro wiekszosc kierowcow i ludzi ze srodowiska uwaza go za jednego z najlepszych kierowcow to musi cos znaczyc. niestety w bmw nie mial bolidu ktory by umozliwil nawiazanie walki o najwyzsze cele, a na co bedzie stac R30 to sie okaze w trakcie sezonu.
no i jak uwazasz ze w przy dzisiejszym kontakcie z Sutilem zawinil brak umiejetnosci Kubicy to chyba inny wyscig ogladalismy



acha. ok, znawco-to ktore miejsce zajmie Kubica na koniec sezonu? ja jako dyletant obstawiam ze poza pierwszą 10.



To się możemy założyć. Twierdzę, że będzie w pierwszej 10. Nawet dzisiaj dobrze jechał Kubica, bo po pechowym spadku na koniec stawki, przebił się na 11. miejsce. Dziś po prostu miał pecha.


nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6238 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 14/03/2010 23:39

  Janek44 napisał:  

  nowa od nowa napisał:  

  manes napisał:  
to moze zaczniesz ogladac wyscigi zanim postawisz jakas teze. jestes chyba jedynym ktory uwaza ze Kubica jest slabym kierowca a skoro wiekszosc kierowcow i ludzi ze srodowiska uwaza go za jednego z najlepszych kierowcow to musi cos znaczyc. niestety w bmw nie mial bolidu ktory by umozliwil nawiazanie walki o najwyzsze cele, a na co bedzie stac R30 to sie okaze w trakcie sezonu.
no i jak uwazasz ze w przy dzisiejszym kontakcie z Sutilem zawinil brak umiejetnosci Kubicy to chyba inny wyscig ogladalismy



acha. ok, znawco-to ktore miejsce zajmie Kubica na koniec sezonu? ja jako dyletant obstawiam ze poza pierwszą 10.



To się możemy założyć. Twierdzę, że będzie w pierwszej 10. Nawet dzisiaj dobrze jechał Kubica, bo po pechowym spadku na koniec stawki, przebił się na 11. miejsce. Dziś po prostu miał pecha.



no to zakladam sie. o to ze kubica lansowany wszem i wobec zniknie.

czyli definiujac-bedzie kamilem stochem rajdow -bedziemy o nim slyszec nic ponad to.

Ostatnio edytowany przez: nowa od nowa, 14 marca 2010, 23:44 [1 raz(y)]


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
Prawa Strona Miasta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6839 dni

****




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 15/03/2010 01:01
to zróbcie zakład o coś :D


Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
Ka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6600 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 15/03/2010 01:02
Akurat po dzisiejszym wyścigu, w którym Robert pokazał się ze świetnej strony, wyprzedzając tylu rywali, co mu się w BMW za rzadko zdarzało, nazywanie go średniakiem jest nie na miejscu. Pisanie też, że mógł zdobyć miejsce na podium, ale to spieprzył, jest zabawne, bo Kubica wyraźnie chciał walczyć o zwycięstwo w generalce, ale team zaczął pracę nad nowym bolidem (jak się później okazało superszybkim). Poza tym patrząc na dzisiejszy wyścig, Renault przygotował samochód, który za Ferrari, McLarenem, Red Bullem i Mercedesem, jest piątą siłą w F1, czyli nie najgorzej. Gdyby nie ten pechowy RA z Sutilem, to Robert by namieszał. Najważniejsze, że mimo tego, iż nie zdobył żadnych punktów, widać zadowolenie Roberta. W BMW narzekał nawet, gdy było dobrze. Trafił swój na swoich i oby przyniosło to oczekiwany skutek.


Porto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6805 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 15/03/2010 15:01

  nowa od nowa napisał:  
Tak-teraz to pech a nie sabotaż czy teoria spisków. A ja stawiam sprawe jasno-Kubica to przecietny kierowca tylko ze Polak wiec masa ludzi bedzie go bronic bo..blizsza cialu koszula. Niestety od momentu gdy spieprzyl to co mial na wyciagnieciu reki czyli pozycje medlaowa spieprzyl i ide pewnikiem ze nigdy juz sie do tego nie zblizy.



Takie pytanko, od jakiego czasu oglądasz wyścigi F1 ? Nie to że mam coś do ciebie tylko po prostu chciałbym wiedzieć ;)


nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6238 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 15/03/2010 16:06

  Porto napisał:  

  nowa od nowa napisał:  
Tak-teraz to pech a nie sabotaż czy teoria spisków. A ja stawiam sprawe jasno-Kubica to przecietny kierowca tylko ze Polak wiec masa ludzi bedzie go bronic bo..blizsza cialu koszula. Niestety od momentu gdy spieprzyl to co mial na wyciagnieciu reki czyli pozycje medlaowa spieprzyl i ide pewnikiem ze nigdy juz sie do tego nie zblizy.



Takie pytanko, od jakiego czasu oglądasz wyścigi F1 ? Nie to że mam coś do ciebie tylko po prostu chciałbym wiedzieć ;)



szczerze? od kiedy zrobila sie moda na tą dyscyplina-jak na skoki przez Malysza, przestalem to ogladac. Owszem pare razy zdarzylo mi sie,nie patrzenie przez pryznat Kubicy-przetniaka dla mnie i tyle, znużyło mnie. Swoja droga ile z Was by to ogladało gdyby nie Kubica...


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5316 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 15/03/2010 16:13
skoro przestałeś ogladac to skad wiesz ze Kubica jezdzi przecietnie ;]


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6238 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 15/03/2010 16:41

  manes napisał:  
skoro przestałeś ogladac to skad wiesz ze Kubica jezdzi przecietnie ;]



primo-wystarczająco widzialem, dwa-wyniki niespecjalnie go bronią. mi to wystarczy, wiec nie wiem skąd sie bierze ta zbiorowa koniobijka nad tym przeciętnym bądź co badź kierowcą. Rozumiem że to nasz-Polak-ale troche trzeźwego spostrzeżenia na jego jazde nie zaszkodzi.

Ale ok-zmienił stajnie jeśli choc raz wskoczy do pierwszej trójki dostanie pochwałke. Ale jakos jestem spokojny że to mu nie grozi.


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
Porto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6805 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 15/03/2010 16:45

  nowa od nowa napisał:  

  Porto napisał:  

  nowa od nowa napisał:  
Tak-teraz to pech a nie sabotaż czy teoria spisków. A ja stawiam sprawe jasno-Kubica to przecietny kierowca tylko ze Polak wiec masa ludzi bedzie go bronic bo..blizsza cialu koszula. Niestety od momentu gdy spieprzyl to co mial na wyciagnieciu reki czyli pozycje medlaowa spieprzyl i ide pewnikiem ze nigdy juz sie do tego nie zblizy.



Takie pytanko, od jakiego czasu oglądasz wyścigi F1 ? Nie to że mam coś do ciebie tylko po prostu chciałbym wiedzieć ;)



szczerze? od kiedy zrobila sie moda na tą dyscyplina-jak na skoki przez Malysza, przestalem to ogladac. Owszem pare razy zdarzylo mi sie,nie patrzenie przez pryznat Kubicy-przetniaka dla mnie i tyle, znużyło mnie. Swoja droga ile z Was by to ogladało gdyby nie Kubica...



Zapytałem się bo myślałem że należysz do większości ludzi w polsce którzy F1 zaczeli oglądać od momentu pojawienia się Kubicy. Tak więc zwracam honor, co nie zmienia faktu że życze mu jak najlepiej wkońcu to nasz rodak.


nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6238 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 15/03/2010 16:49

  Porto napisał:  

  nowa od nowa napisał:  

  Porto napisał:  

  nowa od nowa napisał:  
Tak-teraz to pech a nie sabotaż czy teoria spisków. A ja stawiam sprawe jasno-Kubica to przecietny kierowca tylko ze Polak wiec masa ludzi bedzie go bronic bo..blizsza cialu koszula. Niestety od momentu gdy spieprzyl to co mial na wyciagnieciu reki czyli pozycje medlaowa spieprzyl i ide pewnikiem ze nigdy juz sie do tego nie zblizy.



Takie pytanko, od jakiego czasu oglądasz wyścigi F1 ? Nie to że mam coś do ciebie tylko po prostu chciałbym wiedzieć ;)



szczerze? od kiedy zrobila sie moda na tą dyscyplina-jak na skoki przez Malysza, przestalem to ogladac. Owszem pare razy zdarzylo mi sie,nie patrzenie przez pryznat Kubicy-przetniaka dla mnie i tyle, znużyło mnie. Swoja droga ile z Was by to ogladało gdyby nie Kubica...



Zapytałem się bo myślałem że należysz do większości ludzi w polsce którzy F1 zaczeli oglądać od momentu pojawienia się Kubicy. Tak więc zwracam honor, co nie zmienia faktu że życze mu jak najlepiej wkońcu to nasz rodak.



no widzisz-u mnie to działa odwrotnie:) tez mu zycze, jak najlepiej, ale pisanie że to jest wybitny kierowca i achy i ochy jek z deka tendencyjne. Jest niezły, fajnie że sie przebił do tej elitarnej grupy ale poki co to wszystko.


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
Thorgal
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6804 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 23/03/2010 21:59
"Magiczne" paliwo pomoże Renault
Silnik stosowany przez zespoły Renault i Red Bull jest co prawda dość oszczędny jak na warunki F1 i charakteryzuje się małym, w porównaniu np. do Ferrari, zużyciem paliwa, ale generuje o kilkanaście koni mechanicznych mniej niż jednostki napędowe Mercedesa czy Ferrari. Aby zniwelować tę różnicę ekipa Kubicy wnioskowała do Międzynarodowej Federacji Samochodowej o wprowadzenie pewnych modyfikacji i na część z nich otrzymała zgodę.

Zmiany mają zwiększyć moc i wydajność silnika Renault RS27, a efekty mogą być widoczne już w czasie Grand Prix Australii. Jeśli nie będzie spodziewanej poprawy, wówczas o lepsze wyniki Renault ma się postarać Total.

Na GP Hiszpanii producent paliwa ma przygotować nową mieszankę paliwa, określaną mianem "magicznej". Nowe paliwo w założeniu ma zwiększyć moc silnika o 1 do 1,5 procenta. Niby niewiele, ale w Formule 1 to całkiem dużo - około 10 koni mechanicznych więcej.

Nawet jeśli osiągi Renault RS27 poprawią się po wprowadzeniu zmian, Total zaopatrzy ekipy startujące z silnikami Renault w udoskonalone paliwo. Ma ono zmaksymalizować efekty zmian wprowadzonych w jednostce napędowej. Jak informuje serwis confidential-renault.fr dzięki tym zmianom ekipy Renault i Red Bull Racing mogą zyskać sporą przewagę na początku wyścigu technologicznego w sezonie 2010.


>cały stadion barwy w górę< Obrazek gif wstawiony na forum
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7187 dni

****




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 28/03/2010 08:19
jak na razie bardzo ciekawy wyścig:)


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6909 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 28/03/2010 08:23
swietnie Robert, brawo !


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
BNY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7186 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 28/03/2010 09:26

  nowa od nowa napisał:  
....

Ale ok-zmienił stajnie jeśli choc raz wskoczy do pierwszej trójki dostanie pochwałke. Ale jakos jestem spokojny że to mu nie grozi.



Szykuj "pochwałkę" :)


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.24 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005