Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Formuła 1 - dyskusja << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6782 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 28/08/2010 23:27
Z tego co zerkałem to te kwalifikacje chwilami jak wyścig wyglądały :)


P. S.
Macieq
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 8294 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 29/08/2010 17:52
Dość emocjonujący wyścig (tak jak wszystkie kiedy pada i Vettel w kogoś wjeżdza), szkoda drugiego miejsca, ale wreszcie powrót na podium.

Kubica o pit stopie:


  Cytat:  
- Niestety popełniłem mały błąd, zdekoncentrowałem się na drugim pit stopie. Kiedy zjeżdżałem po mokre opony musiałem zmienić kilka rzeczy na kierownicy, jak się z tym uporałem, to niestety było już za późno - wyjawił Kubica.

- W pit lane było mokro, co można było przewidzieć, niestety zblokowałem przednie koło i nie zmieściłem się do swojego boksu. Musiałem się trochę ratować, niestety paru mechaników zabrałem na przednie skrzydło, miejmy nadzieję, że z nimi wszystko dobrze. No cóż, straciłem drugie miejsce, ale nadal to podium. Kanał F spisywał się bardzo dobrze przez cały czas. To był doskonały weekend - zakończył nasz kierowca.



Coś Robert ostatnio więcej błędów popełnia, a przyzwyczaił nas do idealnych przejazdów ;)


... lecz nie patrze na przeszkody i fałszywość gnoji, przeciwność losu boli - my idziemy ku swej woli ...
ihaaaa tatatadam! || głos pokolenia - cios ogłupienia, hołd potępienia, mord zrozumienia || :X
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6058 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 29/08/2010 18:08

  Macieq napisał:  
Dość emocjonujący wyścig (tak jak wszystkie kiedy pada i Vettel w kogoś wjeżdza), szkoda drugiego miejsca, ale wreszcie powrót na podium.

Kubica o pit stopie:


  Cytat:  
- Niestety popełniłem mały błąd, zdekoncentrowałem się na drugim pit stopie. Kiedy zjeżdżałem po mokre opony musiałem zmienić kilka rzeczy na kierownicy, jak się z tym uporałem, to niestety było już za późno - wyjawił Kubica.

- W pit lane było mokro, co można było przewidzieć, niestety zblokowałem przednie koło i nie zmieściłem się do swojego boksu. Musiałem się trochę ratować, niestety paru mechaników zabrałem na przednie skrzydło, miejmy nadzieję, że z nimi wszystko dobrze. No cóż, straciłem drugie miejsce, ale nadal to podium. Kanał F spisywał się bardzo dobrze przez cały czas. To był doskonały weekend - zakończył nasz kierowca.



Coś Robert ostatnio więcej błędów popełnia, a przyzwyczaił nas do idealnych przejazdów ;)



Faktycznie. Poza bardzo dobrym startem i awansie na 2. miejsce to poniżej średniej jechał. Dał się wyprzedzić Butonowi, potem po ewidentnym błędzie gdzie strasznie szeroko pojechał zakręt ala nawrót przepuścił Vetela i tylko dzięki szczęściu i wypadkowi tej dwójki powrócił na 2. miejsce. Potem jeszcze ten błąd w pit stopie. Ale mimo tego 3. miejsce jest ok :)


Porto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6777 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 12/09/2010 15:44
Wyścig na Monzie się skończył ja dodam że Monza była pierwszym w europie torem owalnym.
Mam pytanko czy wie ktoś jaki jest powód że na pozostałej części tego owala nie odbywa się wyścig?


Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7479 dni

*




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 12/09/2010 20:43

  Porto napisał:  
Wyścig na Monzie się skończył ja dodam że Monza była pierwszym w europie torem owalnym.
Mam pytanko czy wie ktoś jaki jest powód że na pozostałej części tego owala nie odbywa się wyścig?



Na początku lat 60-tych zadecydowano, że ta owalna część autodromu jest źle zabezpieczona i po prostu zbyt niebezpieczna do ścigania.


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6058 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 12/09/2010 22:41
Mogliby mechanicy Renault troche szybciej się uwijać przy zmianie opon, to spore szanse miałby Kubica zająć ze dwa miejsca wyżej niż te 8.


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6058 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 25/09/2010 17:26
W dzisiejszych kwalifikacjach Kubica ósmy. W generalnej walczy o miejsca 6-8. Jego rywale w walce o te pozycje w klasyfikacji łącznej. Rosberg siódmy a Masa chyba ostatni po awarii silnika. Może uda się Robertowi jutro coś nadrobić do nich :)


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5288 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 25/09/2010 18:12
tak tylko zerkałem na te kwalifikacje i chyba Roberta wypuścili w Q3 tylko na jedno okrążenie pomiarowe.... szkoda bo mogło być lepiej gdyby miał okazję się poprawić...


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6058 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 25/09/2010 21:50

  ManeS napisał:  
tak tylko zerkałem na te kwalifikacje i chyba Roberta wypuścili w Q3 tylko na jedno okrążenie pomiarowe.... szkoda bo mogło być lepiej gdyby miał okazję się poprawić...



Możliwe, mogli chociaż na dwa go wypuścić.


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5288 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 26/09/2010 15:19
ponad połowa wyścigu za nami na razie Robert na 6 miejscu - 1 miejsce zyskane na starcie i 1 dzięki kolizji Hamiltona z Webberem, jeżeli Webber zostanie ukarany to może będzie jeszcze jedna pozycja wyżej :) oby udało się Rosberga wyprzedzić bo cały czas Robert jest blisko
edit: po 2 wizycie w pit stopie na paręnaście okrążeń przed końcem Kubica wyjechał na 13 miejscu ale na 5 okrążeń przed metą już jest na 7 miejscu :) niestety nie ma szans na wyższą lokatę ale bardzo ładnie jechał w końcówce

Ostatnio edytowany przez: ManeS, 26 września 2010, 15:52 [1 raz(y)]


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6058 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 26/09/2010 16:34

  ManeS napisał:  
ponad połowa wyścigu za nami na razie Robert na 6 miejscu - 1 miejsce zyskane na starcie i 1 dzięki kolizji Hamiltona z Webberem, jeżeli Webber zostanie ukarany to może będzie jeszcze jedna pozycja wyżej :) oby udało się Rosberga wyprzedzić bo cały czas Robert jest blisko
edit: po 2 wizycie w pit stopie na paręnaście okrążeń przed końcem Kubica wyjechał na 13 miejscu ale na 5 okrążeń przed metą już jest na 7 miejscu :) niestety nie ma szans na wyższą lokatę ale bardzo ładnie jechał w końcówce



W sumie dobrze, że musiał zjechać po dobre opony jeszcze raz, bo fajnie było obejrzeć jak wyprzedza kolejnych rywali, chociaż w efekcie jedno miejsce stracił, ale do 6. w generalnej Masy zbliżył się na 14 punktów. Może uda mu się jeszcze powalczyć z Masą i Rosbergiem o to 6. miejsce :)

Ostatnio edytowany przez: Janek80, 27 września 2010, 22:01 [1 raz(y)]


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6058 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 10/10/2010 10:08
Gdy wydawało się, że Robert ma bardzo duże na podium, gdyż po starcie awansował na 2. miejsce, odpadło mu koło, a więc znowu PECH. Masa skończył jazdę jeszcze wcześniej po kolizji, a Rosberg podobnie jak Kubica też stracił koło z niewiadomych powodów :) , więc walczący o 6. miejsce w generalnej nie zapunktowali. Pietrow po świetnym starcie też od razu się rozbił. Ogólnie jakaś masakra :)


Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5108 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 14/11/2010 15:33
Ale wyścig , niestety renówki pokrzyżowały plany Ferrari i Vettel zostaje mistrzem świata :(


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7188 dni

**




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 14/11/2010 16:36
Domenicali po raz kolejny pokazał, że nie nadaje się na stołek szefa Ferrari. W decydującym wyścigu sezonu podjął najgorsze decyzje. Brawo Robert :D Kacap też dał czadu.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5288 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 14/11/2010 17:39
no w końcu dobry wyścig w wykonaniu Pietrova, 1 raz chyba zakwalifikował się do Q3 i przez większość wyścigu nie dał się wyprzedzić Alonso.. Robert dobrze jak zwykle szkoda tylko, że nie udało mu się wskoczyć przed Rosberga w generalce


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5288 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 14/01/2011 00:29
Rosjanin Witalij Pietrow, który niespełna miesiąc temu podpisał dwuletni kontrakt z zespołem Formuły 1 Renault Lotus GP zaznaczył, że Robert Kubica nie jest najlepszą osobą do współpracy. Polak od zeszłego sezonu jest także kierowcą francuskiego teamu.

- Robert to niezwykle zamknięta w sobie osoba. Od niego nie można się niczego nauczyć. Jedyne, co możesz robić, to go obserwować i słuchać co mówi do mechaników. Współpracować się z nim nie da. Nie mogę jednak stwierdzić, że się niczego przy nim nie nauczyłem, ale wiem, że nie rozwijam się w odpowiednim tempie - powiedział 26-letni Rosjanin podczas imprezy Autosport International w Birmingham.

Pietrow w Formule 1 zadebiutował w sezonie 2010. Od początku jeździł u boku Kubicy, ale miał znacznie gorsze od niego rezultaty.

- Nie wyniki były dla mnie najważniejsze. Mam za sobą pierwszy rok w F1. Wiem już na czym to wszystko polega, jak wygląda, funkcjonuje. Teraz czas zacząć przebijać się do czołówki - dodał drugi kierowca Renault.


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7228 dni

*




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 06/02/2011 13:14
Jeśli informacje włoskich mediów o zmiażdżonej dłoni się potwierdzą to oznacza koniec kariery dla Kubicy :(

Przypomina się przypadek Marka Saganowskiego, który zrujnował sobie karierę bo lubił poszaleć na motorze.


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5288 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 06/02/2011 13:38
a chwalił nowy bolid - miał najlepszy czas w testach 2 dni temu chyba a tu taki wypadek :/
miejmy nadzieję, że amputacja nie będzie konieczna


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Pgn.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6382 dni

*




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 06/02/2011 13:52
Obrazek jpg wstawiony na forum

Rzecznik szpitala podał, że informacje o amputacji dłoni Roberta są nieuzasadnione, także nie ma co siać paniki. Więcej dowiemy się o 14 na którą to zwołana jest konferencja.


Tony Montana
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6927 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 06/02/2011 14:00

  Pgn. napisał:  
Obrazek jpg wstawiony na forum

Rzecznik szpitala podał, że informacje o amputacji dłoni Roberta są nieuzasadnione, także nie ma co siać paniki. Więcej dowiemy się o 14 na którą to zwołana jest konferencja.



Samochód zle nie wyglada, kabina wydaje się cała, przeciez tam jest przeciez klatka bezpieczenstwa. Mam nadzieje, ze o zlamaniach to sa tylko podejrzenia. ewentualnie zdazy sie w miare wykurowac na rozpoczecie sezonu.


https://media.giphy.com/media/3ohc0SrzhBrmKfudTW/giphy.gif
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005