Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Formuła 1 - dyskusja << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6057 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 18/05/2009 19:19
Nick Heidfeld lepszy od Szumachera :)
http://sport.onet.pl/0,1248769,1972877,wiadomosc.html


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6057 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 21/05/2009 15:06
Pech prześladuje Roberta już nawet na treningach :)
http://f1.sport.pl/Artykul.82+M5cbf4f5d037.0.html


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6057 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 23/05/2009 15:22
Kolejne katastrofalne kwalifikacje BMW. Nick 17, Robert 18. Już całkiem na psy zeszli. Żeby jakieś punkty zdobyli musiałby się cud wydarzyć. W normalnych warunkach pozostaje im walka o dojechanie do mety i ukończenie wyścigu :)


PoGo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6750 dni

**




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 23/05/2009 15:48
Jakby nie patrzeć Janek, potwierdza się Twoja spiskowa teoria. Nick po raz kolejny przed Robertem :]


Bo Pogoń szczecińska to jedna rodzina, starszy czy młodszy, piknik czy chuligan! piwo
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6057 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 24/05/2009 00:10

  PoGo napisał:  
Jakby nie patrzeć Janek, potwierdza się Twoja spiskowa teoria. Nick po raz kolejny przed Robertem :]



Jutro pewnie Nick znowu pokaże Robertowi gdzie raki zimują. Np. uszkodzony nos przy starcie. Ech...


nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6209 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 24/05/2009 11:01
ten temat już dawno umarł by w butach,gdyby nie przypadłość Janka. To juz jego autorski wątek. temat śmaiło można zamknąć,Robert w tym sezonie będzie mial problem by w ogóle jakieś punkty zdobyć. spartaczył trzecie miejsce w tamtym sezonie,to odbija sie czkawką.


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7478 dni

*




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 24/05/2009 11:08

  nowa od nowa napisał:  
ten temat już dawno umarł by w butach,gdyby nie przypadłość Janka. To juz jego autorski wątek. temat śmaiło można zamknąć,Robert w tym sezonie będzie mial problem by w ogóle jakieś punkty zdobyć. spartaczył trzecie miejsce w tamtym sezonie,to odbija sie czkawką.



Ja proponuję, żeby takie kwestie jak zamykanie wątków zostawić do decyzji moderatorom. To jest dyskusja na temat F1, a nie o samym BMW Sauber. A problemów w tegorocznym F1 jest zdecydowanie więcej niż w zeszłym sezonie i jeszcze będzie o czym pisać.


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6209 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 24/05/2009 11:13

  Sampaio napisał:  

  nowa od nowa napisał:  
ten temat już dawno umarł by w butach,gdyby nie przypadłość Janka. To juz jego autorski wątek. temat śmaiło można zamknąć,Robert w tym sezonie będzie mial problem by w ogóle jakieś punkty zdobyć. spartaczył trzecie miejsce w tamtym sezonie,to odbija sie czkawką.



Ja proponuję, żeby takie kwestie jak zamykanie wątków zostawić do decyzji moderatorom. To jest dyskusja na temat F1, a nie o samym BMW Sauber. A problemów w tegorocznym F1 jest zdecydowanie więcej niż w zeszłym sezonie i jeszcze będzie o czym pisać.



ok,zgoda,więc czekam aż znajdzie sie chetny aby coś wiecej pisał niż o Robercie etc. Ale chętnych jakoś nie widzie. Dlatego napisałem że temat ogarnia agonia.


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7478 dni

*




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 24/05/2009 11:15

  nowa od nowa napisał:  

  Sampaio napisał:  

  nowa od nowa napisał:  
ten temat już dawno umarł by w butach,gdyby nie przypadłość Janka. To juz jego autorski wątek. temat śmaiło można zamknąć,Robert w tym sezonie będzie mial problem by w ogóle jakieś punkty zdobyć. spartaczył trzecie miejsce w tamtym sezonie,to odbija sie czkawką.



Ja proponuję, żeby takie kwestie jak zamykanie wątków zostawić do decyzji moderatorom. To jest dyskusja na temat F1, a nie o samym BMW Sauber. A problemów w tegorocznym F1 jest zdecydowanie więcej niż w zeszłym sezonie i jeszcze będzie o czym pisać.



ok,zgoda,więc czekam aż znajdzie sie chetny aby coś wiecej pisał niż o Robercie etc. Ale chętnych jakoś nie widzie. Dlatego napisałem że temat ogarnia agonia.



nie agonia tylko janeczka :D


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6209 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 24/05/2009 11:21

  Sampaio napisał:  

  nowa od nowa napisał:  

  Sampaio napisał:  

  nowa od nowa napisał:  
ten temat już dawno umarł by w butach,gdyby nie przypadłość Janka. To juz jego autorski wątek. temat śmaiło można zamknąć,Robert w tym sezonie będzie mial problem by w ogóle jakieś punkty zdobyć. spartaczył trzecie miejsce w tamtym sezonie,to odbija sie czkawką.



Ja proponuję, żeby takie kwestie jak zamykanie wątków zostawić do decyzji moderatorom. To jest dyskusja na temat F1, a nie o samym BMW Sauber. A problemów w tegorocznym F1 jest zdecydowanie więcej niż w zeszłym sezonie i jeszcze będzie o czym pisać.



ok,zgoda,więc czekam aż znajdzie sie chetny aby coś wiecej pisał niż o Robercie etc. Ale chętnych jakoś nie widzie. Dlatego napisałem że temat ogarnia agonia.



nie agonia tylko janeczka :D



a własnie że nie,janek reanimuje trupa,ale licze że za jakiś czas ten denat stanie sie zombi. ;)


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6057 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 24/05/2009 12:18

  nowa od nowa napisał:  

  Sampaio napisał:  

  nowa od nowa napisał:  

  Sampaio napisał:  

  nowa od nowa napisał:  
ten temat już dawno umarł by w butach,gdyby nie przypadłość Janka. To juz jego autorski wątek. temat śmaiło można zamknąć,Robert w tym sezonie będzie mial problem by w ogóle jakieś punkty zdobyć. spartaczył trzecie miejsce w tamtym sezonie,to odbija sie czkawką.



Ja proponuję, żeby takie kwestie jak zamykanie wątków zostawić do decyzji moderatorom. To jest dyskusja na temat F1, a nie o samym BMW Sauber. A problemów w tegorocznym F1 jest zdecydowanie więcej niż w zeszłym sezonie i jeszcze będzie o czym pisać.



ok,zgoda,więc czekam aż znajdzie sie chetny aby coś wiecej pisał niż o Robercie etc. Ale chętnych jakoś nie widzie. Dlatego napisałem że temat ogarnia agonia.



nie agonia tylko janeczka :D



a własnie że nie,janek reanimuje trupa,ale licze że za jakiś czas ten denat stanie sie zombi. ;)



Dopóki Robert jest to nie sądzę żeby temat upadł. Myślę, że ktoś jeszcze go ogląda, bo ja tak i na pewno będzie o czym podyskutować.


BNY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7157 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 24/05/2009 14:45
i kolejny nie ukończony wyścig


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6057 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 24/05/2009 15:55
Nick 11sty bije rekordy ilości ukończonych wyścigów z rzędu chwaląc niezawodność BMW, no a robiący za kota w BMW Robert od początku super pechowo, zdecydowanie ostatni i nie dał rady ukończyć.


nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7018 dni

**




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 04/06/2009 14:03
klik :E


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6057 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 06/06/2009 14:30

  s* napisał:  
klik :E



Robert będzie startował z 10, a Nick z 11 pozycji. Troche coś tam poszły BMW do przodu. Może uda się Robertowi jakieś pierwsze punkciki, albo chociaż punkcik zdobyć.

Ostatnio edytowany przez: Janek80, 7 czerwca 2009, 22:00 [1 raz(y)]


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6057 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 07/06/2009 22:04
7 miejsce Roberta i pierwsze 2pkt, zawsze to jakiś krok do przodu. Nick tym razem musiał uznać wyższość Roberta, chociaż jak dobrze widziałem, to na starcie go wyprzedził, ale już na pierwszym okrążeniu stracił swoją pozycję przed Polakiem :)

Ostatnio edytowany przez: Janek80, 7 czerwca 2009, 23:07 [1 raz(y)]


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6057 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 08/06/2009 23:41
http://f1.wp.pl/kat,1775,title,Zientarski-dla-WP-zaczeli-sluchac-Roberta,wid,11203990,wiadomosc.html
Hajdfeld oficjalnie tłumaczył się, że hamulce coś mu szwankowały początkowo i dlatego utracił swą pozycję przed Robertem.
Ciekawa sytuacja z Barikelo. Ostatnio krytykował Brałna, że faworyzują Butona jego kosztem, gdyż utracił pozycję jadąc gorszą strategią 3,a nie 2 jak Anglik postojów, choć na starcie miał więcej od niego paliwa. Ostatnio komentatorzy w polsacie twierdzili, że ponoć twierdził, iż nie jest w swoim obecnym teamie nr2, jak to było w Ferrari obok Szumachera. W Turcji miał jednak wielkiego pecha, auto słabo działało mu już na starcie. Ciekawe, jak to się dalej potoczy...
O Barikelo http://f1.wp.pl/kat,1775,title,Barrichello-zbyt-czesto-mam-pecha,wid,11201805,wiadomosc.html

Ostatnio edytowany przez: Janek80, 8 czerwca 2009, 23:52 [1 raz(y)]


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6057 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 20/06/2009 17:14
O punkt(y) Kubicy będzie bardzo ciężko z 12. pola startowego, może jakieś deszcze mu pomogą. Ma przewagę nad Nickiem, bo ten rusza z 15. miejsca, ale pewnie będzie chciał dojechać przed Polakiem. Barikelo(2.) ma przewagę nad Buttonem(6.), a red bulle(1.,3.) nad brawnami(2., 6.). Powinno być ciekawie. W Angli na pewno Button chciałby szczególnie wygrać. Ciekawe czy dla Barikelo znowu team przyjmie gorszą strategię na korzyść Anglika :)


Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6196 dni

*




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 20/06/2009 18:48
Janek..Kubica To twój brat/ kuzyn albo cos w ten deseń...? :P


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6057 dni




Odp: Formuła 1 - dyskusja - 21/06/2009 13:25

  Animal. napisał:  
Janek..Kubica To twój brat/ kuzyn albo cos w ten deseń...? :P



To mój rodak :)


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005